Sempere - 01-04-2011 14:35:56 |
Tydzień 17:
Data startu: 25 Kwiecień
- Leon (Meksyk)
Typ: $ 35,000+H Zwycięzca 2010: Santiago Gonzalez (Meksyk) Nawierzchnia: twarda
- Ostrawa (Czechy)
Typ: € 42,500 Zwycięzca 2010: Lukáą Rosol (Czechy) Nawierzchnia: ziemna
- Sarasota (USA)
Typ: $ 75,000 Zwycięzca 2010: Kei Nishikori (Japonia) Nawierzchnia: ziemna
|
Sempere - 06-04-2011 13:08:17 |
Leon - lista zgłoszeń:
Lorenzi, Paolo ITA 136 Przysiężny, Michał POL 146 Reynolds, Bobby USA 148 Ito, Tatsuma JPN 166 Estrella, Victor DOM 210 Ram, Rajeev USA 229 Decoud, Sebastian ARG 237 Romboli, Fernando BRA 245 Reix, Clement FRA 268 Cox, Daniel GBR 274 Jones, Greg AUS 280 Kim, Kevin USA 300 Walter, Ludovic FRA 305 Monroe, Nicholas USA 310 Ryderstedt, Michael SWE 315 Begemann, Andre GER 316 Ghedin, Riccardo ITA 317 Dutra da Silva, Daniel BRA 322 Pospisil, Vasek CAN 325 Lammer, Michael SUI 334 Borvanov, Roman MDA 337 Venus, Michael NZL 338
|
Sempere - 06-04-2011 13:09:34 |
Ostrawa - lista zgłoszeń:
Pospisil, Jaroslav CZE 111 Lacko, Lukas SVK 118 Paire, Benoit FRA 119 Rosol, Lukas CZE 123 Minar, Ivo CZE 131 Beck, Karol SVK 134 Kudryavtsev, Alexander RUS 140 Guez, David FRA 164 Ignatik, Uladzimir BLR 168 Robert, Stephane FRA 175 Martin, Andrej SVK 187 Zopp, Jurgen EST 189 Patience, Olivier FRA 197 El Amrani, Reda MAR 204 Donskoy, Evgeny RUS 212 Lojda, Dusan CZE 222 Klec, Ivo SVK 223 Alcaide, Guillermo ESP 224 Semjan, Marek SVK 232 Rochette, Laurent FRA 236 Flock, Alexander GER 242 Korolev, Evgeny KAZ 248
|
Sempere - 06-04-2011 13:10:46 |
Sarasota - lista zgłoszeń:
Soeda, Go JPN 91 Russell, Michael USA 92 Sweeting, Ryan USA 93 Dabul, Brian ARG 104 Bogomolov Jr., Alex USA 107 Young, Donald USA 120 Prodon, Eric FRA 128 Harrison, Ryan USA 130 Matosevic, Marinko AUS 139 Niland, Conor IRL 144 Van der Merwe, Izak RSA 150 Zemlja, Grega SLO 153 Blake, James USA 163 # Ginepri, Robby USA 165 Lapentti, Giovanni ECU 170 Smyczek, Tim USA 176 Brzezicki, Juan Pablo ARG 177 De Voest, Rik RSA 185 Kuznetsov, Alex USA 199 Dancevic, Frank CAN 201 Wolmarans, Fritz RSA 203 @ Delic, Amer BIH 205
|
Sempere - 23-04-2011 21:54:18 |
Ostrawa - drabinka:
(1)Jaroslav Pospisil (CZE) vs (q) (q) vs Sergei Bubka (UKR) Stephane Robert (FRA) vs Marek Semjan (SVK) Ivo Klec (SVK) vs (5)Lukas Rosol (CZE)
(3)Benoit Paire (FRA) vs Laurent Rochette (FRA) (WC)Jiri Vesely (CZE) vs Alexander Flock (GER) Evgeny Donskoy (RUS) vs Jurgen Zopp (EST) Evgeny Korolev (KAZ) vs (7)Alexander Kudryavtsev (RUS)
(8)David Guez (FRA) vs (WC)Martin Prikryl (CZE) (WC)Nicolas Reissig (AUT) vs Olivier Patience (FRA) Jonathan Eysseric (FRA) vs Andrej Martin (SVK) Guillermo Alcaide (ESP) vs (4)Ivo Minar (CZE)
(6)Karol Beck (SVK) vs (q) (q) vs (WC)Lukas Dlouhy (CZE) Dusan Lojda (CZE) vs Nikola Mektic (CRO) Uladzimir Ignatik (BLR) vs (2)Lukas Lacko (SVK)
|
Sempere - 24-04-2011 19:07:18 |
Leon - drabinka:
[1] Paolo LORENZI (ITA) vs [WC] Juan-Manuel ELIZONDO (MEX) Alexander SADECKY (SUI) vs Roman BORVANOV (MDA) [Q] vs Marcel FELDER (URU) Michael LAMMER (SUI) vs [5] Victor ESTRELLA (DOM)
[4] Rajeev RAM (USA) vs [Q] [WC] Fernando LARREA-GONZALEZ (MEX) vs [WC] Manuel SANCHEZ (MEX) Woong-Sun JUN (KOR) vs Andre BEGEMANN (GER) [WC] Cesar RAMIREZ (MEX) vs [8] Nicholas MONROE (USA)
[7] Clement REIX (FRA) vs [Q] Ludovic WALTER (FRA) vs [Q] Daniel DUTRA DA SILVA (BRA) vs Michael RYDERSTEDT (SWE) Michael VENUS (NZL) vs [3] Bobby REYNOLDS (USA)
[6] Fernando ROMBOLI (BRA) vs Vasek POSPISIL (CAN) Daniel COX (GBR) vs Julio Cesar CAMPOZANO (ECU) Daniel YOO (KOR) vs Kevin KIM (USA) Adam EL MIHDAWY (USA) vs [2] Tatsuma ITO (JPN)
|
Sempere - 24-04-2011 19:09:01 |
Sarasota - drabinka:
[1] Ryan SWEETING (USA) vs [WC] Lester COOK (USA) Juan Pablo BRZEZICKI (ARG) vs Izak VAN DER MERWE (RSA) Yuichi SUGITA (JPN) vs [WC] Mac STYSLINGER (USA) Grega ZEMLJA (SLO) vs [5] Brian DABUL (ARG)
[4] Donald YOUNG (USA) vs Giovanni LAPENTTI (ECU) James BLAKE (USA) vs Marinko MATOSEVIC (AUS) QUALIFIER vs QUALIFIER Rik DE VOEST (RSA) vs [7] Eric PRODON (FRA)
[8] Ryan HARRISON (USA) vs Amer DELIC (BIH) QUALIFIER vs [WC] Andrea COLLARINI (USA) Conor NILAND (IRL) vs Frank DANCEVIC (CAN) Tim SMYCZEK (USA) vs [3] Go SOEDA (JPN)
[6] Alex BOGOMOLOV JR. (USA) vs [WC] Vamsee CHAPPIDI (IND) Alex KUZNETSOV (USA) vs Fritz WOLMARANS (RSA) QUALIFIER vs James WARD (GBR) [Alt] Jesse WITTEN (USA) vs [2] Michael RUSSELL (USA)
|
Sempere - 24-04-2011 21:48:57 |
Bednarek i Kowalczyk po dziewięciu miesi±cach znów razem
Tomasz Bednarek i Mateusz Kowalczyk zagraj± w grze podwójnej turnieju ATP Challenger Tour na kortach ziemnych w czeskiej Ostrawie. Będzie to ich pierwszy wspólny występ od lipca ubiegłego roku.
Ostatni raz 29-letni Bednarek i 23-letni Kowalczyk zagrali ze sob± podczas turnieju ATP World Tour w chorwackim Umag. Wspólnie wygrali cztery imprezy rangi challenger oraz dotarli do finału ubiegłorocznych zawodów głównego cyklu w Belgradzie, gdzie ulegli Meksykaninowi Santiago Gonzálezowi i Amerykaninowi Travisowi Rettenmaierowi. Podczas wielkoszlemowego Roland Garros i Wimbledonu już po pierwszym spotkaniu w głównej drabince pożegnali się z turniejem.
Reprezentanci Polski w czeskich zawodach rozstawieni s± z numerem drugim. Rywalami biało-czerwonych w spotkaniu o ćwierćfinał będ± reprezentant RPA Jeff Coetzee (ex partner Kowalczyka z końcówki minionego sezonu) oraz Australijczyk Jordan Kerr. Najwyżej rozstawionymi zawodnikami w grze podwójnej s± Czesi Lukáą Dlouhý i David ©koch.
http://www.sportowefakty.pl/tenis/2011/ … iu-miesia/
|
Sempere - 25-04-2011 15:25:15 |
Ostrawa - drabinka debla:
[1] Lukas DLOUHY (CZE) & David SKOCH (CZE) vs Uladzimir IGNATIK (BLR) & Jurgen ZOPP (EST) Olivier CHARROIN (FRA) & Stephane ROBERT (FRA) vs Ivo KLEC (SVK) & Lukas LACKO (SVK) [3] Travis PARROTT (USA) & Andreas SILJESTROM (SWE) vs [WC] Marian PODEPREL (CZE) & Martin SCHULHAUSER (CZE) Karol BECK (SVK) & Andrej MARTIN (SVK) vs Dusan LOJDA (CZE) & Benoit PAIRE (FRA)
[WC] Marko DANIS (SVK) & Dominik HRBATY (SVK) vs David GUEZ (FRA) & Olivier PATIENCE (FRA) Andis JUSKA (LAT) & Alexander KUDRYAVTSEV (RUS) vs [4] Sadik KADIR (AUS) & Purav RAJA (IND) Lukas ROSOL (CZE) & Martin SLANAR (AUT) vs [WC] Jaroslav POSPISIL (CZE) & Jiri VESELY (CZE) Jeff COETZEE (RSA) & Jordan KERR (AUS) vs [2] Tomasz BEDNAREK (POL) & Mateusz KOWALCZYK (POL)
|
Sempere - 25-04-2011 15:28:52 |
Leon - drabinka debla:
(1)Rajeev Ram/Bobby Reynolds (USA) vs (WC)Fernando Larrea-Gonzalez/Manuel Sanchez (MEX) Clement Reix/Ludovic Walter (FRA) vs Adam El Mihdawy/Michael Venus (USA/NZL) (4)Marcel Felder/Paolo Lorenzi (URU/ITA) vs (WC)Juan-Manuel Elizondo/Cesar Ramirez (MEX) Luis Diaz-Barriga/Miguel Angel Reyes-Varela (MEX) vs Michael Lammer/Alexander Sadecky (SUI)
Nikolaus Moser/Daniel Yoo (AUT/KOR) vs Woong-Sun Jun/Kevin Kim (KOR/USA) (WC)Edgar Lopez/Eduardo Peralta-Tello (MEX) vs (3)Nicholas Monroe/Vasek Pospisil (USA/CAN) Julio Cesar Campozano/Daniel Dutra Da Silva (ECU/BRA) vs Roman Borvanov/Daniel Cox (MDA/GBR) Victor Estrella/Fernando Romboli (DOM/BRA) vs (2)Andre Begemann/Chris Eaton (GER/GBR)
|
Sempere - 25-04-2011 15:31:13 |
Sarasota - drabinka debla:
(1)Rik De Voest/Izak Van Der Merwe (RSA) vs (WC)Ty Braswell/Nick Crowell (USA) James Ward/Grega Zemlja (GBR/SLO) vs (q) (4)Lester Cook/Brett Joelson (USA) vs Alex Bogomolov Jr./Alex Kuznetsov (USA) (WC)Andrea Collarini/Denis Kudla (USA) vs Philip Bester/Kamil Pajkowski (CAN)
Amer Delic/Pierre-Ludovic Duclos (BIH/CAN) vs Catalin Gard/Morgan Phillips (ROU/GBR) Frank Dancevic/Giovanni Lapentti (CAN/ECU) vs (3)Brian Dabul/John Paul Fruttero (ARG/USA) Vladimir Obradovic/Joseph Sirianni (SRB/AUS) vs (WC)Christian Harrison/Ryan Harrison (USA) Juan Pablo Brzezicki/Eric Prodon (ARG/FRA) vs (2)Ashley Fisher/Stephen Huss (AUS)
|
Sempere - 27-04-2011 18:00:41 |
Ostrawa - 1. runda:
[1] Jaroslav POSPISIL (CZE) d. [Q] Kamil CAPKOVIC (SVK) 6-1 6-0 Sergei BUBKA (UKR) d. [Q] Pavol CERVENAK (SVK) 6-3 1-6 6-4 Stephane ROBERT (FRA) d. Marek SEMJAN (SVK) 4-6 6-0 7-5 [5] Lukas ROSOL (CZE) d. Ivo KLEC (SVK) 7-6(5) 7-6(6)
[3] Benoit PAIRE (FRA) d. Laurent ROCHETTE (FRA) 6-3 6-2 [WC] Jiri VESELY (CZE) vs Alexander FLOCK (GER) 6-4 4-6 Jurgen ZOPP (EST) d. Evgeny DONSKOY (RUS) 6-2 6-2 [7] Alexander KUDRYAVTSEV (RUS) d. Evgeny KOROLEV (KAZ) 6-3 3-6 7-6(3)
[8] David GUEZ (FRA) d. [WC] Martin PRIKRYL (CZE) 6-2 6-3 [WC] Nicolas REISSIG (AUT) d. Olivier PATIENCE (FRA) 7-5 4-6 6-3 Jonathan EYSSERIC (FRA) d. Andrej MARTIN (SVK) 4-6 7-6(9) 6-3 Guillermo ALCAIDE (ESP) d. [4] Ivo MINAR (CZE) 6-4 6-0
[6] Karol BECK (SVK) d. [Q] Andis JUSKA (LAT) 6-1 1-6 7-5 [Q] Adam KELLNER (HUN) d. [WC] Lukas DLOUHY (CZE) 6-4 6-4 Nikola MEKTIC (CRO) d. Dusan LOJDA (CZE) 7-6(4) 3-6 6-3 Uladzimir IGNATIK (BLR) d. [2] Lukas LACKO (SVK) 6-4 2-6 6-3
|
Sempere - 27-04-2011 18:05:32 |
Ostrawa - 1. runda debla:
[1] Lukas DLOUHY (CZE) & David SKOCH (CZE) d. Uladzimir IGNATIK (BLR) & Jurgen ZOPP (EST) 6-4 6-4 Olivier CHARROIN (FRA) & Stephane ROBERT (FRA) d. Ivo KLEC (SVK) & Lukas LACKO (SVK) 6-1 6-1 [3] Travis PARROTT (USA) & Andreas SILJESTROM (SWE) d. [WC] Marian PODEPREL (CZE) & Martin SCHULHAUSER (CZE) 6-4 3-6 11-9 Karol BECK (SVK) & Andrej MARTIN (SVK) d. Dusan LOJDA (CZE) & Benoit PAIRE (FRA) 6-2 6-1
[WC] Marko DANIS (SVK) & Dominik HRBATY (SVK) d. David GUEZ (FRA) & Olivier PATIENCE (FRA) 7-5 6-0 Andis JUSKA (LAT) & Alexander KUDRYAVTSEV (RUS) d. [4] Sadik KADIR (AUS) & Purav RAJA (IND) 6-4 6-1 Lukas ROSOL (CZE) & Martin SLANAR (AUT) d. [WC] Jaroslav POSPISIL (CZE) & Jiri VESELY (CZE) 6-4 6-2 [2] Tomasz BEDNAREK (POL) & Mateusz KOWALCZYK (POL) d. Jeff COETZEE (RSA) & Jordan KERR (AUS) 6-7(3) 6-4 10-2
|
Sempere - 27-04-2011 18:06:42 |
Sarasota - 1. runda:
[1] Ryan SWEETING (USA) d. [WC] Lester COOK (USA) 6-2 6-0 Juan Pablo BRZEZICKI (ARG) d. Izak VAN DER MERWE (RSA) 6-2 6-4 Yuichi SUGITA (JPN) d. [WC] Mac STYSLINGER (USA) 6-2 6-2 Grega ZEMLJA (SLO) d. [5] Brian DABUL (ARG) 1-6 7-6(7) 0-0 ret’d
[4] Donald YOUNG (USA) d. Giovanni LAPENTTI (ECU) 6-2 3-1 ret’d James BLAKE (USA) d. Marinko MATOSEVIC (AUS) 6-3 7-6(2) [Q] Philip BESTER (CAN) d. [Q] Morgan PHILLIPS (GBR) 4-6 6-4 6-4 [7] Eric PRODON (FRA) d. Rik DE VOEST (RSA) 6-4 6-4
Amer DELIC (BIH) d. [8] Ryan HARRISON (USA) 7-5 6-3 [Q] Pierre-Ludovic DUCLOS (CAN) d. [WC] Andrea COLLARINI (USA) 6-2 6-7(3) 6-4 Frank DANCEVIC (CAN) d. Conor NILAND (IRL) 6-4 4-6 6-1 [3] Go SOEDA (JPN) d. Tim SMYCZEK (USA) 7-5 4-6 7-6(5)
[6] Alex BOGOMOLOV JR. (USA) d. [WC] Vamsee CHAPPIDI (IND) 6-1 6-0 Alex KUZNETSOV (USA) d. Fritz WOLMARANS (RSA) 6-4 7-6(4) James WARD (GBR) d. [Q] Wayne ODESNIK (USA) 3-6 6-2 6-2 [2] Michael RUSSELL (USA) d. [Alt] Jesse WITTEN (USA) 6-7(5) 6-0 7-5
|
Sempere - 27-04-2011 18:07:40 |
Sarasota - 1. runda debla:
(1)Rik De Voest/Izak Van Der Merwe (RSA) d. (WC)Ty Braswell/Nick Crowell (USA) 6-0 6-4 James Ward/Grega Zemlja (GBR/SLO) d. (q)Vlademyros Mavropoulos-Stoliarenko/Mark Oljaca (USA) 6-2 6-3 Alex Bogomolov Jr./Alex Kuznetsov (USA) d. (4)Lester Cook/Brett Joelson (USA) 7-6(3) 2-6 10-7 (WC)Andrea Collarini/Denis Kudla (USA) d. Philip Bester/Kamil Pajkowski (CAN) 6-1 6-4
Amer Delic/Pierre-Ludovic Duclos (BIH/CAN) d. Catalin Gard/Morgan Phillips (ROU/GBR) 7-6(2) 6-0 (LL)Siddhartha Chappidi/Vamsee Chappidi (IND) d. (LL)Ryotero Matsumura/Naoki Nakagawa (JPN) 7-5 7-6(7) (WC)Christian Harrison/Ryan Harrison (USA) d. Vladimir Obradovic/Joseph Sirianni (SRB/AUS) 7-6(6) 6-3 (2)Ashley Fisher/Stephen Huss (AUS) d. Juan Pablo Brzezicki/Eric Prodon (ARG/FRA) 6-2 7-5
|
Sempere - 27-04-2011 18:09:23 |
Leon - 1. runda:
[1] Paolo LORENZI (ITA) d. [WC] Juan-Manuel ELIZONDO (MEX) 6-4 6-3 Roman BORVANOV (MDA) d. Alexander SADECKY (SUI) 7-5 6-7(5) 6-1 [Q] Jamie BAKER (GBR) d. Marcel FELDER (URU) 6-2 6-4 [5] Victor ESTRELLA (DOM) d. Michael LAMMER (SUI) 6-1 6-2
[4] Rajeev RAM (USA) d. [Q] Chris EATON (GBR) 7-5 6-4 [WC] Manuel SANCHEZ (MEX) d. [WC] Fernando LARREA-GONZALEZ (MEX) 6-3 6-1 Andre BEGEMANN (GER) d. Woong-Sun JUN (KOR) 6-4 6-4 [8] Nicholas MONROE (USA) d. [WC] Cesar RAMIREZ (MEX) 6-2 4-2 ret’d
[7] Clement REIX (FRA) d. [Q] Nikolaus MOSER (AUT) 6-4 6-3 [Q] Christopher DIAZ-FIGUEROA (GUA) d. Ludovic WALTER (FRA) 6-1 7-6(4) Daniel DUTRA DA SILVA (BRA) d. Michael RYDERSTEDT (SWE) 1-6 7-6(6) 3-1 ret’d [3] Bobby REYNOLDS (USA) d. Michael VENUS (NZL) 6-3 6-2
Vasek POSPISIL (CAN) d. [6] Fernando ROMBOLI (BRA) 6-2 6-0 Daniel COX (GBR) d. Julio Cesar CAMPOZANO (ECU) 3-6 5-3 ret’d Daniel YOO (KOR) d. Kevin KIM (USA) 6-3 4-6 6-2 [2] Tatsuma ITO (JPN) d. Adam EL MIHDAWY (USA) 7-6(7) 6-4
|
Sempere - 27-04-2011 18:10:02 |
Leon - 1. runda debla:
[1] Rajeev RAM (USA) & Bobby REYNOLDS (USA) d. [WC] Fernando LARREA-GONZALEZ (MEX) & Manuel SANCHEZ (MEX) 6-1 6-3 Clement REIX (FRA) & Ludovic WALTER (FRA) d. Adam EL MIHDAWY (USA) & Michael VENUS (NZL) 7-6(4) 6-4 [4] Marcel FELDER (URU) & Paolo LORENZI (ITA) d. [WC] Juan-Manuel ELIZONDO (MEX) & Cesar RAMIREZ (MEX) 6-2 5-7 10-8 Luis DIAZ-BARRIGA (MEX) & Miguel Angel REYES-VARELA (MEX) d. Michael LAMMER (SUI) & Alexander SADECKY (SUI) 6-0 6-4
Nikolaus MOSER (AUT) & Daniel YOO (KOR) d. Woong-Sun JUN (KOR) & Kevin KIM (USA) wo. [3] Nicholas MONROE (USA) & Vasek POSPISIL (CAN) d. [WC] Edgar LOPEZ (MEX) & PERALTA-TELLO (MEX) 6-1 6-4 Roman BORVANOV (MDA) & Daniel COX (GBR) d. Julio Cesar CAMPOZANO (ECU) & Daniel DUTRA DA SILVA (BRA) wo. [2] Andre BEGEMANN (GER) & Chris EATON (GBR) d. Victor ESTRELLA (DOM) & Fernando ROMBOLI (BRA) 6-3 6-4
|
Sempere - 28-04-2011 21:38:10 |
Ostrawa - 2. runda:
Sergei BUBKA (UKR) d. [1] Jaroslav POSPISIL (CZE) 4-6 6-4 7-6(4) Stephane ROBERT (FRA) d. [5] Lukas ROSOL (CZE) 7-5 2-6 6-4 [3] Benoit PAIRE (FRA) d. Alexander FLOCK (GER) 6-3 6-2 [7] Alexander KUDRYAVTSEV (RUS) d. Jurgen ZOPP (EST) 7-5 1-6 6-4
[8] David GUEZ (FRA) d. [WC] Nicolas REISSIG (AUT) 6-3 6-4 Jonathan EYSSERIC (FRA) d. Guillermo ALCAIDE (ESP) 7-6(6) 6-0 [Q] Adam KELLNER (HUN) d. [6] Karol BECK (SVK) 6-3 6-1 Uladzimir IGNATIK (BLR) d. Nikola MEKTIC (CRO) 6-3 6-4
|
Sempere - 28-04-2011 21:39:20 |
Ostrawa - ćwierćfinały debla:
Olivier CHARROIN (FRA) & Stephane ROBERT (FRA) d. [1] Lukas DLOUHY (CZE) & David SKOCH (CZE) 6-4 6-4 Karol BECK (SVK) & Andrej MARTIN (SVK) d. [3] Travis PARROTT (USA) & Andreas SILJESTROM (SWE) 6-3 6-4 Andis JUSKA (LAT) & Alexander KUDRYAVTSEV (RUS) d. [WC] Marko DANIS (SVK) & Dominik HRBATY (SVK) 2-6 6-2 10-3 Lukas ROSOL (CZE) & Martin SLANAR (AUT) d. [2] Tomasz BEDNAREK (POL) & Mateusz KOWALCZYK (POL) 6-4 6-7(6) 12-10
|
Sempere - 28-04-2011 21:46:14 |
Leon - 2. runda:
Roman BORVANOV (MDA) d. [1] Paolo LORENZI (ITA) 4-6 7-5 7-5 [Q] Jamie BAKER (GBR) d. [5] Victor ESTRELLA (DOM) 7-6(4) 6-1 [4] Rajeev RAM (USA) d. [WC] Manuel SANCHEZ (MEX) 6-3 6-3 Andre BEGEMANN (GER) d. [8] Nicholas MONROE (USA) 6-3 6-4
[Q] Christopher DIAZ-FIGUEROA (GUA) d. [7] Clement REIX (FRA) 6-3 6-4 [3] Bobby REYNOLDS (USA) d. Daniel DUTRA DA SILVA (BRA) 6-2 6-2 Vasek POSPISIL (CAN) d. Daniel COX (GBR) 6-3 6-1 [2] Tatsuma ITO (JPN) d. Daniel YOO (KOR) 6-2 6-3
|
Sempere - 28-04-2011 21:46:57 |
Leon - ćwierćfinały debla:
[1] Rajeev RAM (USA) & Bobby REYNOLDS (USA) d. Clement REIX (FRA) & Ludovic WALTER (FRA) 4-6 6-1 10-4 Luis DIAZ-BARRIGA (MEX) & Miguel Angel REYES-VARELA (MEX) d. [4] Marcel FELDER (URU) & Paolo LORENZI (ITA) 6-7(7) 7-5 11-9 [3] Nicholas MONROE (USA) & Vasek POSPISIL (CAN) d. Nikolaus MOSER (AUT) & Daniel YOO (KOR) 6-2 7-6(2) [2] Andre BEGEMANN (GER) & Chris EATON (GBR) d. Roman BORVANOV (MDA) & Daniel COX (GBR) 7-5 6-4
|
Sempere - 28-04-2011 21:52:33 |
Sarasota - 2. runda:
[1] Ryan SWEETING (USA) d. Juan Pablo BRZEZICKI (ARG) 6-4 2-6 6-4 Grega ZEMLJA (SLO) d. Yuichi SUGITA (JPN) 6-4 6-4 James BLAKE (USA) d. [4] Donald YOUNG (USA) 7-6(3) 7-5 [7] Eric PRODON (FRA) d. [Q] Philip BESTER (CAN) 6-4 6-2
[Q] Pierre-Ludovic DUCLOS (CAN) d. Amer DELIC (BIH) 3-6 6-4 6-2 Frank DANCEVIC (CAN) d. [3] Go SOEDA (JPN) 2-6 6-3 6-1 [6] Alex BOGOMOLOV JR. (USA) d. Alex KUZNETSOV (USA) 6-2 6-1 [2] Michael RUSSELL (USA) d. James WARD (GBR) 6-3 6-3
|
Sempere - 29-04-2011 21:24:49 |
Sarasota - ćwierćfinały debla:
(1)Rik De Voest/Izak Van Der Merwe (RSA) d. James Ward/Grega Zemlja (GBR/SLO) 6-1 7-6(6) Alex Bogomolov Jr./Alex Kuznetsov (USA) d. (WC)Andrea Collarini/Denis Kudla (USA) 6-1 6-3 Amer Delic/Pierre-Ludovic Duclos (BIH/CAN) d. (LL)Siddhartha Chappidi/Vamsee Chappidi (IND) 6-2 6-0 (2)Ashley Fisher/Stephen Huss (AUS) d. (WC)Christian Harrison/Ryan Harrison (USA) 6-4 4-6 10-2
|
Sempere - 29-04-2011 21:28:15 |
Ostrawa - ćwierćfinały:
Stephane ROBERT (FRA) d. Sergei BUBKA (UKR) 7-6(6) 6-4 [3] Benoit PAIRE (FRA) d. [7] Alexander KUDRYAVTSEV (RUS) 6-4 6-3 [8] David GUEZ (FRA) d. Jonathan EYSSERIC (FRA) 6-4 6-0 [Q] Adam KELLNER (HUN) d. Uladzimir IGNATIK (BLR) 2-6 7-6(8) 6-3
Ostrawa - półfinały debla:
Olivier CHARROIN (FRA) & Stephane ROBERT (FRA) d. Karol BECK (SVK) & Andrej MARTIN (SVK) 3-6 6-2 10-8 Andis JUSKA (LAT) & Alexander KUDRYAVTSEV (RUS) d. Lukas ROSOL (CZE) & Martin SLANAR (AUT) 7-6(5) 6-4
|
Sempere - 30-04-2011 10:29:23 |
Leon - ćwierćfinały:
Roman BORVANOV (MDA) d. [Q] Jamie BAKER (GBR) 6-0 6-4 Andre BEGEMANN (GER) d. [4] Rajeev RAM (USA) 3-6 7-6(5) 6-2 [3] Bobby REYNOLDS (USA) d. [Q] Christopher DIAZ-FIGUEROA (GUA) 6-2 6-3 Vasek POSPISIL (CAN) d. [2] Tatsuma ITO (JPN) 6-3 6-4
Leon - półfinały debla:
[1] Rajeev RAM (USA) & Bobby REYNOLDS (USA) d. Luis DIAZ-BARRIGA (MEX) & Miguel Angel REYES-VARELA (MEX) 6-4 3-6 10-6 [2] Andre BEGEMANN (GER) & Chris EATON (GBR) d. [3] Nicholas MONROE (USA) & Vasek POSPISIL (CAN) 6-3 7-5
|
Sempere - 30-04-2011 10:35:16 |
Sarasota - ćwierćfinały:
[1] Ryan SWEETING (USA) d. Grega ZEMLJA (SLO) 4-6 6-2 6-4 James BLAKE (USA) d. [7] Eric PRODON (FRA) wo. Frank DANCEVIC (CAN) d. [Q] Pierre-Ludovic DUCLOS (CAN) 6-4 6-1 [6] Alex BOGOMOLOV JR. (USA) d. [2] Michael RUSSELL (USA) 6-1 6-4
Sarasota - półfinały debla:
Alex Bogomolov Jr./Alex Kuznetsov (USA) d. (1)Rik De Voest/Izak Van Der Merwe (RSA) 7-5 6-3 (2)Ashley Fisher/Stephen Huss (AUS) d. Amer Delic/Pierre-Ludovic Duclos (BIH/CAN) wo.
|
Sempere - 30-04-2011 21:09:53 |
Ostrawa - półfinały:
Stephane ROBERT (FRA) d. [3] Benoit PAIRE (FRA) 6-4 6-7(4) 6-1 [Q] Adam KELLNER (HUN) d. [8] David GUEZ (FRA) 6-2 6-4
Ostrawa - finał debla:
Olivier CHARROIN (FRA) & Stephane ROBERT (FRA) d. Andis JUSKA (LAT) & Alexander KUDRYAVTSEV (RUS) 6-4 6-3
|
Sempere - 01-05-2011 17:11:25 |
Leon - półfinały:
Andre BEGEMANN (GER) d. Roman BORVANOV (MDA) 7-6(3) 6-4 [3] Bobby REYNOLDS (USA) d. Vasek POSPISIL (CAN) 7-5 4-6 6-3
Leon - finał debla:
[1] Rajeev RAM (USA) & Bobby REYNOLDS (USA) d. [2] Andre BEGEMANN (GER) & Chris EATON (GBR) 6-3 6-2
|
Sempere - 01-05-2011 17:13:06 |
Sarasota - półfinały:
James BLAKE (USA) d. [1] Ryan SWEETING (USA) 6-2 7-6(15) [6] Alex BOGOMOLOV JR. (USA) d. Frank DANCEVIC (CAN) 3-6 6-4 6-2
|
Sempere - 01-05-2011 17:18:03 |
Ostrawa - finał:
Stephane ROBERT (FRA) d. [Q] Adam KELLNER (HUN) 6-1 6-3
Francuz wygrał 6. challengera w karierze.
|
Sempere - 01-05-2011 22:40:23 |
Leon - finał:
[3] Bobby REYNOLDS (USA) d. Andre BEGEMANN (GER) 6-3 6-3
Reynolds zdobył swój 9. tytuł na tym szczeblu rozgrywek.
|
Sempere - 01-05-2011 22:49:05 |
Sarasota - finał:
James Blake (USA) d. (6)Alex Bogomolov Jr (USA) 6-2 6-2
Blake zapisał na swoje konto 7. challengerowy triumf.
Sarasota - finał debla:
(2)Ashley Fisher/Stephen Huss (AUS) d. Alex Bogomolov Jr/Alex Kuznetsov (USA) 6-3 6-4
|
asiek - 02-05-2011 10:01:18 |
Sempere napisał:Leon - finał:
[3] Bobby REYNOLDS (USA) d. [6] Alex BOGOMOLOV JR. (USA) 6-3 6-3
Reynolds zdobył swój 9. tytuł na tym szczeblu rozgrywek.
Z Begemannem ma być. Bogomolov chyba się nie sklonował ;)
I do czego to doszło, że Blake zdobywa skalpy w chall. Z drugiej strony to trzeba go podziwiać, że chce się mu jeszcze grać z takimi ¶redniakami. :]
|
DUN I LOVE - 02-05-2011 12:09:27 |
Dżemik :good:. Dobre i to.
|