polo90 - 20-06-2010 18:53:30

Czy ktoś z was był na Wimbledonie? Z tego co wiem część biletów jest losowana i sprzedawana przez internet pozostałe można kupić w kasach na miejscu. Zakładam ten temat ponieważ może być przydatny dla wszystkich pragnących kiedyś tam pojechać.

DUN I LOVE - 20-06-2010 19:06:24

Z tematu Wimbledon 2009:


Magnifique napisał:

marta.k2 napisał:

Witam. Wybieram się w tym roku do Londynu i chciałabym zajrzeć na Wimbledon w trakcie turnieju. Nie będę kupowac biletu na korty, ale słyszałam o czyms takim jak "Ground ticket". Czy ktoś z Was był tam i wie co mozna zobaczyć z takim biletem? Czy mozna, jesli ma sie szczęście zobaczyć np. czyjś trening na mniejszym korcie? Obejrzeć mecz na telebimie? Jeśli był ktoś na turnieju to będę wdzięczna za jakiekolwiek informacje.

Ground Ticket upoważnia Cię na wejście na teren Wimbledonu oprócz kortu Centralnego, nr 1 oraz:

- od tego roku kortu nr 2 (nowy kort) i nie wiem jak to wygląda
- miejsc siedzących kortu nr 3 (poprzednio kortu nr 2), można wejść z ground ticketem na górę (ale się stoi)

Treningi są w oddzielonej części terenów Wimbledonu; oficjalnie nie wpuszczają kibiców ale wiem, że jak ktoś się bardzo postara to się wciśnie

Mecz na telebimie obejrzysz ;) I przy okazji się najesz :P

Jeśli wybierasz się na pierwsze dni turnieju to możesz zobaczyć w akcji całą elitę - poza tym w późniejszych godzinach można postać w kolejce po bilety na korty główne (np. na 2 ostatnie mecze dnia na korcie centralnym). Takie zwrócone bilety kosztują 5 funtów ale trzeba się trochę nastać ;)

born2win - 01-05-2011 18:30:20

Witam. Mam pytanie odnośnie biletów na WTF. Chciałem się dowiedziec czy bilety pod linkiem (http://www.ticketmaster.co.uk/promo/gaqkww) są na dwie sesje czy jedna. Wiem, że u góry jest napisane, że na popołudniową i wieczorną tego samego dnia, ale po przejściu w dalszy etap i kliknięciu get ticket u góry jest data i godzina (Mon 21 Nov 2011, 18:15), więc tak jakby były tylko na wieczorną. Jest ktoś pewien co i jak? Może ktos też się wybiera albo już był?

Z braku lepszego miejsca, post przeniesiony tutaj. / jaccol