jaccol55 - 12-07-2010 19:18:09 |
Tydzień 32:
Data startu: 9 Sierpień
- Stambuł (Turcja)
Typ: $100,000+H Zwycięzca 2009: Ilya Marchenko [UKR] Nawierzchnia: Hard Strona internetowa: http://www.tedopen.org/default.asp
- Binghamton (NY, USA)
Typ: $50,000 Zwycięzca 2009: Paul Capdeville [CHI] Nawierzchnia: Hard Strona internetowa: http://www.tennischallenger.com/
- Brasilia (Brazylia)
Typ: $35,000+H Zwycięzca 2009: Ricardo Mello [BRA] Nawierzchnia: Hard Strona internetowa: http://www.abertodebrasilia.com.br/
- Samarkand (Uzbekistan)
Typ: $35,000+H Zwycięzca 2009: Dustin Brown [JAM] Nawierzchnia: Clay Strona internetowa: -
- Trani (Włochy)
Typ: €30,000+H Zwycięzca 2009: Daniel Köllerer [AUT] Nawierzchnia: Clay Strona internetowa: http://www.tranicup.com/
|
Raddcik - 04-08-2010 12:57:07 |
Lista Binghamton
Ball, Carsten AUS 122 Berankis, Ricardas LTU 133 Capdeville, Paul CHI 179 Cook, Lester USA 204 Dabul, Brian ARG 92 De Voest, Rik RSA 208 DeHeart, Ryler USA 258 Ebden, Matthew AUS 180 Harrison, Ryan USA 218 Jones, Greg AUS 196 Kendrick, Robert USA 153 Kim, Kevin USA 150 Kim, Young-Jun KOR 257 Kuznetsov, Alex USA 232 Levine, Jesse USA 157 Lindahl, Nick AUS 244 Matosevic, Marinko AUS 159 Ram, Rajeev USA 149 @ Reynolds, Bobby USA 161 Sijsling, Igor NED 161 Soeda, Go JPN 113 Witten, Jesse USA 169
Alternates:
1. Okun, Noam ISR 261 2. Millman, John AUS 263 3. Balleret, Benjamin MON 264 4. Copil, Marius ROU 276 5. Skugor, Franco CRO 281 6. Klec, Ivo SVK 284 7. Ward, James GBR 287 8. Bubka, Sergei UKR 291 9. Bloomfield, Richard GBR 292 10. Gard, Catalin ROU 295 11. Lim, Yong-Kyu KOR 301 12. Klein, Brydan AUS 304 13. Sirianni, Joseph AUS 305 14. Guccione, Chris AUS 308 15. Kelly, Dayne AUS 355 16. Gregorc, Luka SLO 365 17. @Feeney, Adam AUS 387 18. Reid, Matt AUS 399 19. Weintraub, Amir ISR 407 20. Saavedra-Corvalan, Cristobal CHI 419 21. Moser, Nikolaus AUT 430 22. Yoo, Daniel KOR 450 23. Anderson, Andrew RSA 453 24. Bester, Philip CAN 459 25. Thompson, Nathan USA 490 26. Mamiit, Cecil PHI 513 27. Domijan, Alexander USA 542 28. Monroe, Nicholas USA 553 29. Pavic, Ante CRO 578 30. Roshan, Nima AUS 582 31. Bradaric, Marin CRO 621 32. Bardoczky, Kornel HUN 627 33. Verryth, Mark AUS 628 34. Klahn, Bradley USA 715 35. Garanganga, Takanyi ZIM 754 36. Easton, Jared AUS 772 37. Fruttero, John Paul USA 777 38. Elias, Gastao POR 805 39. Simmonds, Phillip USA 818 40. Feeney, Adam AUS 844 41. Britton, Devin USA 1107 42. Motti, Alessandro ITA 32750
|
Raddcik - 04-08-2010 12:59:36 |
Lista Samarkand
Amritraj, Prakash IND 327 Bloemke, Dennis GER 345 Elgin, Michail RUS 371 Hernandez, Oscar ESP 158 Juska, Andis LAT 319 Kavcic, Blaz SLO 154 Kirillov, Evgeny RUS 209 Kumantsov, Andrey RUS 347 Kuznetsov, Andrey RUS 231 Ledovskikh, Mikhail RUS 342 OUT Marrai, Matteo ITA 350 Minar, Jan CZE 322 Molchanov, Denys UKR 367 OUT Ouellette, Greg USA 385 Pashanski, Boris SRB 379 Poch-Gradin, Carles ESP 325 Rudnev, Valery RUS 381 Rufin, Guillaume FRA 168 Semjan, Marek SVK 370 # Valverde, Juan-Manuel ARG 373 Yang, Tsung-Hua TPE 302 Zopp, Jurgen EST 364
Alternates OUT 1.#Semrajc, Janez SLO 386 IN 2.Statham, Jose (Rubin) NZL 395 IN 3.Kedryuk, Alexey KAZ 409 4.Flock, Alexander GER 412 5.Moriya, Hiroki JPN 413 6.Venus, Michael NZL 424 7.Grigelis, Laurynas LTU 426 8.Jun, Woong-Sun KOR 432 9.Virali-Murugesan, Ranjeet IND 435 10.Granollers-Pujol, Gerard ESP 439 11.Gong, Mao-Xin CHN 444 12.Wu, Di CHN 449 13.Yoo, Daniel KOR 450 14.Anderson, Andrew RSA 453 15.Smirnov, Artem UKR 455 16.Inoyatov, Murad UZB 470 17.Gajjar, Rohan IND 474 18.Li, Zhe CHN 483 19.#Westerhof, Boy NED 507 20.Matsukevich, Denis RUS 519 21.Alvarez, Diego ARG 531 22.Pavic, Ante CRO 578 23.Roshan, Nima AUS 582 24.Bradaric, Marin CRO 621 25.Bardoczky, Kornel HUN 627 26.#Craciun, Teodor-Dacian ROU 668 27.Lee, Hsin-Han TPE 690 28.Fruttero, John Paul USA 777
|
Raddcik - 04-08-2010 13:01:37 |
Lista Trani
Aguilar, Jorge CHI 200 Andreev, Igor RUS 83 Bemelmans, Ruben BEL 193 Clar-Rossello, Pedro ESP 238 Crivoi, Victor ROU 190 Darcis, Steve BEL 142 Di Mauro, Alessio ITA 202 El Amrani, Reda MAR 191 Galvani, Stefano ITA 237 Gaudio, Gaston ARG 177 Huta Galung, Jesse NED 223 Krajinovic, Filip SRB 188 Lorenzi, Paolo ITA 107 Luczak, Peter AUS 81 Machado, Rui POR 123 Martin, Alberto ESP 135 Ouahab, Lamine ALG 164 Paire, Benoit FRA 184 Ramos-Vinolas, Albert ESP 140 Vagnozzi, Simone ITA 167 Ventura, Santiago ESP 120 Volandri, Filippo ITA 109
Alternates:
1.Janowicz, Jerzy POL 239 2.Alund, Martin ARG 241 3.Stadler, Simon GER 242 4.Cervenak, Pavol SVK 245 5.Marrero, David ESP 251 6.Pospisil, Jaroslav CZE 254 7.Giorgini, Daniele ITA 255 8.Tavares, Leonardo POR 259 9.Cipolla, Flavio ITA 260 10.Aranguren, Juan-Martin ARG 265 11.Oswald, Philipp AUT 279 12.Rochette, Laurent FRA 283 13.Haider-Maurer, Andreas AUT 286 14.Brizzi, Alberto ITA 288 15.Gonzalez, Alejandro COL 290 16.Mektic, Nikola CRO 294 17.Ciric, Nikola SRB 296 18.Lemke, James AUS 297 19.Tosic, Goran MNE 298 20.Bachinger, Matthias GER 306 21.Prpic, Filip SWE 307 22.Nieminen, Timo FIN 314 23.Viola, Matteo ITA 316 24.Karanusic, Roko CRO 318 25.#Gensse, Augustin FRA 321 26.Arnaboldi, Andrea ITA 326 27.Aldi, Francesco ITA 328 28.Eysseric, Jonathan FRA 330 29.Junaid, Rameez AUS 331 30.Santos, Pablo ESP 335 31.Garcia, Adrian CHI 344 32.Crugnola, Marco ITA 351 33.Boje-Ordonez, Agustin ESP 354 34.Sousa, Pedro POR 359 35.Trevisan, Matteo ITA 360 36.Smethurst, Daniel GBR 362 37.Carreno-Busta, Pablo ESP 372 38.Bracciali, Daniele ITA 375 39.#Semrajc, Janez SLO 386 40.Stoppini, Andrea ITA 397 41.Flock, Alexander GER 412 42.#Marti, Javier ESP 431 43.Granollers-Pujol, Gerard ESP 439 44.Trusendi, Walter ITA 469 45.#Westerhof, Boy NED 507 46.Alvarez, Diego ARG 531 47.Pavic, Ante CRO 578 48.Roshan, Nima AUS 582 49.Bradaric, Marin CRO 621 50.Bardoczky, Kornel HUN 627 51.Fruttero, John Paul USA 777 52.Motti, Alessandro ITA 32750
|
Raddcik - 04-08-2010 13:03:41 |
Lista Stambułu
Bautista-Agut, Roberto ESP 165 Beck, Karol SVK 110 Bohli, Stephane SUI 132 Brown, Dustin JAM 99 Desein, Niels BEL 166 Dodig, Ivan CRO 151 Fischer, Martin AUT 128 Gicquel, Marc FRA 144 Gil, Frederico POR 85 Gremelmayr, Denis GER 175 Hernych, Jan CZE 137 Kravchuk, Konstantin RUS 185 Kukushkin, Mikhail KAZ 95 Kunitsyn, Igor RUS 114 Lojda, Dusan CZE 178 Mahut, Nicolas FRA 152 @Mannarino, Adrian FRA 155 Rochus, Christophe BEL 160 Rochus, Olivier BEL 65 Sergeyev, Ivan UKR 170 Ungur, Adrian ROU 131 Zverev, Mischa GER 155
Alternates 1.Munoz-De La Nava, Daniel ESP 203 2.Kudryavtsev, Alexandre RUS 205 3.Minar, Ivo CZE 214 4.King-Turner, Daniel NZL 217 5.Millot, Vincent FRA 219 6.Kontinen, Henri FIN 229 7.Mertens, Yannick BEL 233 8.Hrbaty, Dominik SVK 234 9.Janowicz, Jerzy POL 239 10.Stadler, Simon GER 242 11. Sidorenko, Alexandre FRA 250 12. Pospisil, Jaroslav CZE 254 13. Tavares, Leonardo POR 259 14. Okun, Noam ISR 261 15. Trujillo-Soler, Gabriel ESP 271 16. Skugor, Franco CRO 281 17. Rochette, Laurent FRA 283 18. Haider-Maurer, Andreas AUT 286 19. Mektic, Nikola CRO 294 20. Gard, Catalin ROU 295 21. Ciric, Nikola SRB 296 22. Lemke, James AUS 297 23. Tosic, Goran MNE 298 24. Bachinger, Matthias GER 306 25. Prpic, Filip SWE 307 26. Sitak, Artem RUS 310 27. Sousa, Joao POR 313 28. Nieminen, Timo FIN 314 29. Viola, Matteo ITA 316 30. Karanusic, Roko CRO 318 31.#Gensse, Augustin FRA 321 32. Donskoy, Evgeny RUS 324 33. Eysseric, Jonathan FRA 330 34. Junaid, Rameez AUS 331 35. Duclos, Pierre-Ludovic CAN 332 36. Garcia, Adrian CHI 344 37. Boje-Ordonez, Agustin ESP 354 38. Goodall, Joshua GBR 356 39. Sousa, Pedro POR 359 40. Trevisan, Matteo ITA 360 41.@Ebelthite, Colin AUS 361 42.@Cakl, Tomas CZE 363 43. Bracciali, Daniele ITA 375 44. #Semrajc, Janez SLO 386 45. Mecir , Miloslav SVK 394 46. Stoppini, Andrea ITA 397 47. Weintraub, Amir ISR 407 48. Kedryuk, Alexey KAZ 409 49. Kadir, Sadik AUS 411 50. Mitsuhashi, Junn JPN 417 51. Moser, Nikolaus AUT 430 52.#Marti, Javier ESP 431 53. Granollers-Pujol, Gerard ESP 439 54. Anderson, Andrew RSA 453 55. Smirnov, Artem UKR 455 56. Groth, Samuel AUS 484 57. Panfil, Grzegorz POL 501 58. Matsukevich, Denis RUS 519 59. Ebelthite, Colin AUS 560 60. Pavic, Ante CRO 578 61. Roshan, Nima AUS 582 62. Bradaric, Marin CRO 621 63. Bardoczky, Kornel HUN 627 64.#Craciun, Teodor-Dacian ROU 668 65. Fruttero, John Paul USA 777 66. Cakl, Tomas CZE 32750 (??? the same as no. 42) 67. Motti, Alessandro ITA 32750
|
Raddcik - 04-08-2010 13:04:52 |
Lista Brasilii
Alcaide, Guillermo ESP 210 Alves, Thiago BRA 147 Bagnis, Facundo ARG 249 Baker, Jamie GBR 246 Brugues-Davi, Arnau ESP 235 Daniel, Marcos BRA 118 Del Bonis, Federico ARG 117 Guez, David FRA 126 Hocevar, Ricardo BRA 227 Ignatik, Uladzimir BLR 189 Ito, Tatsuma JPN 247 Klizan, Martin SVK 211 Lapentti, Giovanni ECU 243 Mello, Ricardo BRA 90 Menendez-Maceiras, Adrian ESP 207 Middelkoop, Matwe NED 256 Ouanna, Josselin FRA 145 Silva, Julio BRA 172 Sorensen, Louk IRL 240 Souza, Joao BRA 139 Sugita, Yuichi JPN 230 Zampieri, Caio BRA 182
Alternates: 1. Van der Merwe, Izak RSA 262 2. Ghedin, Riccardo ITA 268 3. Bedene, Aljaz SLO 269 4. Cabal, Juan Sebastian COL 270 5. #Farah, Robert COL 274 6. Brezac, Charles-Antoine FRA 275 7. Felder, Marcel URU 282 8. Martin, Andrej SVK 289 9. Evans, Brendan USA 299 10. Pella, Guido ARG 300 11. Klaasen, Raven RSA 303 12. Amado, Juan-Pablo ARG 312 13. Sousa, Joao POR 313 14. Molteni, Andres ARG 323 15. Duclos, Pierre-Ludovic CAN 332 16. Dutra Da Silva, Rogerio BRA 334 17. Bonatto, Alexandre BRA 339 18. Lopes, Tiago BRA 366 19. Endara, Ivan ECU 374 20. Demoliner, Marcelo BRA 378 21. Martin, Fabrice FRA 380 22. #Gallardo-Valles, Miguel MEX 391 23. Statham, Jose (Rubin) NZL 395 24. Romboli, Fernando BRA 401 25. Garza, Daniel MEX 403 26. Weintraub, Amir ISR 407 27. Saavedra-Corvalan, Cristobal CHI 419 28. Echazu, Mauricio PER 429 29. Moser, Nikolaus AUT 430 30. Picco, Agustin ARG 436 31. Yoo, Daniel KOR 450 32. Anderson, Andrew RSA 453 33. #Trungelliti, Marco ARG 461 34. Miele, Andre BRA 477 35. Chen, Ti TPE 485 36. Guidolin, Rodrigo BRA 499 37. Mamiit, Cecil PHI 513 38. Matsui, Toshihide JPN 550 39. Monroe, Nicholas USA 553 40. Ferreiro, Franco BRA 559 41. Pavic, Ante CRO 578 42. Roshan, Nima AUS 582 43. Bradaric, Marin CRO 621 44. Fruttero, John Paul USA 777 45. Sanchez, Manuel MEX 857 46. Motti, Alessandro ITA 32750
|
Art - 09-08-2010 14:21:16 |
Stambuł MD:
[1] Olivier Rochus (BEL) - Daniel Munoz-De La Nava (ESP) Adrian Mannarino (FRA) - [WC] Tuna Altuna (TUR) [WC] Haluk Akkoyun (TUR) - Niels Desein (BEL) [SE] Laurent Recouderc (FRA) - [6] Adrian Ungur (ROU)
[4] Dustin Brown (JAM) - [WC] George Bastl (SUI) Qualifier - Mischa Zverev (GER) Ivan Dodig (CRO) - Nicolas Mahut (FRA) Qualifier - [7] Igor Kunitsyn (RUS)
[5WC] Marsel Ilhan (TUR) - Qualifier Roberto Bautista-Agut (ESP) - Konstantin Kravchuk (RUS) Denis Gremelmayr (GER) - Dusan Lojda (CZE) Jan Hernych (CZE) - [3] Mikhail Kukushkin (KAZ)
[8] Martin Fischer (AUT) - Christophe Rochus (BEL) Ivan Sergeyev (UKR) - [SE] Vincent Millot (FRA) Marc Gicquel (FRA) - Stephane Bohli (SUI) Qualifier - [2] Frederico Gil (POR)
|
Art - 09-08-2010 14:21:43 |
Brasilia MD:
Ricardo Mello BRA [1] vs. Riccardo Ghedin ITA Guillermo Alcaide ESP vs. Q Q vs. Giovanni Lapentti ECU Augusto Laranja BRA [WC] vs. Uladzimir Ignatik BLR [8]
David Guez FRA [3] vs. Guilherme Clezar BRA [WC] Ricardo Hocevar BRA vs. Tatsuma Ito JPN Julio Silva BRA vs. Charles-Antoine Brezac FRA [ALT] Q vs. João Souza BRA [5]
Marcos Daniel BRA [7] vs. Louk Sorensen IRL Matwé Middelkoop NED vs. Adrian Menendez ESP Fernando Romboli BRA [WC] vs. Rogerio Dutra da Silva BRA [WC] Martin Klizan SVK vs. Josselin Ouanna FRA [4]
Thiago Alves BRA [6] vs. Facundo Bagnis ARG Izak van der Merwe RSA vs. Caio Zampieri BRA Yuichi Sugita JPN vs. Q Jamie Baker GBR vs. Federico Del Bonis ARG [2]
|
Art - 09-08-2010 14:22:07 |
Samarkand MD:
Blaz Kavcic SLO [1] vs. Tiago Fernandes BRA [WC] Abduvoris Saidmukhamedov UZB [WC] vs. Carlos Poch-Gradin ESP Denys Molchanov UKR vs. Jürgen Zopp EST Alexander Flock GER vs. Evgeny Kirillov RUS [5]
Andrey Kuznetsov RUS [3] vs. Jan Minar CZE Jose Rubin Statham NZL vs. Valery Rudnev RUS Murad Inoyatov UZB [WC] vs. Andrey Kumantsov RUS Juan-Manuel Valverde ARG vs. Marek Semjan SVK [7]
Andis Juska LAT [8] vs. Axel Michon FRA [Q] Alexey Kedryuk KAZ vs. Mikhail Ledovskikh RUS Vaja Uzakov UZB [WC] vs. Laurynas Grigelis LTU [Q] Michael Venus NZL vs. Guillaume Rufin FRA [4]
Andrej Martin SVK [6/Q] vs. Artem Smirnov UKR [Q] Michail Elgin RUS vs. Woong-Sun Jun KOR [SE] Boris Pashanski SRB vs. Dennis Blömke GER Tsung-Hua Yang TPE vs. Oscar Hernandez ESP [2]
|
Art - 09-08-2010 14:22:35 |
Trani MD:
[1] Igor Andreev (RUS) - Leonardo Tavares (POR) David Marrero (ESP) - Pedro Clar-Rossello (ESP) [WC] Andrea Arnaboldi (ITA) - Qualifier Jerzy Janowicz (POL) - [6] Santiago Ventura (ESP)
[4] Filippo Volandri (ITA) - Stefano Galvani (ITA) Ruben Bemelmans (BEL) - Qualifier [WC] Francesco Aldi (ITA) - Qualifier Martin Alund (ARG) - [8] Simone Vagnozzi (ITA)
[7] Rui Machado (POR) - Simon Stadler (GER) Jaroslav Pospisil (CZE) - Jesse Huta Galung (NED) Jorge Aguilar (CHI) - Flavio Cipolla (ITA) Qualifier - [3] Paolo Lorenzi (ITA)
[5] Steve Darcis (BEL) - Daniele Giorgini (ITA) Victor Crivoi (ROU) - Benoit Paire (FRA) [WC] Matteo Viola (ITA) - Alessio di Mauro (ITA) [WC] Matteo Trevisan (ITA) - [2] Peter Luczak (AUS)
|
Art - 09-08-2010 14:25:07 |
Binghampton MD:
(1)Brian Dabul (ARG) vs James Ward (GBR) Nick Lindahl (AUS) vs (q/LL) Paul Capdeville (CHI) vs Benjamin Balleret (MON) (5)Kevin Kim (USA) vs (WC)Kei Nishikori (JPN)
(3)Ricardas Berankis (LTU) vs Jesse Witten (USA) Marinko Matosevic (AUS) vs (WC)Dmitry Tursunov (RUS) Ryan Harrison (USA) vs Greg Jones (AUS) (7)Jesse Levine (USA) vs (q/LL)
(6)Rajeev Ram (USA) vs (q/LL) John Millman (AUS) vs (q/LL) Young-Jun Kim (KOR) vs (WC)Adam El Mihdawy (USA) (4)Carsten Ball (AUS) vs (WC)Bradley Klahn (USA)
(8)Robert Kendrick (USA) vs (q/LL) Lester Cook (USA) vs (PR)Bobby Reynolds (USA) Matt Ebden (AUS) vs Alex Kuznetsov (USA) (2)Go Soeda (JPN) vs Ryler DeHeart (USA)
|
DUN I LOVE - 10-08-2010 09:29:06 |
Ricardas z wujkiem Tonim na dzień dobry. Dużo ciekawych tenisistów tutaj gra: Nishikori, Tursunov, Harrison czy Kendrick.
|
Serenity - 12-08-2010 20:53:31 |
Binghamton - 1 runda
(1)Brian Dabul (ARG) d. James Ward (GBR) 6-3 6-4 (q)Chris Klingemann (CAN) d. Nick Lindahl (AUS) 5-7 6-3 6-4 Benjamin Balleret (MON) d. Paul Capdeville (CHI) 6-1 6-2 (WC)Kei Nishikori (JPN) d. (5)Kevin Kim (USA) 7-6(4) 3-6 6-2 Jesse Witten (USA) d. (3)Ricardas Berankis (LTU) 6-4 6-4 Marinko Matosevic (AUS) d. (LL)Daniel Yoo (KOR) 6-1 6-1 [Yoo replaces (WC)Dmitry Tursunov] Ryan Harrison (USA) d. Greg Jones (AUS) 7-6(5) 6-4 (q)Alex Bogomolov (USA) d. (LL)Dayne Kelly (AUS) 6-4 3-6 6-3 [Kelly replaces Levine] (6)Rajeev Ram (USA) d. (LL)Brydan Klein (AUS) 6-4 6-2 [Klein replaces Noam Okun] (q)Chris Guccione (AUS) d. John Millman (AUS) 6-7(5) 7-5 6-3 (WC)Adam El Mihdawy (USA) d. Young-Jun Kim (KOR) 7-6(0) 0-0 ret. (WC)Bradley Klahn (USA) d. (4)Carsten Ball (AUS) 7-5 6-7(4) 6-4 (8)Robert Kendrick (USA) d. (q)Adam Feeney (AUS) 6-1 6-4 Lester Cook (USA) d. (PR)Bobby Reynolds (USA) 6-4 6-3 Matt Ebden (AUS) d. Alex Kuznetsov (USA) 7-6(4) 6-4 (2)Go Soeda (JPN) d. Ryler DeHeart (USA) 6-4 2-6 7-6(2)
|
Serenity - 12-08-2010 20:56:25 |
Brasilia - 1 runda
(1)Ricardo Mello (BRA) d. Riccardo Ghedin (ITA) 3-6 6-2 6-2 Guillermo Alcaide (ESP) d. (q)Marcel Felder (URU) 6-4 6-2 Giovanni Lapentti (ECU) d. (q)Fabrice Martin (FRA) 6-4 6-3 (8)Vladimir Ignatik (BLR) d. (WC)Augusto Laranja (BRA) 6-4 6-4 (3)David Guez (FRA) d. (WC)Guilherme Clezar (BRA) 3-6 6-3 6-1 Tatsuma Ito (JPN) d. Ricardo Hocevar (BRA) 7-6(2) 6-2 Julio Silva (BRA) d. (ALT)Charles-Antoine Brezac (FRA) 6-2 6-1 (5)Joao Souza (BRA) d. (q)Nick Monroe (USA) 4-6 6-3 7-6(3) Louk Sorensen (IRL) d. (7)Marcos Daniel (BRA) 6-4 6-4 Matwe Middelkoop (NED) d. Adrian Menendez (ESP) 4-6 6-3 6-4 (WC)Rogerio Silva (BRA) d. (WC)Fernando Romboli (BRA) 6-1 6-0 Martin Klizan (SVK) d. (4)Josselyn Ouanna (FRA) 5-5 ret. (6)Thiago Alves (BRA) d. Facundo Bagnis (ARG) 2-6 7-6(5) 7-5 Izak van der Merwe (RSA) d. Caio Zampieri (BRA) 7-5 6-4 (q)Robert Farah (COL) d. Yuichi Sugita (JPN) 6-2 6-3 Jamie Baker (GBR) d. (2)Federico del Bonis (ARG) 6-4 6-2
Brasilia - 2 runda
(1)Ricardo Mello (BRA) d. Guillermo Alcaide (ESP) 6-4 6-2 (8)Vladimir Ignatik (BLR) d. Giovanni Lapentti (ECU) 6-1 6-3 Tatsuma Ito (JPN) d. (3)David Guez (FRA) 6-4 6-4 (5)Joao Souza (BRA) d. Julio Silva (BRA) 6-2 5-7 6-4 Louk Sorensen (IRL) d. Matwe Middelkoop (NED) 3-6 7-5 6-3 (WC)Rogerio Silva (BRA) d. Martin Klizan (SVK) 6-0 6-3 Izak van der Merwe (RSA) d. (6)Thiago Alves (BRA) 6-4 6-2 (q)Robert Farah (COL) d. Jamie Baker (GBR) 6-3 6-3
|
Serenity - 12-08-2010 20:57:34 |
Stambuł - 1 runda
Daniel Munoz de la Nava (ESP) d. (1)Olivier Rochus (BEL) 7-5 2-6 7-5 Adrian Mannarino (FRA) d. (WC)Tuna Altuna (TUR) 7-6(2) 6-1 (WC)Haluk Akkoyun (TUR) d. Niels Desein (BEL) 7-5 1-0 ret. (6)Adrian Ungur (ROU) d. (SE)Laurent Recouderc (FRA) 6-4 6-4 (4)Dustin Brown (JAM) d. (WC)George Bastl (SUI) 6-4 6-7(3) 7-6(9) (q)Joao Sousa (POR) d. Michael Zverev (GER) 7-6(3) 6-3 Ivan Dodig (CRO) d. Nicolas Mahut (FRA) 6-4 4-1 ret. (7)Igor Kunitsyn (RUS) d. (q)Arsen Asanov (UZB) 6-0 6-1 (5)(WC)Marsel Ilhan (TUR) d. (q)Javier Marti (ESP) 6-4 7-6(4) Konstantin Kravchuk (RUS) d. Roberto Bautista (ESP) 6-3 4-6 3-1 ret. Denis Gremelmayr (GER) d. Dusan Lojda (CZE) 6-2 7-6(1) (3)Mikhail Kukushkin (KAZ) d. Jan Hernych (CZE) 6-4 6-3 (8)Martin Fischer (AUT) d. Christophe Rochus (BEL) 6-1 6-2 (SE)Vincent Millot (FRA) d. Ivan Sergeev (UKR) 6-4 6-4 Stephane Bohli (SUI) d. Marc Gicquel (FRA) 7-6(2) 6-4 (2)Frederico Gil (POR) d. (q)Filip Prpic (SWE) 6-4 6-4
|
Serenity - 12-08-2010 20:58:48 |
Samarkand - 1 runda
(1)Blaz Kavcic (SLO) d. (WC)Tiago Fernandes (BRA) 6-2 6-2 Carlos Poch (ESP) d. (WC)Abduvoris Saidmukhamedov (UZB) 6-2 6-1 Jurgen Zopp (EST) d. Denis Molcianov (UKR) 6-3 6-2 (5)Evgeni Kirillov (RUS) d. Alexander Flock (GER) 4-6 6-3 6-1 (3)Andrey Kuznetsov (RUS) d. Jan Minar (CZE) 6-4 6-4 Valery Rudnev (RUS) d. Rubin Statham (NZL) 7-5 7-5 (WC)Murad Inoyatov (UZB) d. Andrey Kumantsov (RUS) 6-4 6-0 (7)Marek Semjan (SVK) d. Juan Manuel Valverde (ARG) 6-3 6-3 (8)Andis Juska (LAT) d. (q)Axel Michon (FRA) 6-4 2-6 6-3 Mikhail Ledovskikh (RUS) d. Alexey Kedriouk (KAZ) 4-6 6-4 6-3 (q)Laurynas Grigelis (LTU) d. (WC)Vaja Uzakov (UZB) 6-3 6-4 Michael Venus (NZL) d. (4)Guillaume Rufin (FRA) 6-2 7-6(6) (6)(q)Andrej Martin (SVK) d. (q)Artem Smirnov (UKR) 7-5 6-7(3) 6-3 Michail Elgin (RUS) d. (SE)Woong-Sun Jun (KOR) 6-2 5-7 7-5 Boris Pashanski (SRB) d. Dennis Bloemke (GER) 6-4 6-4 Tsung-Hua Yang (TPE) d. (2)Oscar Hernandez (ESP) 6-1 6-2
Samarkand - 2 runda
(1)Blaz Kavcic (SLO) d. Carlos Poch (ESP) 6-7(9) 6-3 6-4 Jurgen Zopp (EST) d. (5)Evgeni Kirillov (RUS) 6-3 7-6(7) Valery Rudnev (RUS) d. (3)Andrey Kuznetsov (RUS) 6-3 2-6 6-4 (7)Marek Semjan (SVK) d. (WC)Murad Inoyatov (UZB) 6-4 6-2 (8)Andis Juska (LAT) d. Mikhail Ledovskikh (RUS) 6-4 7-6(1) Michael Venus (NZL) d. (q)Laurynas Grigelis (LTU) 2-6 6-3 7-6(3) (6)(q)Andrej Martin (SVK) d. Michail Elgin (RUS) 6-2 6-3 Tsung-Hua Yang (TPE) d. Boris Pashanski (SRB) 6-4 6-1
|
Serenity - 12-08-2010 20:59:58 |
Trani - 1 runda
Leonardo Tavares (POR) d. (1)Igor Andreev (RUS) 7-5 6-3 David Marrero (ESP) d. Pedro Clar (ESP) 6-4 4-6 6-3 (WC)Andrea Arnaboldi (ITA) d. (q)Patrick Taubert (GER) 6-3 3-6 6-4 Jerzy Janowicz (POL) d. (6)Santiago Ventura (ESP) 6-1 6-2 (4)Filippo Volandri (ITA) d. Stefano Galvani (ITA) 6-4 6-4 Ruben Bemelmans (BEL) d. (q)Marco Viola (ITA) 7-6(3) 6-4 (WC)Francesco Aldi (ITA) d. (q)Thomas Cazes-Carrere (FRA) 7-6(5) 6-4 Martin Alund (ARG) d. (8)Simone Vagnozzi (ITA) 7-5 6-1 (7)Rui Machado (POR) d. Simon Stadler (GER) 6-3 6-1 Jesse Huta Galung (NED) d. Jaroslav Pospisil (CZE) 6-4 7-6(2) Flavio Cipolla (ITA) d. Jorge Aguilar (CHI) 7-6(2) 4-0 ret. (q)Nikola Ciric (SRB) d. (3)Paolo Lorenzi (ITA) 6-3 3-6 6-0 Daniele Giorgini (ITA) d. (5)Steve Darcis (BEL) 7-5 1-6 7-6(1) Victor Crivoi (ROU) d. Benoit Paire (FRA) 4-6 6-3 7-6(2) Alessio di Mauro (ITA) d. (WC)Matteo Viola (ITA) 6-4 7-5 (WC)Matteo Trevisan (ITA) d. (2)Peter Luczak (AUS) 7-6(4) 0-6 6-4
|
asiek - 14-08-2010 12:45:49 |
Binghamton - 2 runda
(1)Brian Dabul (ARG) d. (q)Chris Klingemann (CAN) 6/2, 6/1 (WC)Kei Nishikori (JPN) d. Benjamin Balleret (MON) 6/3, 6/4 Jesse Witten (USA) d. Marinko Matosevic (AUS) 6/2, 5/7, 7/5 (q)Alex Bogomolov (USA) d. Ryan Harrison (USA) 6/3, 6/7(3), 6/2 (q)Chris Guccione (AUS) d. (6)Rajeev Ram (USA) 6/3, 7/6(4) (WC)Bradley Klahn (USA) d. (WC)Adam El Mihdawy (USA) 6/4, 7/5 (8)Robert Kendrick (USA) d. Lester Cook (USA) 6/3, 6/4 (2)Go Soeda (JPN) d. Matt Ebden (AUS) 6/3, 4/6, 6/1
Trani - 2 runda
Leonardo Tavares (POR) d.David Marrero (ESP) 7/6(0), 6/2 Jerzy Janowicz (POL) d. (WC)Andrea Arnaboldi (ITA) 7/6(4), 6/4 (4)Filippo Volandri (ITA) d.Ruben Bemelmans (BEL) 6/4, 3/6, 7/5 (WC)Francesco Aldi (ITA) d. Martin Alund (ARG) 4/6, 6/2, 6/2 Jesse Huta Galung (NED) d. (7)Rui Machado (POR) 6/2, 6/3 Flavio Cipolla (ITA) d. (q)Nikola Ciric (SRB) 6/4, 4/6, 6/4 Daniele Giorgini (ITA) d. Victor Crivoi (ROU) 6/2 5/2 ret'd (WC)Matteo Trevisan (ITA) d. Alessio di Mauro (ITA) 7/6(2), 3/6, 7/5
Stambuł - 2 runda
Adrian Mannarino (FRA) d. Daniel Munoz de la Nava (ESP) 6/4. 6/2 (6)Adrian Ungur (ROU) d. (WC)Haluk Akkoyun (TUR) 3/6, 6/1, 7/6(5) (q)Joao Sousa (POR) d.(4)Dustin Brown (JAM) 6/4, 6/4 (7)Igor Kunitsyn (RUS) d. Ivan Dodig (CRO) 7/5, 6/2 Konstantin Kravchuk (RUS) d. (5)(WC)Marsel Ilhan (TUR) 6/3, 6/7(3), 6/0 (3)Mikhail Kukushkin (KAZ) d. Denis Gremelmayr (GER) 6/3, 6/1 (8)Martin Fischer (AUT) d. (SE)Vincent Millot (FRA) 7/6(4), 6/4 (2)Frederico Gil (POR) d. Stephane Bohli (SUI) 4/6, 6/2, 6/2
|
asiek - 14-08-2010 13:01:00 |
Brasilia - 1/4
(1)Ricardo Mello (BRA) d. (8)Vladimir Ignatik (BLR) 6/4, 6/3 Tatsuma Ito (JPN) d. (5)Joao Souza (BRA) 7/6(4), 6/2 (WC)Rogerio Dutra da Silva (BRA) d. Louk Sorensen (IRL) 6/1, 4/6, 6/4 Izak van der Merwe (RSA) d (q)Robert Farah (COL) 6/0, 6/2
Binghamton - 1/4
(WC)Kei Nishikori (JPN) d. (1)Brian Dabul (ARG) 7/6(5), 6/2 (q)Alex Bogomolov (USA) d. Jesse Witten (USA) 1/6, 6/4, 6/3 (q)Chris Guccione (AUS) d. (WC)Bradley Klahn (USA) 6/4, 6/2 (8)Robert Kendrick (USA) d. (2)Go Soeda (JPN) 6/1, 6/4
Trani - 1/4
Leonardo Tavares (POR) d.Jerzy Janowicz (POL) 4/6, 6/4, 6/3 (4)Filippo Volandri (ITA) d.(WC)Francesco Aldi (ITA) 6/0, 6/4 Jesse Huta Galung (NED) d. Flavio Cipolla (ITA) 3/6, 6/4, 6/2 (WC)Matteo Trevisan (ITA) d.Daniele Giorgini (ITA) 7/6(6), 6/2
Stambuł - 1/4
Adrian Mannarino (FRA) d.(6)Adrian Ungur (ROU) 6/4, 7/5 (7)Igor Kunitsyn (RUS) d. (q)Joao Sousa (POR) 4/6, 6/0, 6/3 (3)Mikhail Kukushkin (KAZ) d. Konstantin Kravchuk (RUS) 6/2, 6/2 (2)Frederico Gil (POR) d. (8)Martin Fischer (AUT) 6/4, 7/6(9)
Samarkand - 1/4
Jurgen Zopp (EST) d. (1)Blaz Kavcic (SLO) 1/6, 7/5, 7/5 (7)Marek Semjan (SVK) d. Valery Rudnev (RUS) 6/4, 76(4) (8)Andis Juska (LAT) d.Michael Venus (NZL) 7/6(2), 6/3 (6)(q)Andrej Martin (SVK) d. Tsung-Hua Yang (TPE) 7/5, 6/3
-------------------------------------------------------------------------------
Samarkand - 1/2
(7)Marek Semjan (SVK) d. Jurgen Zopp (EST) 6/4, 3/6, 7/6(5) (6)(q)Andrej Martin (SVK) d. (8)Andis Juska (LAT) 5/4 ret'd -------------------------------------------------------------------------------
Samarkand - finał
(6)(q)Andrej Martin (SVK) d. (7)Marek Semjan (SVK) 6/4, 7/5
Sensacyjnie w uzbeckim Samarkandrze. Tenisiści z krajów egzotycznych tenisowo. Słowacy triumfują. W półfinałach ograli nieznach mi Estończyka Zoppa i rodak Gulbisa Andrisa Juskę.
Dobry występ Janowicza.
|
Kubecki - 14-08-2010 16:37:14 |
Miałem okazję zobaczyć Martina w Poznaniu, nic nadzwyczajnego nie pokazał w starciu z Portugalczykiem Gilem, zdaje się że ugrał ledwie 3gemy. Brawa zatem za udany turniej w Uzbekistanie :)
|
Raddcik - 14-08-2010 23:56:47 |
Asiek wielkie dzięki, za wrzucanie wyników Challengerów !! :beer: :good:
Nawet, nie zdajesz sobie sprawy, jak bardzo ułatwiasz nam życie (Modom) :)
|
asiek - 15-08-2010 10:51:21 |
Spoko. Jak tylko mam chwilkę to nie ma sprawy ;)
Kei w finale. Japończyk ostatnio jeśli występuje w amerykańskich challach to nie ma sobie równych i wygrywa (Savannah, Sarassota) zaś w ATP ewidentnie nie może się przebić. Odpada już w kwalifikacjach lub jeśli ma WC to w pierwszej rundzie z takimi graczami jak Kuznetsov, Smyczek czy Kunitsyn.
Brasilia - 1/2
Tatsuma Ito (JPN) d. (1)Ricardo Mello (BRA) 6/2, 6/4 Izak van der Merwe (RSA) d (WC)Rogerio Dutra da Silva (BRA) 6/3, 6/3
Binghamton - 1/2
(WC)Kei Nishikori (JPN) d. (q)Alex Bogomolov (USA) 7/6(4), 6/1 (8)Robert Kendrick (USA) d.(q)Chris Guccione (AUS) w/o(achilles injury)
Trani - 1/2
(4)Filippo Volandri d. Leonardo Tavares (POR) (ITA) 7/5, 6/4 Jesse Huta Galung (NED) d. (WC)Matteo Trevisan (ITA) 6/1, 6/3
Stambuł - 1/2
Adrian Mannarino (FRA) d.(7)Igor Kunitsyn (RUS) 6/4, 6/4 (3)Mikhail Kukushkin (KAZ) d. (2)Frederico Gil (POR) 7/5, 6/4
Pewnie poważna ta kontuzja Guccione, bo z debla też się wycofał, gdzie grał z Carstenem Ballem.
|
Widzu - 15-08-2010 10:59:35 |
Nie wiecie co sie stało Gucione? znowu jakas kontuzja:(??
|
Yannick - 15-08-2010 16:52:21 |
No niestety Chrisowi odnowiła się kontuzja przez którą pauzował przez ostatnie osiem mięsiecy właściwie od zeszłorocznego US Open . Achilles to jedna z najpaskudniejszych kontuzji jaka może się przydarzyć czynnemu zawodnikowi, bo ciężko ja całkowicie wyleczyć. ''Gucc ''wrócił do gry dopiero w kwietniu w challengerze Baton Rouge i ten półfinał to był jego własciwie pierwszy wartościowy wynik w singlu w tym sezonie a tu znowu taki pech! Wielka szkoda, bo lubię Chrisa oglądać ze względu na jego styl gry Serw-Wolej i takich graczy jak Gucc jest właściwie w tourze już garstka i wygląda na to ze ten sezon dla Chrisa jest już stracony...I tylko pomyślec ze Chris w zeszłym roku w Cinci, pokonał takich graczy jak Tsonga,Kohli czy choćby Golubev a powstrzymał go dopiero Berdi.I nic nie wskazywało ze będą takie problemy ze zdrowiem... No niestety są utalentowani gracze którzy mają wiecznie pecha do kontuzji w swojej karierze.Bo Tursunow,Kiefer,Haas czy Mahut mogliby osiągnąć znacznie lepsze wyniki gdyby nie te nieszczęśne kontuzje...:]
|
Widzu - 15-08-2010 18:26:49 |
Wielkie dzieki Yannick za info! Ja również jestem fanem talentu Chrisa. Niestety spodziewałem sie takiej wiadomości:(( oby wrócił na AO!
|
DUN I LOVE - 15-08-2010 22:57:55 |
Raddcik napisał:Nawet, nie zdajesz sobie sprawy, jak bardzo ułatwiasz nam życie (Modom) :)
Haha, to prawda. :lol:
|
Art - 16-08-2010 13:01:47 |
Brasilia - Finał
Tatsuma Ito (JPN) d. Izak van der Merwe (RSA) 64 64
Binghamton - Finał
(WC)Kei Nishikori (JPN) d. (8)Robert Kendrick (USA) 63 76(4)
Trani - Finał
Jesse Huta Galung (NED) d. (4)Filippo Volandri (ITA) 76 64
Stambuł - Finał
Adrian Mannarino (FRA) d. (3)Mikhail Kukushkin (KAZ) 64 36 63
|