mtenis.pun.pl - forum fanów tenisa ATP
Administrator
Tydzień 7:
Data startu: 14 Luty
- Meknes (Maroko)
Typ: €30,000+H
Zwycięzca 2010: Aleksander Dołgopołow (Ukraina)
Nawierzchnia: Clay
Offline
Administrator
Meknes - lista zgłoszeń
Gremelmayr, Denis GER 120
Greul, Simon GER 131
Pospisil, Jaroslav CZE 136
# Prodon, Eric FRA 139
Paire, Benoit FRA 145
# Di Mauro, Alessio ITA 161
Veic, Antonio CRO 174
Gensse, Augustin FRA 189
Vagnozzi, Simone ITA 190
# Balazs, Attila HUN 192
Ciric, Nikola SRB 196
Sergeyev, Ivan UKR 198
Millman, John AUS 203
Recouderc, Laurent FRA 204
Viola, Matteo ITA 213
Alcaide, Guillermo ESP 215
El Amrani, Reda MAR 217
Knittel, Bastian GER 221
# Kuznetsov, Andrey RUS 230
Olaso, Guillermo ESP 232
# Tavares, Leonardo POR 233
Klec, Ivo SVK 238
Offline
User
Meknes - drabinka:
[1] Denis Gremelmayr (GER) - Guillermo Olaso (ESP)
Leonardo Tavares (POR) - Andrey Kuznetsov (RUS)
Alexander Lobkov (RUS) - Qualifier
Ivan Sergeyev (UKR) - [8] Simone Vagnozzi (ITA)
[3] Eric Prodon (FRA) - Qualifier
Qualifier - Guillermo Alcaide (ESP)
Evgeny Donskoy (RUS) - Reda El Amrani (MAR)
Attila Balazs (HUN) - [6] Bastian Knittel (GER)
[5] Alessio di Mauro (ITA) - [WC] Anas Fattar (MAR)
Kevin Kim (USA) - [WC] Talal Ouahabi (MAR)
Qualifier - [WC] Hicham Khaddari (MAR)
Lamine Ouahab (ALG) - [4] Jaroslav Pospisil (CZE)
[7] Augustin Gensse (FRA) - Nikola Ciric (SRB)
[WC] Yassine Idmbarek (MAR) - Ivo Klec (SVK)
Alexander Flock (GER) - Antonio Veic (CRO)
Matteo Viola (ITA) - [2] Simon Greul (GER)
Offline
User
Słaba obsada jedynego challengera w tym tygodniu, myślę że wymarzona sytuacja dla Gremelmayra żeby wygrał turniej.
Co ciekawe w drugiej rundzie może zagrać z Kuznetsovem, z którym grał w finale w Poznaniu.
Zdania zaczynamy dużą literą, kończymy kropką! Następny taki post leci w kosmos./R.
Ostatnio edytowany przez Robertinho (13-02-2011 12:44:22)
Offline
User
Meknes - 1. runda:
Guillermo OLASO (ESP) vs [1] Denis GREMELMAYR (GER) 7-6(4) 6-2
Andrey KUZNETSOV (RUS) vs Leonardo TAVARES (POR) 4-6 6-4 6-4
[Q] Victor CRIVOI (ROU) vs Alexander LOBKOV (RUS) 6-4 6-2
[8] Simone VAGNOZZI (ITA) vs Ivan SERGEYEV (UKR) 6-1 7-6(2)
[Q] Franco SKUGOR (CRO) vs [3] Eric PRODON (FRA) 6-2 6-1
Guillermo ALCAIDE (ESP) vs [Q] Gerard GRANOLLERS-PUJOL (ESP) 6-2 7-5
Reda EL AMRANI (MAR) vs Evgeny DONSKOY (RUS) 7-5 6-3
[6] Bastian KNITTEL (GER) vs Attila BALAZS (HUN) 4-6 6-1 6-1
[5] Alessio DI MAURO (ITA) vs [WC] Anas FATTAR (MAR) 6-1 6-3
Kevin KIM (USA) vs [WC] Talal OUAHABI (MAR) 6-4 6-3
[Q] Leonardo KIRCHE (BRA) vs [WC] Hicham KHADDARI (MAR)
[4] Jaroslav POSPISIL (CZE) vs Lamine OUAHAB (ALG) 6-1 6-1
Nikola CIRIC (SRB) vs [7] Augustin GENSSE (FRA) 7-5 7-6(6)
Ivo KLEC (SVK) vs [WC] Yassine IDMBAREK (MAR) 0-6 6-4 6-4
Antonio VEIC (CRO) vs Alexander FLOCK (GER) 1-6 6-4 6-4
[2] Simon GREUL (GER) vs Matteo VIOLA (ITA) 4-6 7-6(5) 7-5
Ostatnio edytowany przez Sempere (15-02-2011 21:12:27)
Offline
User
Meknes - 2. runda:
Guillermo OLASO (ESP) vs Andrey KUZNETSOV (RUS) 4-6 7-6(4) 7-6(7)
[Q] Victor CRIVOI (ROU) vs [8] Simone VAGNOZZI (ITA) 6-4 6-1
Guillermo ALCAIDE (ESP) vs [Q] Franco SKUGOR (CRO) 6-3 2-6 7-6(3)
[6] Bastian KNITTEL (GER) vs Reda EL AMRANI (MAR) 7-5 4-6 6-3
[5] Alessio DI MAURO (ITA) vs Kevin KIM (USA) 6-1 2-6 6-2
[4] Jaroslav POSPISIL (CZE) vs [Q] Leonardo KIRCHE (BRA) 6-3 6-2
Ivo KLEC (SVK) vs Nikola CIRIC (SRB) 5-7 6-4 7-6(3)
[2] Simon GREUL (GER) vs Antonio VEIC (CRO) 6-3 6-1
Ostatnio edytowany przez Sempere (16-02-2011 22:52:33)
Offline
User
Meknes - 1. runda debla:
[1] Treat Conrad HUEY (PHI) & Simone VAGNOZZI (ITA) d. [WC] Anas FATTAR (MAR) & Yassine IDMBAREK (MAR) 6-1 6-0
Lamine OUAHAB (ALG) & Leonardo TAVARES (POR) d. [WC] Hicham KHADDARI (MAR) & Younes RACHIDI (MAR) 6-4 6-2
Walter TRUSENDI (ITA) & Matteo VIOLA (ITA) d. [4] Simon GREUL (GER) & Bastian KNITTEL (GER) 6-4 6-1
Victor CRIVOI (ROU) & Franco SKUGOR (CRO) d. Attila BALAZS (HUN) & Jaroslav POSPISIL (CZE) 6-3 6-4
Alexander FLOCK (GER) & Denis GREMELMAYR (GER) d. Nikola CIRIC (SRB) & Antonio VEIC (CRO) vs 4-6 7-6(3) 10-6
[3] Gerard GRANOLLERS-PUJOL (ESP) & Guillermo OLASO (ESP) d. Guillermo ALCAIDE (ESP) & Ivo KLEC (SVK) 6-3 6-1
[WC] Reda EL AMRANI (MAR) & Talal OUAHABI (MAR) d. Augustin GENSSE (FRA) & Eric PRODON (FRA) 5-7 6-1 10-7
[2] Alessio DI MAURO (ITA) & Alessandro MOTTI (ITA) d. Deniss PAVLOVS (LAT) & Ivan SERGEYEV (UKR) 6-0 6-3
Offline
User
Meknes - ćwierćfinały:
Guillermo OLASO (ESP) vs [Q] Victor CRIVOI (ROU) 4-6 7-5 7-6(4)
[6] Bastian KNITTEL (GER) vs Guillermo ALCAIDE (ESP) 3-6 6-2 6-3
[4] Jaroslav POSPISIL (CZE) vs [5] Alessio DI MAURO (ITA) 6-7(4) 6-4 7-6(4)
[2] Simon GREUL (GER) vs Ivo KLEC (SVK) 6-2 6-0
Offline
User
Sempere napisał:
[1] Treat Conrad HUEY (PHI)
Jak się to czyta?
Offline
User
Meknes - ćwierćfinały debla:
[1] Treat Conrad HUEY (PHI) & Simone VAGNOZZI (ITA) d. Lamine OUAHAB (ALG) & Leonardo TAVARES (POR) 3-6 6-2 10-8
Walter TRUSENDI (ITA) & Matteo VIOLA (ITA) d. Victor CRIVOI (ROU) & Franco SKUGOR (CRO) 7-6(4) 6-4
Alexander FLOCK (GER) & Denis GREMELMAYR (GER) d. [3] Gerard GRANOLLERS-PUJOL (ESP) & Guillermo OLASO (ESP) 7-6(3) 6-4
[2] Alessio DI MAURO (ITA) & Alessandro MOTTI (ITA) d. [WC] Reda EL AMRANI (MAR) & Talal OUAHABI (MAR) 6-2 4-3 ret’d
Offline
User
Meknes - półfinały debla:
[1] Treat Conrad HUEY (PHI) & Simone VAGNOZZI (ITA) d. Walter TRUSENDI (ITA) & Matteo VIOLA (ITA) 6-3 6-3
[2] Alessio DI MAURO (ITA) & Alessandro MOTTI (ITA) d. Alexander FLOCK (GER) & Denis GREMELMAYR (GER) 6-1 6-2
Offline
User
Meknes - półfinały:
Guillermo OLASO (ESP) vs [6] Bastian KNITTEL (GER) 4-6 6-3 7-6(6)
[4] Jaroslav POSPISIL (CZE) vs [2] Simon GREUL (GER) wo.
Ostatnio edytowany przez Sempere (18-02-2011 21:52:35)
Offline
User
Meknes - finał debla:
[1] Treat Conrad HUEY (PHI) & Simone VAGNOZZI (ITA) d. [2] Alessio DI MAURO (ITA) & Alessandro MOTTI (ITA) 6-1 6-2
Offline
User
Meknes - finał:
[4] Jaroslav POSPISIL (CZE) vs Guillermo OLASO (ESP) 6-1 3-6 6-3
Offline