Ogłoszenie

Forum zostało przeniesione na adres: www.mtenis.com.pl

#21 07-06-2011 22:48:34

Jules

User

6853184
Zarejestrowany: 09-10-2008
Posty: 938
Ulubiony zawodnik: Roger Federer

Re: Wimbledon 2011

DUN, w życiu nie słyszałem tych nazwisk, nie licząc Bakera

Offline

 

#22 07-06-2011 23:06:37

 Serenity

User

4804501
Skąd: Zawoja
Zarejestrowany: 23-05-2009
Posty: 3753

Re: Wimbledon 2011

Jules napisał:

DUN, w życiu nie słyszałem tych nazwisk, nie licząc Bakera

Golding przegrał wczoraj w 1 rundzie Queen's Clubu. Z Mahutem, o ile mnie pamięć nie myli

Offline

 

#23 08-06-2011 07:58:15

 DUN I LOVE

Ojciec Chrzestny

Skąd: Białystok
Zarejestrowany: 15-08-2008
Posty: 13296
Ulubiony zawodnik: Roger Federer

Re: Wimbledon 2011

Jules napisał:

DUN, w życiu nie słyszałem tych nazwisk, nie licząc Bakera

Mają takie rankingi, że polskich nazwisk z takimi cyferkami można nie pamiętać, nie mówiąc już o graczach LTA.


MTT - tytuły (9)
2011: Belgrad, TMS Miami, San Jose; 2010: Wiedeń, Rotterdam; 2009: TMS Szanghaj, Eastbourne; 2008: US OPEN, Estoril.
MTT - finały (8)
2011: TMS Rzym; 2010: Basel, Marsylia; 2009: WTF, Stuttgart, Wimbledon, TMS Madryt; 2008: WTF

Offline

 

#24 08-06-2011 18:32:27

 Samurray

Pusher

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 11-05-2009
Posty: 477
Ulubiony zawodnik: Murray

Re: Wimbledon 2011

OUT Berankis, Richard
OUT de Bakker, Thiemo
OUT Mathieu, Paul-Henri


IN Serra, Florent
IN Blake, James
IN Gremelmayr, Denis

Ostatnio edytowany przez Samurray (09-06-2011 01:38:12)


   Andy Murray ll  Tsubasa                     "Taki wspaniały chłopak, cała moja rodzina..."

Offline

 

#25 09-06-2011 20:26:02

 Serenity

User

4804501
Skąd: Zawoja
Zarejestrowany: 23-05-2009
Posty: 3753

Re: Wimbledon 2011

Samurray napisał:

OUT Berankis, Richard

Szkoda. Miałem nadzieję, że zdąży się wykurować.

Ostatnio edytowany przez Serenity (09-06-2011 20:26:26)

Offline

 

#26 11-06-2011 17:26:27

 DUN I LOVE

Ojciec Chrzestny

Skąd: Białystok
Zarejestrowany: 15-08-2008
Posty: 13296
Ulubiony zawodnik: Roger Federer

Re: Wimbledon 2011

Tak powinno wyglądać rozstawienie:

1 Nadal
2 Djoković
3 Federer
4 Murray
5 Soderling
6 Berdych
7 Ferrer
8 Roddick
9 Monfils
10 Fish       
11 Melzer
12 Troicki
13 Wawrinka
14 Tsonga
15 Simon
16 Almagro


MTT - tytuły (9)
2011: Belgrad, TMS Miami, San Jose; 2010: Wiedeń, Rotterdam; 2009: TMS Szanghaj, Eastbourne; 2008: US OPEN, Estoril.
MTT - finały (8)
2011: TMS Rzym; 2010: Basel, Marsylia; 2009: WTF, Stuttgart, Wimbledon, TMS Madryt; 2008: WTF

Offline

 

#27 11-06-2011 21:33:38

Jules

User

6853184
Zarejestrowany: 09-10-2008
Posty: 938
Ulubiony zawodnik: Roger Federer

Re: Wimbledon 2011

A czemu nie ma Gasqueta?

Offline

 

#28 11-06-2011 22:15:06

 Evans

User

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 13-02-2011
Posty: 202

Re: Wimbledon 2011

Jules napisał:

A czemu nie ma Gasqueta?

Ponieważ nie zasłużył na to poprzednimi występami (za mały bonus).

Offline

 

#29 12-06-2011 22:22:04

 jaccol55

Administrator

Zarejestrowany: 02-10-2008
Posty: 5307

Re: Wimbledon 2011

http://www.atpworldtour.com/~/media/116BF866065C4521BA9066637BD59FF6.ashx?w=221&h=110http://www.atpworldtour.com/Tournaments/%7E/media/14B53566CC54409F99A8423521E30D18.ashx?w=60&h=36&as=1

Wimbledon - drabinki kwalifikacji

  • Singiel

    [1] Lukas Rosol (CZE) vs David Goffin (BEL)
    Facundo Bagnis (ARG) vs Uladzimir Ignatik (BLR)
    Fernando Romboli (BRA) vs Ivan Navarro (ESP)
    Igor Sijsling NED vs [26] Martin Klizan SVK

    [2] Łukasz Kubot (POL) vs Nikola Cirić SRB                          
    Juan Sebastian Cabal (COL) vs Kristijan Mesaros (CRO)
    Rajeev Ram (USA) vs Augustin Gensse (FRA)                          
    Charles-Antoine Brezac (FRA) vs [24] Bobby Reynolds (USA)

    [3] Rui Machado (POR) vs Robert Farah (COL)
    Bernard Tomic (AUS) vs Sebastian Rieschick (GER)
    Jean-Rene Lisnard (MON) vs Victor Estrella (DOM)                          
    Franco Skugor (CRO) vs [21] Rogerio Dutra Da Silva (BRA)    

    [4] Thomas Schoorel (NED) vs Peter Polansky (CAN)                          
    Marek Semjan (SVK) vs Chris Guccione (AUS)
    Ivo Klec (SVK) vs Guillaume Rufin (FRA)                          
    Alexander Flock (GER) vs [30] Marinko Matosević (AUS)

    [5] Tatsuma Ito (JPN) vs Ricardo Hocevar (BRA)                          
    Jurgen Zopp (EST) vs Giovanni Lapentti (ECU)
    [WC] George Morgan (GBR) vs [WC] Jamie Baker (GBR)                          
    Sergei Bubka (UKR) vs [25] Andreas Beck (GER)

    [6] Steve Darcis (BEL) vs Ilija Bozoljac (SRB)                          
    Andrej Martin (SVK) vs Marco Chiudinelli (SUI)
    Peter Luczak (AUS) vs Frederik Nielsen (DEN)
    [WC] Daniel Smethurst (GBR) vs [17] Karol Beck (SVK)

    [7] Dustin Brown (GER) vs Grega Zemlja (SLO)                          
    Victor Crivoi (ROU) vs Julio Silva (BRA)
    Adrian Ungur (ROU) vs Amer Delic (BIH)
    Federico del Bonis (ARG) vs [32] Rik De Voest (RSA)

    [8] Marsel Ilhan (TUR) vs Jerzy Janowicz (POL)                          
    [WC] Oliver Golding (GBR) vs [WC] Joshua Milton (GBR)
    Gianluca Naso (ITA) vs Alex Kuznetsov (USA)                          
    Pavol Cervenak (SVK) vs [27] Martin Fischer (AUT)

    [9] Flavio Cipolla (ITA) vs James Lemke (AUS)
    Benedikt Dorsch (GER) vs Daniel Munoz-De La Nava (ESP)
    Roberto Bautista-Agut (ESP) vs Dusan Lojda (CZE)                          
    [WC] Liam Broady (GBR) vs [31] Alessio Di Mauro (ITA)

    [10] Stephane Robert (FRA) vs Frank Dancević (CAN)                          
    Carsten Ball (AUS) vs Danai Udomchoke (THA)
    Andres Molteni (ARG) vs Gregoire Burquier (FRA)                          
    Marco Crugnola (ITA) vs [18] Izak Van Der Merwe (RSA)

    [11] Paolo Lorenzi (ITA) vs Greg Jones (AUS)
    Josselin Ouanna (FRA) vs Conor Niland (IRL)
    Nikola Mektić (CRO) vs Dominik Meffert (GER)
    Andrey Kuznetsov (RUS) vs [22] Stephane Bohli (SUI)    

    [12] Marc Gicquel (FRA) vs Zack Fleishman (USA)                          
    Bastian Knittel (GER) vs [WC] Alex Bogdanovic (GBR)
    Vasek Pospisil (CAN) vs Jorge Aguilar (CHI)
    Antonio Veić (CRO) vs [29] Edouard Roger-Vasselin (FRA)

    [13] Simone Bolelli (ITA) vs Amir Weintraub (ISR)
    Vincent Millot (FRA) vs Simon Stadler (GER)
    Kenny De Schepper (FRA) vs Adam Kellner (HUN)
    Matthew Ebden (AUS) vs [23] Simon Greul (GER)

    [14] Ryan Harrison (USA) vs [14] Alexander Ward (GBR)
    Joao Sousa (POR) vs Laurent Rochette (FRA)
    Cedrik-Marcel Stebe (GER) vs Matteo Viola (ITA)
    Bjorn Phau (GER) vs [28] Alexander Kudryavtsev (RUS)

    [15] Ivo Minar (CZE) vs Leonardo Mayer (ARG)
    Guillermo Olaso (ESP) vs Olivier Patience (FRA)
    Jesse Witten (USA) vs Ruben Bemelmans (BEL)
    Yuichi Sugita (JPN) vs [19] Daniel Brands (GER)

    [16] Go Soeda (JPN) vs Lester Cook (USA)
    [WC] Marton Fucsovics (HUN) vs Jonathan Eysseric (FRA)
    John Millman (AUS) vs Fritz Wolmarans (RSA)
    Guillermo Alcaide (ESP) vs [20] Lukas Lacko (SVK)

  • Debel

    [1] Michail Elgin/Alexander Kudryavtsev (RUS) vs Lukas Lacko/Lukas Rosol (SVK/CZE)

    Rik De Voest/Dudi Sela (RSA/ISR) vs [7] Ryan Harrison/Travis Rettenmaier (USA)

    [2] Sanchai Ratiwatana/Sonchat Ratiwatana (THA) vs Frederik Nielsen/Thomas Schoorel (DEN/NED)

    [WC] Liam Broady/Oliver Golding (GBR) vs [8] Karol Beck/David Skoch (SVK/CZE)

    [3] Martin Emmrich/Andreas Siljestrom (GER/SWE) vs Alessandro Motti/Stephane Robert (ITA/FRA)

    [WC] David Rice/Sean Thornley (GBR) vs [6] Brian Battistone/Purav Raja (USA/IND)

    [4] Treat Conrad Huey/Izak Van Der Merwe (PHI/RSA) vs Rui Machado/Travis Parrott (POR/USA)

    Flavio Cipolla/Paolo Lorenzi (ITA) vs [5] Leos Friedl/David Martin (CZE/USA)

Offline

 

#30 12-06-2011 22:53:11

 jaccol55

Administrator

Zarejestrowany: 02-10-2008
Posty: 5307

Re: Wimbledon 2011

Uwaga: Została uwzględniona różnica czasu!

http://www.atpworldtour.com/~/media/116BF866065C4521BA9066637BD59FF6.ashx?w=221&h=110http://www.atpworldtour.com/Tournaments/%7E/media/14B53566CC54409F99A8423521E30D18.ashx?w=60&h=36&as=1

Wimbledon - plan gier 1. dnia kwalifikacji

  • Kort 1, start o godz. 12:00.
    Josselin Ouanna (FRA) vs Conor Niland (IRL)
    [3] Rui Machado (POR) vs Robert Farah (COL)
    Facundo Bagnis (ARG) vs Uladzimir Ignatik (BLR)
    Fernando Romboli (BRA) vs Ivan Navarro (ESP)
    [1] Michail Elgin (RUS)/Alexander Kudryavtsev (RUS) vs Lukas Lacko (SVK)/Lukas Rosol (CZE)

  • Kort 2, start o godz. 12:00.
    Nikola Mektic (CRO) vs Dominik Meffert (GER)
    [4] Thomas Schoorel (NED) vs Peter Polansky (CAN)
    Bernard Tomic (AUS) vs Sebastian Rieschick (GER)
    Igor Sijsling (NED) vs [26] Martin Klizan (SVK)

  • Kort 3, start o godz. 12:00.
    Andrey Kuznetsov (RUS) vs [22] Stephane Bohli (SUI)
    Peter Luczak (AUS) vs Frederik Nielsen (DEN)
    Jean-Rene Lisnard (MON) vs Victor Estrella (DOM)
    Juan Sebastian Cabal (COL) vs Kristijan Mesaros (CRO)
    Sanchai Ratiwatana (THA)/Sonchat Ratiwatana (THA) vs Frederik Nielsen (DEN)/Thomas Schoorel (NED)

  • Kort 4, start o godz. 12:00.
    [12] Marc Gicquel (FRA) vs Zack Fleishman (USA)
    [9] Flavio Cipolla (ITA) vs James Lemke (AUS)
    Franco Skugor (CRO) vs [21] Rogerio Dutra Da Silva (BRA)
    Rajeev Ram (USA) vs Augustin Gensse (FRA)

  • Kort 5, start o godz. 12:00.
    Vasek Pospisil (CAN) vs Jorge Aguilar (CHI)
    Federico Del Bonis (ARG) vs [32] Rik De Voest (RSA)
    Marek Semjan (SVK) vs Chris Guccione (AUS)
    Charles-Antoine Brezac (FRA) vs [24] Bobby Reynolds (USA)
    Rik De Voest (RSA)/Dudi Sela (ISR) vs [7] Ryan Harrison (USA)/Travis Rettenmaier (USA)

  • Kort 6, start o godz. 12:00.
    Antonio Veić (CRO) vs [29] Edouard Roger-Vasselin (FRA)
    [14] Ryan Harrison (USA) vs [WC] Alexander Ward (GBR)
    [5] Tatsuma Ito (JPN) vs Ricardo Hocevar (BRA)

  • Kort 7, start o godz. 12:00.
    [13]Simone Bolelli (ITA) vs Amir Weintraub (ISR)
    [10] Stephane Robert (FRA) vs Frank Dancevic (CAN)
    Alexander Flock (GER) vs [30] Marinko Matosević (AUS)
    Jurgen Zopp (EST) vs Giovanni Lapentti (ECU)
    [3] Martin Emmrich (GER)/Andreas Siljestrom (SWE) vs Alessandro Motti (ITA)/Stephane Robert (FRA)

  • Kort 8, start o godz. 12:00.
    Vincent Millot (FRA) vs Simon Stadler (GER)
    [1] Lukas Rosol (CZE) vs David Goffin (BEL)
    Adrian Ungur (ROU) vs Amer Delic (BIH)
    Sergei Bubka (UKR) vs [25] Andreas Beck (GER)

  • Kort 10, start o godz. 12:00.
    Kenny De Schepper (FRA) vs Adam Kellner (HUN)
    [11] Paolo Lorenzi (ITA) vs Greg Jones (AUS)
    [8] Marsel Ilhan (TUR) vs Jerzy Janowicz (POL)
    [6] Steve Darcis (BEL) vs Ilija Bozoljac (SRB)

  • Kort 12, start o godz. 12:00.
    Matthew Ebden (AUS) vs [23] Simon Greul (GER)
    Cedrik-Marcel Stebe (GER) vs Matteo Viola (ITA)
    Benedikt Dorsch (GER) vs Daniel Munoz-De La Nava (ESP)
    Andrej Martin (SVK) vs Marco Chiudinelli (SUI)

  • Kort 13, start o godz. 12:00.
    Jesse Witten (USA) vs Ruben Bemelmans (BEL)
    Guillermo Alcaide (ESP) vs [20] Lukas Lacko (SVK)
    Roberto Bautista-Agut (ESP) vs Dusan Lojda (CZE)
    [7] Dustin Brown (GER) vs Grega Zemlja (SLO)
    [4] Treat Conrad Huey (PHI)/Izak Van Der Merwe (RSA) vs Rui Machado (POR)/Travis Parrott (USA)

  • Kort 14, start o godz. 12:00.
    Yuichi Sugita (JPN) vs [19] Daniel Brands (GER)
    Liam Broady (GBR) vs [31] Alessio Di Mauro (ITA)
    Carsten Ball (AUS) vs Danai Udomchoke (THA)
    Victor Crivoi (ROU) vs Julio Silva (BRA)
    Flavio Cipolla (ITA)/Paolo Lorenzi (ITA) vs [5] Leos Friedl (CZE)/David Martin (USA)

  • Kort 15, start o godz. 12:00.
    [16] Go Soeda (JPN) vs Lester Cook (USA)
    Oliver Golding (GBR) vs Joshua Milton (GBR)
    Andres Molteni (ARG) vs Gregoire Burquier (FRA)
    [2] Łukasz Kubot (POL) vs Nikola Cirić (SRB)
    Liam Broady (GBR)/Oliver Golding (GBR) vs [8] Karol Beck (SVK)/David Skoch (CZE)

  • Kort 16, start o godz. 12:00.
    Bastian Knittel (GER) vs Alex Bogdanovic (GBR)
    Daniel Smethurst (GBR) vs [17] Karol Beck (SVK)
    Joao Sousa (POR) vs Laurent Rochette (FRA)
    George Morgan (GBR) vs Jamie Baker (GBR)
    David Rice (GBR)/Sean Thornley (GBR) vs [6] Brian Battistone (USA)/Purav Raja (IND)

  • Kort B, start o godz. 12:00.
    [WC] Marton Fucsovics (HUN) vs Jonathan Eysseric (FRA)
    Marco Crugnola (ITA) vs [18] Izak Van Der Merwe (RSA)
    [15] Ivo Minar (CZE) vs Leonardo Mayer (ARG)
    Gianluca Naso (ITA) vs Alex Kuznetsov (USA)

  • Kort C, start o godz. 12:00.
    John Millman (AUS) vs Fritz Wolmarans (RSA)
    Bjorn Phau (GER) vs [28] Alexander Kudryavtsev (RUS)
    Guillermo Olaso (ESP) vs Olivier Patience (FRA)
    Pavol Cervenak (SVK) vs [27] Martin Fischer (AUT)

Offline

 

#31 13-06-2011 15:30:56

 Raddcik

Come on Andy !

Zarejestrowany: 07-09-2008
Posty: 5229
Ulubiony zawodnik: Andy Roddick

Re: Wimbledon 2011

Tabliczka na korcie nr18.

http://img.ly/system/uploads/001/193/455/large_upload.jpg?1307956368


'03.07.2011 - Tennis Died' [*]

Offline

 

#32 13-06-2011 16:35:22

 DUN I LOVE

Ojciec Chrzestny

Skąd: Białystok
Zarejestrowany: 15-08-2008
Posty: 13296
Ulubiony zawodnik: Roger Federer

Re: Wimbledon 2011

Wspomnień edycji 2010 czar.

Tymczasem coraz mniej graczy ma szanse na triumf w Wimbledonie 2011. Rozpoczęły się bowiem eliminacje i kilku tenisistów straciło wszelkie nadzieje na dobry wytęp singlowy podczas tegorocznej edycji (m.in. Del Bonis, Rosol, Eysseric).

Wygrał Schoorel, który nie bez kłopotów poradził sobie z Polanskym. Kanadyjczyk niebywale pokpił sprawę, prowadząc 1-0 w setach i mając 5-1 w Tb 2 partii. Po raz pierwszy od styczniowego turnieju w Chennai błysnął David Goffin, który 'ugotował' #1 kwalifikacji: Lukasa Rosola ) . Pewnie swoje mecze wygrali Golding, Dancević i Andrey Kuznetsov. Dalej gra też Ryan Harrison.  W meczu dawnej i trochę mniej dawnej nadziei (wciąż aktualnej rzekłbym nawet) lepszy Fuscovics, który ograł byłego sparingpartnera RF - Jonathana Eysserica. Bernard Tomić serwuje na seta.


MTT - tytuły (9)
2011: Belgrad, TMS Miami, San Jose; 2010: Wiedeń, Rotterdam; 2009: TMS Szanghaj, Eastbourne; 2008: US OPEN, Estoril.
MTT - finały (8)
2011: TMS Rzym; 2010: Basel, Marsylia; 2009: WTF, Stuttgart, Wimbledon, TMS Madryt; 2008: WTF

Offline

 

#33 13-06-2011 17:13:33

polo90

User

Zarejestrowany: 17-02-2010
Posty: 257

Re: Wimbledon 2011

17 letni Broady pokonał Włocha Di Mauro (zepsuł mi kupon ).
Wygrał Schoorel (miałem na 2 kuponie).
Bezsensownie że 3 runde kwailfikacji grają do 3 wygranych setów.

Offline

 

#34 13-06-2011 17:33:16

 DUN I LOVE

Ojciec Chrzestny

Skąd: Białystok
Zarejestrowany: 15-08-2008
Posty: 13296
Ulubiony zawodnik: Roger Federer

Re: Wimbledon 2011

polo90 napisał:

17 letni Broady pokonał Włocha Di Mauro (zepsuł mi kupon ).

Uwielbiam czytać takie newsy. Oczywiście szkoda, że posadził Ci ten mecz kupon, ale zwycięstwo bardzo młodego człowieka zawsze dobrze robi mojemu samopoczuciu.

Miejmy nadzieję, że Liam Broady to będzie kiedyś TEN, który nawiąże do wspaniałych sukcesów Freda Perrego.


MTT - tytuły (9)
2011: Belgrad, TMS Miami, San Jose; 2010: Wiedeń, Rotterdam; 2009: TMS Szanghaj, Eastbourne; 2008: US OPEN, Estoril.
MTT - finały (8)
2011: TMS Rzym; 2010: Basel, Marsylia; 2009: WTF, Stuttgart, Wimbledon, TMS Madryt; 2008: WTF

Offline

 

#35 13-06-2011 19:00:16

polo90

User

Zarejestrowany: 17-02-2010
Posty: 257

Re: Wimbledon 2011

DUN I LOVE napisał:

Miejmy nadzieję, że Liam Broady to będzie kiedyś TEN, który nawiąże do wspaniałych sukcesów Freda Perrego.

Fred Perry 3 razy wygrywał Wimbledon, Liam Broady raczej nie zbliży się do tego osiągnięcia.
Mało młodych zawodników w czołówce ATP. Ciekawe kto z nich zrobi największą karierę ?
Ja najbardziej lubię Harrisona.

Offline

 

#36 13-06-2011 20:03:03

 Raddcik

Come on Andy !

Zarejestrowany: 07-09-2008
Posty: 5229
Ulubiony zawodnik: Andy Roddick

Re: Wimbledon 2011

http://i36.tinypic.com/sfynba.jpg

WIMBLEDON 2011 - ROZSTAWIENIE

1. RAFAEL NADAL (ESP)
2. NOVAK DJOKOVIC (SRB)
3. ROGER FEDERER (SUI)
4. ANDY MURRAY (GBR)

5. ROBIN SODERLING (SWE)
6. TOMAS BERDYCH (CZE)
7. DAVID FERRER (ESP)
8. ANDY RODDICK (USA)

9. GAEL MONFILS (FRA)
10. MARDY FISH (USA)
11. JURGEN MELZER (AUT)
12. JO-WILFRIED TSONGA (FRA)

13. VIKTOR TROICKI (SRB)
14. STANISLAS WAWRINKA (SUI)
15. GILLES SIMON (FRA)
16. NICOLAS ALMAGRO (ESP)

17. RICHARD GASQUET (FRA)
18. MIKHAIL YOUZHNY (FRA)
19. MICHAEL LLODRA (FRA)
20. FLORIAN MAYER (GER)
21. FERNANDO VERDASCO (ESP)
22. ALEXANDR DOLGOPOLOV (UKR)
23. JANKO TIPSAREVIC (SRB)
24. JUAN MARTIN DEL POTRO (ARG)

25. JUAN IGNACIO CHELA (ARG)
26. GUILLERMO GARCIA-LOPEZ (ESP)
27. MARIN CILIC (CRO)
28. DAVID NALBANDIAN (ARG)
29. NIKOLAY DAVYDENKO (RUS)
30. THOMAZ BELLUCCI (BRA)
31. MILOS RAONIC (CAN)
32. MARCOS BAGHDATIS (CYP)


'03.07.2011 - Tennis Died' [*]

Offline

 

#37 13-06-2011 20:24:53

Barty

User

Zarejestrowany: 02-09-2008
Posty: 663
Ulubiony zawodnik: Roger Federer

Re: Wimbledon 2011

A Janowicz z Ilhanem w trzecim secie 12-12 w pierwszej rundzie kwalifikacji.

EDIT:

I wygrana Polaka 15/13. Brawo, Turek w tym roku zaliczył kilka udanych występów, więc nie był łatwym rywalem. Oby starczyło sił na kolejne rundy eliminacji!

Ostatnio edytowany przez Barty (13-06-2011 20:36:37)

Offline

 

#38 13-06-2011 21:30:22

 Samurray

Pusher

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 11-05-2009
Posty: 477
Ulubiony zawodnik: Murray

Re: Wimbledon 2011

Wspaniale Janowicz, dobrze Dancevic, nerwowo Schoorel, źle LeoMayer. Bardzo boli porażka Rama, żaby na trawie go składają.


   Andy Murray ll  Tsubasa                     "Taki wspaniały chłopak, cała moja rodzina..."

Offline

 

#39 13-06-2011 21:37:34

 jaccol55

Administrator

Zarejestrowany: 02-10-2008
Posty: 5307

Re: Wimbledon 2011

http://www.atpworldtour.com/~/media/116BF866065C4521BA9066637BD59FF6.ashx?w=221&h=110http://www.atpworldtour.com/Tournaments/%7E/media/14B53566CC54409F99A8423521E30D18.ashx?w=60&h=36&as=1

Wimbledon - przebieg kwalifikacji

  • Singiel

    I runda

    David Goffin (BEL) d. [1] Lukas Rosol (CZE) 3-6 6-3 6-3
    Uladzimir Ignatik (BLR) d. Facundo Bagnis (ARG) 6-2 7-6(3)
    Ivan Navarro (ESP) d. Fernando Romboli (BRA) 3-6 6-1 6-4
    Igor Sijsling NED d. [26] Martin Klizan SVK 6-1 2-0 krecz

    [2] Łukasz Kubot (POL) d. Nikola Cirić SRB 6-3 6-2
    Kristijan Mesaros (CRO) d. Juan Sebastian Cabal (COL) 7-6(5) 1-6 6-4
    Augustin Gensse (FRA) d. Rajeev Ram (USA) 7-6(4) 6-4
    Charles-Antoine Brezac (FRA) d. [24] Bobby Reynolds (USA) 3-6 7-5 6-3

    Robert Farah (COL) d. [3] Rui Machado (POR) 4-6 6-4 6-2
    Bernard Tomić (AUS) d. Sebastian Rieschick (GER) 6-4 5-7 6-4
    Jean-Rene Lisnard (MON) d. Victor Estrella (DOM) 4-0 krecz
    [21] Rogerio Dutra Da Silva (BRA) d. Franco Skugor (CRO) 2-0 krecz

    [4] Thomas Schoorel (NED) d. Peter Polansky (CAN) 3-6 7-6(5) 6-4
    Chris Guccione (AUS) d. Marek Semjan (SVK) 7-6(2) 7-6(5)
    Guillaume Rufin (FRA) d. Ivo Klec (SVK) 6-3 6-0
    [30] Marinko Matosević (AUS) d. Alexander Flock (GER) 6-2 6-4

    Ricardo Hocevar (BRA) d. [5] Tatsuma Ito (JPN) 2-6 6-4 6-4
    Jurgen Zopp (EST) d. Giovanni Lapentti (ECU) 6-1 2-0 krecz
    [WC] Jamie Baker (GBR) d. [WC] George Morgan (GBR) 6-3 6-4
    [25] Andreas Beck (GER) d. Sergei Bubka (UKR) 7-6(3) 6-3

    [6] Steve Darcis (BEL) d. Ilija Bozoljac (SRB) 6-7(4) 6-4 13-11
    Marco Chiudinelli (SUI) d. Andrej Martin (SVK) 6-2 6-1
    Frederik Nielsen (DEN) d. Peter Luczak (AUS) 7-6(8) 6-3
    [17] Karol Beck (SVK) d. [WC] Daniel Smethurst (GBR) 6-2 6-3

    Grega Zemlja (SLO) d. [7] Dustin Brown (GER) 6-4 3-6 8-6
    Julio Silva (BRA) d. Victor Crivoi (ROU) 6-3 7-6(3)
    Amer Delić (BIH) d. Adrian Ungur (ROU) 7-6(5) 6-4
    [32] Rik De Voest (RSA) d. Federico del Bonis (ARG) 6-3 6-4

    Jerzy Janowicz (POL) d. [8] Marsel Ilhan (TUR) 6-4 6-7(4) 15-13
    [WC] Oliver Golding (GBR) d. [WC] Joshua Milton (GBR) 6-3 6-2
    Alex Kuznetsov (USA) d. Gianluca Naso (ITA) 4-6 6-1 6-2
    [27] Martin Fischer (AUT) d. Pavol Cervenak (SVK) 6-4 6-2

    [9] Flavio Cipolla (ITA) d. James Lemke (AUS) 6-4 6-3
    Daniel Munoz-De La Nava (ESP) d. Benedikt Dorsch (GER) 6-0 4-2 krecz
    Roberto Bautista-Agut (ESP) d. Dusan Lojda (CZE) 6-0 4-2 krecz
    [WC] Liam Broady (GBR) d. [31] Alessio Di Mauro (ITA) 6-3 1-6 12-10

    Frank Dancević (CAN) d. [10] Stephane Robert (FRA) 6-2 6-4
    Danai Udomchoke (THA) d. Carsten Ball (AUS) 6-4 3-6 6-4
    Gregoire Burquier (FRA) d. Andres Molteni (ARG) 6-4 6-1
    Marco Crugnola (ITA) d. [18] Izak Van Der Merwe (RSA) 2-6 7-6(1) 6-3

    Greg Jones (AUS) d. [11] Paolo Lorenzi (ITA) 7-5 4-6 6-2
    Conor Niland (IRL) d. Josselin Ouanna (FRA) 6-3 4-6 8-6
    Nikola Mektić (CRO) d. Dominik Meffert (GER) 6-2 6-2
    Andrey Kuznetsov (RUS) d. [22] Stephane Bohli (SUI) 7-6(4) 6-4

    [12] Marc Gicquel (FRA) d. Zack Fleishman (USA) 6-4 6-2
    Bastian Knittel (GER) d. [WC] Alex Bogdanovic (GBR) 7-6(9) 6-3
    Vasek Pospisil (CAN) d. Jorge Aguilar (CHI) 4-6 6-3 6-2
    [29] Edouard Roger-Vasselin (FRA) d. Antonio Veić (CRO) 6-3 6-1

    [13] Simone Bolelli (ITA) d. Amir Weintraub (ISR) 7-6(4) 6-3
    Simon Stadler (GER) d. Vincent Millot (FRA) 6-3 2-6 6-2
    Kenny De Schepper (FRA) d. Adam Kellner (HUN) 6-3 6-4
    Matthew Ebden (AUS) d. [23] Simon Greul (GER) 4-6 7-6(4) 6-4

    [14] Ryan Harrison (USA) d. Alexander Ward (GBR) 6-7(4) 7-6(4) 6-3
    Laurent Rochette (FRA) d. Joao Sousa (POR) 7-6(3) 2-6 6-2
    Cedrik-Marcel Stebe (GER) d. Matteo Viola (ITA) 6-4 6-4
    [28] Alexander Kudryavtsev (RUS) d. Bjorn Phau (GER) 6-4 6-4

    [15] Ivo Minar (CZE) d. Leonardo Mayer (ARG) 6-7(7) 6-4 6-1
    Guillermo Olaso (ESP) d. Olivier Patience (FRA) 6-2 4-6 6-4
    Ruben Bemelmans (BEL) d. Jesse Witten (USA) 6-3 6-4
    Yuichi Sugita (JPN) d. [19] Daniel Brands (GER) 3-6 6-3 10-8

    [16] Go Soeda (JPN) d. Lester Cook (USA) 6-4 6-4
    [WC] Marton Fucsovics (HUN) d. Jonathan Eysseric (FRA) 7-6(4) 6-1
    Fritz Wolmarans (RSA) d. John Millman (AUS) 2-6 6-3 7-5
    [20] Lukas Lacko (SVK) d. Guillermo Alcaide (ESP) 6-2 7-5

  • Debel

    I runda

    Lukas Lacko/Lukas Rosol (SVK/CZE) d. [1] Michail Elgin/Alexander Kudryavtsev (RUS) 2-6 7-6(5) 6-4
    [7] Ryan Harrison/Travis Rettenmaier (USA) d. Rik De Voest/Dudi Sela (RSA/ISR) 6-4 3-6 6-3

    [2] Sanchai Ratiwatana/Sonchat Ratiwatana (THA) d. Frederik Nielsen/Thomas Schoorel (DEN/NED) 7-6(1) 6-3
    [8] Karol Beck/David Skoch (SVK/CZE) d. [WC] Liam Broady/Oliver Golding (GBR) 6-3 6-4

    Alessandro Motti/Stephane Robert (ITA/FRA) d. [3] Martin Emmrich/Andreas Siljestrom (GER/SWE) 7-6(3) 7-6(7)
    [WC] David Rice/Sean Thornley (GBR) d. [6] Brian Battistone/Purav Raja (USA/IND) 6-2 6-4

    [4] Treat Conrad Huey/Izak Van Der Merwe (PHI/RSA) d. Rui Machado/Travis Parrott (POR/USA) 6-3 7-5
    [5] Leos Friedl/David Martin (CZE/USA) d. Flavio Cipolla/Paolo Lorenzi (ITA) 6-2 6-3

Offline

 

#40 13-06-2011 21:46:30

 jaccol55

Administrator

Zarejestrowany: 02-10-2008
Posty: 5307

Re: Wimbledon 2011

Uwaga: Została uwzględniona różnica czasu!

http://www.atpworldtour.com/~/media/116BF866065C4521BA9066637BD59FF6.ashx?w=221&h=110http://www.atpworldtour.com/Tournaments/%7E/media/14B53566CC54409F99A8423521E30D18.ashx?w=60&h=36&as=1

Wimbledon - plan gier 2. dnia kwalifikacji

  • Kort 1, start o godz. 12:00.
    3x WTA

    Nie przed godz. 15:00.
    [9] Flavio Cipolla (ITA) vs Daniel Munoz-De La Nava (ESP)
    David Goffin (BEL) vs Uladzimir Ignatik (BLR)

  • Kort 2, start o godz. 12:00.
    3x WTA

    Nie przed godz. 15:00.
    Frank Dancevic (CAN) vs Danai Udomchoke (THA)
    Ivan Navarro (ESP) vs Igor Sijsling (NED)

  • Kort 3, start o godz. 12:00.
    3x WTA

    Nie przed godz. 15:00.
    Gregoire Burquier (FRA) vs Marco Crugnola (ITA)
    [2] Łukasz Kubot (POL) vs Kristijan Mesaros (CRO)

  • Kort 4, start o godz. 12:00.
    3x WTA

    Nie przed godz. 15:00.
    Greg Jones (AUS) vs Conor Niland (IRL)
    Augustin Gensse (FRA) vs Charles-Antoine Brezac (FRA)

  • Kort 5, start o godz. 12:00.
    3x WTA

    Nie przed godz. 15:00.
    Nikola Mektic (CRO) vs Andrey Kuznetsov (RUS)
    Robert Farah (COL) vs Bernard Tomic (AUS)

  • Kort 6, start o godz. 12:00.
    3x WTA

    Nie przed godz. 15:00.
    [12] Marc Gicquel (FRA) vs Bastian Knittel (GER)
    Jean-Rene Lisnard (MON) vs [21] Rogerio Dutra Da Silva (BRA)

  • Kort 7, start o godz. 12:00.
    3x WTA

    Nie przed godz. 15:00.
    Vasek Pospisil (CAN) vs [29] Edouard Roger-Vasselin (FRA)
    [4] Thomas Schoorel (NED) vs Chris Guccione (AUS)

  • Kort 8, start o godz. 12:00.
    3x WTA

    Nie przed godz. 15:00.
    [13] Simone Bolelli (ITA) vs Simon Stadler (GER)
    Guillaume Rufin (FRA) vs [30] Marinko Matosevic (AUS)

  • Kort 9, start o godz. 12:00.
    3x WTA

    Nie przed godz. 15:00.
    [15] Ivo Minar (CZE) vs Guillermo Olaso (ESP)
    Ricardo Hocevar (BRA) vs Jurgen Zopp (EST)

  • Kort 11, start o godz. 12:00.
    3x WTA

    Nie przed godz. 15:00.
    Ruben Bemelmans (BEL) vs Yuichi Sugita (JPN)
    Jamie Baker (GBR) vs [25] Andreas Beck (GER)

  • Kort 13, start o godz. 12:00.
    3x WTA

    Nie przed godz. 15:00.
    Kenny De Schepper (FRA) vs Matthew Ebden (AUS)
    [6] Steve Darcis (BEL) vs Marco Chiudinelli (SUI)

  • Kort 14, start o godz. 12:00.
    3x WTA

    Nie przed godz. 15:00.
    Roberto Bautista-Agut (ESP) vs Liam Broady (GBR)
    Jerzy Janowicz (POL) vs Oliver Golding (GBR)

  • Kort 15, start o godz. 12:00.
    3x WTA

    Nie przed godz. 15:00.
    Cedrik-Marcel Stebe (GER) vs [28] Alexander Kudryavtsev (RUS)
    Frederik Nielsen (DEN) vs [17] Karol Beck (SVK)

  • Kort 16, start o godz. 12:00.
    3x WTA

    Nie przed godz. 15:00.
    [14] Ryan Harrison (USA) vs Laurent Rochette (FRA)
    Amer Delic (BIH) vs [32] Rik De Voest (RSA)

  • Kort B, start o godz. 12:00.
    3x WTA

    Nie przed godz. 15:00.
    [16] Go Soeda (JPN) vs Marton Fucsovics (HUN)
    Grega Zemlja (SLO) vs Julio Silva (BRA)

  • Kort C, start o godz. 12:00.
    3x WTA

    Nie przed godz. 15:00.
    Fritz Wolmarans (RSA) vs [20] Lukas Lacko (SVK)
    Alex Kuznetsov (USA) vs [27] Martin Fischer (AUT)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora