mtenis.pun.pl - forum fanów tenisa ATP
Wątek Zamknięty
Tydzień 29
Data startu: 18 Lipiec
- Poznań (Polska)
Typ: €85,000
Zwycięzca 2010: Denis Gremelmayr (Niemcy)
Nawierzchnia: Ceglana
- Orbetello (Włochy)
Typ: €64,000
Zwycięzca 2010: Pablo Andujar (Hiszpania)
Nawierzchnia: Ceglana
- Lexington (USA)
Typ: $50,000
Zwycięzca 2010: Carsten Ball (Australia)
Nawierzchnia: Twarda
- Penzai (Rosja)
Typ: $50,000
Zwycięzca 2010: Michaił Kukuszkin (Kazachstan)
Nawierzchnia: Twarda
- Manta (Ekwador)
Typ: $35,000
Zwycięzca 2010: Go Soeda (Japonia)
Nawierzchnia: Twarda
Offline
Poznań - lista zgłoszeń:
1.Gil, Frederico POR 91
2.Machado, Rui POR 97
3.Gremelmayr, Denis GER 101
4.Prodon, Eric FRA 107
5.Brown, Dustin GER 109
6.Gicquel, Marc FRA 119
7.Robert, Stephane FRA 120
8.Ramirez Hidalgo, Ruben ESP 121
9.Greul, Simon GER 127
10.Gabashvili, Teymuraz RUS 129
11.Minar, Ivo CZE 132
12.Pospisil, Jaroslav CZE 133
13.Schukin, Yuri KAZ 140
14.Phau, Bjorn GER 155
15.Munoz-De La Nava, Daniel ESP 162
16.Teixeira, Maxime FRA 165
17.Przysiezny, Michal POL 166
18.Janowicz, Jerzy POL 167
19.Millot, Vincent FRA 169
20.Gensse, Augustin FRA 171
21.Brzezicki, Juan Pablo ARG 177
22.Hajek, Jan CZE 178
Offline
Penzai - lista zgłoszeń:
1.Kukushkin, Mikhail KAZ 61
2.Marchenko, Illya UKR 114
3.Lacko, Lukas SVK 148
4.Kudryavtsev, Alexander RUS 149
5.Kravchuk, Konstantin RUS 154
6.Niland, Conor IRL 181
7.Chiudinelli, Marco SUI 210
8.Rufin, Guillaume FRA 213
9.Weintraub, Amir ISR 217
10.Bubka, Sergei UKR 233
11.Semjan, Marek SVK 242
12.Matsukevich, Denis RUS 245
13.Brugues-Davi, Arnau ESP 266
14.Menendez-Maceiras, Adrian ESP 269
15.Lobkov, Alexander RUS 274
16.Rudnev, Valery RUS 276
17.Vasiliev, Mikhail RUS 283
18.Mektic, Nikola CRO 289
19.Jaziri, Malek TUN 293
20.Dustov, Farrukh UZB 298
21.Ryderstedt, Michael SWE 302
22.Kirillov, Evgeny RUS 351
Offline
Lexington - lista zgłoszeń:
1.Dancevic, Frank CAN 164
2.Ward, James GBR 192
3.Bozoljac, Ilija SRB 195
4.Wolmarans, Fritz RSA 202
5.Ball, Carsten AUS 206
6.Pospisil, Vasek CAN 212
7.Odesnik, Wayne USA 225
8.Guccione, Chris AUS 228
9.Bester, Philip CAN 244
10.Delic, Amer BIH 248
11.Reix, Clement FRA 271
12.Cox, Daniel GBR 273
13.@ Im, Kyu Tae KOR 274
14.Monroe, Nicholas USA 281
15.Ouellette, Greg USA 294
16.Milton, Joshua GBR 312
17.Venus, Michael NZL 325
18.Yoo, Daniel KOR 332
19.Karanusic, Roko CRO 341
20.Rodrigues, Mathieu FRA 342
21.Levine, Jesse USA 345
22.Grigelis, Laurynas LTU 347
Offline
Orbetello - lista zgłoszeń:
1.Haider-Maurer, Andreas AUT 78
2.Zverev, Mischa GER 103
3.Junqueira, Diego ARG 108
4.Cipolla, Flavio ITA 112
5.Paire, Benoit FRA 115
6.Lorenzi, Paolo ITA 118
7.Serra, Florent FRA 126
8.Guez, David FRA 137
9.Brands, Daniel GER 139
10.Roger-Vasselin, Edouard FRA 145
11.Fischer, Martin AUT 151
12.Di Mauro, Alessio ITA 161
13.Vagnozzi, Simone ITA 170
14.Martin, Andrej SVK 180
15.Donskoy, Evgeny RUS 196
16.Del Bonis, Federico ARG 198
17.Mayer, Leonardo ARG 201
18.@Lisnard, Jean-Rene MON 203
19.Viola, Matteo ITA 209
20.Goffin, David BEL 220
21.Marti, Javier ESP 221
22.Mesaros, Kristijan CRO 222
Offline
Poznań:
Kubot IN
http://sport.onet.pl/tenis/lukasz-kubot … omosc.html
Offline
User
KUBOT po tytuł!
Offline
Manta - lista zgłoszeń:
1. Van der Merwe, Izak RSA 123
2. Dutra Da Silva, Rogerio BRA 134
3. Dabul, Brian ARG 141
4. Lapentti, Giovanni ECU 173
5. Salamanca, Carlos COL 191
6. Estrella, Victor DOM 216
7. Decoud, Sebastian ARG 219
8. Romboli, Fernando BRA 236
9. Klaasen, Raven RSA 257
10.Hocevar, Ricardo BRA 259
11.Ghedin, Riccardo ITA 290
12.Gonzalez, Alejandro COL 300
13.Kim, Kevin USA 303
14.Arguello, Facundo ARG 305
15.Recouderc, Laurent FRA 309
16.Rivera-Aranguiz, Guillermo CHI 311
17.Marrai, Matteo ITA 311
18.Dutra da Silva, Daniel BRA 322
19.Zampieri, Caio BRA 324
20.Molchanov, Denys UKR 349
21.Schwartzman, Diego Sebast ARG 353
22.Miele, Andre BRA 358
Offline
Poznań - drabinka:
(1)(WC)Lukasz Kubot (POL) vs (q)Kamil Capkovic (SVK)
Marco Crugnola (ITA) vs Michal Przysiezny (POL)
Jerzy Janowicz (POL) vs Andres Molteni (ARG)
(q)Nicolas Renavand (FRA) vs (8)Jaroslav Pospisil (CZE)
(4)Eric Prodon (FRA) vs (WC)Marcin Gawron (POL)
Augustin Gensse (FRA) vs Juan Pablo Brzezicki (ARG)
Ivo Klec (SVK) vs Peter Luczak (AUS)
(5)Stephane Robert (FRA) vs Bjorn Phau (GER)
(7)Denis Gremelmayr (GER) vs Ivo Minar (CZE)
Vincent Millot (FRA) vs (q)Andre Ghem (BRA)
Jan Hajek (CZE) d. (WC)Piotr Gadomski (POL)
(3)Rui Machado (POR) vs Teymuraz Gabashvili (RUS)
(6)Dustin Brown (GER) vs (q)Tomasz Bednarek (POL)
(ALT)Dusan Lojda (CZE) vs Simon Greul (GER)
Yuri Schukin (KAZ) vs (WC)Bartosz Sawicki (POL)
Andrea Arnaboldi (ITA) vs (2)Frederico Gil (POR)
Offline
Orbetello - drabinka:
(1)(WC)Filippo Volandri (ITA) vs Alessio Di Mauro (ITA)
David Goffin (BEL) vs (q)Maxime Authom (BEL)
(WC)Matteo Trevisan (ITA) vs (WC)Marco Cecchinato (ITA)
(7)Benoit Paire (FRA) vs Leonardo Mayer (ARG)
(4)Mischa Zverev (GER) vs Simone Vagnozzi (ITA)
Jonathan Eysseric (FRA) vs Romain Jouan (FRA)
(q)Inigo Cervantes-Huegun (ESP) vs (q)Max Raditschnigg (AUT)
Federico Del Bonis (ARG) vs (5)Paolo Lorenzi (ITA)
(8)Florent Serra (FRA) d. David Guez (FRA) 6-3 6-2
Javier Marti (ESP) vs (ALT)Gianluca Naso (ITA)
Matteo Viola (ITA) vs Evgeny Donskoy (RUS)
Daniel Brands (GER) vs (3)Diego Junqueira (ARG)
(6)Edouard Roger-Vasselin (FRA) vs Attila Balazs (HUN)
(q)Benjamin Balleret (MON) vs Jean-Rene Lisnard (MON)
(LL)Gerard Granollers (ESP) vs Kristijan Mesaros (CRO)
Martin Fischer (AUT) vs (2)(WC)Thiemo De Bakker (NED)
Offline
Lexington - drabinka:
(1)James Ward (GBR) vs Mathieu Rodrigues (FRA)
(WC)Rhyne Williams (USA) vs (WC)Eric Quigley (USA)
(WC)Alexis Musialek (FRA) vs Nicholas Monroe (USA)
Erik Chvojka (CAN) vs (8)Amer Delic (BIH)
(4)Fritz Wolmarans (RSA) vs (LL)Jordan Cox (USA) [LL replaces Grigelis]
(ALT)Pierre-Ludovic Duclos (CAN) vs (q)Devin Britton (USA)
(q)Blake Strode (USA) vs Daniel Yoo (KOR)
Daniel Cox (GBR) vs (5)Carsten Ball (AUS)
(7)Ilija Bozoljac (SRB) vs (q)Michael Mcclune (USA)
Jesse Levine (USA) vs Greg Ouellette (USA)
Hiroki Kondo (JPN) vs Jamie Baker (GBR)
Joshua Milton (GBR) vs (3)Chris Guccione (AUS)
(6)Michael Yani (USA) vs Adam El Mihdawy (USA)
Michael Venus (NZL) vs (WC)Jack Sock (USA)
Clement Reix (FRA) vs (ALT)Artem Sitak (NZL)
(q)Chase Buchanan (USA) vs (2)Wayne Odesnik (USA)
Offline
Manta - drabinka:
(1)Izak Van Der Merwe (RSA) vs Riccardo Ghedin (ITA)
Tiago Fernandes (BRA) vs (q)Juan Sebastian Gomez (COL)
Diego Sebastian Schwartzman (ARG) vs (q)Ivan Endara (ECU)
Marcel Felder (URU) vs (6)Sebastian Decoud (ARG)
(3)Carlos Salamanca (COL) vs (q)Nicolas Barrientos (COL)
Raven Klaasen (RSA) vs Eduardo Struvay (COL)
Ricardo Hocevar (BRA) vs Matteo Marrai (ITA)
(8)Facundo Arguello (ARG) vs (WC)Galo Barrezueta (ECU)
(7)Fernando Romboli (BRA) vs Daniel Dutra Da Silva (BRA)
(WC)Diego Hidalgo (ECU) vs Julio Cesar Campozano (ECU)
(q)Emilio Gomez (ECU) vs Kevin Kim (USA)
Toshihide Matsui (JPN) vs (4)Brian Dabul (ARG)
(5)Victor Estrella (DOM) vs Guillermo Rivera-Aranguiz (CHI)
Guillermo Duran (ARG) vs Alejandro Gonzalez (COL)
Daniel Garza (MEX) vs (WC)Roberto Quiroz (ECU)
(2)Rogerio Dutra Da Silva (BRA) vs (WC)Joseph Correa (USA)
Offline
Penzai - drabinka:
(1)Mikhail Kukushkin (KAZ) vs (q)Anton Zaytsev (RUS)
Malek Jaziri (TUN) vs (q)Dmitri Sitak (RUS)
Valery Rudnev (RUS) vs Marek Semjan (SVK)
Nikola Mektic (CRO) vs (5)Conor Niland (IRL)
(3)Lukas Lacko (SVK) vs Alexander Lobkov (RUS)
Sergei Bubka (UKR) vs (q)Vitaly Kachanovskiy (RUS)
Guillaume Rufin (FRA) vs (WC)Vitali Reshetnikov (RUS)
(6)Marco Chiudinelli (SUI) vs (WC)Anton Manegin (RUS)
(7)Amir Weintraub (ISR) vs (q)Victor Baluda (RUS)
Michail Elgin (RUS) vs Mikhail Vasiliev (RUS)
Ervand Gasparyan (RUS) vs (WC)Timur Alshin (RUS)
Adrian Menendez-Maceiras (ESP) vs (4)Konstantin Kravchuk (RUS)
(8)Arnau Brugues-Davi (ESP) vs Denis Matsukevich (RUS)
Evgeny Kirillov (RUS) vs (WC)Illia Chkonia (RUS)
Andrey Kumantsov (RUS) vs Michael Ryderstedt (SWE)
Mikhail Ledovskikh (RUS) vs (2)Alexander Kudryavtsev (RUS)
Offline
User
No pięknie... Kubot-Przysiężny w drugiej rundzie Challi. Chyba im się koszyki pomyliły .
Offline
Administrator
Przysiężny po kontuzji jest w takiej formie, że przejście 1 rundy wzbudzi u mnie radość.
Offline
jaccol55 napisał:
Przysiężny po kontuzji jest w takiej formie, że przejście 1 rundy wzbudzi u mnie radość.
Dokładnie. Z Kubotem szans nie ma.
E: Radości nie będzie. Przysiężny przegrał w 2 setach z Crugnolą.
Ostatnio edytowany przez Serenity (19-07-2011 17:05:21)
Offline
User
Za chwilę rozpocznie się mecz Kubota z Capkoviciem. Jeśli ktoś nie może znaleźć streama (z Huntera tylko płatny Bet365) jest : http://www.tennisrow.com/channel-24.html
E: Kubot przełamany ...
E2: Odłamał !
Ostatnio edytowany przez Martinek (19-07-2011 18:01:09)
Offline
Administrator
Wymęczył Kubot jakoś to spotkanie. Ledwo co, ale najważniejsze, że wygrał.
Janowicz również awansował i możemy wyczekiwać pojedynku ćwierćfinałowego pomiędzy naszymi reprezentantami.
Niestety, Gawron i Gadomski nie dali rady swoim przeciwnikom.
Offline
Poznań - 1 runda:
(1)(WC)Lukasz Kubot (POL) d. (q)Kamil Capkovic (SVK) 4-6 6-3 7-6(5)
Marco Crugnola (ITA) d. Michal Przysiezny (POL) 6-3 6-4
Jerzy Janowicz (POL) d. Andres Molteni (ARG) 6-1 6-4
(8)Jaroslav Pospisil (CZE) d. (q)Nicolas Renavand (FRA) 3-6 6-3 7-6(3)
(4)Eric Prodon (FRA) d. (WC)Marcin Gawron (POL) 2-6 6-1 6-0
Augustin Gensse (FRA) d. Juan Pablo Brzezicki (ARG) 6-4 7-5
Peter Luczak (AUS) d. Ivo Klec (SVK) 6-3 4-6 7-6(5)
(5)Stephane Robert (FRA) d. Bjorn Phau (GER) 4-6 6-1 7-5
(7)Denis Gremelmayr (GER) d. Ivo Minar (CZE) 6-1 5-7 6-4
Vincent Millot (FRA) d. (q)Andre Ghem (BRA) 6-3 0-6 6-1
Jan Hajek (CZE) d. (WC)Piotr Gadomski (POL) 6-4 6-4
(3)Rui Machado (POR) d. Teymuraz Gabashvili (RUS) 6-4 6-4
(6)Dustin Brown (GER) d. (q)Tomasz Bednarek (POL) 6-3 4-6 6-4
(ALT)Dusan Lojda (CZE) d. Simon Greul (GER) 6-3 6-2
Yuri Schukin (KAZ) d. (WC)Bartosz Sawicki (POL) 6-1 6-0
Andrea Arnaboldi (ITA) d. (2)Frederico Gil (POR) 6-2 6-7(2) 6-1
Offline
Penzai - 1 runda:
(1)Mikhail Kukushkin (KAZ) d. (q)Anton Zaytsev (RUS) 6-2 6-1
Malek Jaziri (TUN) d. (q)Dmitri Sitak (RUS) 7-6(6) 6-3
Valery Rudnev (RUS) d. Marek Semjan (SVK) 6-3 6-7(1) 6-1
Nikola Mektic (CRO) d. (5)Conor Niland (IRL) 6-1 ret.
(3)Lukas Lacko (SVK) d. Alexander Lobkov (RUS) 6-2 6-2
Sergei Bubka (UKR) d. (q)Vitaly Kachanovskiy (RUS) 6-3 6-1
Guillaume Rufin (FRA) d. (WC)Vitali Reshetnikov (RUS) 6-2 6-1
(6)Marco Chiudinelli (SUI) d. (WC)Anton Manegin (RUS) 6-1 6-4
(7)Amir Weintraub (ISR) d. (q)Victor Baluda (RUS) 6-3 6-1
Mikhail Vasiliev (RUS) d. Michail Elgin (RUS) 3-6 6-3 6-3
Ervand Gasparyan (RUS) d. (WC)Timur Alshin (RUS) 6-1 6-0
Adrian Menendez-Maceiras (ESP) d. (4)Konstantin Kravchuk (RUS) 7-6(1) 6-2
(8)Arnau Brugues-Davi (ESP) d. Denis Matsukevich (RUS) 6-3 6-4
Evgeny Kirillov (RUS) d. (WC)Illia Chkonia (RUS) 6-1 6-3
Michael Ryderstedt (SWE) d. Andrey Kumantsov (RUS) 7-6(3) 6-3
Mikhail Ledovskikh (RUS) d. (2)Alexander Kudryavtsev (RUS) 6-4 6-1
Offline
Wątek Zamknięty