* mtenis.pun.pl - forum tenisowe, Tenis ATP

mtenis.pun.pl - forum fanów tenisa ATP

Ogłoszenie

Forum zostało przeniesione na adres: www.mtenis.com.pl

#1 17-04-2009 17:01:23

 asiek

User

Zarejestrowany: 04-12-2008
Posty: 1694

Boks

Nie ma sensu robić wstępów. Wszyscy wiedzą co to jest.  Najczęściej czysto pokazowe i dochodowe bicie rywala po mordzie i tułowiu

Wielkim fanem nie jestem ale zawsze sprawdzam i w miarę możliwości oglądam mistrzowskie kategorie, zwłaszcza te najcięższe. Teraz uwagę świata boksu przykuwa jedna walka: David Haye vs Wladimir Kliczko:

http://www.sport.pl/boks/1,64992,650691 … ieral.html
Nieźle pojechał A sama otoczka walki jak w wrestlingu Będzie się działo


Warto jeszcze napisać, że o mistrzowski pas w wadze półśredniej powalczy Rafał Jackiewicz. Rywalem Polaka będzie reprezentant RPA Isaak Hlatshwayo...

Offline

 

#2 25-04-2009 11:43:15

 COA

Last hit for Wimby

Zarejestrowany: 30-08-2008
Posty: 2281
Ulubiony zawodnik: Andy Roddick

Re: Boks

A ja tam czekam na inną walkę - Hattona z Pacquiao Dwóch zawodników których bardzo lubię, mam jednak nadzieję że Ricky sobie poradzi lepiej niż De La Hoya
Walka w nocy z 2.05-3.05.


MTT GOAT (2xWimbledon, US Open, 7 innych, w tym Miami i Queens)

Come on Andy!

Offline

 

#3 03-05-2009 06:04:36

 COA

Last hit for Wimby

Zarejestrowany: 30-08-2008
Posty: 2281
Ulubiony zawodnik: Andy Roddick

Re: Boks

Ale piękna katastrofa No cóż, jednak bez gardy i jakichkolwiek uników to się nie wygra z Pacmanem, który po raz kolejny był rewelacyjnie przygotowany szybkościowo. Szkoda, myślałem że najgorsze już za Rickym po 1 rundzie, w drugiej już nie było takiej demolki, aż tu nagle w ostatniej sekundzie b0000m...


MTT GOAT (2xWimbledon, US Open, 7 innych, w tym Miami i Queens)

Come on Andy!

Offline

 

#4 03-05-2009 10:31:24

 asiek

User

Zarejestrowany: 04-12-2008
Posty: 1694

Re: Boks

Oglądałem dopiero przed chwilą powtórkę. Hatton się usztywnił na początku. Ma coś z Gołoty widocznie Trochę szkoda, bo szykowała się ciekawa walka. Gdyby Ricky przetrwał jeszcze ze dwie rundy to by coś z tego było. Przewaga Packamana kolosalna. W niższych wagach najlepszy bokser świata.

Offline

 

#5 16-05-2009 23:54:21

 Kubecki

User

Zarejestrowany: 03-09-2008
Posty: 1683
Ulubiony zawodnik: Novak Djokovic

Re: Boks

Diablo walczy właśnie w Rzymie o mistrzostwo świata WBC

Offline

 

#6 17-05-2009 09:56:23

 asiek

User

Zarejestrowany: 04-12-2008
Posty: 1694

Re: Boks

Nie wiem co myśleć o tej walce. Z jednej strony Diablo miał szczęscie, że nie przegrał. Ale znowu główny arbiter ewidentnie pomagał Fragomeniemu. A więc remis zasłużony. Choć dla pretendenta to przegrana.

Nie ulega jednak wątpliwości, że Włodarczyk z walk z Cunninghamem rozbił by Włocha przed czasem. Widać Taniec z Gwiazdami w przeciwieństwie do przypadku Holyfielda negatywnie wpłynął na kondycje Diabla.

Offline

 

#7 25-06-2009 22:35:52

 asiek

User

Zarejestrowany: 04-12-2008
Posty: 1694

Re: Boks

W niedzielę Adamek modlił się na antenie Radia Maryja.
- To nie był pierwszy raz - mówi. - Kiedyś Telewizja Trwam przyjechała nawet do nas do domu w Polsce i nagrywała program - przywołuje bokser.

Na pytanie czy poznał osobiście ojca Rydzyka odpowiada, że jeszcze nie, ale kiedyś na pewno i że bardzo tego pragnie.

- Dla mnie ojciec Rydzyk to kozak. On ma wielki dar od Boga i wie, jak z niego korzystać i go pomnażać - dodaje szczerze.

Tomasz Adamek to jeden z najlepszych polskich pięściarzy. W 2005 r. zdobył pas federacji WBC, wygrywając z Paulem Briggsem. Walczył z nim z kontuzją - trzy tygodnie wcześniej doznał złamania nosa. Później przeniósł się do wagi juniorciężkiej i w grudniu 2008 r. zdobył pas federacji IBF, pokonując Steve'a Cunninghama.

Wtedy jego karierą zaczął się emocjonować cały bokserski świat. Jako kandydatów na przeciwników w następnej walce Polaka wymieniano wielkich pięściarzy, m.in. Roya Jonesa Juniora. Skończyło się jednak skromniej i w lipcu Polak walczyć będzie z Amerykaninem Bobby'm Gunnem.

Tomasz Adamek na każdym kroku podkreśla też swoją wiarę w Boga.

sport.pl

Nie wypada ale nie moge powstrzymać śmiechu

Offline

 

#8 26-06-2009 00:55:02

 DUN I LOVE

Ojciec Chrzestny

Skąd: Białystok
Zarejestrowany: 15-08-2008
Posty: 13296
Ulubiony zawodnik: Roger Federer

Re: Boks

- Dla mnie ojciec Rydzyk to kozak.



Za mocny jest, za mocny


MTT - tytuły (9)
2011: Belgrad, TMS Miami, San Jose; 2010: Wiedeń, Rotterdam; 2009: TMS Szanghaj, Eastbourne; 2008: US OPEN, Estoril.
MTT - finały (8)
2011: TMS Rzym; 2010: Basel, Marsylia; 2009: WTF, Stuttgart, Wimbledon, TMS Madryt; 2008: WTF

Offline

 

#9 12-07-2009 11:35:46

 COA

Last hit for Wimby

Zarejestrowany: 30-08-2008
Posty: 2281
Ulubiony zawodnik: Andy Roddick

Re: Boks

Brawo Tomek, pięknie rozłożyłeś kelnera, teraz czas na większe nazwisko

Gatti [*]


MTT GOAT (2xWimbledon, US Open, 7 innych, w tym Miami i Queens)

Come on Andy!

Offline

 

#10 12-07-2009 21:28:25

Karolina

User

Zarejestrowany: 13-03-2009
Posty: 79

Re: Boks

asiek napisał:

W niedzielę Adamek modlił się na antenie Radia Maryja.
- To nie był pierwszy raz - mówi. - Kiedyś Telewizja Trwam przyjechała nawet do nas do domu w Polsce i nagrywała program - przywołuje bokser.

Na pytanie czy poznał osobiście ojca Rydzyka odpowiada, że jeszcze nie, ale kiedyś na pewno i że bardzo tego pragnie.

- Dla mnie ojciec Rydzyk to kozak. On ma wielki dar od Boga i wie, jak z niego korzystać i go pomnażać - dodaje szczerze.

Tomasz Adamek to jeden z najlepszych polskich pięściarzy. W 2005 r. zdobył pas federacji WBC, wygrywając z Paulem Briggsem. Walczył z nim z kontuzją - trzy tygodnie wcześniej doznał złamania nosa. Później przeniósł się do wagi juniorciężkiej i w grudniu 2008 r. zdobył pas federacji IBF, pokonując Steve'a Cunninghama.

Wtedy jego karierą zaczął się emocjonować cały bokserski świat. Jako kandydatów na przeciwników w następnej walce Polaka wymieniano wielkich pięściarzy, m.in. Roya Jonesa Juniora. Skończyło się jednak skromniej i w lipcu Polak walczyć będzie z Amerykaninem Bobby'm Gunnem.

Tomasz Adamek na każdym kroku podkreśla też swoją wiarę w Boga.

sport.pl

Nie wypada ale nie moge powstrzymać śmiechu

Modlił się z Ojcem Dyrektorem i wymodlił obronę tytułu

Offline

 

#11 28-07-2009 15:21:23

 asiek

User

Zarejestrowany: 04-12-2008
Posty: 1694

Re: Boks

Adamek zrzeka się pasa IBF w wadze cruiser i przechodzi do heavy. Na początek, treningowo spotka się z "panem trzy sekundy" 10 października. Już nie mogę się doczekać...

Offline

 

#12 11-10-2009 10:38:29

 COA

Last hit for Wimby

Zarejestrowany: 30-08-2008
Posty: 2281
Ulubiony zawodnik: Andy Roddick

Re: Boks

Lopez - Mtagwa = walka roku.

Właśnie obejrzałem powtórkę na PS, niebywałe co panowie robili. Zero obrony, szaleńcze wymiany, top-forma Kostyry i Kuleja. xDDDDD


MTT GOAT (2xWimbledon, US Open, 7 innych, w tym Miami i Queens)

Come on Andy!

Offline

 

#13 23-10-2009 21:16:43

 Raddcik

Come on Andy !

Zarejestrowany: 07-09-2008
Posty: 5229
Ulubiony zawodnik: Andy Roddick

Re: Boks

Ważenie przed "Walką Stulecia" - Gołota o blisko 20 kg cięższy

Na konferencji prasowej przed nadchodzącą "Polską Walką Stulecia" podano oficjalne wyniki ważenia pięściarzy, które odbyło się w Łodzi.
Wyniki ważenia nie pozostawiły złudzeń, który zawodnik dysponuje większą masą mięśniową. Andrzej Gołota jest prawie 20 kilogramów cięższy od Tomasza Adamka, ale na uwadze trzeba mieć fakt, że dla "Górala" będzie to debiut w wadze ciężkiej, wcześniej bowiem walczył w kategorii junior ciężkiej i półcięzkiej. Co do Gołoty, to warto dodać, iż jest to najwyższa waga w karierze niespełna 42-letniego Gołoty. Do tej pory "Andrew" najwięcej - 112,9 kg ważył przed pojedynkiem z Jeremy Batsem w katowickim Spodku w 2007 roku.

- W Łodzi wygrałem swój pierwszy międzynarodowy turniej - o Srebrną Łódkę, tutaj zdobywałem mistrzostwo Polski, dlatego miło było wrócić do tego miasta" - mówił na konferencji prasowej Gołota, któremu towarzyszyła żona Mariola.
   
32-letni Adamek nigdy wcześniej nie rywalizował z zawodnikiem ważącym tak dużo. - Rywali się nie wybiera. Od dwóch lat sparuję z pięściarzami z kategorii ciężkiej - stwierdził były zawodowy czempion kat. półciężkiej i junior ciężkiej. Podobnie jak Gołota Adamek także na stałe mieszka w Stanach Zjednoczonych, ale tym razem jego małżonka Dorota musiała zostać w domu - z córkami Weroniką i Roksaną, które chodzą do szkoły.

- Jestem przygotowany na wielką wojnę i walkę stulecia. Nie widziałem perspektyw i przeciwników w wadze junior ciężkiej, szukam wielkich wyzwań i rywali. Z pewnością nie straciłem atutu jakim była szybkość - dodał pięściarz pochodzący z Gilowic.

Doskonale obydwu pięściarzy znają trenerzy - Colonna (Gołoty) i Andrzej Gmitruk (Adamka). - Przez prawie rok pracowałem z Tomkiem, więc wiem z kim siadamy do stołu. To wielki wojownik, ale przeciwko niemu stanie fantastycznie przygotowany fizycznie i mentalnie Andrzej. Dla nich to osobisty pojedynek, coś więcej niż boks - powiedział amerykański szkoleniowiec.

Z kolei Gmitruk, pod którego wodzą Gołota zdobył brązowy medal igrzysk olimpijskich w Seulu mówił: - Walka ma personalne podłoże, lecz przede wszystkim jest konfrontacją o prestiż, o miejsce w historii. Naszym głównym przeciwnikiem był czas, bowiem Tomasz Adamek musiał zaadaptować się do wagi ciężkiej. Ale uporał się z tym - zapowiedział były trener amatorskich reprezentacji Polski i Norwegii.

Wyniki ważenia przed sobotnią galą bokserską:

Krzysztof Szot (63,6 kg) vs Łukasz Maciec (63,3 kg)
Maciej Zegan (60,9 kg) vs Krzysztof Cieślak (60,9 kg)
Mateusz Masternak (89,4 kg) vs Łukasz Janik (90,1 kg)
Wojciech Bartnik (91,6 kg) vs Artur Szpilka (91,0 kg)
Damian Jonak (70,4 kg) vs Mariusz Cendrowski (72,5 kg)
Dawid Kostecki (79,6 kg) vs Grzegorz Soszyński (79,0 kg)
Andrzej Gołota (116,3 kg) vs Tomasz Adamek (97,2 kg)

Dawaj Andrew szans za dużych nie ma ale co tam... Jak sie boksuje nie zapomnial...


'03.07.2011 - Tennis Died' [*]

Offline

 

#14 23-10-2009 22:27:43

 COA

Last hit for Wimby

Zarejestrowany: 30-08-2008
Posty: 2281
Ulubiony zawodnik: Andy Roddick

Re: Boks

Tak jest, come on Andrew !

Aha, jeszcze serdecznie kibicuję Cyganowi, ostatnio jak oglądałem jego walkę to gonił po ringu jakiegoś Murzyna i krzyczyał 'chodź tu k***a', mam nadzieję że zrobi dobry show. xDDDDDDDDD


MTT GOAT (2xWimbledon, US Open, 7 innych, w tym Miami i Queens)

Come on Andy!

Offline

 

#15 24-10-2009 11:02:15

 Raddcik

Come on Andy !

Zarejestrowany: 07-09-2008
Posty: 5229
Ulubiony zawodnik: Andy Roddick

Re: Boks

Gołota ujawnia swoją "taktykę"

W wywiadzie dla "Polski - The Times" Andrzej Gołota twierdzi, że wygra sobotnią walkę z Tomaszem Adamkiem. Okazuje się, że "Endrju" ma bardzo prostą taktykę - "zlać rywala i urwać mu głowę".

Przygotowany do polskiej walki stulecia?
Chyba tak. Na razie czuję się dobrze. Zobaczymy, jak będzie w sobotę.

Na trybunach zasiądzie piętnaście tysięcy widzów. Spodziewał się Pan, że jeszcze kiedyś zawalczy w Polsce przed taką publiką?
Ale się porobiło, co? Że jeszcze kiedyś będę walczył przed taką publiką, to wierzyłem, ale że w Polsce, to nie.
A że zmierzy się Pan z Tomkiem Adamkiem, kolegą, swego czasu chyba nawet przyjacielem? Na dodatek pięściarzem wagi niższej.
No popatrz, co te pieniądze robią z ludzi.

Pan ryzykuje zdecydowanie więcej. Naprawdę dostaniecie aż tyle? Opłaca się?
Szczerze? Nie mogłem mu odmówić. Pomyślcie, co by było, gdybym nie zgodził się na ten pojedynek.

Czy to prawda, że Don King znów zaczyna myśleć o Panu jako kandydacie do kolejnej walki o pas mistrza świata?
Wszystko zależy od pojedynku w Łodzi. Jak dobrze wypadnę, coś tam może się jeszcze wydarzyć.

Jeśli wygra Pan walkę, wszystko wskazuje na to, że wskoczy Pan do pierwszej piętnastki rankingu IBF. Sęk w tym, że na szczycie tej federacji jest Władimir Kliczko. Naprawdę wierzy Pan, że mógłby bić się z Ukraińcem?
Lepszy jest Witalij. No nie?

Adamka jak Pan zamierza pokonać?
Zlać go i tyle. Urwać mu głowę.

Ile Pan teraz waży?
115 kg po jedzeniu. Po treningu gdzieś w okolicach 112 kg.

Jednym słowem schudł Pan kilkanaście kilogramów. A jeszcze miesiąc temu zapowiadał Pan, że zamierza zmiażdżyć Adamka masą.
Chciałem, słowo. Ale nie dało się nie schudnąć. Samo leciało. A poza tym bardzo zmieniłem jedzenie. Szkoda, że dopiero teraz zrozumiałem, jak ważna jest dieta. Dobre żarcie to w sporcie połowa sukcesu.

Czyli?
Jem dziesięć razy dziennie. Tylko to, czego potrzebuje mój organizm do treningu.

Sam Collona, Pański trener, mówi, że znów trenował Pan jak szalony. Czy to prawda, że ma Pan nową pasję, że dziennie potrafi przejechać nawet kilkadziesiąt kilometrów na rowerze?
Tak. Raz nawet przejechałem sto mil. I to po górach. Zacząłem w lipcu, w Colorado.

Jeździ Pan na góralu?
Człowieku, na jakim Góralu? Myślisz, że on dałby się dosiąść?

O, przepraszam, nie tego Górala miałem na myśli...
(śmiech) Jeżdżę na rowerze kolarskim. W Ameryce nawet w górach są asfaltowe ścieżki, po których można spokojnie przemieszczać się zwykłym rowerem.

Ponoć nastawia się Pan na prawą kontrę. Na błąd Adamka, który w każdej walce opuszcza lewą rękę.

Za dużo wiesz, za dużo gadasz.

Tomek twierdzi, że będzie Pana bił tak długo, aż Pan padnie...
Bić to on może siebie.

Adamek twierdzi, że ma kilka wariantów taktyki...
Niech ma dziesięć. Ja mam jeden: wygrać tę walkę.

Łódź dobrze się Panu kojarzy...
Tak. Wygrałem tam swój pierwszy międzynarodowy turniej. O Boże, jak dawno to było. Chyba w 1984 roku.

Gdy rozmawialiśmy miesiąc temu, powiedział Pan, że chce się przekonać, czy jest jeszcze w stanie podjąć bokserski trening. Między innymi po to ta walka. I jak się Pan czuje?
Żyję. Jestem w jednym kawałku. Ręka się nie urwała.

Czy to naprawdę będzie polska walka stulecia?
Czemu nie? Może tak być.

Ponoć ring ma być mały, o boku długości sześciu metrów.
Żebym z niego nie uciekł, tak? (śmiech). Spokojnie. Nie ucieknę.

Ma Pan 41 lat. Ostatnią walkę przegrał Pan w idiotyczny sposób. Wcześniej leżał Pan na deskach po ledwie kilku sekundach. Dlaczego Pan wraca? Tak bardzo nie może Pan żyć bez boksu? Pieniędzy ma Pan chyba dużo. A może nie chce Pan odejść jako ten, który wciąż przegrywa. Czeka Pan na ten swój upragniony pas?
Tak to już w życiu jest, że trzeba coś robić. Po walce z Austinem wiedziałem, że wrócę, jeśli tylko ręka będzie sprawna.

A tak naprawdę, to co się stało i w którym momencie Pan urwał ten mięsień?
Sęk w tym, że go nie urwałem, tylko naderwałem. Kość też odprysnęła. A jak to się stało, to do dziś nie wiem. Pięć razy oglądałem tę walkę i nie mogę zobaczyć, w którym momencie doszło do urazu.

Jeśli wygra Pan z Adamkiem, niektórzy widzą już jako Pańskiego rywala Alberta Sosnowskiego...
Ja tu myślę, jak walnąć Kliczkę, a ty mi Alberta podsuwasz. Dobry chłopak, grzeczny, ale ciosu nie ma.

http://sport.onet.pl/0,1248744,2062323, … omosc.html

Andrew to jest gość, jego wypowiedzi są niesamowite COA !


'03.07.2011 - Tennis Died' [*]

Offline

 

#16 24-10-2009 11:04:54

 DUN I LOVE

Ojciec Chrzestny

Skąd: Białystok
Zarejestrowany: 15-08-2008
Posty: 13296
Ulubiony zawodnik: Roger Federer

Re: Boks

Tomek twierdzi, że będzie Pana bił tak długo, aż Pan padnie...
Bić to on może siebie.


MTT - tytuły (9)
2011: Belgrad, TMS Miami, San Jose; 2010: Wiedeń, Rotterdam; 2009: TMS Szanghaj, Eastbourne; 2008: US OPEN, Estoril.
MTT - finały (8)
2011: TMS Rzym; 2010: Basel, Marsylia; 2009: WTF, Stuttgart, Wimbledon, TMS Madryt; 2008: WTF

Offline

 

#17 24-10-2009 11:30:32

 Robertinho

Moderator

Zarejestrowany: 04-09-2008
Posty: 4674
Ulubiony zawodnik: Roger Federer forever

Re: Boks

Gołoty nie lubię, prezentuje on typ mentalności jakiego wyjątkowo nie znosze, mam nadzieję że Adamek raz na zawsze wybije mu z głowy boks; choć lepiej żeby też nie przesadził, bo Endrju ma tak odbity mózg, że po kolejnych walkach ledwo mówi... Lepiej żeby nic się mu nie stało.

Ostatnio edytowany przez Robertinho (24-10-2009 11:47:00)

Offline

 

#18 24-10-2009 14:33:42

 Sydney

User

Zarejestrowany: 08-09-2008
Posty: 1197
Ulubiony zawodnik: Gaston Gaudio

Re: Boks

Jeśli wygra Pan z Adamkiem, niektórzy widzą już jako Pańskiego rywala Alberta Sosnowskiego...
Ja tu myślę, jak walnąć Kliczkę, a ty mi Alberta podsuwasz.

To dobre

Endrju pewnie póki co modli się o spokojną pierwszą zazpoznawczą rundą , bo jak Adamek od razu zabierze się za sztywnego Andrzeja to i 53 sekund może to nie trwać . 
O której najwczesniej ta walka sie zacznie ?


Janko Tipsarevic ~~ Marcos Baghdatis ~~ Philipp Kohlschreiber
~~Nicolas Almagro~~Jeremy Chardy~~Gaston Gaudio~~Dmitry Tursunow~~Eduardo Schwank~~

Offline

 

#19 24-10-2009 15:05:09

 Raddcik

Come on Andy !

Zarejestrowany: 07-09-2008
Posty: 5229
Ulubiony zawodnik: Andy Roddick

Re: Boks

Sydney napisał:

Jeśli wygra Pan z Adamkiem, niektórzy widzą już jako Pańskiego rywala Alberta Sosnowskiego...
Ja tu myślę, jak walnąć Kliczkę, a ty mi Alberta podsuwasz.

To dobre


O której najwczesniej ta walka sie zacznie ?

Podobno wcześniej jak 23 nie wyjdą


'03.07.2011 - Tennis Died' [*]

Offline

 

#20 24-10-2009 15:15:35

 asiek

User

Zarejestrowany: 04-12-2008
Posty: 1694

Re: Boks

Będzie więcej pokazów, koncertów, śpiewaków, reklam niż samego boksu. Zobaczycie. Teraz jak Szpilka z Bartnikiem walczyć nie będzie wszystko będą organizatorzy ociągać aby gala trwała jak najdłużej. Im więcej czasu antenowego tym więcej czasu na reklamy. Im więcej reklam tym większa kasa. Jak wyjdą przed 23.30 to będzie nieźle

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora