mtenis.pun.pl - forum fanów tenisa ATP
Wątek Zamknięty
User
Busan - 2. runda
Pierre-Ludovic Duclos (CAN) d. Young-Jun Kim (KOR) 6-2 6-4
(WC)Yong-Kyu Lim (KOR) d. Takao Suzuki (JPN) 6-1 6-3
(WC)Woong-Sun Jun (KOR) d. (4)Alexander Peya (AUT) 4-6 6-1 6-1
Rameez Junaid (AUS) d. J. Vishnu Vardhan (IND) 6-3 7-6(4)
(8)Tatsuma Ito (JPN) d. (WC)Suk-Young Jeong (KOR) 7-6(5) 3-6 6-3
(3)Go Soeda (JPN) d. (q)Ti Chen (TPE) 7-5 7-5
(LL)Hiroki Kondo (JPN) d. Ivo Klec (SVK) 3-6 6-4 6-4
(2)Yen-Hsun Lu (TPE) d. Andrej Martin (SVK) 6-1 6-3
Sarasota - 2. runda
(SE)Kei Nishikori (JPN) d. Tim Smyczek (USA) 6-4 6-3
(LL)Bruno Rodriguez (MEX) d. (5)Kevin Kim (USA) 6-2 6-3
(WC)Bobby Reynolds (USA) d. (WC)Sekou Bangoura (USA) 6-2 6-4
(6)Ryan Sweeting (USA) d. Jamie Baker (GBR) 6-2 6-4
(q)Matt Reid (AUS) d. (8)Alex Kuznetsov (USA) 4-6 6-3 6-3
(4)Brian Dabul (ARG) d. Victor Estrella (DOM) 6-4 6-2
(q)Daniel Garza (MEX) d. (SE)Joseph Sirianni (AUS) 6-3 7-6(5)
(2)Jesse Levine (USA) d. (q)Dayne Kelly (AUS) 6-1 6-1
Offline
User
Bordeaux - 2. runda
Michael Llodra FRA [1] vs. Thiago Alves BRA | 6-4 6-2
Benoit Paire FRA [Q] vs. Ramon Delgado PAR | 6-2 6-1
Denis Istomin UZB [4] vs. David Guez FRA | 6-4 3-6 6-3
Edouard Roger-Vasselin FRA vs. Arnaud Clement FRA [5, WC] | 6-2 6-7(6) 6-3
Xavier Malisse BEL [6] vs. Jan Hernych CZE | 6-2 4-6 7-6(2)
Florent Serra FRA [3] vs. Nicolas Mahut FRA [WC] | 6-1 6-3
Richard Gasquet FRA [7] vs. Alex Bogdanovic GBR | 6-3 6-2
Olivier Rochus BEL [2] vs. Albert Ramos-Vinolas ESP [SE] | 6-4 6-7(6) 6-4
Zagrzeb - 2. runda
Marcos Daniel BRA [1] vs. Peter Polansky CAN | 6-1 6-4
Ruben Ramirez-Hidalgo ESP [6] vs. Lukas Rosol CZE | 7-6(4) 6-7(2) 6-3
Blaz Kavcic SLO [3] vs. Matthew Ebden AUS | 6-3 6-2
Yuri Schukin KAZ vs. Andrey Kuznetsov RUS [Q] | 6-4 6-1
Gaston Gaudio ARG [WC] vs.Grega Zemlja SLO [8] | 6-7(4) 6-2 7-6(1)
Federico del Bonis ARG vs. Michael Yani USA | 6-3 6-3
Santiago Ventura ESP [7] vs. Ivan Dodig CRO | 7-6(3) 6-3
Nicolas Massu CHI [2] vs. Andreas Haider-Maurer AUT | 7-5 6-4
Biella - 2. runda
Juan Pablo Brzezicki ARG vs. Potito Starace ITA [1] | 2-6 6-3 6-2
Teimuraz Gabashvili RUS [6] vs. Uladzimir Ignatik BLR| 7-6(2) 6-4
Paolo Lorenzi ITA [3, WC] vs. Enrico Fioravante ITA [WC] | 7-5 6-0
Simone Bolelli ITA [5] vs. Julian Reister GER | 7-5 4-6 7-6(5)
Bjorn Phau GER [7] vs. Tobias Kamke GER | 6-3 6-0
Yannick Mertens BEL vs. Louk Sorensen IRL [Alt] | 1-6 7-6(2) 6-2
Pablo Andujar ESP [8] vs. Niels Desein BEL | 6-2 6-4
Dieter Kindlmann GER vs. Andreas Beck GER [2] | 6-2 3-6 7-5
Offline
Ojciec Chrzestny
Busan - 1/4
(WC)Yong-Kyu Lim (KOR) d. Pierre-Ludovic Duclos (CAN) 64 62
(WC)Woong-Sun Jun (KOR) d. Rameez Junaid (AUS) 36 62 76
(3)Go Soeda (JPN) d. (8)Tatsuma Ito (JPN) 62 76
(2)Yen-Hsun Lu (TPE) d. (LL)Hiroki Kondo (JPN) 61 26 62
Sarasota - 1/4
Kei Nishikori JPN [SE] d. Bruno Rodriguez MEX [LL] | 6-1 6-2
Ryan Sweeting USA [6] d. Bobby Reynolds USA [WC] | 7-6(3) 3-6 6-3
Brian Dabul ARG [4] d. Matt Reid AUS [Q] | 6-2 6-2
Daniel Garza MEX [Q] d. Jesse Levine USA [2] | 6-4 4-6 7-5
Bordeaux - 1/4
Michael Llodra FRA [1] vs. Benoit Paire FRA [Q] 63 75
Denis Istomin UZB [4] vs. Edouard Roger-Vasselin FRA 63 75
Florent Serra FRA [3] vs. Xavier Malisse BEL [6] 63 64
Richard Gasquet FRA [7] vs. Olivier Rochus BEL [2] 61 62
Zagrzeb - 1/4
Marcos Daniel BRA [1] vs. Ruben Ramirez-Hidalgo ESP [6] 36 63 75
Yuri Schukin KAZ vs. Blaz Kavcic SLO [3] 67 63 75
Federico del Bonis ARG vs. Gaston Gaudio ARG [WC] 62 63
Santiago Ventura ESP [7] vs. Nicolas Massu CHI [2] 36 64 63
Biella - 1/4
Teimuraz Gabashvili RUS [6] vs. Juan Pablo Brzezicki ARG 64 64
Simone Bolelli ITA [5] vs. Paolo Lorenzi ITA [3, WC] 62 26 63
Bjorn Phau GER [7] vs. Yannick Mertens BEL 63 63
Dieter Kindlmann GER vs. Pablo Andujar ESP [8] 61 75
Offline
Ojciec Chrzestny
Busan - 1/2
(WC)Yong-Kyu Lim (KOR) d. (WC)Woong-Sun Jun (KOR) 63 64
(2)Yen-Hsun Lu (TPE) d. (3)Go Soeda (JPN) 64 60
Sarasota - 1/2
Kei Nishikori JPN [SE] d. Ryan Sweeting USA [6] 64 62
Brian Dabul ARG [4] d. Daniel Garza MEX [Q] 61 62
Bordeaux - 1/2
Michael Llodra FRA [1] vs. Denis Istomin UZB [4] 76 63
Richard Gasquet FRA [7] vs. Florent Serra FRA [3] 62 63
Biella - 1/2
Simone Bolelli ITA [5] vs. Teimuraz Gabashvili RUS [6] 76 64
Bjorn Phau GER [7] vs. Dieter Kindlmann GER 76 46 61
Zagrzeb - 1/2
Yuri Schukin (KAZ) d. (1)Marcos Daniel (BRA) 6-1 6-3
(7)Santiago Ventura (ESP) d. Federico del Bonis (ARG) 6-4 6-1
Offline
User
Dlaczego Frankie nie wystąpił w Zagrzebiu ?
Offline
Ojciec Chrzestny
Statystyczny napisał:
Dlaczego Frankie nie wystąpił w Zagrzebiu ?
Ciągle wraca do formy po rehabilitacji. Data Jego powrotu na kort wciąż nie jest znana.
Offline
Ojciec Chrzestny
Busan - finał
(WC)Yong-Kyu Lim (KOR) d. (2)Yen-Hsun Lu (TPE) 6-1 6-4
Sarasota - finał
(SE)Kei Nishikori (JPN) d. (4)Brian Dabul (ARG) 2-6 6-3 6-4
Bordeaux - finał
(7)Richard Gasquet (FRA) d. (1)Michael Llodra (FRA) 4-6 6-1 6-4
Biella - finał
(7)Bjorn Phau (GER) d. (5)Simone Bolelli (ITA) 6-4 6-2
Zagrzeb - finał
Yuri Schukin (KAZ) - (7)Santiago Ventura (ESP) poniedziałek
-----------------------------------------
Kei
Offline
User
Zagrzeb - finał
Yuri Schukin (KAZ) d. (7)Santiago Ventura (ESP) 63 75
Offline
Wątek Zamknięty