mtenis.pun.pl - forum fanów tenisa ATP
Wątek Zamknięty
Administrator
Tydzień 44:
Data startu: 1 Listopad
- Astana (Kazachstan)
Typ: $125,000
Zwycięzca 2009: Andrey Golubev [KAZ]
Nawierzchnia: Hard (hala)
- Charlottesville (Virginia, USA)
Typ: $50,000
Zwycięzca 2009: Kevin Kim [USA]
Nawierzchnia: Hard (hala)
- Medellin (Kolumbia)
Typ: $50,000+H
Zwycięzca 2009: Juan Ignacio Chela [ARG]
Nawierzchnia: Clay
- Eckental (Niemcy)
Typ: €30,000+H
Zwycięzca 2009: Daniel Brands [GER]
Nawierzchnia: Syntetyk (hala)
Ostatnio edytowany przez jaccol55 (17-10-2010 23:29:57)
Offline
Administrator
Eckental - lista zgłoszeń
Kavcic, Blaz SLO 102
Brown, Dustin JAM 109
Darcis, Steve BEL 110
Bolelli, Simone ITA 112
Berankis, Richard LTU 114
Huta Galung, Jesse NED 116
Gremelmayr, Denis GER 130
Greul, Simon GER 131
Dimitrov, Grigor BUL 136
Bozoljac, Ilija SRB 137
Koubek, Stefan AUT 140
Sijsling, Igor NED 146
Rosol, Lukas CZE 152
Ram, Rajeev USA 161
Muller, Gilles LUX 164
Haider-Maurer, Andreas AUT 169
El Amrani, Reda MAR 171
Ebden, Matthew AUS 172
Vagnozzi, Simone ITA 170
Skugor, Franco CRO 173
Kindlmann, Dieter GER 190
Bemelmans, Ruben BEL 194
Offline
Administrator
Medellin - lista zgłoszeń
Mayer, Leonardo ARG 82
Berlocq, Carlos ARG 89
Zeballos, Horacio ARG 91
Dabul, Brian ARG 92
Souza, Joao BRA 105
Machado, Rui POR 122
Schukin, Yuri KAZ 123
Massu, Nicolas CHI 128
Munoz-De La Nava, Daniel ESP 135
Alves, Thiago BRA 145
Daniel, Marcos BRA 149
Dutra Da Silva, Rogerio BRA 159
Prodon, Eric FRA 162
Salamanca, Carlos COL 175
Rufin, Guillaume FRA 184
Junqueira, Diego ARG 186
Farah, Robert COL 188
Patience, Olivier FRA 200
Brzezicki, Juan Pablo ARG 202
Gensse, Augustin FRA 203
Alcaide, Guillermo ESP 207
Decoud, Sebastian ARG 216
Offline
Administrator
Charlottesville - lista zgłoszeń
Devvarman, Somdev IND 95
Dent, Taylor USA 98
Young, Donald USA 111
Sweeting, Ryan USA 115
Guccione, Chris AUS 118
Nishikori, Kei JPN 119
Luczak, Peter AUS 141
Kendrick, Robert USA 147
Ball, Carsten AUS 154
Van der Merwe, Izak RSA 158
Matosevic, Marinko AUS 163
Kim, Kevin USA 176
Millman, John AUS 179
Smyczek, Tim USA 181
Reynolds, Bobby USA 192
Polansky, Peter CAN 195
De Voest, Rik RSA 199
Cook, Lester USA 201
Delic, Amer BIH 205
Harrison, Ryan USA 213
Bogomolov Jr., Alex USA 218
Lapentti, Giovanni ECU 229
Offline
Administrator
Astana - lista zgłoszeń
Kukushkin, Mikhail KAZ 77
Schuettler, Rainer GER 83
Sela, Dudi ISR 84
Phau, Bjorn GER 99
Soeda, Go JPN 104
Kunitsyn, Igor RUS 107
Fischer, Martin AUT 117
Kravchuk, Konstantin RUS 132
Dodig, Ivan CRO 134
Minar, Ivo CZE 157
Kudryavtsev, Alexandre RUS 178
Lojda, Dusan CZE 180
Kuznetsov, Andrey RUS 197
Ignatik, Uladzimir BLR 198
Desein, Niels BEL 206
Sergeyev, Ivan UKR 211
Peya, Alexander AUT 219
Levy, Harel ISR 235
Stadler, Simon GER 238
Klizan, Martin SVK 241
Olaso, Guillermo ESP 243
Semjan, Marek SVK 251
Offline
Buntownik z wyboru
Astana MD
[1] Mikhail KUKUSHKIN (KAZ) vs Philipp OSWALD (AUT)
QUALIFIER vs QUALIFIER
Michail ELGIN (RUS) vs Ivan SERGEYEV (UKR)
Serizhan YESSENBEKOV (KAZ) vs [7] Konstantin KRAVCHUK (RUS)
[4] Igor KUNITSYN (RUS) vs QUALIFIER
Andis JUSKA (LAT) vs Harel LEVY (ISR)
Ilya BELYAEV (RUS) vs Evgeny KIRILLOV (RUS)
Uladzimir IGNATIK (BLR) vs [6] Martin FISCHER (AUT)
[8] Alexandre KUDRYAVTSEV (RUS) vs [WC] Danai UDOMCHOKE (THA)
Rameez JUNAID (AUS) vs Alexander PEYA (AUT)
Guillermo OLASO (ESP) vs [WC] Danjil BRAUN (KAZ)
[WC] Evgeny DONSKOY (RUS) vs [3] Rainer SCHUETTLER (GER)
[5] Ivan DODIG (CRO) vs Miloslav MECIR (SVK)
Marek SEMJAN (SVK) vs Simon STADLER (GER)
Nikola MEKTIC (CRO) vs Andrey KUZNETSOV (RUS)
QUALIFIER vs [2] Bjorn PHAU (GER)
__________________
Ostatnio edytowany przez Joao (31-10-2010 07:36:34)
Offline
Buntownik z wyboru
Eckental MD
[1] Dustin BROWN (GER) vs Matthew EBDEN (AUS)
QUALIFIER vs [WC] Matthias BACHINGER (GER)
Reda EL AMRANI (MAR) vs Lukas ROSOL (CZE)
[WC] Jan-Lennard STRUFF (GER) vs [6] Richard BERANKIS (LTU)
[3] Steve DARCIS (BEL) vs QUALIFIER
Gilles MULLER (LUX) vs Rajeev RAM (USA)
Igor SIJSLING (NED) vs Jan HERNYCH (CZE)
[WC] Marcel ZIMMERMANN (GER) vs [8] Denis GREMELMAYR (GER)
[5] Simone BOLELLI (ITA) vs Andreas HAIDER-MAURER (AUT)
Henri KONTINEN (FIN) vs Ruben BEMELMANS (BEL)
Stefan KOUBEK (AUT) vs Dieter KINDLMANN (GER)
Ilija BOZOLJAC (SRB) vs [4] Grigor DIMITROV (BUL)
[7] Jesse HUTA GALUNG (NED)s [WC] Lado CHIKHLADZE (GEO)
Simone VAGNOZZI (ITA) vs QUALIFIER
QUALIFIER vs Flavio CIPOLLA (ITA)
Andre BEGEMANN (GER) vs [2] Blaz KAVCIC (SLO)
Ostatnio edytowany przez Joao (31-10-2010 07:39:56)
Offline
Buntownik z wyboru
Charlottesville MD
[1] Taylor DENT (USA) vs QUALIFIER
Carsten BALL (AUS) vs Rik DE VOEST (RSA)
[WC] Alexander DOMIJAN (USA) vs QUALIFIER
Lester COOK (USA) vs [6] Marinko MATOSEVIC (AUS)
[4] Donald YOUNG (USA) vs Jesse LEVINE (USA)
Bobby REYNOLDS (USA) vs [WC] Treat Conrad HUEY (PHI)
Tim SMYCZEK (USA) vs Amer DELIC (BIH)
Alex KUZNETSOV (USA) vs [8] Robert KENDRICK (USA)
[5] Kei NISHIKORI (JPN) vs Ryler DEHEART (USA)
[WC] Jarmere JENKINS (USA) vs [WC] Theodoros ANGELINOS (GRE)
Giovanni LAPENTTI (ECU) vs QUALIFIER
Ryan HARRISON (USA) vs [3] Ryan SWEETING (USA)
[7] Peter LUCZAK (AUS) vs Chris GUCCIONE (AUS)
QUALIFIER vs Izak VAN DER MERWE (RSA)
Greg JONES (AUS) vs Kevin KIM (USA)
Alex BOGOMOLOV JR. (USA) vs [2] Somdev DEVVARMAN (IND)
Ostatnio edytowany przez Joao (31-10-2010 07:45:15)
Offline
Ojciec Chrzestny
Dimitrov #4, Bernakis #6 challengera w Eckental, takie coś mi się podoba
Niestety Bułgar nie wylosował najlepiej, sami groźni gracze wkoło.
Offline
User
Medellin - drabinka:
[1] Horacio ZEBALLOS (ARG) vs Robert FARAH (COL)
QUALIFIER vs [WC] Eric NUNEZ (USA)
Carlos SALAMANCA (COL) vs Diego JUNQUEIRA (ARG)
Facundo BAGNIS (ARG) vs [7] Nicolas MASSU (CHI)
[4] Rui MACHADO (POR) vs Thiago ALVES (BRA)
Ricardo HOCEVAR (BRA) vs Eric PRODON (FRA)
Juan Sebastian CABAL (COL) vs Guillaume RUFIN (FRA)
Santiago GONZALEZ (MEX) vs [6] Yuri SCHUKIN (KAZ)
[8] Daniel MUNOZ-DE LA NAVA (ESP) vs Leonardo TAVARES (POR)
QUALIFIER vs Victor ESTRELLA (DOM)
[WC] Eduardo STRUVAY (COL) vs Marcos DANIEL (BRA)
QUALIFIER vs [3] Brian DABUL (ARG)
[5] Joao SOUZA (BRA) vs [WC] Alejandro GONZALEZ (COL)
Sebastian DECOUD (ARG) vs Paul CAPDEVILLE (CHI)
Rogerio DUTRA DA SILVA (BRA) vs QUALIFIER
[WC] Martin VASSALLO ARGUELLO (ARG) vs [2] Carlos BERLOCQ (ARG)
Offline
User
Dwóch Polaków w deblu w Eckental
Mateusz Kowalczyk i Tomasz Bednarek z zagranicznymi partnerami zdecydowali się powalczyć w turnieju w Eckental (carpet w hali, 30 tys. €).
Mateusz kontynuuję współpracę z Jeffem Coetzee (RPA). W swoim ostatnim starcie dotarli do półfinału challengera w Orleanie.
Ich pierwszymi rywalami będą Amerykanin James Cerretani i Holender Jesse Huta Galung.
Tomek w Niemczech zagra wspólnie z Martinem Slanarem. Polsko-austriacka para nie miała szczęścia w losowaniu.
Już w pierwszym meczu trafili na duet numer jeden - Amerykanów Scotta Lipskiego i Rajeeva Rama.
Offline
User
DUN I LOVE napisał:
Niestety Bułgar nie wylosował najlepiej, sami groźni gracze wkoło.
Ciężko może być nawet z przejściem pierwszej rundy- Bozoljac to dla Grigora przeciwnik niewygodny.
Cieszę się, że dano szansę Lado Chikhladze- ostatnie lata tego zawodnika były dla niego bardzo złe.
Spotkanie Mullera z Ramem może być bardzo efektowne.
Offline
Ojciec Chrzestny
Statystyczny napisał:
Ciężko może być nawet z przejściem pierwszej rundy- Bozoljac to dla Grigora przeciwnik niewygodny.
Niestety stało się, 2 sety dla Bozoljaca. Grigor ponoć grał słabo, w samym 2 secie popełnił aż 11 DF. Szkoda szansy, była okazja na niezłą zdobycz punktową i przybliżenie się do Top-100. Z drugiej zaś strony drabinka piekielnie trudna, więc i porażka nie powinna załamywać.
Offline
User
Kowalczyk i Coetzee przegrali z deblem Cerretani\Huta Galung 2-6, 7-6(6), 7-10 w 1. rundzie w Eckental.
Offline
User
Astana - 1. runda:
Philipp OSWALD (AUT) vs [1] Mikhail KUKUSHKIN (KAZ) 0-6 7-6(5) 7-5
[Q] Denis MATSUKEVICH (RUS) vs [Q] Vitali RESHETNIKOV (RUS) 6-3 6-1
Michail ELGIN (RUS) vs Ivan SERGEYEV (UKR) 6-1 6-2
[7] Konstantin KRAVCHUK (RUS) vs [WC] Serizhan YESSENBEKOV (KAZ) 6-0 6-1
[4] Igor KUNITSYN (RUS) vs [Q] Petru-Alexandru LUNCANU (ROU) 6-4 3-6 6-3
Andis JUSKA (LAT) vs Harel LEVY (ISR) 6-2 6-1
Ilya BELYAEV (RUS) vs Evgeny KIRILLOV (RUS) 6-7(4) 6-4 6-4
[6] Martin FISCHER (AUT) vs Uladzimir IGNATIK (BLR) 1-6 6-4 7-5
[8] Alexandre KUDRYAVTSEV (RUS) vs [WC] Danai UDOMCHOKE (THA) 4-6 6-4 6-3
Rameez JUNAID (AUS) vs Alexander PEYA (AUT) 6-4 3-6 6-3
[WC] Danjil BRAUN (KAZ) vs Guillermo OLASO (ESP) 6-3 6-3
[3] Rainer SCHUETTLER (GER) vs [WC] Evgeny DONSKOY (RUS) 6-3 6-7(3) 7-5
[5] Ivan DODIG (CRO) vs Miloslav MECIR (SVK) 6-4 6-7(5) 6-4
Simon STADLER (GER) vs Marek SEMJAN (SVK) 3-6 6-3 7-5
Nikola MEKTIC (CRO) vs Andrey KUZNETSOV (RUS) 6-3 6-3
[2] Bjorn PHAU (GER) vs [Q] Mikhail LEDOVSKIKH (RUS) 3-6 7-6(2) 6-2
Offline
User
Medellin - 1. runda:
[1] Horacio ZEBALLOS (ARG) vs Robert FARAH (COL) 6-4 6-4
[Q] Eladio RIBEIRO NETO (BRA) vs [WC] Eric NUNEZ (USA) 7-6(3) 6-4
Carlos SALAMANCA (COL) vs Diego JUNQUEIRA (ARG) 6-3 7-6(5)
Facundo BAGNIS (ARG) vs [7] Nicolas MASSU (CHI) 6-4 6-4
[4] Rui MACHADO (POR) vs Thiago ALVES (BRA) 6-3 6-1
Eric PRODON (FRA) vs Ricardo HOCEVAR (BRA) 7-6(11) 6-1
Juan Sebastian CABAL (COL) vs Guillaume RUFIN (FRA) 3-6 6-3 7-6(3)
Santiago GONZALEZ (MEX) vs [6] Yuri SCHUKIN (KAZ) 6-4 6-7(6) 7-5
Leonardo TAVARES (POR) vs [8] Daniel MUNOZ-DE LA NAVA (ESP) 7-5 6-1
[Q] Gianluca NASO (ITA) vs Victor ESTRELLA (DOM) 6-3 2-6 6-1
Marcos DANIEL (BRA) vs [WC] Eduardo STRUVAY (COL) 6-4 6-2
[3] Brian DABUL (ARG) vs [Q] Andrea ARNABOLDI (ITA) 6-3 6-2
[5] Joao SOUZA (BRA) vs [WC] Alejandro GONZALEZ (COL) 6-2 7-6(5)
Paul CAPDEVILLE (CHI) vs Sebastian DECOUD (ARG) 6-4 3-6 6-3
Rogerio DUTRA DA SILVA (BRA) vs [Q] Axel MICHON (FRA) 3-6 6-0 6-4
[2] Carlos BERLOCQ (ARG) vs [WC] Martin VASSALLO ARGUELLO (ARG) 6-2 6-1
Offline
User
Charlottesville - 1. runda:
[1] Taylor DENT (USA) vs [Q] Michael YANI (USA) 6-3 3-6 6-3
Rik DE VOEST (RSA) vs Carsten BALL (AUS) 4-6 7-6(6) 6-2
[Q] Yuki BHAMBRI (IND) vs [WC] Alexander DOMIJAN (USA) 6-3 3-6 7-6(4)
[6] Marinko MATOSEVIC (AUS) vs Lester COOK (USA) 4-6 7-6(2) 7-5
[4] Donald YOUNG (USA) vs Jesse LEVINE (USA) 3-6 6-4 6-4
Bobby REYNOLDS (USA) vs [WC] Treat Conrad HUEY (PHI) 6-3 6-4
Tim SMYCZEK (USA) vs Amer DELIC (BIH) 4-6 7-6(6) 6-1
[8] Robert KENDRICK (USA) vs Alex KUZNETSOV (USA) 6-4 5-7 6-3
[5] Kei NISHIKORI (JPN) vs Ryler DEHEART (USA) 7-5 7-5
[WC] Theodoros ANGELINOS (GRE) vs [WC] Jarmere JENKINS (USA) 6-3 6-1
[Q] Michael SHABAZ (USA) vs Giovanni LAPENTTI (ECU) 7-6(1) 6-4
Ryan HARRISON (USA) vs [3] Ryan SWEETING (USA) 6-3 6-4
Chris GUCCIONE (AUS) vs [7] Peter LUCZAK (AUS) 7-6(4) 3-6 7-6(5)
Izak VAN DER MERWE (RSA) vs [Q] Fritz WOLMARANS (RSA) 6-3 6-7(2) 6-3
Greg JONES (AUS) vs Kevin KIM (USA) 4-6 6-2 7-5
[2] Somdev DEVVARMAN (IND) vs Alex BOGOMOLOV JR. (USA) 6-4 6-4
Offline
User
Eckental - 1. runda:
[1] Dustin BROWN (GER) vs Matthew EBDEN (AUS) 7-6(4) 6-7(5) 6-4
[WC] Matthias BACHINGER (GER) vs [Q] Farrukh DUSTOV (UZB) 6-3 6-1
Lukas ROSOL (CZE) vs Reda EL AMRANI (MAR) 6-3 6-4
[WC] Jan-Lennard STRUFF (GER) vs [6] Richard BERANKIS (LTU) 3-6 6-3 6-4
[Q] Marius COPIL (ROU) vs [3] Steve DARCIS (BEL) 7-6(2) 7-5
Gilles MULLER (LUX) vs Rajeev RAM (USA) 4-6 6-3 7-6(4)
Igor SIJSLING (NED) vs Jan HERNYCH (CZE) 7-6(7) 6-3
[8] Denis GREMELMAYR (GER) vs [WC] Marcel ZIMMERMANN (GER) 6-1 6-3
[5] Simone BOLELLI (ITA) vs [LL] Frederik NIELSEN (DEN) 6-2 7-6(2)
Ruben BEMELMANS (BEL) vs Henri KONTINEN (FIN) 7-6(4) 7-5
Dieter KINDLMANN (GER) vs Stefan KOUBEK (AUT) 6-7(2) 7-6(2) 6-4
Ilija BOZOLJAC (SRB) vs [4] Grigor DIMITROV (BUL) 6-4 7-6(4)
[7] Jesse HUTA GALUNG (NED) vs [WC] Lado CHIKHLADZE (GEO) 6-7(4) 1-3 ret’d
[Q] Alex BOGDANOVIC (GBR) vs Simone VAGNOZZI (ITA) 6-3 6-0
[Q] Bastian KNITTEL (GER) vs Flavio CIPOLLA (ITA) 7-5 6-0
[2] Blaz KAVCIC (SLO) vs Andre BEGEMANN (GER) 6-4 6-4
Offline
User
Eckental - 1. runda debla:
[1] S.LIPSKY (USA) & R.RAM (USA) vs T.BEDNAREK (POL) & M.SLANAR (AUT) 6-4 6-3
Offline
User
Wynik do przewidzenia- ostatnio Lipsky w przyzwoitej formie - w końcu, bo po dwóch latach. Ram to wiadomo - niezła marka w deblu.
Offline
Wątek Zamknięty