mtenis.pun.pl - forum fanów tenisa ATP
Wątek Zamknięty
Administrator
Asuncion - 2R
Pavol CERVENAK (SVK) vs [1,WC] Fabio FOGNINI (ITA) 6-4 6-2
[7] Rui MACHADO (POR) vs Paolo LORENZI (ITA) 6-4 6-2
[3] Ruben RAMIREZ HIDALGO (ESP) vs [WC] Daniel-Alejandro LOPEZ (PAR) 6-3 3-6 7-6(7)
[5] Carlos BERLOCQ (ARG) vs Juan Sebastian CABAL (COL) 6-1 6-0
[Q] Pablo GALDON (ARG) vs [6] Albert RAMOS-VINOLAS (ESP) 7-5 1-6 7-6(1)
Nikola CIRIC (SRB) vs [4] Brian DABUL (ARG) 6-1 3-6 7-6(4)
Ramon DELGADO (PAR) vs [8] Nicolas MASSU (CHI) 7-5 2-6 6-3
[2] Pere RIBA (ESP) vs Rogerio DUTRA DA SILVA (BRA) 7-6(5) 7-5
Offline
Come on Andy !
True GOAT, nie grał w tym tygodniu w żadnym Challengerze ?
Offline
Administrator
Szykuje się przecież na podbój Moskwy ( Jarek z nim gadał na ten temat).
Offline
Come on Andy !
jaccol55 napisał:
Szykuje się przecież na podbój Moskwy ( Jarek z nim gadał na ten temat).
Offline
Administrator
Tashkent - QFs
[8] Andreas HAIDER-MAURER (AUT) vs [1] Rainer SCHUETTLER (GER) 2-6 6-3 7-5
[7] Gilles MULLER (LUX) vs [WC] Farrukh DUSTOV (UZB) 6-3 1-6 6-3
[4] Dustin BROWN (JAM) vs Uladzimir IGNATIK (BLR) 7-5 6-7(1)
[5] Karol BECK (SVK) vs Milos RAONIC (CAN) 6-3 1-0 ret’d
Reprezentant gospodarzy, najlepiej obsadzonego Challengera w tym tygodniu, pożegnał się z turniejem. Jak Dustin z Mullerem dojdą do finału, to chętnie obejrzę to spotkanie.
Offline
Administrator
Rennes - QFs
[PR] Frank DANCEVIC (CAN) vs [1] Arnaud CLEMENT (FRA) 6-7 6-4 6-4
[5] BOHLI (SUI) vs [4] Bjorn PHAU (GER) 6-1 6-3
Marc GICQUEL (FRA) vs Matthew EBDEN (AUS) 6-3 6-1
Roberto BAUTISTA-AGUT (ESP) vs Conor NILAND (IRL) 3-6 6-1 7-5
DUN I LOVE napisał:
Dancević! Mam nadzieję, że Frank pójdzie za ciosem i nie poprzestanie na ograniu przyszłego #1.
Coś ostatnio zbyt wiele Twoich nadziei tenisowych się spełnia.
Offline
Administrator
Asuncion - QFs
[7] Rui MACHADO (POR) vs Pavol CERVENAK (SVK) 6-1 6-4
[5] Carlos BERLOCQ (ARG) vs [3] Ruben RAMIREZ HIDALGO (ESP) 6-2 6-2
Nikola CIRIC (SRB) vs [Q] Pablo GALDON (ARG) 6-3 6-4
Ramon DELGADO (PAR) vs [2] Pere RIBA (ESP) 6-3 0-6 6-4
Ostatnio edytowany przez jaccol55 (16-10-2010 09:53:53)
Offline
Administrator
Tiburon - QFs
[1] Tobias KAMKE (GER) vs Tim SMYCZEK (USA) 6-4 7-6(5)
[8] Marinko MATOSEVIC (AUS) vs Alex KUZNETSOV (USA) 6-4 6-4
[6] Carsten BALL (AUS) vs Kevin KIM (USA) 6-3 6-4
Ryan HARRISON (USA) vs Alex BOGOMOLOV JR. (USA) 6-4 3-6 6-4
Offline
Administrator
Tashkent - SFs
[7] Gilles MULLER (LUX) vs [8] Andreas HAIDER-MAURER (AUT) 6-3 6-4
[5] Karol BECK (SVK) vs [4] Dustin BROWN (JAM) 6-4 6-7 6-2
Offline
Administrator
Rennes - SFs
[5] BOHLI (SUI) vs [PR] Frank DANCEVIC (CAN) 6-7(6) 6-2 7-6(9)
Marc GICQUEL (FRA) vs Roberto BAUTISTA-AGUT (ESP) 6-1 6-2
Ojj, musiało się dziać!
Offline
Administrator
Tiburon - SFs
[1] Tobias KAMKE (GER) vs [8] Marinko MATOSEVIC (AUS) 4-6 6-2 7-5
Ryan HARRISON (USA) vs [6] Carsten BALL (AUS) 6-3 6-0
Offline
Administrator
Asuncion - SFs
[7] Rui MACHADO (POR) vs [5] Carlos BERLOCQ (ARG) 6-4 6-4
Ramon DELGADO (PAR) vs Nikola CIRIC (SRB) 6-3 6-2
Offline
Administrator
Tashkent - finał
[5] Karol BECK (SVK) vs [7] Gilles MULLER (LUX) 6-7 6-4 7-5
Offline
Administrator
Rennes - finał
Marc GICQUEL (FRA) vs [5] BOHLI (SUI) 7-6 4-6 6-1
Offline
Administrator
Asuncion - finał
[7] Rui MACHADO (POR) vs Ramon DELGADO (PAR) 6-2 3-6 7-5
No tak... Paragwaj nie dla Paragwajczyka. Na pewno spory zawód w Asuncion po finale.
Offline
User
Tiburon - finał
[1] Tobias KAMKE (GER) vs Ryan HARRISON (USA) 61 61
Offline
Wątek Zamknięty