* mtenis.pun.pl - forum tenisowe, Tenis ATP

mtenis.pun.pl - forum fanów tenisa ATP

Ogłoszenie

Forum zostało przeniesione na adres: www.mtenis.com.pl

#1 14-07-2010 08:45:51

 DUN I LOVE

Ojciec Chrzestny

Skąd: Białystok
Zarejestrowany: 15-08-2008
Posty: 13296
Ulubiony zawodnik: Roger Federer

Powiedzieli - cytaty tenisistów

Wpadłem na pomysł takiego tematu, zainspirowany tematem Syda ze "starego forum", a także wypowiedzią Roddicka po finale Wimbla 04.

Znalazłem w necie taki oto komentarz Roda odnośnie tamtego meczu:

Rzuciłem w niego zlewozmywakiem a On poszedł do łazienki po wannę


MTT - tytuły (9)
2011: Belgrad, TMS Miami, San Jose; 2010: Wiedeń, Rotterdam; 2009: TMS Szanghaj, Eastbourne; 2008: US OPEN, Estoril.
MTT - finały (8)
2011: TMS Rzym; 2010: Basel, Marsylia; 2009: WTF, Stuttgart, Wimbledon, TMS Madryt; 2008: WTF

Offline

 

#2 14-07-2010 23:52:18

 szeva

User

Zarejestrowany: 06-10-2009
Posty: 1266

Re: Powiedzieli - cytaty tenisistów

Najlepsze cytaty Australian Open

Odpowiedzi tenisistów na pytania dziennikarzy na konferencjach prasowych czasami są schematyczne i przewidywalne, a innym razem zaskakują, wprawiają w zdumienie lub rozśmieszają. Próbka najciekawszych wypowiedzi tenisowych gwiazd podczas pierwszego Wielkiego Szlema w tym sezonie.

Nikołaj Dawidienko zapytany o picie alkoholu: - Tak naprawdę nie piję dużo. Nie piję dużo, bo jestem chudy. Tylko mieszam. Czasami piję czystą wódkę, czasami z Red Bullem. Daje mi to więcej siły na noc w klubie lub dyskotece. A na temat bycia sławnym: - Nie jestem Paris Hilton. I nie mam ochoty być. Nie chcę być jak Nadal czy Federer. Nigdy nie widuję ich na śniadaniach w hotelu, bo korzystają z obsługi. Ja wolę zejść do restauracji, w ogóle wychodzić i nie martwić się, że jestem rozpoznawany.

Rozmowa z Andym Murray'em.
Dziennikarz: - Kiedy rozmawiasz ze swoim teamem po zwycięstwie, to czy twój głos brzmi radośniej? Bo teraz wcale tego nie słychać...
Murray: - Siedziałeś kiedyś na moim miejscu? W zeszłym roku zagrałem 80 meczów i po każdym była konferencja prasowa. I przed każdym turniejem jest jeszcze jedna.
Dziennikarz: To bardzo nudne...
Murray: - Wiem, ale muszę to robić.

Dziennikarz przypomniał, że Murray z Jimem Courierem podkładał swój głos do filmu. Czy rozważa karierę w tej branży? - Nie nie sądzę, żebym był w tym dobry.
Dziennikarz: - Brzmisz trochę jak Sean Connery.
Murray: - Jestem Szkotem, to dlatego.

Venus Williams o tym, jak przygotowywała się w przerwie do nowego sezonu: - (śmiech) Wiesz, było dużo rzeczy do zrobienia tu bla bla bla czy tam. No, wiesz, później też tak było bla bla bla.

Andy Roddick o Fernando Gonzálezie: - Czasami wychodzi na kort, wygląda jakby grał w ping ponga i ciska piłką dookoła.

Marcos Baghdatis w odpowiedzi na to, co śpiewają mu fani w tłumie po meczu: - Dużo rzeczy: "Marcos, kocham cię. Nigdy nie przestanę ci śpiewać." Takie rzeczy.

Maria Kirilenko o stroju Marii Szarapowej po wygranym meczu z rodaczką: - Był niebieski, tak sądzę, jak Powerade.

Bernard Tomić po meczu w sesji wieczornej na temat tego, czego nauczył się o swojej grze: - Zdecydowanie powinienem trochę trenować o drugiej w nocy.

Dinara Safina o gotowaniu: - Zaczęłam uczyć się gotować. Na razie nikt jeszcze się nie zatruł, to dobrze. Być może mogli... Ale póki co nikt nie narzeka na żaden ból brzucha.

Roger Federer o tym, jak udaje mu się być ciągle zmotywowanym: - To miłość do gry. Nigdy nie byłem tutaj dla pieniędzy. To zawsze marzenie o tym, żeby grać na największych kortach świata, szczególnie w Wimbledonie.

Potyczka z Sereną Williams.
Dziennikarz: - Ostatnio, kiedy widzieliśmy cię w Wielkim Szlemie, miał miejsce mały incydent. Jak ci przychodzi kontrolowanie złości?
Williams: A co to takiego kontrolowanie złości? Jak ci przychodzi pisanie?
Dziennikarz: - Dziękuję, dobrze.
Williams: - No to super.

Serena o Księciu Williamie: - Powiedziałam, że chyba bardziej polubiłabym jego młodszego brata, właśnie dlatego, że jest młodszy, a on powiedział, że rzeczywiście mógłby bardziej polubić Venus, bo jak on jest starsza. Tak sobie o tym żartowaliśmy.

Nicolas Almagro o swoich planach: - Muszę porozmawiać z samym sobą. Moje "ja" mówi, że potrzebuję jechać do Południowej Ameryki, żeby grać na cegle i być w pierwszej dziesiątce. Ale na razie potrzebuję więcej trenować.

Pytanie do Wiktorii Azarenki: - W meczu było cztery do zera - kto zaczął robić coś inaczej, ty czy Serena?. Odpowiedź tenisistki: - Oglądałeś mecz?

I Justine Henin w odpowiedzi na pytanie, co ją zaskoczyło najbardziej w dniu finału: - Hmm, chyba to, że ja wychodzę na kort.

sportowefakty.pl


I LOVE TENNIS!!!!!!!!!!!!!!

Offline

 

#3 22-01-2011 15:36:44

 Joao

Buntownik z wyboru

Zarejestrowany: 31-03-2010
Posty: 1600
Ulubiony zawodnik: Roger Federer

Re: Powiedzieli - cytaty tenisistów

Płaczę po przegranych meczach odkąd miałem pięć lat, więc płacz po porażce w finale turnieju wielkoszlemowego to dla mnie normalka. Nie róbmy z tego problemu.
Roger Federer

Denerwuję się, kiedy nocą jestem w domu sam. Nie wyłączam telewizora ani świateł. Śpię na sofie, zamiast we własnym łóżku. Nie jestem zbyt odważny poza kortem.
Rafael Nadal

Sztuka bardzo mi pomogła. Poznałem dzięki niej mnóstwo ludzi. Sam stałem się człowiekiem, którego warto znać, bo, jak mówią o mnie: He is a tennis player, has beautiful family, collects art and knows everybody. Wojciech Fibak

Myślę, że jeśli Dinara będzie robić wszystko w życiu dokładnie odwrotnie niż ja, to stanie się numerem 1 w kobiecym tenisie na długie lata.
Marat Safin

Nie czuję wstrętu do ludzi, choć może unikam kontaktów z nimi, bo zabiera mi to dużo energii.
Łukasz Kubot

Zrozumiałem, że czytałem za dużo ksiażek, przez co zacząłem wątpić w siebie, życie i tenis.
Janko Tipsarević

Kiedy wygrywam, czytam o sobie. Kiedy przegrywam - nie czytam.
Roger Federer

źródło: http://bialeliniekortu.pl/


Człowiek, jak każda małpa, jest zwierzęciem społecznym, a społeczeństwo rządzi się kumoterstwem, nepotyzmem, lewizną i plotkarstwem, uznając je za podstawowe normy postępowania etycznego. (Cień wiatru - Carlos Ruiz Zafon)

Offline

 

#4 27-01-2011 18:39:07

 Sydney

User

Zarejestrowany: 08-09-2008
Posty: 1197
Ulubiony zawodnik: Gaston Gaudio

Re: Powiedzieli - cytaty tenisistów

Tenis jest jak życie. Zanim się obejrzysz już przemija.

~Gustavo Kuerten

Publikacja autobiografii była przedwczesną i niefortunną decyzją.

~ Andy Murray o "Hitting back"

Chce wygrać każdego szlema dwukrotnie, żeby nikt nie miał wątpliwości że zasłużyłem.

~Donald Young  (2006)

Jestem fanem Realu, ale lubie tez Barcelone.

~Rafael Nadal


Janko Tipsarevic ~~ Marcos Baghdatis ~~ Philipp Kohlschreiber
~~Nicolas Almagro~~Jeremy Chardy~~Gaston Gaudio~~Dmitry Tursunow~~Eduardo Schwank~~

Offline

 

#5 27-01-2011 20:09:52

Bizon

siła spokoju

Zarejestrowany: 05-09-2008
Posty: 2203
Ulubiony zawodnik: Andy Roddick
WWW

Re: Powiedzieli - cytaty tenisistów

Sydney napisał:

Chce wygrać każdego szlema dwukrotnie, żeby nikt nie miał wątpliwości że zasłużyłem.

~Donald Young  (2006)

Gdyby Donald miał w połowie taki talent do tenisa, jak do opowiadania żartów, byłby już całkiem nieźle utytułowanym zawodnikiem.

btw - Bardzo fajny temat, jak znajdziecie jakieś fajne cytaty, to śmiało wrzucajcie, fajnie się to czyta.

Ostatnio edytowany przez Bizon (27-01-2011 20:12:20)


MTT Singiel : (Rank-2)

W : Los Angeles 08, Dubaj 09, New Heaven 09, Bangkok 09, Pekin 09, Madryt 10, Roland Garros 10, Barcelona 11, Madryt 11, Roland Garros 11
F  : Olympic Games 08, Bangkok 08, s'Hertogenbosch 10, Wimbledon 10, Los Angeles 10, Memphis 11

Offline

 

#6 27-01-2011 20:18:37

 Fed-Expresso

Masta

Zarejestrowany: 02-09-2008
Posty: 3056
Ulubiony zawodnik: Rafael "The Slice King" Nadal

Re: Powiedzieli - cytaty tenisistów

Nikt mnie nie lubi na forum mtenis.pun.pl, moje życie nie ma dalszego sensu

Novak Djoković(2011)

Offline

 

#7 28-01-2011 15:33:27

 Joao

Buntownik z wyboru

Zarejestrowany: 31-03-2010
Posty: 1600
Ulubiony zawodnik: Roger Federer

Re: Powiedzieli - cytaty tenisistów

No i masz, muszę grać jeszcze kilka lat właśnie przez Mirkę.
Roger Federer 2009

Moim jedynym dobrym wynikiem w 1997 roku było poślubienie Brooke Shields.
Andre Agassi 1997

Będziesz żałował, że mnie uderzyłeś, ty cholerny komunistyczny dupku.
John McEnroe 1983

Niezależnie od tego co powiedziełem w zeszłym roku, tylko to przepisz. Jestem pewien, że nadal pasuje.
Andy Roddick 2006


Człowiek, jak każda małpa, jest zwierzęciem społecznym, a społeczeństwo rządzi się kumoterstwem, nepotyzmem, lewizną i plotkarstwem, uznając je za podstawowe normy postępowania etycznego. (Cień wiatru - Carlos Ruiz Zafon)

Offline

 

#8 28-01-2011 16:36:26

 Kazik

User

Skąd: Oleśnica
Zarejestrowany: 03-12-2008
Posty: 695
Ulubiony zawodnik: Robin Soderling

Re: Powiedzieli - cytaty tenisistów

Joao napisał:

Niezależnie od tego co powiedziełem w zeszłym roku, tylko to przepisz. Jestem pewien, że nadal pasuje.
Andy Roddick 2006

To jest naprawdę dobre

Offline

 

#9 28-01-2011 16:54:19

Bizon

siła spokoju

Zarejestrowany: 05-09-2008
Posty: 2203
Ulubiony zawodnik: Andy Roddick
WWW

Re: Powiedzieli - cytaty tenisistów

Hehe, jak tu nie lubić Roda ?

Coś ode mnie

- Anna Kurnikova

Jestem jak menu w drogiej restauracji. Możesz sobie popatrzeć, ale Cię nie stać.

To nie jest krótsza spódniczka, ja po prostu mam dłuższe nogi.

- Marion Bartoli po wygraniu w półfinale Wimbla 2007 z Henin

Kiedy zobaczyłam, że na trybunie siedzi Pierce Brosnan, pomyślałam że nie mogę dać plamy przed ulubionym aktorem.

- Maria Sharapova

Nigdy nie mam dużo pieniędzy. Zawsze staram się zarobić więcej... Myślę, że nie ma górnej granicy dla chęci zarabiania jeszcze więcej.

- Łukasz Kubot

Znów przekonałem się jednak, że gwiazdom też drżą ręce, też zdarzają się błędy. Gdy walczyłem z Andym Roddickiem w Pekinie, Amerykanin się wściekł i rozwalił rakietę. Spodziewał się łatwego zwycięstwa, a dostał bolesną lekcję.


MTT Singiel : (Rank-2)

W : Los Angeles 08, Dubaj 09, New Heaven 09, Bangkok 09, Pekin 09, Madryt 10, Roland Garros 10, Barcelona 11, Madryt 11, Roland Garros 11
F  : Olympic Games 08, Bangkok 08, s'Hertogenbosch 10, Wimbledon 10, Los Angeles 10, Memphis 11

Offline

 

#10 04-02-2011 20:25:39

 Joao

Buntownik z wyboru

Zarejestrowany: 31-03-2010
Posty: 1600
Ulubiony zawodnik: Roger Federer

Re: Powiedzieli - cytaty tenisistów

AO: Najlepsze cytaty

Pytania na pomeczowych konferencjach bywają schematyczne i tenisiści doskonale wiedzą, czego się spodziewać i co odpowiedzieć, żeby jak najszybciej uciec. Jednak gdy dziennikarzowi udaje się zaskoczyć zawodnika...Odpowiedzi bywają różne. Oto zbiór najlepszych cytatów tegorocznego Australian Open.

Pytanie do Rafaela Nadala: - Nie rozprasza Cię, gdy wszyscy wołają, że Cię kochają? -Nie, skądże, to fantastyczne! - A nie wolałbyś tego wyłączyć? - Nie, słyszę wszystko i to całkiem miłe. - A co z dziewczynami, które gwiżdżą na Ciebie i robią Ci zdjęcia, kiedy zmieniasz koszulkę? - To naprawdę świetne uczucie!

Andy Roddick krótko skomentował sytuację amerykańskiego tenisa: - (...) wy już na pewno napisaliście swoje artykuły, więc to bez znaczenia, co powiem. Oczywiście, nie jest tak, jak byśmy sobie życzyli, ale robię, co mogę.

Z dziennikarzami pogrywał sobie także Roger Federer. Na pytanie: - W co zainwestujesz swoją wygraną?, odpowiedział pytaniem: - A czego się Pan spodziewa po Szwajcarze? - Złoży je pan na koncie w szwajcarskim banku. - Tak, składamy pieniądze w bankach, dokładnie to robimy. I siedzimy na nich. Później zobaczymy, co z nimi zrobimy. Ale nie zamierzam Wam powiedzieć, o nie!

Bardzo ciekawą wypowiedź ma na swoim koncie zwycięzca turnieju. Novak Đoković opowiedział o tym, jak świętował wygraną Serbii w Davis Cup w grudniu. - Nie spędziłem zbyt dużo czasu w swoim kraju po tej wygranej. To były dwa dni i dwie noce świętowania... Naszym celem były trzy. Jednak po drugim dniu wylądowaliśmy w szpitalu.

http://www.sportowefakty.pl/tenis/2011/ … ze-cytaty/


Człowiek, jak każda małpa, jest zwierzęciem społecznym, a społeczeństwo rządzi się kumoterstwem, nepotyzmem, lewizną i plotkarstwem, uznając je za podstawowe normy postępowania etycznego. (Cień wiatru - Carlos Ruiz Zafon)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora