* mtenis.pun.pl - forum tenisowe, Tenis ATP

mtenis.pun.pl - forum fanów tenisa ATP

Ogłoszenie

Forum zostało przeniesione na adres: www.mtenis.com.pl

  • Index
  •  » ATP Tour
  •  » Wyjazdy na turnieje tenisowe - temat informacyjny

#1 20-06-2010 18:53:30

polo90

User

Zarejestrowany: 17-02-2010
Posty: 257

Wyjazdy na turnieje tenisowe - temat informacyjny

Czy ktoś z was był na Wimbledonie? Z tego co wiem część biletów jest losowana i sprzedawana przez internet pozostałe można kupić w kasach na miejscu. Zakładam ten temat ponieważ może być przydatny dla wszystkich pragnących kiedyś tam pojechać.

Offline

 

#2 20-06-2010 19:06:24

 DUN I LOVE

Ojciec Chrzestny

Skąd: Białystok
Zarejestrowany: 15-08-2008
Posty: 13296
Ulubiony zawodnik: Roger Federer

Re: Wyjazdy na turnieje tenisowe - temat informacyjny

Z tematu Wimbledon 2009:


Magnifique napisał:

marta.k2 napisał:

Witam. Wybieram się w tym roku do Londynu i chciałabym zajrzeć na Wimbledon w trakcie turnieju. Nie będę kupowac biletu na korty, ale słyszałam o czyms takim jak "Ground ticket". Czy ktoś z Was był tam i wie co mozna zobaczyć z takim biletem? Czy mozna, jesli ma sie szczęście zobaczyć np. czyjś trening na mniejszym korcie? Obejrzeć mecz na telebimie? Jeśli był ktoś na turnieju to będę wdzięczna za jakiekolwiek informacje.

Ground Ticket upoważnia Cię na wejście na teren Wimbledonu oprócz kortu Centralnego, nr 1 oraz:

- od tego roku kortu nr 2 (nowy kort) i nie wiem jak to wygląda
- miejsc siedzących kortu nr 3 (poprzednio kortu nr 2), można wejść z ground ticketem na górę (ale się stoi)

Treningi są w oddzielonej części terenów Wimbledonu; oficjalnie nie wpuszczają kibiców ale wiem, że jak ktoś się bardzo postara to się wciśnie

Mecz na telebimie obejrzysz I przy okazji się najesz

Jeśli wybierasz się na pierwsze dni turnieju to możesz zobaczyć w akcji całą elitę - poza tym w późniejszych godzinach można postać w kolejce po bilety na korty główne (np. na 2 ostatnie mecze dnia na korcie centralnym). Takie zwrócone bilety kosztują 5 funtów ale trzeba się trochę nastać


MTT - tytuły (9)
2011: Belgrad, TMS Miami, San Jose; 2010: Wiedeń, Rotterdam; 2009: TMS Szanghaj, Eastbourne; 2008: US OPEN, Estoril.
MTT - finały (8)
2011: TMS Rzym; 2010: Basel, Marsylia; 2009: WTF, Stuttgart, Wimbledon, TMS Madryt; 2008: WTF

Offline

 

#3 01-05-2011 18:30:20

born2win

User

Zarejestrowany: 01-05-2011
Posty: 1

Re: Wyjazdy na turnieje tenisowe - temat informacyjny

Witam. Mam pytanie odnośnie biletów na WTF. Chciałem się dowiedziec czy bilety pod linkiem (http://www.ticketmaster.co.uk/promo/gaqkww) są na dwie sesje czy jedna. Wiem, że u góry jest napisane, że na popołudniową i wieczorną tego samego dnia, ale po przejściu w dalszy etap i kliknięciu get ticket u góry jest data i godzina (Mon 21 Nov 2011, 18:15), więc tak jakby były tylko na wieczorną. Jest ktoś pewien co i jak? Może ktos też się wybiera albo już był?

Z braku lepszego miejsca, post przeniesiony tutaj. / jaccol

Offline

 
  • Index
  •  » ATP Tour
  •  » Wyjazdy na turnieje tenisowe - temat informacyjny

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora