mtenis.pun.pl - forum fanów tenisa ATP
Administrator
Tydzień 23:
Data startu: 7 Czerwiec
- Lugano (Szwajcaria)
Typ: € 85,000+H
Zwycięzca 2009: Stanislas Wawrinka [SUI]
Nawierzchnia: Clay
Strona internetowa: http://www.challengerlugano.ch/2009/home.php
- Koszyce (Słowacja)
Typ: € 30,000+H
Zwycięzca 2009: Stephane Robert [FRA]
Nawierzchnia: Clay
Strona internetowa: http://www.tenista.sk/
Offline
Lugano - lista
1.Cuevas, Pablo URU 52
2.Starace, Potito ITA 63
3.Gil, Frederico POR 100
4.Machado, Rui POR 106
5.Alves, Thiago BRA 108
6.Gabashvili, Teimuraz RUS 116
7.Acasuso, Jose ARG 117
8.Volandri, Filippo ITA 121
9.Bolelli, Simone ITA 123
10.Martin, Alberto ESP 125
11.Souza, Joao BRA 128
12.Ouanna, Josselin FRA 130
13.Rochus, Christophe BEL 132
14.Gonzalez, Maximo ARG 136
15.Kim, Kevin USA 141
16.Ramos-Vinolas, Albert ESP 143
17.Andujar, Pablo ESP 148
18.Ouahab, Lamine ALG 153
19.Salamanca, Carlos COL 165
20.Ungur, Adrian ROU 167
21.Gonzalez, Santiago MEX 168
22.Sergeyev, Ivan UKR 175
Alternates:
1. Ignatik, Uladzimir BLR 181
2. Meffert, Dominik GER 183
3. Fischer, Martin AUT 191
4. Millot, Vincent FRA 203
5. Veic, Antonio CRO 216
6. Minar, Ivo CZE 218
7. Vanek, Jiri CZE 220
8. Di Mauro, Alessio ITA 221
9. Bogomolov Jr., Alex USA 223
10. Balleret, Benjamin MON 224
11. Aguilar, Jorge CHI 225
12. Decoud, Sebastian ARG 227
13. Munoz-De La Nava, Daniel ESP 228
14. Alcaide, Guillermo ESP 229
15. Peya, Alexander AUT 230
16. Oswald, Philipp AUT 232
17. Dasnieres de Veigy, Jonathan FRA 234
18. Balazs, Attila HUN 235
19. Cervenak, Pavol SVK 236
20. Olaso, Guillermo ESP 240
Offline
Koszyce - lista
1.Hajek, Jan CZE 85
2.Fognini, Fabio ITA 92
3.Hernandez, Oscar ESP 103
4.Ramirez Hidalgo, Ruben ESP 119
5.Ventura, Santiago ESP 122
6.Kukushkin, Mikhail KAZ 137
7.Guez, David FRA 138
8.Crivoi, Victor ROU 159
9.Kindlmann, Dieter GER 163
10.Reister, Julian GER 166
11.Rosol, Lukas CZE 176
12.Schukin, Yuri KAZ 177
13.Recouderc, Laurent FRA 179
14.Klizan, Martin SVK 185
15.Menendez-Maceiras, Adrian ESP 188
16.Polansky, Peter CAN 192
17.Hocevar, Ricardo BRA 201
18.Mertens, Yannick BEL 207
19.Krajinovic, Filip SRB 209
20.Zampieri, Caio BRA 212
21.Vagnozzi, Simone ITA 213
22.Capdeville, Paul CHI 215
Alternates:
1. Veic, Antonio CRO 216
2. Minar, Ivo CZE 218
3. Vanek, Jiri CZE 220
4. Di Mauro, Alessio ITA 221
5. Bogomolov Jr., Alex USA 223
6. Balleret, Benjamin MON 224
7. Aguilar, Jorge CHI 225
8. Munoz-De La Nava, Daniel ESP 228
9. Alcaide, Guillermo ESP 229
10. Peya, Alexander AUT 230
11. Haider-Maurer, Andreas AUT 231
12. Dasnieres de Veigy, Jonathan FRA 234
13. Balazs, Attila HUN 235
14. Cervenak, Pavol SVK 236
15. Olaso, Guillermo ESP 240
16. Lojda, Dusan CZE 241
17. Cervantes-Huegun, Inigo ESP 242
18. Sidorenko, Alexandre FRA 243
19. Gutierrez-Ferrol, Sergio ESP 250
20. Arnaboldi, Andrea ITA 251
Offline
Ojciec Chrzestny
Lugano MD
(1)(WC)Stanislas Wawrinka (SUI) vs (WC)Marco Crugnola (ITA)
Carlos Salamanca (COL) vs (q)Olivier Patience (FRA)
Alessio di Mauro (ITA) vs (q)Nicolas Renavand (FRA)
(7)Filippo Volandri (ITA) vs Pablo Andujar (ESP)
(4)Rui Machado (POR) vs Adrian Ungur (ROU)
Santiago Gonzalez (MEX) vs Vladimir Ignatik (BLR)
Christophe Rochus (BEL) vs Antonio Veic (CRO)
(6)Teimuraz Gabashvili (RUS) vs Joao Souza (BRA)
(8)Alberto Martin (ESP) vs (q)Bruno Rodriguez (MEX)
Alex Bogomolov (USA) vs (WC)Sandro Ehrat (SUI)
Maximo Gonzalez (ARG) vs (WC)Alexander Sadecky (SUI)
(3)Frederico Gil (POR) vs Martin Fischer (AUT)
(5)Thiago Alves (BRA) vs Josselyn Ouanna (FRA)
Vincent Millot (FRA) vs Kevin Kim (USA)
Ivan Sergeev (UKR) vs (q)Farrukh Dustov (UZB)
(2)Potito Starace (ITA) vs (SE)Robin Haase (NED)
Offline
Ojciec Chrzestny
Koszyce MD
(1)Jan Hajek (CZE) vs Ivo Minar (CZE)
Yannick Mertens (BEL) vs Peter Polansky (CAN)
Yuri Schukin (KAZ) vs Martin Klizan (SVK)
(5)Mikhail Kukushkin (KAZ) vs (WC)Martin Prikryl (CZE)
(3)Ruben Ramirez-Hidalgo (ESP) vs Jiri Vanek (CZE)
Jonathan Dasnieres de Veigy (FRA) vs (WC)Andrej Martin (SVK)
Attila Balazs (HUN) vs (q)Jan Minar (CZE)
(7)Victor Crivoi (ROU) vs Paul Capdeville (CHI)
(6)David Guez (FRA) vs Lukas Rosol (CZE)
Caio Zampieri (BRA) vs (q)Marek Semjan (SVK)
Laurent Recouderc (FRA) vs (WC)Mateusz Kowalczyk (POL)
(4)Oscar Hernandez (ESP) vs Jorge Aguilar (CHI)
(8)Dieter Kindlmann (GER) vs Ricardo Hocevar (BRA)
Filip Krajinovic (SRB) vs (q)Alexander Lobkov (RUS)
Benjamin Balleret (MON) vs (WC)Miloslav Mecir, Jr. (SVK)
(2)Fabio Fognini (ITA) vs (q)Artem Smirnov (UKR)
Offline
User
Mateusz Kowalczyk przegrał 2-6, 1-6 z Laurentem Recouderc w 1. rundzie w Koszycach.
Offline
User
Lugano - 1. runda
(1)(WC)Stanislas Wawrinka (SUI) d. (WC)Marco Crugnola (ITA) 6-1 6-2
(q)Olivier Patience (FRA) d. Carlos Salamanca (COL) 6-1 6-0
Alessio di Mauro (ITA) d. (q)Nicolas Renavand (FRA) 6-4 6-2
(7)Filippo Volandri (ITA) d. Pablo Andujar (ESP) 6-2 2-6 7-6(8)
Adrian Ungur (ROU) d. (4)Rui Machado (POR) 6-1 6-3
Santiago Gonzalez (MEX) d. Vladimir Ignatik (BLR) 2-6 7-6(8) 6-3
Antonio Veic (CRO) d. Christophe Rochus (BEL) 7-6(4) 6-1
(6)Teimuraz Gabashvili (RUS) d. Joao Souza (BRA) 5-7 6-3 6-3
(8)Alberto Martin (ESP) d. (q)Bruno Rodriguez (MEX) 6-3 6-3
Alex Bogomolov (USA) d. (WC)Sandro Ehrat (SUI) 6-1 1-6 6-2
Maximo Gonzalez (ARG) d. (WC)Alexander Sadecky (SUI) 7-6(4) 6-3
Martin Fischer (AUT) d. (3)Frederico Gil (POR) 6-3 6-2
Josselyn Ouanna (FRA) d. (5)Thiago Alves (BRA) 6-3 6-2
Vincent Millot (FRA) d. Kevin Kim (USA) 3-6 6-4 7-6(4)
(q)Farrukh Dustov (UZB) d. Ivan Sergeev (UKR) 7-6(5) 6-3
(2)Potito Starace (ITA) d. (SE)Robin Haase (NED) 6-4 6-4
Offline
Masta
Skąd decyzja Stanisława o występie w tym turnieju?
Offline
User
Grał tu w tamtym roku i broni tytułu.
Offline
User
Koszyce - 1. runda
Ivo Minar (CZE) d. (1)Jan Hajek (CZE) 6-1 7-5
Peter Polansky (CAN) d. Yannick Mertens (BEL) 6-2 6-2
Yuri Schukin (KAZ) d. Martin Klizan (SVK) 6-3 7-6(3)
(5)Mikhail Kukushkin (KAZ) d. (WC)Martin Prikryl (CZE) 6-2 6-0
(3)Ruben Ramirez-Hidalgo (ESP) d. Jiri Vanek (CZE) 6-3 6-4
Jonathan Dasnieres de Veigy (FRA) d. (WC)Andrej Martin (SVK) 3-6 7-5 6-3
(q)Jan Minar (CZE) d. Attila Balazs (HUN) 6-4 6-0
(7)Victor Crivoi (ROU) d. Paul Capdeville (CHI) 3-6 6-2 6-2
Lukas Rosol (CZE) d. (6)David Guez (FRA) 6-3 3-6 6-2
Caio Zampieri (BRA) d. (q)Marek Semjan (SVK) 6-4 6-2
Laurent Recouderc (FRA) d. (WC)Mateusz Kowalczyk (POL) 6-2 6-1
Jorge Aguilar (CHI) d. (4)Oscar Hernandez (ESP) 6-2 6-4
(8)Dieter Kindlmann (GER) d. Ricardo Hocevar (BRA) 6-4 6-2
Filip Krajinovic (SRB) d. (q)Alexander Lobkov (RUS) 1-6 7-5 6-3
(WC)Miloslav Mecir, Jr. (SVK) d. Benjamin Balleret (MON) 7-6(7) 6-0
(2)Fabio Fognini (ITA) d. (q)Artem Smirnov (UKR) 6-4 5-7 6-1
Offline
User
Koszyce - 2. runda
Ivo Minar (CZE) d. Peter Polansky (CAN) 6-4 6-3
(5)Mikhail Kukushkin (KAZ) d. Yuri Schukin (KAZ) 6-4 4-6 6-3
(3)Ruben Ramirez-Hidalgo (ESP) d. Jonathan Dasnieres de Veigy (FRA) 6-3 6-0
(7)Victor Crivoi (ROU) d. (q)Jan Minar (CZE) 2-6 6-2 6-2
Caio Zampieri (BRA) d. Lukas Rosol (CZE) 6-4 0-6 6-4
Jorge Aguilar (CHI) d. Laurent Recouderc (FRA) 6-1 6-3
Filip Krajinovic (SRB) d. (8)Dieter Kindlmann (GER) 6-2 6-1
(WC)Miloslav Mecir, Jr. (SVK) d. (2)Fabio Fognini (ITA) 2-6 6-4 6-4
Offline
User
Lugano - 2. runda
(1)(WC)Stanislas Wawrinka (SUI) d. (q)Olivier Patience (FRA) 6-4 6-1
Alessio di Mauro (ITA) d. (7)Filippo Volandri (ITA) 6-2 ret.
Adrian Ungur (ROU) d. Santiago Gonzalez (MEX) 3-6 6-3 7-6(2)
(6)Teimuraz Gabashvili (RUS) d. Antonio Veic (CRO) 6-3 7-5
(8)Alberto Martin (ESP) d. Alex Bogomolov (USA) 6-3 7-5
Martin Fischer (AUT) d. Maximo Gonzalez (ARG) 6-3 7-5
Vincent Millot (FRA) d. Josselyn Ouanna (FRA) 6-3 6-3
(2)Potito Starace (ITA) d. (q)Farrukh Dustov (UZB) 6-4 6-2
Offline
User
Koszyce - 1/4
(5)Mikhail Kukushkin (KAZ) d. Ivo Minar (CZE) 6-2 7-5
(3)Ruben Ramirez-Hidalgo (ESP) d. (7)Victor Crivoi (ROU) 2-6 6-1 6-4
Caio Zampieri (BRA) d. Jorge Aguilar (CHI) 5-7 7-6(4) 6-4
Filip Krajinovic (SRB) d. (WC)Miloslav Mecir, Jr. (SVK) 6-2 6-4
Lugano - 1/4
(1)(WC)Stanislas Wawrinka (SUI) d. Alessio di Mauro (ITA) 7-6(4) 6-4
(6)Teimuraz Gabashvili (RUS) d. Adrian Ungur (ROU) 4-6 7-6(4) 6-1
(8)Alberto Martin (ESP) d. Martin Fischer (AUT) 6-2 7-5
(2)Potito Starace (ITA) d. Vincent Millot (FRA) 6-1 6-2
Offline
Ojciec Chrzestny
Stan - Teimuraz w semi. Spokojnie mógłby być to mecz 3 z może nawet 4 rundy WS.
Offline
Moderator
Albo np finał Kwins Klabu.
Offline
User
Koszyce - 1/2
(3)Ruben Ramirez-Hidalgo (ESP) d. (5)Mikhail Kukushkin (KAZ) 2-6 7-5 7-5
Filip Krajinovic (SRB) d. Caio Zampieri (BRA) 4-6 6-1 6-1
Lugano - 1/2
(1)(WC)Stanislas Wawrinka (SUI) d. (6)Teimuraz Gabashvili (RUS) 3-6 6-2 7-5
(2)Potito Starace (ITA) d. (8)Alberto Martin (ESP) 6-1 6-2
Offline
Ojciec Chrzestny
Filip Krajinović zagra o tytuł. Mówili, ze zdolny, ale żeby aż tak.
Offline
User
Koszyce - finał
(3)Ruben Ramirez-Hidalgo (ESP) d. Filip Krajinovic (SRB) 6-3 6-2
Lugano - finał
(1)(WC)Stanislas Wawrinka (SUI) d. (2)Potito Starace (ITA) 6-7(2) 6-2 6-1
Offline