mtenis.pun.pl - forum fanów tenisa ATP
Administrator
Tydzień 34:
Data startu: 16 Sierpień
- Manerbio (Włochy)
Typ: €64,000+H
Zwycięzca 2009: Federico Del Bonis [ARG]
Nawierzchnia: Clay
Strona internetowa: http://www.tennismanerbio.com/
- Astana (Kazachstan)
Typ: $50,000
Zwycięzca 2009: turniej nie odbywał się.
Nawierzchnia: Hard
Strona internetowa: -
- Genewa (Szwajcaria)
Typ: €30,000+H
Zwycięzca 2009: Dominik Meffert [GER]
Nawierzchnia: Hard
Strona internetowa: http://www.genevachallenger.ch/
Offline
Administrator
Astana - draw
(1)Igor Kunitsyn (RUS) vs (q)Denis Matsukevitch (RUS)
Di Wu (CHN) vs Ludovic Walter (FRA)
Juan Manuel Valverde (ARG) vs Hiroki Kondo (JPN)
(5)Andrey Kumantsov (RUS) vs (LL)Michail Elgin (RUS)
(3)Andrej Martin (SVK) vs (WC)Yuki Bhambri (IND)
Daniel Yoo (KOR) vs (q)Samuel Groth (AUS)
(SE)Michael Venus (NZL) vs (WC)Anton Saranchukov (KAZ)
Miloslav Mecir, Jr. (SVK) vs (6)Artem Sitak (RUS)
(7)Jan Minar (CZE) vs (WC)Serizhan Yessenbekov (KAZ)
Amir Weintraub (ISR) vs Hiroki Moriya (JPN)
Rubin Statham (NZL) vs Mikhail Ledovskikh (RUS)
Mao-Xin Gong (CHN) vs (4)Marek Semjan (SVK)
(8)Ze Zhang (CHN) vs Woong-Sun Jun (KOR)
Valery Rudnev (RUS) vs (q)Nikolaus Moser (AUT)
Junn Mitsuhashi (JPN) vs (q)Sadik Kadir (AUS)
Alexey Kedriouk (KAZ) vs (2)Konstantin Kravchuk (RUS)
Offline
Administrator
Manerbio - draw
(1)(WC)Filippo Volandri (ITA) vs Rameez Junaid (AUS)
Jiri Vanek (CZE) vs Alejandro Gonzalez (COL)
Stefano Galvani (ITA) vs (q)
(WC)Alberto Brizzi (ITA) vs (8)Diego Junqueira (ARG)
(4)Daniel Koellerer (AUT) vs (q)
Pablo Santos-Gonzalez (ESP) vs (q)
Thomas Schoorel (NED) vs Carlos Poch (ESP)
(7)Laurent Recouderc (FRA) vs (q)
(6)Christophe Rochus (BEL) vs Victor Crivoi (ROU)
Agustin Boje (ESP) vs Gabriel Trujillo (ESP)
(WC)Francesco Aldi (ITA) vs Jorge Aguilar (CHI)
Diego Hartfield (ARG) vs (3)Steve Darcis (BEL)
(5)Jesse Huta Galung (NED) vs Martin Alund (ARG)
Alessio di Mauro (ITA) vs (WC)Matteo Trevisan (ITA)
Matthias Bachinger (GER) vs Joao Sousa (POR)
Juan Martin Aranguren (ARG) vs (2)Robin Haase (NED)
Offline
Administrator
Genewa - draw
(1)Paolo Lorenzi (ITA) vs Nikola Ciric (SRB)
(WC)Alexander Sadecky (SUI) vs (WC)Ilya Belyaev (RUS)
Sergio Gutierrez-Ferrol (ESP) vs (WC)Adrien Bossel (SUI)
James Lemke (AUS) vs (8)Eric Prodon (FRA)
(3)Pablo Andujar (ESP) vs Guillermo Olaso (ESP)
Andrea Arnaboldi (ITA) vs (q)
(q) vs (q)
Timo Nieminen (FIN) vs (6)Albert Ramos (ESP)
(7)Ivan Navarro-Pastor (ESP) vs Augustin Gensse (FRA)
(PR)Alexander Satschko (GER) vs Laurent Rochette (FRA)
Grigor Dimitrov (BUL) vs Cedrik Stebe (GER)
Pavol Cervenak (SVK) vs (4)Yuri Schukin (KAZ)
(5)Santiago Ventura (ESP) vs Jonathan Eysseric (FRA)
(WC)Marko Djokovic (SRB) vs (q)
Goran Tosic (MNE) vs Philipp Oswald (AUT)
(2)Julian Reister (GER) vs David Goffin (BEL)
Offline
Ojciec Chrzestny
G. Dimitrov 6-3 6-3
Kredą w kominie zapisać!
Offline
User
Słaba obsada wszystkich chall. Ale to wina kwali USO.
Zastanawia mnie jedna rzecz. Dlaczego w bogatej Genewie pula nagród jest tak niska - 30 000 €, gdy w takim Manerbio to 64 000 € czy Astanie 50 000 $
Yuki Bhambri w Kazachstanie. Fatalnie trafił. Zwycięzca z Samarkandru Andrij Martin. 18-latek jeśli jednak chce zawojować Tour powinien już sobie radzić w challengerach a on póki co z ledwością wybija się ponad futuresy. Największym sukcesem seniorskim Hindusa ciągle pozostaje zwycięstwo nad Ilią Marchenko z początku sezonu w Chenai.
Offline
Administrator
Astana - I runda
(1)Igor Kunitsyn (RUS) d. (q)Denis Matsukevitch (RUS) 4-6 6-3 6-2
Di Wu (CHN) d. Ludovic Walter (FRA) 6-2 6-1
Hiroki Kondo (JPN) d. Juan Manuel Valverde (ARG) 1-6 6-1 7-6(2)
(5)Andrey Kumantsov (RUS) d. (LL)Michail Elgin (RUS) 6-3 6-4
(3)Andrej Martin (SVK) d. (wc)Yuki Bhambri (IND) 6-2 6-4
(q)Samuel Groth (AUS) d. Daniel Yoo (KOR) 6-4 6-2
(SE)Michael Venus (NZL) d. (WC)Anton Saranchukov (KAZ) 6-1 6-1
Miloslav Mecir, Jr. (SVK) d. (6)Artem Sitak (RUS) 7-5 6-0
(WC)Serizhan Yessenbekov (KAZ) d. (7)Jan Minar (CZE) 1-2 ret.
Amir Weintraub (ISR) d. Hiroki Moriya (JPN) 4-6 6-2 6-4
Rubin Statham (NZL) d. (LL)Gilad Ben Zvi (ISR) 6-0 6-0 [Ben Zvi replaces Mikhail Ledovskikh]
(4)Marek Semjan (SVK) d. Mao-Xin Gong (CHN) 6-2 6-4
(8)Ze Zhang (CHN) d. Woong-Sun Jun (KOR) 7-5 6-2
(q)Nikolaus Moser (AUT) d. Valery Rudnev (RUS) 6-4 2-6 6-4
Junn Mitsuhashi (JPN) d. (q)Sadik Kadir (AUS) 6-4 6-1
(2)Konstantin Kravchuk (RUS) d. Alexey Kedriouk (KAZ) 7-6(1) 6-1
Offline
Administrator
Genewa - I runda
Paolo Lorenzi ITA [1] vs. Nikola Ciric SRB | 6-4 7-6
Alexander Sadecky SUI [WC] vs. Ilya Belyaev RUS [WC] | 7-6 6-7 6-1
Adrien Bossel SUI [WC] vs. Sergio Gutierrez-Ferrol ESP | 6-3 6-3
Eric Prodon FRA [8] vs. James Lemke AUS | 6-3 6-2
Pablo Andujar ESP [3] vs. Guillermo Olaso ESP | 6-4 4-6 6-3
Andrea Arnaboldi ITA vs. Mathieu Rodrigues FRA [Q] | 6-0 6-3
Filip Prpic SWE [Q] vs. Alexandre Renard FRA [Q] | 6-1 6-1
Albert Ramos-Vinolas ESP [6] vs. Timo Nieminen FIN | 6-4 6-7 6-2
Augustin Gensse FRA vs. Ivan Navarro ESP [7]| 3-6 7-6 6-4
Laurent Rochette FRA vs. Alex Satschko GER | 6-3 6-4
Grigor Dimitrov BUL vs. Cedrik-Marcel Stebe GER | 6-3 6-3
Pavol Cervenak SVK vs. Yuri Schukin KAZ [4] | 6-3 4-1 Ret.
Jonathan Eysseric FRA vs. Santiago Ventura ESP [5] | 6-1 7-5
Marko Djokovic SRB [WC] vs. Clément Reix FRA [Q] | 3-6 6-3 7-5
Goran Tosic MNE vs. Philipp Oswald AUT | 6-2 7-6
David Goffin BEL vs. Julian Reister GER [2]
Djoko wygrywa.
Offline
Administrator
Manerbio - I runda
Filippo Volandri ITA [1/WC] vs. Rameez Junaid AUS | 3-6 6-2 7-5
Jiri Vanek CZE vs. Alejandro Gonzalez COL | 6-4 6-0
Adrian Garcia CHI [Q] vs. Stefano Galvani ITA | 6-2 6-4
Alberto Brizzi ITA [WC] vs. Diego Junqueira ARG [8] | 6-1 1-0 Ret.
Marco Crugnola ITA [Q] vs. Daniel Köllerer AUT [4]| 6-4 4-6 7-5
Pablo Santos ESP vs. Marcel Zimmermann GER [Q] | 6-3 6-2
Thomas Schoorel NED vs. Carlos Poch-Gradin ESP | 6-1 6-2
Laurent Recouderc FRA [7] vs. Marc Sieber GER [Q] | 6-1 6-3
Victor Crivoi ROU vs. Christophe Rochus BEL [6]| 6-2 2-0 Ret.
Gabriel Trujillo-Soler ESP vs. Agustin Boje-Ordonez ESP | 6-1 7-6
Jorge Aguilar CHI vs. Francesco Aldi ITA [WC] | 6-3 6-2
Steve Darcis BEL [3] vs. Diego Hartfield ARG | 6-4 6-4
Martin Alund ARG vs. Jesse Huta Galung NED [5]| 6-4 4-6 6-3
Alessio Di Mauro ITA vs. Matteo Trevisan ITA [WC] | 6-4 6-4
João Sousa POR vs. Matthias Bachinger GER | 6-1 6-4
Robin Haase NED [2] vs. Juan-Martin Aranguren ARG | 6-2 7-6
Offline
Ojciec Chrzestny
jaccol55 napisał:
Djoko wygrywa.
Wygrywa, ale pewnie cierpi, bo starszy brat jest czołową rakietą świata, młdoszy ponoć mega talentem, a Marko na ich tle to miernota, niestety.
Dimitrov wygrał 6-3 1 seta z Cervanakiem.
http://www.protennislive.com/frameset.a … geneva.com
Offline
Administrator
Wyniki środowych spotkań II rundy:
- Astana
(1)Igor Kunitsyn (RUS) d. Di Wu (CHN) 6-2 6-0
Hiroki Kondo (JPN) d. (5)Andrey Kumantsov (RUS) 6-3 6-3
(8)Ze Zhang (CHN) d. (q)Nikolaus Moser (AUT) 7-5 6-4
(2)Konstantin Kravchuk (RUS) d. Junn Mitsuhashi (JPN) 4-6 6-1 6-1
- Manerbio
Filippo Volandri ITA [1/WC] d. Jiri Vanek CZE 6-4 6-4
Alberto Brizzi ITA [WC] d. Adrian Garcia CHI [Q] 6-4 6-4
Victor Crivoi ROU d. Gabriel Trujillo-Soler 6-4 6-2
Steve Darcis BEL [3] d. Jorge Aguilar CHI 7-6 6-1
- Genewa
Paolo Lorenzi ITA [1] d. Alexander Sadecky SUI [WC] 7-6 4-6 6-3
Eric Prodon FRA [8] d. Adrian Garcia CHI [Q] 7-6 6-3
Laurent Rochette FRA d. Augustin Gensse FRA 3-6 6-3 7-5
Grigor Dimitrov BUL d. Pavol Cervenak SVK 6-3 7-5
Offline
User
Wyniki czwartkowych spotkań II rundy:
- Astana
[3] Andrej Martin SVK vs [Q] Samuel Groth AUS 6-4 7-6(7-4)
[SE] Michael Venus NZL vs Miloslav Mecir SVK 5-7 6-3 7-6(7-3)
Amir Weintraub ISR d. [WC] Serizhan Yessenbekov KAZ 6-4 6-1
[4] Marek Semjan SVK d. Jose Rubin Statham NZL7-6(0) 6-4
- Manerbio
A.Di Mauro b. M.Alund 6:1 6:2
T.Schoorel b. L.Recouderc 6:3 6:7(4) 6:4
R.Haase b. J.Sousa 6:2 7:6(6)
Robin Haase NED [2] d. João Sousa POR 6:2 7/6(6)
- Genewa
Pablo Andujar ESP [3] d. Andrea Arnaboldi ITA 7:5 6:1
A.Ramos-Vinolas d. F.Prpic 6:4 7:6(3)
D.Goffin d. G.Tosic 6:4 7:6(4)
J.Eysseric d. M.Djokovic 6:1 6:2
Ostatnio edytowany przez asiek (27-08-2010 11:05:46)
Offline
Ojciec Chrzestny
asiek napisał:
J.Eysseric d. M.Djokovic 6:1 6:2
Nagrał. No ale porażka z JESZCZE WIĘKSZYM talentem ujmy nie przynosi.
Offline
User
Eysserica ja kojarze z pierwszej rundy RG sprzed dwóch lat chyba. Prowadził 2:0 z Murrayem, by przegrać ale zaprezentował się wyśmienicie, grał rzeczywiście niesamowicie. Rozbudził apetyty, głównie Francuzów - wielki talent, za jakiś czas wbije się do czołówki. Ale jak widać szlaja się po challengerach i futuresach, gdzie w tym wypadku ogrywa pseudo-profesjonalistę, oddając mu 3 gemy
Ostatnio edytowany przez asiek (27-08-2010 11:30:43)
Offline
Administrator
Wyniki ćwierćfinałów:
- Astana
(1)Igor Kunitsyn (RUS) d. Hiroki Kondo (JPN) 6-2 6-3
(3)Andrej Martin (SVK) d. (SE)Michael Venus (NZL) 7-6(5) 2-6 7-6(2)
Amir Weintraub (ISR) d. (4)Marek Semjan (SVK) 6-2 6-7(4) 6-4
(2)Konstantin Kravchuk (RUS) d. (8)Ze Zhang (CHN) 7-6(0) 6-1
- Manerbio
Alberto Brizzi ITA [WC] d. Filippo Volandri ITA [1/WC] 6-3 5-7 6-4
Marco Crugnola ITA [Q] d. T.Schoorel 4-6 6-3 6-3
Victor Crivoi ROU d. Steve Darcis BEL [3] 1-6 6-3 6-4
Robin Haase NED [2] d. Alessio Di Mauro ITA 6-3 6-0
- Genewa
Eric Prodon FRA [8] d. Paolo Lorenzi ITA [1] 6-4 6-7 6-3
Pablo Andujar ESP [3] d. Albert Ramos-Vinolas ESP [6] 6-2 3-6 7-6
Grigor Dimitrov BUL d. Laurent Rochette FRA 6-1 6-4
David Goffin BEL d. Jonathan Eysseric FRA 3-6 6-2 6-2
Ostatnio edytowany przez jaccol55 (29-08-2010 18:16:24)
Offline
Administrator
Wyniki półfinałów:
- Astana
(1)Igor Kunitsyn (RUS) d. (3)Andrej Martin (SVK) 6-1 6-2
(2)Konstantin Kravchuk (RUS) d. Amir Weintraub (ISR) 6-3 4-6 6-2
- Manerbio
Marco Crugnola ITA [Q] d. Alberto Brizzi ITA [WC] 6-7 7-6 6-2
Robin Haase NED [2] d. Victor Crivoi ROU 7-6 0-6 6-1
- Genewa
Pablo Andujar ESP [3] d. Eric Prodon FRA [8] 7-6 7-6
Grigor Dimitrov BUL d. David Goffin BEL 6-3 7-5
Offline
Administrator
Wyniki finałów:
- Astana
(1)Igor Kunitsyn (RUS) d. (2)Konstantin Kravchuk (RUS) 4-6 7-6 7-6
- Manerbio
Robin Haase NED [2] d. Marco Crugnola ITA [Q] 6-3 6-2
- Genewa
Grigor Dimitrov BUL d. Pablo Andujar ESP [3] 6-2 4-6 6-4
Happy?
Offline
Ojciec Chrzestny
jaccol55 napisał:
- Genewa
Grigor Dimitrov BUL d. Pablo Andujar ESP [3] 6-2 4-6 6-4
Happy?
I'm shocked!
Offline