mtenis.pun.pl - forum fanów tenisa ATP
Wątek Zamknięty
Administrator
Tydzień 38:
Data startu: 20 Wrzesień
- Bogota (Kolumbia)
Typ: $75,000+H
Zwycięzca 2009: Carlos Salamanca [COL]
Nawierzchnia: Clay
Strona internetowa: http://www.copapetrobrasdetenis.com.br/2009/index.asp
- Izmir (Turcja)
Typ: €64,000+H
Zwycięzca 2009: Andrea Stoppini [ITA]
Nawierzchnia: Hard
Strona internetowa: http://www.izmircup.org/
- Trnava (Słowacja)
Typ: €64,000
Zwycięzca 2009: Oleksander Dolgopolov Jr. [UKR]
Nawierzchnia: Clay
Strona internetowa: http://www.atptrnava.tipex.sk/?page=home
- Lublana (Słowenia)
Typ: €42,500
Zwycięzca 2009: Paolo Lorenzi [ITA]
Nawierzchnia: Clay
Strona internetowa: http://www.teniska-zveza.si/atp_2008/
- Bangkok (Tajlandia)
Typ: $35,000+H
Zwycięzca 2009: turniej nie odbywał się.
Nawierzchnia: Hard
Strona internetowa: -
Ostatnio edytowany przez jaccol55 (15-07-2010 16:22:48)
Offline
Administrator
Bogota - lista zgłoszeń:
1. Alejandro Falla (COL) 65
2. Ramón Delgado (PAR) 133
3. João Souza (BRA) 134
4. Carlos Salamanca (COL) 140
5. Marcos Daniel (BRA) 149
6. Kevin Kim (EUA) 151
7. Izak Van der Merwe (RSA) 154
8. Jorge Aguilar (CHI) 173
9. Andre Begemann (GER) 176
10. Jose Acasuso (ARG) 177
11. Diego Hartfield (ARG) 192
12. Reda El Amrani (MAR) 198
13. Caio Zampieri (BRA) 203
14. Robert Farah (COL) 215
15. Paul Capdeville (CHI) 219
16. Júlio Silva (BRA) 228
17. Riccardo Ghedin (ITA) 244
18. Sebastian Decoud (ARG) 254
19. Ricardo Hocevar (BRA) 255
20. Martin Alund (ARG) - 270
21. Facundo Bagnis (ARG) 275
22. Juan Carlos Cabal (COL) 280
Ostatnio edytowany przez jaccol55 (05-09-2010 15:10:27)
Offline
Administrator
Izmir - lista zgłoszeń:
Sela, Dudi ISR 95
Devvarman, Somdev IND 98
Ilhan, Marsel TUR 110
Kunitsyn, Igor RUS 112
Guez, David FRA 122
Bohli, Stephane SUI 129
Fischer, Martin AUT 130
Niland, Conor IRL 153
Bautista-Agut, Roberto ESP 164
Ignatik, Uladzimir BLR 166
Muller, Gilles LUX 181
Lammer, Michael SUI 200
Cipolla, Flavio ITA 208
Mertens, Yannick BEL 211
Baker, Jamie GBR 245
Okun, Noam ISR 253
Sousa, Joao POR 286
Kumantsov, Andrey RUS 289
Klizan, Martin SVK 293
Juska, Andis LAT 294
Bloomfield, Richard GBR 296
Lemke, James AUS 301
Offline
Administrator
Trnava - lista zgłoszeń:
Hajek, Jan CZE 82
Beck, Karol SVK 114
Machado, Rui POR 126
Schukin, Yuri KAZ 128
Koubek, Stefan AUT 138
Hernandez, Oscar ESP 159
Paire, Benoit FRA 163
Lojda, Dusan CZE 169
Rosol, Lukas CZE 172
Vanek, Jiri CZE 173
Martin, Andrej SVK 193
Hernych, Jan CZE 201
Peya, Alexander AUT 210
Semjan, Marek SVK 218
Sergeyev, Ivan UKR 223
Krajinovic, Filip SRB 224
Alcaide, Guillermo ESP 232
Tavares, Leonardo POR 238
Olaso, Guillermo ESP 240
Lapentti, Giovanni ECU 243
Brizzi, Alberto ITA 251
Pospisil, Jaroslav CZE 257
Offline
Administrator
Lublana - lista zgłoszeń:
Lorenzi, Paolo ITA 103
Beck, Andreas GER 104
Zemlja, Grega SLO 119
Bozoljac, Ilija SRB 131
Kavcic, Blaz SLO 132
Kindlmann, Dieter GER 161
Rochus, Christophe BEL 185
Kuznetsov, Andrey RUS 188
Minar, Ivo CZE 202
Di Mauro, Alessio ITA 207
Prodon, Eric FRA 213
Viola, Matteo ITA 230
Gensse, Augustin FRA 248
Menendez-Maceiras, Adrian ESP 249
Santos, Pablo ESP 258
Goffin, David BEL 264
Trujillo-Soler, Gabriel ESP 265
Mektic, Nikola CRO 276
Galvani, Stefano ITA 278
Dasnieres de Veigy, Jonathan FRA 287
Giorgini, Daniele ITA 290
Arnaboldi, Andrea ITA 291
Offline
Administrator
Bangkok - lista zgłoszeń:
Rochus, Olivier BEL 74
Anderson, Kevin RSA 77
Russell, Michael USA 80
Mello, Ricardo BRA 81
Darcis, Steve BEL 105
Soeda, Go JPN 111
Luczak, Peter AUS 118
Gremelmayr, Denis GER 135
Kravchuk, Konstantin RUS 136
Alves, Thiago BRA 139
Ball, Carsten AUS 145
Dodig, Ivan CRO 146
Ebden, Matthew AUS 162
Matosevic, Marinko AUS 167
Recouderc, Laurent FRA 180
Dimitrov, Grigor BUL 184
Desein, Niels BEL 189
Ito, Tatsuma JPN 192
Bemelmans, Ruben BEL 195
Kudryavtsev, Alexandre RUS 196
Polansky, Peter CAN 205
Stadler, Simon GER 217
Offline
Ojciec Chrzestny
W Bangkoku rozgrywane są 2 challengery, jeden po drugim?
Offline
Administrator
Yhy.
Offline
Come on Andy !
Bogota - MD
Ramon Delgado PAR [1] vs. Martin Alund ARG
Q vs. Pablo Galdon ARG [ALT]
Riccardo Ghedin ITA vs. Jose Pereira BRA [WC]
Sebastian Decoud ARG vs. André Begemann GER [7]
Carlos Salamanca COL [3] vs. Q
Diego Hartfield ARG vs. Rodrigo Guidolin BRA [SE]
Facundo Bagnis ARG vs. Juan Sebastian Gomez COL [WC]
Reda El Amrani MAR vs. Kevin Kim USA [6]
Izak van der Merwe RSA [5] vs. Robert Farah COL
Q vs. Rogerio Dutra da Silva BRA
Victor Estrella DOM vs. Sebastian Serrano COL [WC]
Q vs. Marcos Daniel BRA [4]
Caio Zampieri BRA [8] vs. Juan Sebastian Cabal COL
Jorge Aguilar CHI vs. Julio Silva BRA
Paul Capdeville CHI vs. Ricardo Hocevar BRA
Alejandro Gonzalez COL [WC] vs. João Souza BRA [2]
Offline
Last hit for Wimby
Izmir MD
[1] Igor KUNITSYN (RUS) vs Jamie BAKER (GBR)
Noam OKUN (ISR) vs Mikhail VASILIEV (RUS)
Andis JUSKA (LAT) vs [WC] George BASTL (SUI)
Rameez JUNAID (AUS) vs [5] BOHLI, Stephane SUI
[4] Marsel ILHAN (TUR) vs James LEMKE (AUS)
Goran TOSIC (MNE) vs [Q] Artem SMIRNOV (UKR)
Martin KLIZAN (SVK) vs [Q] Theodoros ANGELINOS (GRE)
[WC] Samuel GROTH (AUS) vs [8] IGNATIK, Uladzimir BLR
[6] Martin FISCHER (AUT) vs Roberto BAUTISTA-AGUT (ESP)
Flavio CIPOLLA (ITA) vs Gilles MULLER (LUX)
Matthias BACHINGER (GER) vs Michael LAMMER (SUI)
[Q] Marin BRADARIC (CRO) vs [3] David GUEZ (FRA)
[7] Conor NILAND (IRL) vs Yannick MERTENS (BEL)
Joao SOUSA (POR) vs [Q] Michail ELGIN (RUS)
[WC] Haluk AKKOYUN (TUR) vs Andrey KUMANTSOV (RUS)
[WC] Tuna ALTUNA (TUR) vs [2] Somdev DEVVARMAN (IND)
Offline
Last hit for Wimby
Trnava - MD
[1] Jan HAJEK (CZE) vs Filip KRAJINOVIC (SRB)
Giovanni LAPENTTI (ECU) vs [WC] Martin PRIKRYL (CZE)
[WC] Ivo KLEC (SVK) vs QUALIFIER
QUALIFIER vs [5] Stefan KOUBEK (AUT)
[3] Yuri SCHUKIN (KAZ) vs Guillermo ALCAIDE (ESP)
Guillermo OLASO (ESP) vs Ivan SERGEYEV (UKR)
Pavol CERVENAK (SVK) vs QUALIFIER
Jiri VANEK (CZE) vs [6] Lukas ROSOL (CZE)
[7] Oscar HERNANDEZ (ESP) vs [WC] Marko DANIS (SVK)
Jonathan EYSSERIC (FRA) vs Jaroslav POSPISIL (CZE)
Miloslav MECIR (SVK) vs Alexander FLOCK (GER)
QUALIFIER vs [4] Benoit PAIRE (FRA)
[8] Dusan LOJDA (CZE) vs Marek SEMJAN (SVK)
Alexander PEYA (AUT) vs [WC] Lukas DLOUHY (CZE)
Andrej MARTIN (SVK) vs Alberto BRIZZI (ITA)
Jan HERNYCH (CZE) vs [2] Karol BECK (SVK)
Offline
Last hit for Wimby
Ljublana - MD
Paolo Lorenzi ITA [1] vs. Nikola Ciric SRB
Tilen Zitnik SLO [WC] vs. Nikola Mektic CRO
Stefano Galvani ITA vs. Q
Q vs. Andrey Kuznetsov RUS [8]
Blaz Kavcic SLO [3] vs. Matteo Trevisan ITA
Matteo Viola ITA vs. Luka Gregorc SLO [WC]
Janez Semrajc SLO [WC] vs. Q
Jonathan Dasnières de Véigy FRA vs. Christophe Rochus BEL [7]
Eric Prodon FRA [5] vs. David Goffin BEL
Pablo Santos ESP vs. Daniele Giorgini ITA
Andrea Arnaboldi ITA vs. Francesco Aldi ITA
Gabriel Trujillo-Soler ESP vs. Ilija Bozoljac SRB [4]
Ivo Minar CZE [6] vs. Augustin Gensse FRA
Adrian Menendez ESP vs. Q
Borut Puc SLO [WC] vs. Thomas Muster AUT [WC]
Alessio Di Mauro ITA vs. Grega Zemlja SLO [2]
Offline
Last hit for Wimby
Bangkok MD
[1] Ricardo MELLO (BRA) vs [WC] Kittipong WACHIRAMANOWONG (THA)
QUALIFIER vs Thiago ALVES (BRA)
Ruben BEMELMANS (BEL) vs QUALIFIER
Laurent RECOUDERC (FRA) vs [8] Denis GREMELMAYR (GER)
[3] Michael RUSSELL (USA) vs [WC] Peerakiat SIRILUETHAIWATTANA (THA)
Konstantin KRAVCHUK (RUS) vs QUALIFIER
Tatsuma ITO (JPN) vs Alexandre KUDRYAVTSEV (RUS)
Niels DESEIN (BEL) vs [5] Steve DARCIS (BEL)
[6] Peter LUCZAK (AUS) vs Daniel KING-TURNER (NZL)
[WC] Danai UDOMCHOKE (THA) vs Bernard TOMIC (AUS)
Carsten BALL (AUS) vs QUALIFIER
Evgeny KIRILLOV (RUS) vs [4] Go SOEDA (JPN)
[7] Ivan DODIG (CRO) vs Grigor DIMITROV (BUL)
Matthew EBDEN (AUS) vs Yuichi SUGITA (JPN)
Peter POLANSKY (CAN) vs [WC] Weerapat DOAKMAIKLEE (THA)
Marinko MATOSEVIC (AUS) vs [2] Olivier ROCHUS (BEL)
Offline
Ojciec Chrzestny
Dimitrov kontynuuje swój znakomity tour po Bangkoku. Dzisiaj do Bułgara uśmiechnęło się jednak szczęście, gdyż Ivan Dodig skreczował na początku seta nr3.
Wynik: Dimitrov 4-6, 6-2, 1-0 ret.
Kolejnym rywalem Grigora będzie Matthew Ebden.
Offline
Administrator
Bangkok
- I runda
(1)Ricardo Mellod. (WC)Kittiphong Wachiramanowong (THA) 6-3 7-5
Thiago Alves (BRA) d. (q)Frederik Nielsen (DEN) 6-4 6-1
(q)James Ward (GBR) d. (LL)Yuki Bhambri (IND) 6-7(4) 7-6(1) 1-1 ret. [Bhambri replaces Ruben Bemelmans (BEL)]
(8)Denis Gremelmayr (GER) d. Laurent Recouderc (FRA) 6-1 4-6 6-1
(3)Michael Russell (USA) d. (WC)Peraklat Siriluethaiwattana (THA) 6-2 6-3
Konstantin Kravchuk (RUS) d. (q)Peter Gojowczyk (GER) 7-6(5) 6-4
Alexandre Koudriavtsev (RUS) d. Tatsuma Ito (JPN) 6-3 6-3
(LL)Tsung-Hua Yang (TPE) d. (LL)Mao-Xin Gong (CHN) 1-6 6-3 7-5 [Yang replaces Darcis, Gong replaces Niels Desein]
(LL)Alex Bogomolov (USA) d. Daniel King-Turner (NZL) 6-2 6-3 [Bogomolov replaces Luczak]
(WC)Danai Udomchoke (THA) d. Bernard Tomic (AUS) 6-4 6-2
(q)Ryler DeHeart (USA) d. (LL)Nick Lindahl (AUS) 6-3 6-4 [Lindahl replaces Carsten Ball]
(4)Go Soeda (JPN) d. Evgeni Kirillov (RUS) 6-1 2-1 ret.
Grigor Dimitrov (BUL) d. (7)Ivan Dodig (CRO) 4-6 6-2 1-0 ret.
Matt Ebden (AUS) d. Yuichi Sugita (JPN) 6-1 6-1
Peter Polansky (CAN) d. (WC)Weerapat Doakmaiklee (THA) 7-5 6-1
(LL)Sebastian Rieschick (GER) d. Marinko Matosevic (AUS) 6-2 5-7 7-5 [Rieschick replaces Rochus]
- II runda
Thiago Alves (BRA) d. (1)Ricardo Mello (BRA) 4-2 ret.
(8)Denis Gremelmayr (GER) d. (q)James Ward (GBR) 6-4 6-2
(3)Michael Russell (USA) d. Konstantin Kravchuk (RUS) 4-6 6-3 6-3
Alexandre Koudriavtsev (RUS) d. (LL)Tsung-Hua Yang (TPE) 6-4 7-6(2)
(WC)Danai Udomchoke (THA) d. (LL)Alex Bogomolov (USA) 7-6(3) 6-1
(4)Go Soeda (JPN) d. (q)Ryler DeHeart (USA) 6-4 7-5
Grigor Dimitrov (BUL) d. Matt Ebden (AUS) 6-4 6-1
(LL)Sebastian Rieschick (GER) d. Peter Polansky (CAN) 7-6(6) 6-1
Dimitrov dalej wygrywa.
Offline
Administrator
Lublana - I runda
Nikola Ciric (SRB) d. (1)Paolo Lorenzi (ITA) 6-3 5-7 7-6(4)
Nikola Mektic (CRO) d. (WC)Tilen Zitnik (SLO) 6-0 6-2
Stefano Galvani (ITA) d. (q)Miljan Zekic (SRB) 7-6(1) 6-1
(q)Boris Pashanski (SRB) d. (8)Andrey Kuznetsov (RUS) 5-7 6-3 6-2
(3)Blaz Kavcic (SLO) d. Matteo Trevisan (ITA) 6-0 6-2
Matteo Viola (ITA) d. (WC)Luka Gregorc (SLO) 6-3 6-3
(SE)Janez Semrajc (SLO) d. (q)Ivan Bjelica (SRB) 6-1 6-2
Jonathan Dasnieres de Veigy (FRA) d. (7)Christophe Rochus (BEL) 6-0 7-5
David Goffin (BEL) d. (5)Eric Prodon (FRA) 6-1 6-7(5) 6-3
Pablo Santos-Gonzalez (ESP) d. Daniele Giorgini (ITA) 6-4 6-2
Andrea Arnaboldi (ITA) d. Francesco Aldi (ITA) 6-0 6-2
Gabriel Trujillo (ESP) d. (4)Ilija Bozoljac (SRB) 6-3 6-0
Augustin Gensse (FRA) d. (6)Ivo Minar (CZE) 6-3 5-7 7-6(4)
(q)Erling Tveit (NOR) d. Adrian Menendez (ESP) 7-5 0-6 6-1
(WC)Thomas Muster (AUT) d. (WC)Borut Puc (SLO) 6-3 6-1
Alessio di Mauro (ITA) d. (2)Grega Zemlja (SLO) 6-4 3-6 7-6(2)
Offline
Administrator
Trnava - I runda
Filip Krajinovic (SRB) d. (1)Jan Hajek (CZE) 7-6(10) 0-0 ret.
(WC)Martin Prikryl (CZE) d. (LL)Daniel Lustig 5-5 ret. [Lustig replaces Giovanni Lapentti]
(WC)Ivo Klec (SVK) d. (q)Marcin Gawron (POL) 6-4 7-6(7)
(5)Stefan Koubek (AUT) d. (q)Robin Vik (CZE) 6-2 6-7(5) 6-4
(3)Yuri Schukin (KAZ) vs Guillermo Alcaide (ESP)
Guillermo Olaso (ESP) d. Ivan Sergeev (UKR) 7-5 4-6 6-4
(q)Pavel Snobel (CZE) d. Pavol Cervenak (SVK) 6-3 6-3
(6)Lukas Rosol (CZE) d. (PR)Jiri Vanek (CZE) 6-1 1-0 ret.
(7)Oscar Hernandez (ESP) d. (WC)Marko Danis (SVK) 6-2 6-1
Jaroslav Pospisil (CZE) d. Jonathan Eysseric (FRA) 6-3 6-3
Alexander Flock (GER) d. Miloslav Mecir, Jr. (SVK) 4-6 6-2 6-4
(q)Valery Rudnev (RUS) d. (4)Benoit Paire (FRA) 6-1 2-6 7-6(7)
(8)Dusan Lojda (CZE) d. Marek Semjan (SVK) 6-4 5-7 6-2
Alexander Peya (AUT) vs (WC)Lukas Dlouhy (CZE)
Alberto Brizzi (ITA) d. Andrej Martin (SVK) 7-6(5) 6-3
Jan Hernych (CZE) d. (2)Karol Beck (SVK) 7-6(4) 6-2
Offline
Administrator
Izmir - I runda
(1)Igor Kunitsyn (RUS) d. Jamie Baker (GBR) 6-2 7-6(1)
(LL)Sadik Kadir (AUS) d. Mikhail Vasiliev (RUS) 6-4 5-7 6-4 [Kadir replaces Noam Okun]
(WC)George Bastl (SUI) d. Andis Juska (LAT) 6-3 6-0
(5)Stephane Bohli (SUI) d. Rameez Junaid (AUS) 6-4 6-1
(4)Marsel Ilhan (TUR) vs James Lemke (AUS)
(q)Artem Smirnov (UKR) d. Goran Tosic (MNE) 6-1 6-2
Martin Klizan (SVK) d. (q)Theodoros Angelinos (GRE) 3-6 6-1 6-1
(8)Vladimir Ignatik (BLR) d. (WC)Samuel Groth (AUS) 6-7(2) 6-3 7-5
(6)Martin Fischer (AUT) vs Roberto Bautista (ESP)
Gilles Muller (LUX) d. Flavio Cipolla (ITA) 6-3 6-4
Matthias Bachinger (GER) vs Michael Lammer (SUI)
(3)David Guez (FRA) d. (q)Marin Bradaric (CRO) 6-3 6-1
Yannick Mertens (BEL) d. (7)Conor Niland (IRL) 7-5 6-2
Joao Sousa (POR) d. (q)Michail Elgin (RUS) 6-3 6-2
(WC)Haluk Akkoyun (TUR) d. Andrey Kumantsov (RUS) 6-3 6-3
(2)Somdev K. Dev Varman (IND) vs (WC)Tuna Altuna (TUR)
Offline
Administrator
Bogota - I runda
(1)Ramon Delgado (PAR) d. Martin Alund (ARG) 6-3 2-6 6-2
(q)Eladio Ribeiro-Neto (BRA) d. (ALT)Pablo Galdon (ARG) 6-3 6-2
Riccardo Ghedin (ITA) d. (WC)Jose Pereira (BRA) 6-4 6-1
Sebastian Decoud (ARG) d. (7)Andre Begemann (GER) 6-3 6-7(4) 7-6(5)
(3)Carlos Salamanca (COL) d. (q)Martin Emmrich (GER) 6-2 6-0
(SE)Rodrigo Guidolin (BRA) d. (PR)Diego Hartfield (ARG) 6-2 0-0 ret.
(WC)Juan Sebastian Gomez (COL) d. Facundo Bagnis (ARG) 6-7(8) 6-1 6-2
Reda El Amrani (MAR) d. (6)Kevin Kim (USA) 4-6 6-3 6-1
(5)Izak van der Merwe (RSA) vs Robert Farah (COL)
Rogerio Silva (BRA) d. (q)Diego Alvarez (ARG) 7-6(8) 6-3
Victor Estrella (DOM) vs (WC)Sebastian Serrano (COL)
(4)Marcos Daniel (BRA) d. (q)Gero Kretschmer (GER) 6-3 6-1
Juan Sebastian Cabal (COL) d. (8)Caio Zampieri (BRA) 7-5 6-3
Julio Silva (BRA) d. Jorge Aguilar (CHI) 6-3 6-3
Ricardo Hocevar (BRA) d. Paul Capdeville (CHI) 6-4 6-2
(2)Joao Souza (BRA) d. (WC)Alejandro Gonzalez (COL) 6-3 6-2
Offline
Ojciec Chrzestny
jaccol55 napisał:
(WC)Thomas Muster (AUT) d. (WC)Borut Puc (SLO) 6-3 6-1
Wreszcie!
To pierwsze zwycięstwo Mustera w ATP od 11 lat.
Offline
Wątek Zamknięty