mtenis.pun.pl - forum fanów tenisa ATP
Administrator
Tydzień 1:
Data startu: 3 Styczeń
- Sao Paulo (Brazylia)
Typ: $100,000+H
Zwycięzca 2010: Ricardo Mello (Brazylia)
Nawierzchnia: Hard
- Noumea (Nowa Kaledonia)
Typ: $75,000+H
Zwycięzca 2010: Florian Mayer (Niemcy)
Nawierzchnia: Hard
Offline
Administrator
Noumea - lista zgłoszeń:
# Sijsling, Igor NED 126
# Huta Galung, Jesse NED 128
# Muller, Gilles LUX 134
# Gicquel, Marc FRA 151
# Paire, Benoit FRA 152
# Ouanna, Josselin FRA 157
# Guez, David FRA 169
# Vagnozzi, Simone ITA 179
# De Voest, Rik RSA 181
@# Udomchoke, Danai THA 188
# Patience, Olivier FRA 195
# Gensse, Augustin FRA 202
# Recouderc, Laurent FRA 205
# Millot, Vincent FRA 206
# Cipolla, Flavio ITA 211
# Viola, Matteo ITA 212
# Krajinovic, Filip SRB 213
# Burquier, Gregoire FRA 233
# Rieschick, Sebastian GER 238
# Kim, Kevin USA 244
# Klec, Ivo SVK 245
# Rochette, Laurent FRA 247
# Cervenak, Pavol SVK 251
# Nielsen, Frederik DEN 262
@ - ranking chroniony
Offline
Administrator
Sao Paulo - lista zgłoszeń:
# Mello, Ricardo BRA 76
# Zeballos, Horacio ARG 110
# Souza, Joao BRA 111
# Gonzalez, Maximo ARG 141
# Alves, Thiago BRA 150
# Dutra Da Silva, Rogerio BRA 158
# Del Bonis, Federico ARG 160
# Capdeville, Paul CHI 165
# Brzezicki, Juan Pablo ARG 175
# Silva, Julio BRA 188
# Alcaide, Guillermo ESP 200
# Lapentti, Giovanni ECU 210
# Ignatik, Uladzimir BLR 223
# Zampieri, Caio BRA 225
# Tavares, Leonardo POR 234
# Hocevar, Ricardo BRA 237
# Sousa, Joao POR 243
# Gonzalez, Santiago MEX 254
# Molteni, Andres ARG 266
# Trevisan, Matteo ITA 276
# Menendez-Maceiras, Adrian ESP 283
# Arnaboldi, Andrea ITA 293
# Yang, Tsung-Hua TPE 303
# Giorgini, Daniele ITA 305
Offline
Administrator
Noumea - drabinka turnieju głównego
[1] Igor Sijsling (NED) - Augustin Gensse (FRA)
Kevin Kim (USA) - Frederik Nielsen (DEN)
Romain Jouan (FRA) - Pavol Cervenak (SVK)
Sebastian Rieschick (GER) - [5] Benoit Paire (FRA)
[3] Gilles Muller (LUX) - [PR] Danai Udomchoke (THA)
[WC] Charles-Antoine Brezac (FRA) - [WC] Clement Reix (FRA)
Matteo Viola (ITA) - Flavio Cipolla (ITA)
Qualifier - [7] David Guez (FRA)
[6] Josselin Ouanna (FRA) - Qualifier
Qualifier - Rik de Voest (RSA)
Olivier Patience (FRA) - Qualifier
Vincent Millot (FRA) - [4] Marc Gicquel (FRA)
[8] Simone Vagnozzi (ITA) - [WC] Nicolas N'Godrela (FRA)
Laurent Rochette (FRA) - Gregoire Burquier (FRA)
Laurent Recouderc (FRA) - Ivo Klec (SVK)
[WC] Florian Reynet (FRA) - [2] Jesse Huta Galung (NED)
Offline
User
Kolonia Francuzów napada Nową Kaledonię. Fatalna obsada jak na pierwszy chall w sezonie. Pierwszy wydawało mi się w ogóle, że to draw kwalifikacji. Zupełnie obce nazwiska takie jak Gensee, Reix, Rieschick czy N'Godrela.
Ostatnio edytowany przez asiek (01-01-2011 17:25:18)
Offline
Administrator
asiek napisał:
Kolonia Francuzów napada Nową Kaledonię.
Nowa Kaledonia jest terytorium zależnym Francji, więc już ją napadli dawno temu.
Sao Paulo - drabinka turnieju głównego
[1] Ricardo Mello (BRA) - Qualifier
Tsung-Hua Yang (TPE) - Qualifier
Juan-Pablo Brzezicki (ARG) - Joao Sousa (POR)
Qualifier - [6] Rogerio Dutra Da Silva (BRA)
[3] Joao Souza (BRA) - Matteo Trevisan (ITA)
Giovanni Lapentti (ECU) - Ricardo Hocevar (BRA)
Daniele Giorgini (ITA) - Guillermo Alcaide (ESP)
[WC] Tiago Lopes (BRA) - [7] Federico Del Bonis (ARG)
[8] Paul Capdeville (CHI) - Uladzimir Ignatik (BLR)
Andrea Arnaboldi (ITA) - Santiago Gonzalez (MEX)
Andres Molteni (ARG) - [WC] Christian Lindell (SWE)
Adrian Menendez-Maceiras (ESP) - [4] Maximo Gonzalez (ARG)
[5] Thiago Alves (BRA) - [WC] Fernando Romboli (BRA)
Caio Zampieri (BRA) - Thomas Fabbiano (ITA)
[WC] Daniel Silva (BRA) - Qualifier
Julio Silva (BRA) - [2] Horacio Zeballos (ARG)
Offline
User
Rzeczywiście bardzo słabo wygląda drabinka w Noumea. Pierwsza i ostatnia ćwiartka rodem z (co prawda dobrego, ale jednak) futuresa.
asiek napisał:
Zupełnie obce nazwiska takie jak Gensee, Reix, Rieschick czy N'Godrela.
Akurat Gensse jest całkiem niezłym zawodnikiem, często wygrywającym futuresy i osiągającym przyzwoite wyniki challengerowe. Co do pozostałych, muszę sie zgodzić .
Offline
Buntownik z wyboru
Noumea - 1. runda:
Augustin GENSSE (FRA) vs [1] Igor SIJSLING (NED) 5-7 6-4 6-4
Frederik NIELSEN (DEN) vs Kevin KIM (USA) 6-7(4) 6-3 6-4
Pavol CERVENAK (SVK) vs Romain JOUAN (FRA) 7-6(8) 6-3
Sebastian RIESCHICK (GER) vs [5] Benoit Paire (FRA) 6-1 6-1
[3] Gilles MULLER (LUX) vs [PR] Danai UDOMCHOKE (THA) 4-6 7-5 7-6(5)
[WC] Clement REIX (FRA) vs [WC] Charles-Antoine BREZAC (FRA) 6-4 7-6(2)
Flavio CIPOLLA (ITA) vs Matteo VIOLA (ITA) 7-5 6-4
[7] David GUEZ (FRA) vs [Q] Fritz WOLMARANS (RSA) 6-1 6-4
[6] Josselin OUANNA (FRA) vs [Q] Michael YANI (USA) 6-3 6-4
Rik DE VOEST (RSA) vs [Q] Dominik MEFFERT (GER) 7-6(1) 7-6(1)
[Q] Amir WEINTRAUB (ISR) vs Olivier PATIENCE (FRA) 1-6 6-3 6-3
Vincent MILLOT (FRA) vs [4] Marc GICQUEL (FRA) 6-3 7-5
[8] Simone VAGNOZZI (ITA) vs [WC] Nicolas N'GODRELA (FRA) 6-4 6-1
Gregoire BURQUIER (FRA) vs Laurent ROCHETTE (FRA) 6-3 6-2
Ivo KLEC (SVK) vs Laurent RECOUDERC (FRA) 6-3 6-3
[2] Jesse HUTA GALUNG (NED) vs [WC] Florian REYNET (FRA) 6-3 6-4
Offline
User
Noumea - 2. runda:
Augustin GENSSE (FRA) vs Frederik NIELSEN (DEN) 6-4 6-2
Pavol CERVENAK (SVK) vs Sebastian RIESCHICK (GER) 6-1 7-6(1)
[3] Gilles MULLER (LUX) vs [WC] Clement REIX (FRA) 4-6 6-1 6-4
Flavio CIPOLLA (ITA) vs [7] David GUEZ (FRA) 6-1 6-0
[6] Josselin OUANNA (FRA) vs Rik DE VOEST (RSA) 6-2 6-4
Vincent MILLOT (FRA) vs [Q] Amir WEINTRAUB (ISR) 3-6 7-5 7-5
Gregoire BURQUIER (FRA) vs [8] Simone VAGNOZZI (ITA) 6-3 6-3
[2] Jesse HUTA GALUNG (NED) vs Ivo KLEC (SVK) 6-4 6-4
Offline
Administrator
Sao Paulo - 1. runda:
[1] Ricardo MELLO (BRA) vs [Q] Henrique CUNHA (BRA) 6-1 6-4
Tsung-Hua YANG (TPE) vs [Q] Gastao ELIAS (POR) 6-3 6-4
Juan Pablo BRZEZICKI (ARG) vs Joao SOUSA (POR) 7-6(3) 6-2
[6] Rogerio DUTRA DA SILVA (BRA) vs [Q] Andre GHEM (BRA) 6-7(7) 6-4 6*-5 (?)
[3] Joao SOUZA (BRA) vs Matteo TREVISAN (ITA) 4-6 6-3 6-1
Giovanni LAPENTTI (ECU) vs Ricardo HOCEVAR (BRA) 7-6(6) 6-4
Guillermo ALCAIDE (ESP) vs Daniele GIORGINI (ITA) 6-3 4-6 6-3
[7] Federico DEL BONIS (ARG) vs [WC] Tiago LOPES (BRA) 7-5 7-5
Uladzimir IGNATIK (BLR) vs [8] Paul CAPDEVILLE (CHI) 7-5 3-6 6-0
Andrea ARNABOLDI (ITA) vs Santiago GONZALEZ (MEX) 7-6(4) 6-3
Andres MOLTENI (ARG) vs [WC] Christian LINDELL (SWE) 1-6 7-6(5) 6-2
Adrian MENENDEZ-MACEIRAS (ESP) vs [4] Maximo GONZALEZ (ARG) 6-4 3-6 6-4
[WC] Fernando ROMBOLI (BRA) vs [5] Thiago ALVES (BRA) 7-6(3) 6-4
Thomas FABBIANO (ITA) vs Caio ZAMPIERI (BRA) 7-5 1-6 6-0
[Q] Rafael CAMILO (BRA) vs [WC] Daniel SILVA (BRA) 3-6 7-6(6) 3-2 ret’d
[2] Horacio ZEBALLOS (ARG) vs Julio SILVA (BRA) 7-5 6-3
Offline
User
Noumea - ćwierćfinały:
Augustin GENSSE (FRA) vs Pavol CERVENAK (SVK) 7-6(6) 6-4
[3] Gilles MULLER (LUX) vs Flavio CIPOLLA (ITA) 4-6 6-1 6-4
Vincent MILLOT (FRA) vs [6] Josselin OUANNA (FRA) 3-6 7-6(0) 7-6(2)
[2] Jesse HUTA GALUNG (NED) vs Gregoire BURQUIER (FRA) 6-4 7-5
Offline
User
Sao Paulo - 2. runda:
[1] Ricardo MELLO (BRA) vs Tsung-Hua YANG (TPE) 3-6 6-4 7-6(4)
Juan Pablo BRZEZICKI (ARG) vs [6] Rogerio DUTRA DA SILVA (BRA) 6-4 7-6(2)
[3] Joao SOUZA (BRA) vs Giovanni LAPENTTI (ECU) 6-1 6-4
[7] Federico DEL BONIS (ARG) vs Guillermo ALCAIDE (ESP) 6-3 3-6 7-6(5)
Uladzimir IGNATIK (BLR) vs Andrea ARNABOLDI (ITA) 7-6(5) 6-7(4) 6-4
Adrian MENENDEZ-MACEIRAS (ESP) vs Andres MOLTENI (ARG) 6-1 6-2
Thomas FABBIANO (ITA) vs [WC] Fernando ROMBOLI (BRA) 3-6 6-1 6-1
[Q] Rafael CAMILO (BRA) vs [2] Horacio ZEBALLOS (ARG) 7-6(5) 3-6 7-6(7)
Offline
User
Sao Paulo - ćwierćfinały
[1] Ricardo MELLO (BRA) d Juan Pablo BRZEZICKI (ARG) 6/2, 6/0
[7] Federico DEL BONIS (ARG) d [3] Joao SOUZA (BRA) 7/6(5), 5/7, 6/4
Adrian MENENDEZ-MACEIRAS (ESP) d Uladzimir IGNATIK (BLR) 7/6(5), 7/6(1)
[Q] Rafael CAMILO (BRA) d Thomas FABBIANO (ITA) 6/4, 6/2
Dobry początek sezonu dla del Bonisa. Ciekawi mnie ten 21-letni brazylijski kwalfikant Rafael Camilo. Jest to życiowy sukces gracza, zajmującego obecnie 448. lokatę rankingu ATP.
Offline
User
Noumea - półfinały:
[3] Gilles MULLER (LUX) vs Augustin GENSSE (FRA) 6-3 6-4
Vincent MILLOT (FRA) vs [2] Jesse HUTA GALUNG (NED) W/O
Offline
User
Noumea - finał:
Vincent MILLOT (FRA) vs [3] Gilles MULLER (LUX) 7-6 2-6 6-4
Offline
User
Sao Paulo - półfinały:
[1] Ricardo MELLO (BRA) vs [7] Federico DEL BONIS (ARG) 6-4 5-7 6-4
[Q] Rafael CAMILO (BRA) vs Adrian MENENDEZ-MACEIRAS (ESP) 5-7 7-6 (6) 7-5
Sao Paulo - finał:
[1] Ricardo MELLO (BRA) vs [Q] Rafael CAMILO (BRA) 6-2 6-1
Offline