mtenis.pun.pl - forum fanów tenisa ATP
Administrator
Tydzień 5:
Data startu: 31 Styczeń
- Kazań (Rosja)
Typ: $75,000+H
Zwycięzca 2010: Michał Przysiężny (Polska)
Nawierzchnia: Hard (hala)
- Burnie (Tasmania, Australia)
Typ: $50,000
Zwycięzca 2010: Bernard Tomić (Australia)
Nawierzchnia: Hard
- Courmayeur (Włochy)
Typ: €30,000+H
Zwycięzca 2010: turniej nie odbywał się.
Nawierzchnia: Hard (hala)
Offline
Administrator
Courmayeur - lista zgłoszeń
Bolelli, Simone ITA 107
# Rochus, Olivier BEL 113
Muller, Gilles LUX 122
# Mahut, Nicolas FRA 132
Paire, Benoit FRA 148
Ouanna, Josselin FRA 154
Gicquel, Marc FRA 155
# Klizan, Martin SVK 157
Millot, Vincent FRA 161
# Janowicz, Jerzy POL 160
# Bemelmans, Ruben BEL 181
Bachinger, Matthias GER 189
Gensse, Augustin FRA 190
Viola, Matteo ITA 213
Alcaide, Guillermo ESP 216
Burquier, Gregoire FRA 220
Knittel, Bastian GER 222
# Witten, Jesse USA 224
Kindlmann, Dieter GER 230
Rieschick, Sebastian GER 232
Crugnola, Marco ITA 242
Sousa, Joao POR 243
Offline
Administrator
Burnie - lista zgłoszeń
Matosevic, Marinko AUS 138
# Lorenzi, Paolo ITA 140
Zemlja, Grega SLO 142
Ball, Carsten AUS 158
Rosol, Lukas CZE 163
Sugita, Yuichi JPN 166
Minar, Ivo CZE 169
Ito, Tatsuma JPN 182
Ebden, Matthew AUS 185
@ Udomchoke, Danai THA 188
Millman, John AUS 203
Recouderc, Laurent FRA 204
Ward, James GBR 207
Polansky, Peter CAN 208
# Krajinovic, Filip SRB 214
Klein, Brydan AUS 215
Lojda, Dusan CZE 227
Cervenak, Pavol SVK 235
Klec, Ivo SVK 236
Hernych, Jan CZE 239
Lindahl, Nick SWE 244
Cipolla, Flavio ITA 247
Offline
Administrator
Kazań - lista zgłoszeń
# Reister, Julian GER 114
Chiudinelli, Marco SUI 115
Niland, Conor IRL 130
Kravchuk, Konstantin RUS 144
Kudryavtsev, Alexander RUS 149
# Beck, Andreas GER 156
# Bautista-Agut, Roberto ESP 172
# Martin, Andrej SVK 180
Sergeyev, Ivan UKR 199
Ignatik, Uladzimir BLR 201
Zopp, Jurgen EST 219
@ Meffert, Dominik GER 222
# Kuznetsov, Andrey RUS 231
Semjan, Marek SVK 226
Lobkov, Alexander RUS 255
# Donskoy, Evgeny RUS 260
Kim, Kevin USA 262
Menendez-Maceiras, Adrian ESP 268
Weintraub, Amir ISR 270
# Kontinen, Henri FIN 275
Trevisan, Matteo ITA 278
# Arnaboldi, Andrea ITA 285
Offline
User
Burnie - drabinka:
[1] Marinko MATOSEVIC (AUS) vs Philip BESTER (CAN)
John MILLMAN (AUS) vs Flavio CIPOLLA (ITA)
Dennis BLOEMKE (GER) vs Pavol CERVENAK (SVK)
QUALIFIER vs [7] Ivo MINAR (CZE)
[4] Carsten BALL (AUS) vs James WARD (GBR)
Jan HERNYCH (CZE) vs QUALIFIER
Peter POLANSKY (CAN) vs Dusan LOJDA (CZE)
Greg JONES (AUS) vs [8] Tatsuma ITO (JPN)
[5] Lukas ROSOL (CZE) vs QUALIFIER
Ivo KLEC (SVK) vs QUALIFIER
Samuel GROTH (AUS) vs [WC] Bernard TOMIC (AUS)
Matthew EBDEN (AUS) vs [3] Grega ZEMLJA (SLO)
[6] Yuichi SUGITA (JPN) vs Danai UDOMCHOKE (THA)
[WC] Chris GUCCIONE (AUS) vs Brydan KLEIN (AUS)
[WC] James LEMKE (AUS) vs Tsung-Hua YANG (TPE)
[WC] Luke SAVILLE (AUS) vs [2] Paolo LORENZI (ITA)
Offline
User
Kazań - drabinka:
[1] Conor Niland (IRL) - Ilya Belyaev (RUS)
[WC] Anton Manegin (RUS) - Alexander Lobkov (RUS)
Qualifier - Dominik Meffert (GER)
Amir Weintraub (ISR) - [6] Uladzimir Ignatik (BLR)
[3] Alexander Kudryavtsev (RUS) - Marius Copil (ROU)
Qualifier - Adrian Menendez-Maceiras (ESP)
Simon Stadler (GER) - Mikhail Vasiliev (RUS)
Qualifier - [8] Marek Semjan (SVK)
[7] Jurgen Zopp (EST) - Henri Kontinen (FIN)
Andrea Arnaboldi (ITA) - Mikhail Elgin (RUS)
[WC] Vaja Uzakov (UZB) - Evgeny Donskoy (RUS)
Miloslav Mecir (SVK) - [4] Andreas Beck (GER)
[5] Roberto Bautista-Agut (ESP) - Denis Matsukevitch (RUS)
Qualifier - Evgeny Kirillov (RUS)
[WC] Victor Baluda (RUS) - Sergei Bubka (UKR)
[WC] Daniyal Zagidullin (RUS) - [2] Konstantin Kravchuk (RUS)
Offline
User
Courmayeur - drabinka:
[1] Simone BOLELLI (ITA) vs [WC] Tommaso METTI (ITA)
[Q] Laurynas GRIGELIS (LTU) vs Matwe MIDDELKOOP (NED)
Matthias BACHINGER (GER) vs Marc GICQUEL (FRA)
[Q] Clement REIX (FRA) vs [5] Benoit PAIRE (FRA)
[4] Nicolas MAHUT (FRA) vs Dieter KINDLMANN (GER)
Matteo VIOLA (ITA) vs [Q] Gianluca NASO (ITA)
Ruben BEMELMANS (BEL) vs [WC] Luca VANNI (ITA)
Romain JOUAN (FRA) vs [8] Vincent MILLOT (FRA)
[6] Martin KLIZAN (SVK) vs [SE] Alexander SADECKY (SUI)
Sebastian RIESCHICK (GER) vs [SE] Nicolas RENAVAND (FRA)
Laurent ROCHETTE (FRA) vs [LL] Andrea STOPPINI (ITA)
Alberto BRIZZI (ITA) vs [3] Gilles MULLER (LUX)
[7] Jerzy JANOWICZ (POL) vs Gregoire BURQUIER (FRA)
[Q] Elie ROUSSET (FRA) vs Bastian KNITTEL (GER)
[WC] Claudio GRASSI (ITA) vs Joao SOUSA (POR)
[WC] Matthieu VIERIN (ITA) vs [2] Olivier ROCHUS (BEL)
Offline
User
Janowicz def. Burquier 64 75
Ostatnio edytowany przez Kazik (31-01-2011 15:39:44)
Offline
User
Burnie - 1. runda:
Philip BESTER (CAN) vs [1] Marinko MATOSEVIC (AUS) 6-2 4-6 6-2
Flavio CIPOLLA (ITA) vs John MILLMAN (AUS) 6-3 6-2
Pavol CERVENAK (SVK) vs Dennis BLOEMKE (GER) 3-6 7-6(6) 6-3
[Q] Joel LINDNER (AUS) vs [7] Ivo MINAR (CZE) 7-6(2) 6-4
James WARD (GBR) vs [4] Carsten BALL (AUS) 6-2 6-4
Jan HERNYCH (CZE) vs [Q] James DUCKWORTH (AUS) 3-6 6-4 6-1
Peter POLANSKY (CAN) vs Dusan LOJDA (CZE) 6-3 3-6 6-4
[8] Tatsuma ITO (JPN) vs Greg JONES (AUS) 6-4 6-0
[Q] Erik CHVOJKA (CAN) vs [5] Lukas ROSOL (CZE) 6-4 6-3
[Q] Benjamin MITCHELL (AUS) vs Ivo KLEC (SVK) 7-5 4-6 6-3
[WC] Bernard TOMIC (AUS) vs Samuel GROTH (AUS) 6-4 7-6(4)
Matthew EBDEN (AUS) vs [3] Grega ZEMLJA (SLO) 6-2 6-3
[6] Yuichi SUGITA (JPN) vs Danai UDOMCHOKE (THA) 5-7 6-3 6-2
[WC] Chris GUCCIONE (AUS) vs Brydan KLEIN (AUS) 6-3 7-6(7)
[WC] James LEMKE (AUS) vs Tsung-Hua YANG (TPE) 7-6(4) 4-6 6-4
[2] Paolo LORENZI (ITA) vs [WC] Luke SAVILLE (AUS) 6-3 6-4
Offline
User
Burnie - 2. runda:
Flavio CIPOLLA (ITA) vs Philip BESTER (CAN) 6-3 6-4
Pavol CERVENAK (SVK) vs [Q] Joel LINDNER (AUS) 6-2 3-6 6-1
James WARD (GBR) vs Jan HERNYCH (CZE) 7-5 4-6 6-3
[8] Tatsuma ITO (JPN) vs Peter POLANSKY (CAN) 6-4 6-4
[Q] Benjamin MITCHELL (AUS) vs [Q] Erik CHVOJKA (CAN) 3-6 6-1 6-4
[WC] Bernard TOMIC (AUS) vs Matthew EBDEN (AUS) 6-3 7-5
[WC] Chris GUCCIONE (AUS) vs [6] Yuichi SUGITA (JPN) 6-4 6-3
[2] Paolo LORENZI (ITA) vs [WC] James LEMKE (AUS) 6-4 6-2
Offline
User
Courmayeur - 1. runda:
[1] Simone BOLELLI (ITA) vs [WC] Tommaso METTI (ITA) 6-2 6-1
[Q] Laurynas GRIGELIS (LTU) vs Matwe MIDDELKOOP (NED) 7-6(5) 6-4
Matthias BACHINGER (GER) vs Marc GICQUEL (FRA) 7-6(3) 6-2
[5] Benoit PAIRE (FRA) vs [Q] Clement REIX (FRA) 6-3 3-6 6-3
[4] Nicolas MAHUT (FRA) vs Dieter KINDLMANN (GER) 7-6(4) 7-6(4)
[Q] Gianluca NASO (ITA) vs Matteo VIOLA (ITA) 6-3 6-2
Ruben BEMELMANS (BEL) vs [WC] Luca VANNI (ITA) 7-6(5) 6-7(5) 6-3
Romain JOUAN (FRA) vs [8] Vincent MILLOT (FRA) 6-3 7-6(4)
[6] Martin KLIZAN (SVK) vs [SE] Alexander SADECKY (SUI) 6-4 6-4
Sebastian RIESCHICK (GER) vs [SE] Nicolas RENAVAND (FRA) 6-4 6-0
[LL] Andrea STOPPINI (ITA) vs Laurent ROCHETTE (FRA) 6-4 6-7(2) 6-3
[3] Gilles MULLER (LUX) vs Alberto BRIZZI (ITA) 6-3 6-3
[7] Jerzy JANOWICZ (POL) vs Gregoire BURQUIER (FRA) 6-4 7-5
Bastian KNITTEL (GER) vs [Q] Elie ROUSSET (FRA) 6-2 6-4
Joao SOUSA (POR) vs [WC] Claudio GRASSI (ITA) 3-6 6-3 7-5
[2] Olivier ROCHUS (BEL) vs [WC] Matthieu VIERIN (ITA) 6-0 6-0
Offline
Ojciec Chrzestny
Bernard pewnie zmierza ku drugiemu z rzędu tytułowi na Tasmanii. Australijczyk broni nie tylko punktów, ale też i miejsca w Top-200.
Offline
User
Courmayeur - 1. runda debla:
[1] M.EMMRICH (GER) & M.KOWALCZYK (POL) vs [WC] E.CREPALDI (ITA) & M.VIERIN (ITA) 6-0 6-2
R.BEMELMANS (BEL) & M.KLIZAN (SVK) vs V.MILLOT (FRA) & C.REIX (FRA) 6-4 7-5
[4] M.GICQUEL (FRA) & N.MAHUT (FRA) vs G.BURQUIER (FRA) & L.ROCHETTE (FRA) 6-2 6-3
M.BACHINGER (GER) & D.KINDLMANN (GER) vs J.JANOWICZ (POL) & J.SOUSA (POR) 6-4 6-4
O.CHARROIN (FRA) & A.RENARD (FRA) vs T.C.HUEY (PHI) & M.MIDDELKOOP (NED) 6-4 6-4
[WC] A.BRIZZI (ITA) & F.COLANGELO (ITA) vs [3] A.MOTTI (ITA) & P.RAJA (IND) 3-6 6-3 11-9
C.GRASSI (ITA) & L.VANNI (ITA) vs G.NASO (ITA) & M.VIOLA (ITA) 6-1 6-3
[WC] A.FALGHERI (ITA) & L.GRIGELIS (LTU) vs [2] J.DELGADO (GBR) & J.MARRAY (GBR) 6-3 3-6 12-10
Offline
User
Kazań - 1. runda:
Ilya BELYAEV (RUS) vs [1] Conor NILAND (IRL) 4-1 ret’d
Alexander LOBKOV (RUS) vs [WC] Anton MANEGIN (RUS) 6-0 6-2
Dominik MEFFERT (GER) vs [Q] Alexander RUMYANTSEV (RUS) 2-6 6-3 7-5
[6] Uladzimir IGNATIK (BLR) vs Amir WEINTRAUB (ISR) 6-1 6-2
Marius COPIL (ROU) vs [3] Alexander KUDRYAVTSEV (RUS) 6-3 7-6(3)
Adrian MENENDEZ-MACEIRAS (ESP) vs [Q] Deniss PAVLOVS (LAT) 2-6 6-2 7-6(1)
Simon STADLER (GER) vs Mikhail VASILIEV (RUS) 6-1 6-2
[Q] Alexander BURY (BLR) vs [8] Marek SEMJAN (SVK) 2-6 6-3 6-3
[7] Jurgen ZOPP (EST) vs Henri KONTINEN (FIN) 6-3 7-5
Andrea ARNABOLDI (ITA) vs Mikhail ELGIN (RUS) 7-5 6-4
Evgeny DONSKOY (RUS) vs [LL] Valery RUDNEV (RUS) 6-2 6-1
[4] Andreas BECK (GER) vs Miloslav MECIR (SVK) 6-4 6-1
[5] Roberto BAUTISTA-AGUT (ESP) vs Denis MATSUKEVITCH (RUS) 6-2 6-3
Evgeny KIRILLOV (RUS) vs [Q] Mikhail LEDOVSKIKH (RUS) 3-6 6-0 7-6(6)
Sergei BUBKA (UKR) vs [WC] Victor BALUDA (RUS) 6-2 6-4
[2] Konstantin KRAVCHUK (RUS) vs [WC] Daniyal ZAGIDULLIN (RUS) 6-3 6-0
Ostatnio edytowany przez Sempere (03-02-2011 21:24:38)
Offline
User
Kazań - 1. runda debla:
[1] M.ELGIN (RUS) & A.KUDRYAVTSEV (RUS) vs A.ARNABOLDI (ITA) & A.MENENDEZ-MACEIRAS (ESP) 6-3 6-4
M.COPIL (ROU) & D.MATSUKEVICH (RUS) vs [WC] V.BALUDA (RUS) & A.RUMYANTSEV (RUS) 6-3 6-0
I.BELYAEV (RUS) & E.DONSKOY (RUS) vs [4] D.MEFFERT (GER) & S.STADLER (GER) 2-6 6-2 10-8
M.VASILIEV (RUS) & J.ZOPP (EST) vs [WC] A.LOBKOV (RUS) & D.ZAGIDULLIN (RUS) 6-1 6-1
[WC] A.MANEGIN (RUS) & V.RESHETNIKOV (RUS) vs M.LEDOVSKIKH (RUS) & V.RUDNEV (RUS) 6-3 7-6(4)
E.KIRILLOV (RUS) & K.KRAVCHUK (RUS) vs [3] U.IGNATIK (BLR) & D.PAVLOVS (LAT) 6-2 1-6 10-4
N.FIDIRKO (BLR) & A.WEINTRAUB (ISR) vs S.BUBKA (UKR) & M.SEMJAN (SVK) 6-1 4-6 10-7
[2] Y.ALLEGRO (SUI) & A.BECK (GER) vs J.CLUSKEY (IRL) & M.MECIR (SVK) 7-6(2) 6-4
Offline
Ojciec Chrzestny
Ignatik oddał 3 gemy Weintraubowi. Białorusiński #1 juniorów sprzed paru sezonów zwyciężył 6-1 6-2.
Offline
User
Janowicz - Knittel 6/3 6/7 6/1, oby tak dalej.
Offline
User
Burnie - ćwierćfinały:
Flavio CIPOLLA (ITA) vs Pavol CERVENAK (SVK) 6-1 6-2
[8] Tatsuma ITO (JPN) vs James WARD (GBR) 6-4 6-4
[WC] Bernard TOMIC (AUS) vs [Q] Benjamin MITCHELL (AUS) 6-3 3-6 6-4
[WC] Chris GUCCIONE (AUS) vs [2] Paolo LORENZI (ITA) 6-3 6-3
Offline
User
Burnie - 1. runda debla:
[Alt] P.BESTER (CAN) & P.POLANSKY (CAN) vs [1] C.BALL (AUS) & C.GUCCIONE (AUS) 6-2 6-7(4) 10-7
T.ITO (JPN) & T.-H.YANG (TPE) vs C.EBELTHITE (AUS) & A.FEENEY (AUS) 2-6 6-4 10-5
[4] M.EBDEN (AUS) & S.GROTH (AUS) vs [WC] J.EASTON (AUS) & J.LINDNER (AUS) wo.
P.LORENZI (ITA) & G.ZEMLJA (SLO) vs L.ROSOL (CZE) & D.UDOMCHOKE (THA) 6-4 7-6(7)
B.KLEIN (AUS) & J.MILLMAN (AUS) vs [WC] G.JONES (AUS) & N.ROSHAN (AUS) 6-3 7-6(6)
[WC] J.LEMKE (AUS) & D.PROPOGGIA (AUS) vs [3] F.CIPOLLA (ITA) & J.SIRIANNI (AUS) 6-2 7-5
M.MATOSEVIC (AUS) & J.STATHAM (NZL) vs S.KADIR (AUS) & Y.SUGITA (JPN) 6-1 6-1
P.CERVENAK (SVK) & I.KLEC (SVK) vs [2] M.-X.GONG (CHN) & Z.LI (CHN) 5-7 7-6(1) 12-10
Offline
User
Burnie - ćwierćfinały debla:
[Alt] P.BESTER (CAN) & P.POLANSKY (CAN) vs T.ITO (JPN) & T.-H.YANG (TPE) 6-0 6-4
P.LORENZI (ITA) & G.ZEMLJA (SLO) vs [4] M.EBDEN (AUS) & S.GROTH (AUS) 6-2 3-6 10-6
[WC] J.LEMKE (AUS) & D.PROPOGGIA (AUS) vs B.KLEIN (AUS) & J.MILLMAN (AUS) 6-3 6-2
M.MATOSEVIC (AUS) & J.STATHAM (NZL) vs P.CERVENAK (SVK) & I.KLEC (SVK) 6-3 5-7 11-9
Offline