mtenis.pun.pl - forum fanów tenisa ATP
User
Kazań - 2. runda:
Ilya BELYAEV (RUS) vs Alexander LOBKOV (RUS) 6-4 6-1
Dominik MEFFERT (GER) vs [6] Uladzimir IGNATIK (BLR) 6-2 6-3
Marius COPIL (ROU) vs Adrian MENENDEZ-MACEIRAS (ESP) 6-3 6-4
Simon STADLER (GER) vs [Q] Alexander BURY (BLR) 6-1 6-4
[7] Jurgen ZOPP (EST) vs Andrea ARNABOLDI (ITA) 7-5 6-3
[4] Andreas BECK (GER) vs Evgeny DONSKOY (RUS) 6-4 6-4
Evgeny KIRILLOV (RUS) vs [5] Roberto BAUTISTA-AGUT (ESP) 6-4 6-4
Sergei BUBKA (UKR) vs [2] Konstantin KRAVCHUK (RUS) 6-3 6-2
Offline
User
Kazań - ćwierćfinały debla:
[1] M.ELGIN (RUS) & A.KUDRYAVTSEV (RUS) vs M.COPIL (ROU) & D.MATSUKEVICH (RUS) 6-3 6-2
M.VASILIEV (RUS) & J.ZOPP (EST) vs I.BELYAEV (RUS) & E.DONSKOY (RUS) 7-6(4) 5-7 10-7
E.KIRILLOV (RUS) & K.KRAVCHUK (RUS) vs [WC] A.MANEGIN (RUS) & V.RESHETNIKOV (RUS) 6-1 6-4
[2] Y.ALLEGRO (SUI) & A.BECK (GER) vs N.FIDIRKO (BLR) & A.WEINTRAUB (ISR) 6-3 6-4
Offline
User
Courmayeur - 2. runda:
[Q] Laurynas GRIGELIS (LTU) vs [1] Simone BOLELLI (ITA) 5-7 6-3 7-6(3)
Matthias BACHINGER (GER) vs [5] Benoit PAIRE (FRA) 6-3 3-6 7-6(3)
[4] Nicolas MAHUT (FRA) vs [Q] Gianluca NASO (ITA) 6-3 6-4
Ruben BEMELMANS (BEL) vs Romain JOUAN (FRA) 7-6(8) 4-6 6-2
[6] Martin KLIZAN (SVK) vs Sebastian RIESCHICK (GER) 6-1 6-1
[3] Gilles MULLER (LUX) vs [LL] Andrea STOPPINI (ITA) 6-4 6-1
[7] Jerzy JANOWICZ (POL) vs Bastian KNITTEL (GER) 6-3 6-7(5) 6-1
[2] Olivier ROCHUS (BEL) vs Joao SOUSA (POR) 3-6 6-4 6-4
Offline
User
Courmayeur - ćwierćfinały debla:
[1] M.EMMRICH (GER) & M.KOWALCZYK (POL) vs R.BEMELMANS (BEL) & M.KLIZAN (SVK) 7-6(4) 6-3
[4] M.GICQUEL (FRA) & N.MAHUT (FRA) vs M.BACHINGER (GER) & D.KINDLMANN (GER) 6-3 3-6 10-7
O.CHARROIN (FRA) & A.RENARD (FRA) vs [WC] A.BRIZZI (ITA) & F.COLANGELO (ITA) 6-1 6-4
[WC] A.FALGHERI (ITA) & L.GRIGELIS (LTU) vs C.GRASSI (ITA) & L.VANNI (ITA) 7-6(7) 6-4
Offline
Ojciec Chrzestny
Burnie - półfinały:
Flavio CIPOLLA (ITA) vs [8] Tatsuma ITO (JPN) 64 76
[WC] Chris GUCCIONE (AUS) vs [WC] Bernard TOMIC (AUS) 63 67 76
Tomić nie obroni tytułu, wypadnie z Top-200. Wspaniale znów widzieć Guccione w grze.
Offline
User
Kazań - ćwierćfinały:
Dominik MEFFERT (GER) vs Ilya BELYAEV (RUS) 4-6 6-1 6-4
Marius COPIL (ROU) vs Simon STADLER (GER) 6-4 6-4
[4] Andreas BECK (GER) vs [7] Jurgen ZOPP (EST) 6-3 7-6(0)
Evgeny KIRILLOV (RUS) vs Sergei BUBKA (UKR) 6-4 6-3
Kazań - półfinały debla:
[1] M.ELGIN (RUS) & A.KUDRYAVTSEV (RUS) vs M.VASILIEV (RUS) & J.ZOPP (EST) 6-3 6-3
[2] Y.ALLEGRO (SUI) & A.BECK (GER) vs E.KIRILLOV (RUS) & K.KRAVCHUK (RUS) 6-1 6-2
Offline
User
Courmayeur - ćwierćfinały:
Matthias BACHINGER (GER) vs [Q] Laurynas GRIGELIS (LTU) 6-2 6-1
[4] Nicolas MAHUT (FRA) vs Ruben BEMELMANS (BEL) 7-6(1) 1-6 7-6(2)
[3] Gilles MULLER (LUX) vs [6] Martin KLIZAN (SVK) 7-6(4) 7-6(0)
[7] Jerzy JANOWICZ (POL) vs [2] Olivier ROCHUS (BEL) 6-3 6-3
Brawo Jurek!
Offline
User
Burnie - półfinały debla:
[Alt] P.BESTER (CAN) & P.POLANSKY (CAN) vs P.LORENZI (ITA) & G.ZEMLJA (SLO) 7-5 6-4
M.MATOSEVIC (AUS) & J.STATHAM (NZL) vs [WC] J.LEMKE (AUS) & D.PROPOGGIA (AUS) 6-1 7-5
Offline
User
Burnie - finał:
Flavio CIPOLLA (ITA) vs [WC] Chris GUCCIONE (AUS) wo.
Burnie - finał debla:
[Alt] P.BESTER (CAN) & P.POLANSKY (CAN) vs M.MATOSEVIC (AUS) & J.STATHAM (NZL) 6-4 3-6 14-12
Offline
User
Courmayeur - półfinały debla:
[4] M.GICQUEL (FRA) & N.MAHUT (FRA) vs [1] M.EMMRICH (GER) & M.KOWALCZYK (POL) 63 62
O.CHARROIN (FRA) & A.RENARD (FRA) vs [WC] A.FALGHERI (ITA) & L.GRIGELIS (LTU) wo.
Offline
Ojciec Chrzestny
Sempere napisał:
Brawo Jurek!
No to chyba wreszcie Jurek doczeka się Top-150. Przed dzisiejszymi półfinałami jest 149.
Guccione
Offline
User
Wiecie może co stało się Chrisowi, że poddał mecz?
Offline
Buntownik z wyboru
Jurek przegrał w trzech setach z Mullerem. Okazja do rewanżu już w następnym tygodniu, bowiem z Luksemburczykiem Polak zmierzy się w pierwszej rundzie challenegera w Bergamo.
Offline
User
Courmayeur - półfinały:
[4] Nicolas MAHUT (FRA) vs Matthias BACHINGER (GER) 7-6(2) 6-4
[3] Gilles MULLER (LUX) vs [7] Jerzy JANOWICZ (POL) 4-6 6-4 6-1
Courmayeur - finał debla:
[4] M.GICQUEL (FRA) & N.MAHUT (FRA) vs O.CHARROIN (FRA) & A.RENARD (FRA) 6-3 6-4
Offline
User
Kazań - final debla:
[2] Y.ALLEGRO (SUI) & A.BECK (GER) vs [1] M.ELGIN (RUS) & A.KUDRYAVTSEV (RUS) 6-4 6-4
Offline
User
Kazań - półfinały:
Marius Copil (ROU) vs Dominik Meffert (GER) 6-2 3-6 6-3
(4)Andreas Beck (GER) vs Evgeny Kirillov (RUS) 7-6(6) 6-4
Offline
User
Widzu napisał:
Wiecie może co stało się Chrisowi, że poddał mecz?
Niestety Chrisowi po zaciętym półfinale z Tomikiem, odnowiła się stara kontuzja z którą zmagał się ostatnio przez dłuższy czas..
Szkoda bo też liczyłem na wygraną Chrisa.
Chris Guccione had to withdraw after he incurred an achilles injury.
Offline
User
Tego właśnie się bałem. Po raz kolejny odnawia mu się uraz Wracaj szybko!
Offline
User
Kazań - finał:
Marius COPIL (ROU) vs [4] Andreas BECK (GER) 6-4 6-4
Courmayeur - finał:
[4] Nicolas MAHUT (FRA) vs [3] Gilles MULLER (LUX) 7-6(4) 6-4
Offline