mtenis.pun.pl - forum fanów tenisa ATP
Administrator
Tydzień 6:
Data startu: 7 Luty
- Bergamo (Włochy)
Typ: €42,500+H
Zwycięzca 2010: Karol Beck (Słowacja)
Nawierzchnia: Hard (hala)
- Caloundra (Australia)
Typ: $50,000
Zwycięzca 2010: turnieju odbywa się po raz pierwszy
Nawierzchnia: Hard
- Quimper (Francja)
Typ: €30,000+H
Zwycięzca 2010: turnieju odbywa się po raz pierwszy
Nawierzchnia: Hard (hala)
Offline
Administrator
Quimper - lista zgłoszeń
# Mathieu, Paul-Henri FRA 94
Brands, Daniel GER 102
# Reister, Julian GER 112
Clement, Arnaud FRA 113
Haider-Maurer, Andreas AUT 117
Niland, Conor IRL 130
Ouanna, Josselin FRA 154
Millot, Vincent FRA 160
Bautista-Agut, Roberto ESP 171
Gicquel, Marc FRA 179
# Guez, David FRA 183
Gensse, Augustin FRA 189
Patience, Olivier FRA 195
Goffin, David BEL 205
# Krajinovic, Filip SRB 218
Burquier, Gregoire FRA 220
Rieschick, Sebastian GER 231
Mertens, Yannick BEL 240
Sousa, Joao POR 243
Rochette, Laurent FRA 246
Lobkov, Alexander RUS 254
Kim, Kevin USA 261
Offline
Administrator
Caloundra - lista zgłoszeń
Matosevic, Marinko AUS 138
# Lorenzi, Paolo ITA 140
Zemlja, Grega SLO 141
Ball, Carsten AUS 158
Rosol, Lukas CZE 162
Minar, Ivo CZE 168
Ebden, Matthew AUS 185
@ Udomchoke, Danai THA 188
Tomic, Bernard AUS 199
Millman, John AUS 203
Ward, James GBR 207
Polansky, Peter CAN 208
Klein, Brydan AUS 214
Lojda, Dusan CZE 227
Cervenak, Pavol SVK 235
Klec, Ivo SVK 238
Hernych, Jan CZE 241
Lindahl, Nick SWE 245
Cipolla, Flavio ITA 248
Jones, Greg AUS 253
Groth, Samuel AUS 259
Bester, Philip CAN 278
Offline
Administrator
Bergamo - lista zgłoszeń
Beck, Karol SVK 101
Bolelli, Simone ITA 104
Devvarman, Somdev IND 108
# Rochus, Olivier BEL 111
Soeda, Go JPN 119
Muller, Gilles LUX 122
Robert, Stephane FRA 124
# Fischer, Martin AUT 134
Kravchuk, Konstantin RUS 143
Kudryavtsev, Alexander RUS 147
Bozoljac, Ilija SRB 151
# Beck, Andreas GER 155
# Klizan, Martin SVK 156
# Janowicz, Jerzy POL 159
Van der Merwe, Izak RSA 175
Martin, Andrej SVK 177
# Bemelmans, Ruben BEL 181
Bachinger, Matthias GER 188
Ignatik, Uladzimir BLR 201
Viola, Matteo ITA 213
Zopp, Jurgen EST 219
# Witten, Jesse USA 224
Offline
User
Quimper - drabinka:
[1,WC] Nicolas MAHUT (FRA) vs [WC] Ludovic WALTER (FRA)
[Alt] Andrea ARNABOLDI (ITA) vs QUALIFIER
QUALIFIER vs QUALIFIER
QUALIFIER vs [6] Augustin GENSSE (FRA)
[4] Josselin OUANNA (FRA) vs Laurent ROCHETTE (FRA)
[Alt] Florian REYNET (FRA) vs Amir WEINTRAUB (ISR)
Gregoire BURQUIER (FRA) vs Adrian MENENDEZ-MACEIRAS (ESP)
Joao SOUSA (POR) vs [5] Roberto BAUTISTA-AGUT (ESP)
[7] Olivier PATIENCE (FRA) vs Kevin KIM (USA)
Matteo TREVISAN (ITA) vs Clement REIX (FRA)
Romain JOUAN (FRA) vs Charles-Antoine BREZAC (FRA)
Yannick MERTENS (BEL) vs [3] Vincent MILLOT (FRA)
[8] David GUEZ (FRA) vs [WC] Jonathan EYSSERIC (FRA)
[WC] Pierre-Hugues HERBERT (FRA) vs Henri KONTINEN (FIN)
Nikola MEKTIC (CRO) vs Marc GICQUEL (FRA)
Sebastian RIESCHICK (GER) vs [2] Conor NILAND (IRL)
Offline
User
Caloundra - drabinka:
[1] Marinko Matosevic (AUS) - Qualifier
Brydan Klein (AUS) - Nick Lindahl (AUS)
Pavol Cervenak (SVK) - Danai Udomchoke (THA)
Greg Jones (AUS) - [6] Jan Hernych (CZE)
[4] Carsten Ball (AUS) - Qualifier
[WC] James Lemke (AUS) - Michael Yani (USA)
James Ward (GBR) - Philip Bester (CAN)
[WC] James Duckworth (AUS) - [5] Grega Zemlja (SLO)
[7] Bernard Tomic (AUS) - Peter Polansky (CAN)
John Millman (AUS) - Samuel Groth (AUS)
Dusan Lojda (CZE) - Ivo Klec (SVK)
[WC] Benjamin Mitchell (AUS) - [3] Paolo Lorenzi (ITA)
[8] Matthew Ebden (AUS) - Hiroki Kondo (JPN)
[SE] Chris Guccione (AUS) - Qualifier
Qualifier - [WC] Matthew Barton (AUS)
Flavio Cipolla (ITA) - [2] Lukas Rosol (CZE)
Offline
User
Bergamo - drabinka:
[1,WC] Andreas SEPPI (ITA) vs [SE] Dominik MEFFERT (GER)
Ruben BEMELMANS (BEL) vs QUALIFIER
Martin FISCHER (AUT) vs [WC] Dominik HRBATY (SVK)
Uladzimir IGNATIK (BLR) vs [5] Somdev DEVVARMAN (IND)
[3] Simone BOLELLI (ITA) vs Dieter KINDLMANN (GER)
[WC] Joachim JOHANSSON (SWE) vs Andreas BECK (GER)
Alexander KUDRYAVTSEV (RUS) vs [SE] Marius COPIL (ROU)
Matteo VIOLA (ITA) vs [6] Go SOEDA (JPN)
[8] Stephane ROBERT (FRA) vs QUALIFIER
QUALIFIER vs Frederik NIELSEN (DEN)
Matthias BACHINGER (GER) vs QUALIFIER
Jerzy JANOWICZ (POL) vs [4] Gilles MULLER (LUX)
[7] Olivier ROCHUS (BEL) vs [WC] Laurynas GRIGELIS (LTU)
Martin KLIZAN (SVK) vs Andrej MARTIN (SVK)
Izak VAN DER MERWE (RSA) vs Ilija BOZOLJAC (SRB)
Jurgen ZOPP (EST) vs [2] Karol BECK (SVK)
Offline
User
Ciekawa obsada. Janowicz ma szansę na zreważowanie się Mullerowi. Tytuł powinien wygrać Seppi.
Panowie mam pytanie. Nie wiedziałem gdzie to napisać więc piszę tutaj. Gdzie można regularnie śledzić wyniki z Futersów ?
Offline
User
Guillermo Coria napisał:
Ciekawa obsada. Janowicz ma szansę na zreważowanie się Mullerowi. Tytuł powinien wygrać Seppi.
Panowie mam pytanie. Nie wiedziałem gdzie to napisać więc piszę tutaj. Gdzie można regularnie śledzić wyniki z Futersów ?
Niestety futuresy nie mają swojego oficjalnego livescora. Na stronie ATP w podstronie ATP Challenger Tour na samym dole są drabinki futuresów.
A skąd twoje zainteresowanie futuresami?. Mało jest w Polsce tego typu fanatyków.
Offline
User
Quimper:
Mathieu, Paul-Henri
Brands, Daniel
Reister, Julian
Clement, Arnaud
Haider-Maurer, Andreas
Wszyscy OUT.
Offline
Pusher
Ja inaczej zrozumiałem postawione przez Amira pytanie, tj. "regularne" w znaczeniu pojawiania się w miarę na bieżąco wyników.
Znam taką stronę: http://www.itftennis.com/mens/ .
Offline
Ojciec Chrzestny
Jurkowi nie udał się rewanż na Mullerze. Luksemburczyk ponownie lepszy, 63 76.
Offline
Buntownik z wyboru
Caloundra - 1. runda
[1] Marinko MATOSEVIC (AUS) vs [Q] di WU (CHN) 6-0 2-6 6-4
Brydan KLEIN (AUS) vs Nick LINDAHL (AUS) 6-3 7-5
Danai UDOMCHOKE (THA) vs Pavol CERVENAK (SVK) 4-6 7-6(2) 6-2
Greg JONES (AUS) vs [6] Jan HERNYCH (CZE) 2-6 6-4 7-5
[4] Carsten BALL (AUS) vs [Q] Daniel YOO (KOR) 7-6(3) 6-2
[WC] James LEMKE (AUS) vs Michael YANI (USA) 5-1 ret’d
Philip BESTER (CAN) vs James WARD (GBR) 4-6 6-1 7-6(5)
[5] Grega ZEMLJA (SLO) vs [WC] James DUCKWORTH (AUS) 6-4 7-5
[7] Bernard TOMIC (AUS) vs Peter POLANSKY (CAN) 7-6(3) 2-6 6-3
John MILLMAN (AUS) vs Samuel GROTH (AUS) 6-2 2-6 7-5
Ivo KLEC (SVK) vs Dusan LOJDA (CZE) 6-3 6-4
[3] Paolo LORENZI (ITA) vs [WC] Benjamin MITCHELL (AUS) 3-6 6-3 6-2
[8] Matthew EBDEN (AUS) vs Hiroki KONDO (JPN) 6-2 6-1
[Q] Tsung-Hua YANG (TPE) vs [LL] Mao-Xin GONG (CHN) 6-2 6-4
[Q] Dayne KELLY (AUS) vs [WC] Matthew BARTON (AUS) 7-5 7-6(4)
Flavio CIPOLLA (ITA) vs [2] Lukas ROSOL (CZE) 6-3 3-6 6-2
Offline
User
Quimper - 1. runda:
[WC] Ludovic WALTER (FRA) vs [1,WC] Nicolas MAHUT (FRA) 7-5 6-4
[Q] Kenny DE SCHEPPER (FRA) vs [Alt] Andrea ARNABOLDI (ITA) 7-6(8) 6-7(4) 6-4
[Q] Mathieu RODRIGUES (FRA) vs [Q] Nicolas RENAVAND (FRA) 7-6(5) 6-4
[6] Augustin GENSSE (FRA) vs [Q] Maxime TEIXEIRA (FRA) 7-6(4) 6-4
Laurent ROCHETTE (FRA) vs [4] Josselin OUANNA (FRA) 6-3 6-3
Amir WEINTRAUB (ISR) vs [Alt] Florian REYNET (FRA) 6-3 5-7 6-4
Gregoire BURQUIER (FRA) vs Adrian MENENDEZ-MACEIRAS (ESP) 4-6 7-5 6-3
[5] Roberto BAUTISTA-AGUT (ESP) vs Joao SOUSA (POR) 6-2 6-2
[7] Olivier PATIENCE (FRA) vs Kevin KIM (USA) 6-4 4-6 7-6(0)
Clement REIX (FRA) vs Matteo TREVISAN (ITA) 6-2 7-5
Romain JOUAN (FRA) vs Charles-Antoine BREZAC (FRA) 7-6(6) 6-7(5) 6-3
[3] Vincent MILLOT (FRA) vs Yannick MERTENS (BEL) 6-4 6-3
[8] David GUEZ (FRA) vs [WC] Jonathan EYSSERIC (FRA) 6-2 6-3
[WC] Pierre-Hugues HERBERT (FRA) vs Henri KONTINEN (FIN) 7-5 6-4
Marc GICQUEL (FRA) vs Nikola MEKTIC (CRO) 6-3 7-6(1)
Sebastian RIESCHICK (GER) vs [2] Conor NILAND (IRL) 6-4 6-3
Ostatnio edytowany przez Sempere (10-02-2011 14:48:24)
Offline
User
Bergamo - 1. runda:
[1,WC] Andreas SEPPI (ITA) vs [SE] Dominik MEFFERT (GER) 6-4 6-4
Ruben BEMELMANS (BEL) vs [Q] Boris PASHANSKI (SRB) 6-4 6-2
[WC] Dominik HRBATY (SVK) vs Martin FISCHER (AUT) 6-3 6-2
Uladzimir IGNATIK (BLR) vs [LL] Alberto BRIZZI (ITA) 6-3 6-2
Dieter KINDLMANN (GER) vs [3] Simone BOLELLI (ITA) 6-1 6-4
[WC] Joachim JOHANSSON (SWE) vs Andreas BECK (GER) 7-5 6-4
Alexander KUDRYAVTSEV (RUS) vs [SE] Marius COPIL (ROU) 5-2 ret’d
[6] Go SOEDA (JPN) vs Matteo VIOLA (ITA) 6-4 6-3
[8] Stephane ROBERT (FRA) vs [Q] Farrukh DUSTOV (UZB) 7-5 7-5
Frederik NIELSEN (DEN) vs [Q] Dusan LAJOVIC (SRB) 6-3 6-3
Matthias BACHINGER (GER) vs [Q] Alexander SADECKY (SUI) 6-4 6-2
[4] Gilles MULLER (LUX) vs Jerzy JANOWICZ (POL) 6-3 7-6(4)
[7] Olivier ROCHUS (BEL) vs [WC] Laurynas GRIGELIS (LTU) 6-4 6-4
Martin KLIZAN (SVK) vs Andrej MARTIN (SVK) 6-4 1-6 7-6(3)
Ilija BOZOLJAC (SRB) vs Izak VAN DER MERWE (RSA) 7-6(3) 6-2
Jurgen ZOPP (EST) vs [2] Karol BECK (SVK) 6-2 7-6(4)
Ostatnio edytowany przez Sempere (10-02-2011 14:44:41)
Offline
Ojciec Chrzestny
Pim-Pim wrócił!
Joachim pokonał w 1 rundzie challengera w Bergamo Andreasa Becka 7-5 6-4. Brawo!
Offline
User
Bergamo - 1. runda debla:
Martin FISCHER/Philipp OSWALD (AUT) d. [1] Colin FLEMING/Lovro ZOVKO (GBR/CRO) 7-6(5) 1-6 (11-9)
Tomasz BEDNAREK/Ilija BOZOLJAC (POL/SRB) d. Nikolaus MOSER/Deniss PAVLOVS (AUT/LAT) 3-6 6-3 (10-5)
[WC] Alberto BRIZZI/Matteo VOLANTE (ITA) d. [3] Sanchai RATIWATANA/Sonchat RATIWATANA (THA) 7-6(2) 7-6(4)
Frederik NIELSEN/Kenneth SKUPSKI (DEN/GBR) d. Thomas FABBIANO/Izak VAN DER MERWE (ITA/RSA) 6-3 7-6(4)
Uladzimir IGNATIK/Alessandro MOTTI (BLR/ITA) d. [WC] Federico TORRESI/Luca VANNI (ITA) 6-3 3-6 (13-11)
Michail ELGIN/Alexandre KUDRYAVTSEV (RUS) d. [4] Martin EMMRICH/Mateusz KOWALCZYK (GER/POL) 6-7(4) 6-4 (10-8)
Walter TRUSENDI/Matteo VIOLA (ITA) d. Karol BECK/Andrej MARTIN (SVK) w/o
[WC] Dominik HRBATY/Martin KLIZAN (SVK) d. [2] David MARTIN/Martin SLANAR (USA/AUT) 6-4 6-7(5) (10-7)
Offline
User
Quimper - 1. runda debla:
[1] Jamie CERRETANI/Adil SHAMASDIN (USA/CAN) have a Bye
Jonathan EYSSERIC/Nicolas RENAVAND (FRA) d. Kevin KIM/Amir WEINTRAUB (USA/ISR) 1-6 7-5 (11-9)
[3] Treat HUEY/Purav RAJA (PHI/IND) d. Charles-Antoine BREZAC/Vincent STOUFF (FRA) 6-3 7-6(3)
Romain JOUAN/Mathieu RODRIGUES (FRA) d. Gleb SAKHAROV/Maxime TEIXEIRA (FRA) w/o
Henri KONTINEN/Sebastian RIESCHICK (FIN/GER) d. James CLUSKEY/James Mcgee (IRL) 6-2 7-6(6)
[4] Yves ALLEGRO/Olivier CHARROIN (SUI/FRA) d. Gregoire BURQUIER/Clement REIX (FRA) 6-2 5-7 (10-4)
Florian REYNET/Laurent ROCHETTE (FRA) d. [WC] Frederic LE BIAN/Kevin NERZIC (FRA) 6-4 6-1
[2] Jamie DELGADO/Jonathan MARRAY (GBR) d. Pierre-Hugues HERBERT/Barry KING (FRA/IRL) 6-3 6-4
Offline
User
Caloundra - 2. runda:
[1] Marinko MATOSEVIC (AUS) vs Brydan KLEIN (AUS) 7-5 6-2
Danai UDOMCHOKE (THA) vs Greg JONES (AUS) 6-4 6-4
[4] Carsten BALL (AUS) vs [WC] James LEMKE (AUS) 6-3 6-4
[5] Grega ZEMLJA (SLO) vs Philip BESTER (CAN) 7-6(4) 7-6(4)
[7] Bernard TOMIC (AUS) vs John MILLMAN (AUS) 1-6 6-1 7-6(6)
Ivo KLEC (SVK) vs [3] Paolo LORENZI (ITA) 7-5 6-3
[8] Matthew EBDEN (AUS) vs [Q] Tsung-Hua YANG (TPE) 6-0 3-6 6-1
Flavio CIPOLLA (ITA) vs [Q] Dayne KELLY (AUS) 6-4 6-4
Offline
User
Caloundra - 1. runda debla:
Pavol CERVENAK/Ivo KLEC (SVK) d. [1] Colin EBELTHITE/Adam FEENEY (AUS) 6-4 6-4
[WC] Matthew Barton/Michael Look (AUS) d. Paolo Lorenzi/Grega Zemlja (ITA/SLO) 6-1 6-4
[4] Sadik KADIR/Tsung-Hua YANG (AUS/TPE) d. Nima Roshan/Joseph Sirianni (AUS) 6-4 7-5
Marinko MATOSEVIC/Rubin STATHAM (AUS/NZL) d. [WC] Greg JONES/Joel LINDNER (AUS) 7-5 3-6 (10-7)
Hiroki KONDO/Danai UDOMCHOKE (JPN/THA) d. Philip BESTER/Peter POLANSKY (CAN) 6-3 6-7(7) (10-5)
[3] Matthew EBDEN/Samuel GROTH (AUS) d. Mao-Xin GONG/Di WU (CHN) 3-6 6-4 (10-5)
[WC] James DUCKWORTH/James LEMKE (AUS) d. Carsten BALL/Nick LINDAHL (AUS/SWE) w/o
[2] Flavio CIPOLLA/Lukas ROSOL (ITA/CZE) d. Brydan KLEIN/John MILLMAN (AUS) 6-4 7-5
Offline