mtenis.pun.pl - forum fanów tenisa ATP
Buntownik z wyboru
Tydzień 18:
Data startu: 2 Maj
- Rzym (Włochy)
Typ: € 30,000+H
Zwycięzca 2010: Federico Del Bonis (Argentyna)
Nawierzchnia: ziemna
- Savannah (USA)
Typ: $ 50,000
Zwycięzca 2010: Kei Nishikori (Japonia)
Nawierzchnia: ziemna
- Praga (Czechy)
Typ: € 85,000
Zwycięzca 2010: turniej nie odbywał się
Nawierzchnia: ziemna
Offline
User
Rzym - lista zgłoszeń:
Kamke, Tobias GER 74
Zverev, Mischa GER 97
Reister, Julian GER 100
Brown, Dustin GER 101
Daniel, Marcos BRA 105
Muller, Gilles LUX 109
Phau, Bjorn GER 113
Beck, Andreas GER 118
Lorenzi, Paolo ITA 119
Paire, Benoit FRA 121
Greul, Simon GER 126
Fischer, Martin AUT 127
Schwank, Eduardo ARG 129
Clement, Arnaud FRA 132
Capdeville, Paul CHI 139
Di Mauro, Alessio ITA 141
Roger-Vasselin, Edouard FRA 145
Kravchuk, Konstantin RUS 158
Mayer, Leonardo ARG 161
Schoorel, Thomas NED 162
Guez, David FRA 164
Luczak, Peter AUS 167
Offline
User
Savannah - lista zgłoszeń:
Sweeting, Ryan USA 67
Kendrick, Robert USA 81
Russell, Michael USA 91
Dabul, Brian ARG 104
Young, Donald USA 122
Harrison, Ryan USA 128
Matosevic, Marinko AUS 143
Niland, Conor IRL 150
Reynolds, Bobby USA 151
Van der Merwe, Izak RSA 152
Blake, James USA 154
Zemlja, Grega SLO 156
# Ginepri, Robby USA 165
Lapentti, Giovanni ECU 166
Smyczek, Tim USA 175
Brzezicki, Juan Pablo ARG 176
Ball, Carsten AUS 183
De Voest, Rik RSA 184
Dancevic, Frank CAN 197
Kuznetsov, Alex USA 199
Wolmarans, Fritz RSA 205
Estrella, Victor DOM 211
Offline
User
Praga - lista zgłoszeń:
Chardy, Jeremy FRA 54
Kukushkin, Mikhail KAZ 64
Dimitrov, Grigor BUL 71
Benneteau, Julien FRA 79
Serra, Florent FRA 94
Machado, Rui POR 96
Hajek, Jan CZE 102
Brands, Daniel GER 103
Bogomolov Jr., Alex USA 106
Gremelmayr, Denis GER 107
Pospisil, Jaroslav CZE 112
Huta Galung, Jesse NED 116
Zeballos, Horacio ARG 117
Lacko, Lukas SVK 120
Schukin, Yuri KAZ 123
Rosol, Lukas CZE 124
Minar, Ivo CZE 130
Bachinger, Matthias GER 134
Dutra Da Silva, Rogerio BRA 137
Kudryavtsev, Alexander RUS 144
Bohli, Stephane SUI 146
Przysiezny, Michal POL 148
Offline
User
Rzym - drabinka:
[1] Tobias KAMKE (GER) vs Konstantin KRAVCHUK (RUS)
Marc GICQUEL (FRA) vs Alessio DI MAURO (ITA)
Dustin BROWN (GER) vs Arnaud CLEMENT (FRA)
[WC] Matteo TREVISAN (ITA) vs [5] Benoit PAIRE (FRA)
[3] Mischa ZVEREV (GER) vs Adrian UNGUR (ROU)
Eduardo SCHWANK (ARG) vs QUALIFIER
Paul CAPDEVILLE (CHI) vs Jose ACASUSO (ARG)
Ruben BEMELMANS (BEL) vs [7] Thomas SCHOOREL (NED)
[6] Bjorn PHAU (GER) vs Edouard ROGER-VASSELIN (FRA)
[WC] Nicolas MASSU (CHI) vs [WC] Simone VAGNOZZI (ITA)
Robert FARAH (COL) vs Peter LUCZAK (AUS)
QUALIFIER vs [4] Andreas BECK (GER)
[8] Gilles MULLER (LUX) vs QUALIFIER
Martin FISCHER (AUT) vs David GUEZ (FRA)
Paolo LORENZI (ITA) vs QUALIFIER
[WC] Simone BOLELLI (ITA) vs [2] Julian REISTER (GER)
Offline
User
Praga - drabinka:
[1] Jeremy CHARDY (FRA) vs QUALIFIER
Jaroslav POSPISIL (CZE) vs [WC] Fernando GONZALEZ (CHI)
[WC] Jan BLECHA (CZE) vs Lukas LACKO (SVK)
Daniel BRANDS (GER) vs [6] Florent SERRA (FRA)
[3] Julien BENNETEAU (FRA) vs Vincent MILLOT (FRA)
QUALIFIER vs Denis GREMELMAYR (GER)
Lukas ROSOL (CZE) vs Jerzy JANOWICZ (POL)
QUALIFIER vs [7] Rui MACHADO (POR)
[5] Jan HAJEK (CZE) vs [WC] Tiago FERNANDES (BRA)
Alexander KUDRYAVTSEV (RUS) vs Horacio ZEBALLOS (ARG)
Yuri SCHUKIN (KAZ) vs Ivo MINAR (CZE)
[WC] Jiri VESELY (CZE) vs [4] Matthias BACHINGER (GER)
[8] Alex BOGOMOLOV JR. (USA) vs [SE] Adam KELLNER (HUN)
Rogerio DUTRA DA SILVA (BRA) vs Jesse HUTA GALUNG (NED)
QUALIFIER vs Uladzimir IGNATIK (BLR)
[SE] Stephane ROBERT (FRA) vs [2] Grigor DIMITROV (BUL)
Ostatnio edytowany przez Sempere (01-05-2011 17:22:49)
Offline
User
Savannah - drabinka:
(1)Robert Kendrick (USA) vs Victor Estrella (DOM)
(WC)Mark Oljaca (USA) vs (q)
(ALT)Philip Bester (CAN) vs (ALT)Chris Guccione (AUS)
(q) vs (6)Marinko Matosevic (AUS)
(4)Ryan Harrison (USA) vs Juan Pablo Brzezicki (ARG)
(WC)Andrea Collarini (USA) vs Rik De Voest (RSA)
James Ward (GBR) vs Conor Niland (IRL)
(WC)Wesley Whitehouse (RSA) vs (7)Bobby Reynolds (USA)
(5)Izak Van Der Merwe (RSA) vs (WC)Denis Kudla (USA)
Fritz Wolmarans (RSA) vs (q)
Lester Cook (USA) vs Jesse Witten (USA)
Frank Dancevic (CAN) vs (3)Donald Young (USA)
(8)James Blake (USA) vs (q)
Ricardo Hocevar (BRA) vs Grega Zemlja (SLO)
Tim Smyczek (USA) vs Fernando Romboli (BRA)
Alex Kuznetsov (USA) vs (2)Michael Russell (USA)
Offline
Ojciec Chrzestny
Schoorel lepszy od Bemelmansa. Holender wygrał już chyba 11 mecz z rzędu w challengerach i w ogóle, po 2 triumfach w poprzednim miesiącu. Czekamy na Top-100.
Offline
Buntownik z wyboru
Praga - 1. runda:
[1] Jeremy CHARDY (FRA) d. [Q] Alexander BURY (BLR) 6-1 6-2
[WC] Fernando GONZALEZ (CHI) vs Jaroslav POSPISIL (CZE) 6-4 6-2
Lukas LACKO (SVK) d. [WC] Jan BLECHA (CZE) 6-1 6-2
[6] Florent SERRA (FRA) d. Daniel BRANDS (GER) 6-3 6-2
[3] Julien BENNETEAU (FRA) d. Vincent MILLOT (FRA) 7-5 6-7(7) 6-3
Denis GREMELMAYR (GER) d. [Q] James LEMKE (AUS) 6-0 6-2
Lukas ROSOL (CZE) d. Jerzy JANOWICZ (POL) 6-4 6-4
[7] Rui MACHADO (POR) d. [Q] Nicolas DEVILDER (FRA) 4-6 6-3 6-2
[5] Jan HAJEK (CZE) d. [WC] Tiago FERNANDES (BRA) 7-6(7) 6-3
Horacio ZEBALLOS (ARG) d. Alexander KUDRYAVTSEV (RUS) 6-2 6-4
Ivo MINAR (CZE) d. Yuri SCHUKIN (KAZ) 6-4 6-3
[4] Matthias BACHINGER (GER) d. [WC] Jiri VESELY (CZE) 6-2 7-5
[8] Alex BOGOMOLOV JR. (USA) d. [SE] Adam KELLNER (HUN) 6-2 6-4
Jesse HUTA GALUNG (NED) d. Rogerio DUTRA DA SILVA (BRA) 6-4 7-5
[Q] Dennis BLOEMKE (GER) d. Uladzimir IGNATIK (BLR) 6-7(9) 6-2 6-2
[2] Grigor DIMITROV (BUL) d. [SE] Stephane ROBERT (FRA) 6-1 3-6 6-3
Offline
Buntownik z wyboru
Rzym - 1. runda:
[1] Tobias KAMKE (GER) d. Konstantin KRAVCHUK (RUS) 6-1 7-6(3)
Alessio DI MAURO (ITA) d. Marc GICQUEL (FRA) 6-4 2-6 6-4
Dustin BROWN (GER) d. Arnaud CLEMENT (FRA) 6-2 4-6 7-6(2)
[5] Benoit PAIRE (FRA) d. [WC] Matteo TREVISAN (ITA) 6-4 6-4
Adrian UNGUR (ROU) d. [3] Mischa ZVEREV (GER) 5-2 ret’d
Eduardo SCHWANK (ARG) vs [Q] Juan Sebastian CABAL (COL) 6-4 6-2
Jose ACASUSO (ARG) d. Paul CAPDEVILLE (CHI) 7-6(1) 7-5
[7] Thomas SCHOOREL (NED) d. Ruben BEMELMANS (BEL) 6-3 5-7 6-3
Edouard ROGER-VASSELIN (FRA) d. [6] Bjorn PHAU (GER) 6-4 6-1
[WC] Simone VAGNOZZI (ITA) d. [WC] Nicolas MASSU (CHI) 3-6 6-3 6-2
Peter LUCZAK (AUS) d. Robert FARAH (COL) 6-2 7-6(6)
[Q] Pablo CARRENO-BUSTA (ESP) vs Bastian Kinttel (GER) 6-1 6-3
[8] Gilles MULLER (LUX) d. [Q] Andrea ARNABOLDI (ITA) 4-6 7-6(4) 6-4
Martin FISCHER (AUT) d. David GUEZ (FRA) 7-5 6-3
Paolo LORENZI (ITA) d. [Q] Carlos SALAMANCA (COL) 6-3 6-3
[WC] Simone BOLELLI (ITA) d. [2] Julian REISTER (GER) 7-6(5) 6-4
Offline
Buntownik z wyboru
Savannah - 1. runda:
[1] Robert KENDRICK (USA) d. Victor ESTRELLA (DOM) 6-7(4) 7-5 7-5
[Q] Amer DELIC (BIH) d. [WC] Mark OLJACA (USA) 6-2 6-0
[Alt] Chris GUCCIONE (AUS) d. [Alt] Philip BESTER (CAN) 6-1 0-0 ret’d
[Q] Wayne ODESNIK (USA) d. [6] Marinko MATOSEVIC (AUS) 6-0 7-6(1)
[4] Ryan HARRISON (USA) d. Juan Pablo BRZEZICKI (ARG) 7-6(4) 1-6 6-4
Rik DE VOEST (RSA) d. [WC] Andrea COLLARINI (USA) 6-2 5-7 6-4
James WARD (GBR) d. Conor NILAND (IRL) 6-2 6-1
[7] Bobby REYNOLDS (USA) d. [WC] Wesley WHITEHOUSE (RSA) 6-1 6-3
[WC] Denis KUDLA (USA) d. [5] Izak VAN DER MERWE (RSA) 7-6(4) 6-4
[LL] Michael YANI (USA) d. [Q] Luka GREGORC (SLO) 7-6(1) 6-2
Jesse WITTEN (USA) d. Lester COOK (USA) 6-2 0-0 ret’d
[3] Donald YOUNG (USA) d. Frank DANCEVIC (CAN) 6-1 6-2
[8] James BLAKE (USA) d. [Q] Morgan PHILLIPS (GBR) 6-3 6-4
Ricardo HOCEVAR (BRA) d. Grega ZEMLJA (SLO) 6-3 5-7 6-4
Fernando ROMBOLI (BRA) d. Tim SMYCZEK (USA) 5-7 6-2 6-4
[2] Michael RUSSELL (USA) d. Alex KUZNETSOV (USA) 6-0 6-2
Offline
Ojciec Chrzestny
Dobrze radzi sobie Harrison, który jest już w 1/4 (ograł de Voesta w 3 setach).
W Pradze już bez najwyżej rozstawionych. Swój udział w imprezie zakończyli Chardy i Dimitrov. Francuz przegrał z powracającym do gry Fernando Gonzalezem.
Offline
Buntownik z wyboru
Praga - 2. runda:
[WC] Fernando GONZALEZ (CHI) d. [1] Jeremy CHARDY (FRA) 6-3 6-4
Lukas LACKO (SVK) d. [6] Florent SERRA (FRA) 6-4 6-2
[3] Julien BENNETEAU (FRA) d. Denis GREMELMAYR (GER) 3-6 6-4 6-3
Lukas ROSOL (CZE) d. [7] Rui MACHADO (POR) 6-7(5) 6-1 7-6(8)
[5] Jan HAJEK (CZE) d. Horacio ZEBALLOS (ARG) 4-6 6-1 6-2
Ivo MINAR (CZE) d. [4] Matthias BACHINGER (GER) 6-4 6-4
[8] Alex BOGOMOLOV JR. (USA) d. Jesse HUTA GALUNG (NED) 6-7(4) 6-4 6-3
[Q] Dennis BLOEMKE (GER) d. [2] Grigor DIMITROV (BUL) 1-6 6-3 6-0
Offline
Buntownik z wyboru
Rzym - 2. runda:
[1] Tobias KAMKE (GER) d. Alessio DI MAURO (ITA) 6-4 6-3
Dustin BROWN (GER) d. [5] Benoit PAIRE (FRA) 6-3 4-6 6-1
Eduardo SCHWANK (ARG) d. Adrian UNGUR (ROU) 6-3 7-5
Jose ACASUSO (ARG) vs [7] Thomas SCHOOREL (NED) 4-6 6-4 7-5
[WC] Simone VAGNOZZI (ITA) d. Edouard ROGER-VASSELIN (FRA) wo.
[Q] Pablo CARRENO-BUSTA (ESP) d. Peter LUCZAK (AUS) 6-1 1-6 6-1
Martin FISCHER (AUT) d. [8] Gilles MULLER (LUX) 6-4 7-6(5)
[WC] Simone BOLELLI (ITA) d. Paolo LORENZI (ITA) 6-4 6-4
Offline
Buntownik z wyboru
Savannah - 2. runda:
[Q] Amer DELIC (BIH) d. [1] Robert KENDRICK (USA) 6-3 7-5
[Q] Wayne ODESNIK (USA) d. [Alt] Chris GUCCIONE (AUS) 6-2 6-1
[4] Ryan HARRISON (USA) d. Rik DE VOEST (RSA) 4-6 6-4 6-3
[7] Bobby REYNOLDS (USA) d. James WARD (GBR) 6-2 6-4
[LL] Michael YANI (USA) d. [WC] Denis KUDLA (USA) 6-2 6-3
[3] Donald YOUNG (USA) vs Jesse WITTEN (USA) 6-1 6-4
[8] James BLAKE (USA) d. Ricardo HOCEVAR (BRA) 7-5 6-4
[2] Michael RUSSELL (USA) d. Fernando ROMBOLI (BRA) 6-3 6-0
Offline
Buntownik z wyboru
Praga - 1/4 :
[WC] Fernando GONZALEZ (CHI) d. Lukas LACKO (SVK) 6-4 6-4
Lukas ROSOL (CZE) d. [3] Julien BENNETEAU (FRA) 3-6 6-2 6-4
Ivo MINAR (CZE) d. [5] Jan HAJEK (CZE) wo.
[8] Alex BOGOMOLOV JR. (USA) d. [Q] Dennis BLOEMKE (GER) 6-3 4-6 6-4
Offline
Buntownik z wyboru
Rzym - 1/4:
Dustin BROWN (GER) d. [1] Tobias KAMKE (GER) 1-6 6-3 6-3
Eduardo SCHWANK (ARG) d. Jose ACASUSO (ARG) 6-1 6-2
[WC] Simone VAGNOZZI (ITA) d. [Q] Pablo CARRENO-BUSTA (ESP) 6-2 6-4
[WC] Simone BOLELLI (ITA) d. Martin FISCHER (AUT) 6-4 6-2
Offline
Buntownik z wyboru
Rzym - 1/2:
Eduardo SCHWANK (ARG) d. Dustin BROWN (GER) 1-6 6-4 6-4
[WC] Simone BOLELLI (ITA) d. [WC] Simone VAGNOZZI (ITA) 6-2 7-6(3)
Offline
Come on Andy !
Gonzo skreczował w drugim secie meczu z Lukasem Rosolem w Pradze. Mam nadzieję, że to nic poważnego.
Offline
Buntownik z wyboru
Praga - 1/2:
Lukas ROSOL (CZE) d. [WC] Fernando GONZALEZ (CHI) 3-6 4-0 ret’d
[8] Alex BOGOMOLOV JR. (USA) d. Ivo MINAR (CZE) 7-6(3) 6-4
Offline