mtenis.pun.pl - forum fanów tenisa ATP
Alessandria - lista zgłoszeń:
Gremelmayr, Denis GER 95
Beck, Andreas GER 110
Phau, Bjorn GER 111
Junqueira, Diego ARG 125
Schukin, Yuri KAZ 134
Dutra Da Silva, Rogerio BRA 138
Capdeville, Paul CHI 140
Di Mauro, Alessio ITA 142
Fischer, Martin AUT 145
Souza, Joao BRA 146
Lorenzi, Paolo ITA 148
Zemlja, Grega SLO 154
Kravchuk, Konstantin RUS 162
Chiudinelli, Marco SUI 164
Ungur, Adrian ROU 165
Mayer, Leonardo ARG 168
Brzezicki, Juan Pablo ARG 170
Martin, Andrej SVK 178
Dancevic, Frank CAN 180
Bagnis, Facundo ARG 182
Molteni, Andres ARG 187
Luczak, Peter AUS 188
Offline
User
Alessandria - drabinka:
[1] Diego JUNQUEIRA (ARG) vs QUALIFIER
Andrej MARTIN (SVK) vs QUALIFIER
[WC] Gianluca NASO (ITA) vs Roberto BAUTISTA-AGUT (ESP)
Adrian UNGUR (ROU) vs [6] Rogerio DUTRA DA SILVA (BRA)
[4] Martin FISCHER (AUT) vs QUALIFIER
Facundo BAGNIS (ARG) vs QUALIFIER
Yuri SCHUKIN (KAZ) vs [Alt] Ruben BEMELMANS (BEL)
Marco CHIUDINELLI (SUI) vs [7] Alessio DI MAURO (ITA)
[5] Paul CAPDEVILLE (CHI) vs [WC] Sergei BUBKA (UKR)
Alex KUZNETSOV (USA) vs Juan Pablo BRZEZICKI (ARG)
[SE] Pablo CARRENO-BUSTA (ESP) vs Konstantin KRAVCHUK (RUS)
Andres MOLTENI (ARG) vs [3] Paolo LORENZI (ITA)
[8] Grega ZEMLJA (SLO) vs Julio SILVA (BRA)
Peter LUCZAK (AUS) vs [WC] Alessandro GIANNESSI (ITA)
Frederik NIELSEN (DEN) vs [WC] Matteo TREVISAN (ITA)
Matteo VIOLA (ITA) vs [2] Joao SOUZA (BRA)
Offline
User
Alessandria - 1. runda:
[1] Diego JUNQUEIRA (ARG) d. [Q] Peter POLANSKY (CAN) 6-7(5) 6-1 6-0
[Q] Evgeny KOROLEV (KAZ) d. Andrej MARTIN (SVK) 6-4 2-0 ret'd
Roberto BAUTISTA-AGUT (ESP) d. [WC] Gianluca NASO (ITA) 4-6 7-6(5) 6-2
Adrian UNGUR (ROU) d. [6] Rogerio DUTRA DA SILVA (BRA) 7-6(1) 6-3
[4] Martin FISCHER (AUT) d. [Q] Ivan NAVARRO (ESP) 6-4 7-6(4)
Facundo BAGNIS (ARG) d. [Q] Jesse WITTEN (USA) 3-6 6-4 6-3
[Alt] Ruben BEMELMANS (BEL) d. Yuri SCHUKIN (KAZ) 2-6 6-0 7-5
[7] Alessio DI MAURO (ITA) d. Marco CHIUDINELLI (SUI) 6-3 7-6(4)
[5] Paul CAPDEVILLE (CHI) d. [WC] Sergei BUBKA (UKR) 6-0 6-3
Juan Pablo BRZEZICKI (ARG) d. Alex KUZNETSOV (USA) 6-4 6-1
[SE] Pablo CARRENO-BUSTA (ESP) d. Konstantin KRAVCHUK (RUS) 6-1 6-2
[3] Paolo LORENZI (ITA) d. Andres MOLTENI (ARG) 6-4 6-3
Julio SILVA (BRA) d. [8] Grega ZEMLJA (SLO) 6-3 6-2
Peter LUCZAK (AUS) d. [WC] Alessandro GIANNESSI (ITA) 2-6 6-4 6-4
Frederik NIELSEN (DEN) d. [WC] Matteo TREVISAN (ITA) 6-3 6-3
Matteo VIOLA (ITA) d. [2] Joao SOUZA (BRA) 7-6(8) 3-6 6-4
Ostatnio edytowany przez Sempere (25-05-2011 16:24:51)
Offline
Alessandria - 2 runda:
[1] Diego JUNQUEIRA (ARG) d. [Q] Evgeny KOROLEV (KAZ) 3-6 7-5 6-1
Roberto BAUTISTA-AGUT (ESP) d. Adrian UNGUR (ROU) 6-3 6-3
Facundo BAGNIS (ARG) d. [4] Martin FISCHER (AUT) 6-1 6-3
[Alt] Ruben BEMELMANS (BEL) d. [7] Alessio DI MAURO (ITA) 6-4 6-4
Juan Pablo BRZEZICKI (ARG) d. [5] Paul CAPDEVILLE (CHI) 6-0 6-7(6) 6-2
[SE] Pablo CARRENO-BUSTA (ESP) d. [3] Paolo LORENZI (ITA) 7-6(9) 6-4
Peter LUCZAK (AUS) d. Julio SILVA (BRA) 4-6 7-5 6-4
Frederik NIELSEN (DEN) d. Matteo VIOLA (ITA) 6-4 7-5
Offline
User
Alessandria - ćwierćfinały:
Roberto BAUTISTA-AGUT (ESP) d. [1] Diego JUNQUEIRA (ARG) 7-6(6) 6-2
Facundo BAGNIS (ARG) d. [Alt] Ruben BEMELMANS (BEL) 7-6(2) 6-1
[SE] Pablo CARRENO-BUSTA (ESP) d. Juan Pablo BRZEZICKI (ARG) 6-4 6-3
Frederik NIELSEN (DEN) d. Peter LUCZAK (AUS) 3-6 6-4 6-1
Offline
User
Alessandria - półfinały:
Roberto BAUTISTA-AGUT (ESP) d. Facundo BAGNIS (ARG) 4-6 7-5 6-3
[SE] Pablo CARRENO-BUSTA (ESP) d. Frederik NIELSEN (DEN) 6-2 6-3
Offline
Ojciec Chrzestny
Dobrze gra Carreno-Busta. Życzę mu sukcesu w finale.
Offline
Ojciec Chrzestny
Vamos Pablito! Takich tytułów powinno być niedługo więcej.
Offline