mtenis.pun.pl - forum fanów tenisa ATP
Wątek Zamknięty
Administrator
Tydzień 19:
Data startu: 10 Maj
- Bordeaux (Francja)
Typ: € 85,000+H
Zwycięzca 2009: Marc Gicquel [FRA]
Nawierzchnia: Clay
Strona internetowa: http://www.atp-primrosebordeaux.com/
- Busan (Korea Płd.)
Typ: $ 75,000+H
Zwycięzca 2009: Danai Udomchoke [THA]
Nawierzchnia: Hard
Strona internetowa: http://www.busanopen.org/
- Sarasota (USA)
Typ: $ 50,000
Zwycięzca 2009: James Ward [GBR]
Nawierzchnia: Clay
Strona internetowa: -
- Zagrzeb (Chorwacja)
Typ: € 42,500
Zwycięzca 2009: Marcos Daniel [BRA]
Nawierzchnia: Clay
Strona internetowa: http://www.zagrebopen.hr/
- Biella (Włochy)
Typ: € 30,000+H
Zwycięzca 2009: Turniej w poprzednim roku nie odbywał się.
Nawierzchnia: Clay
Strona internetowa: -
Offline
Ojciec Chrzestny
Sarasota- lista graczy
Dent, Taylor USA 107
Levine, Jesse USA 109
Ball, Carsten AUS 117
Kim, Kevin USA 133
Sweeting, Ryan USA 135
Young, Donald USA 139
Dabul, Brian ARG 152
Kendrick, Robert USA 154
Kuznetsov, Alex USA 174
Witten, Jesse USA 175
Jones, Greg AUS 181
DeHeart, Ryler USA 194
Guccione, Chris AUS 198
Smyczek, Tim USA 201
Cook, Lester USA 207
Lapentti, Giovanni ECU 241
Ward, James GBR 255
Baker, Jamie GBR 282
Estrella, Victor DOM 285
Pospisil, Vasek CAN 294
McClune, Michael USA 297
Gard, Catalin ROU 300
Offline
Ojciec Chrzestny
Biella - lista graczy
Starace, Potito ITA 61
Beck, Andreas GER 81
Brands, Daniel GER 87
Brown, Dustin JAM 105
Gabashvili, Teimuraz RUS 113
Phau, Bjorn GER 142
Bolelli, Simone ITA 143
Andujar, Pablo ESP 151
Kamke, Tobias GER 156
Recouderc, Laurent FRA 157
Sijsling, Igor NED 160
Reister, Julian GER 165
Capdeville, Paul CHI 166
Sergeyev, Ivan UKR 168
Junqueira, Diego ARG 170
Ungur, Adrian ROU 172
Kindlmann, Dieter GER 173
Brzezicki, Juan Pablo ARG 176
Desein, Niels BEL 178
Ignatik, Uladzimir BLR 179
Sluiter, Raemon NED 180
Vassallo Arguello, Martin ARG 182
Offline
Ojciec Chrzestny
Bordeaux - lista graczy
Starace, Potito ITA 61
Beck, Andreas GER 81
Brands, Daniel GER 87
Brown, Dustin JAM 105
Gabashvili, Teimuraz RUS 113
Phau, Bjorn GER 142
Bolelli, Simone ITA 143
Andujar, Pablo ESP 151
Kamke, Tobias GER 156
Recouderc, Laurent FRA 157
Sijsling, Igor NED 160
Reister, Julian GER 165
Capdeville, Paul CHI 166
Sergeyev, Ivan UKR 168
Junqueira, Diego ARG 170
Ungur, Adrian ROU 172
Kindlmann, Dieter GER 173
Brzezicki, Juan Pablo ARG 176
Desein, Niels BEL 178
Ignatik, Uladzimir BLR 179
Sluiter, Raemon NED 180
Vassallo Arguello, Martin ARG 182
Offline
Ojciec Chrzestny
Busan - lista graczy
Duclos, Pierre-Ludovic CAN 335
# Luncanu, Petru-Alexandru ROU 304
Evans, Brendan USA 220
# Martin, Andrej SVK 298
Giorgini, Daniele ITA 338
Okun, Noam ISR 301
Gremelmayr, Denis GER 314
Peya, Alexander AUT 229
Groth, Samuel AUS 292
Sadecky, Alexander SUI 342
Im, Kyu Tae KOR 260
Schuettler, Rainer GER 99
Ito, Tatsuma JPN 256
Sitak, Artem RUS 317
Ito, Yuichi JPN 336
Soeda, Go JPN 184
# Juska, Andis LAT 327
Stadler, Simon GER 217
Kim, Young-Jun KOR 345
Suzuki, Takao JPN 315
Klec, Ivo SVK 313
Tavares, Leonardo POR 248
Lu, Yen-Hsun TPE 102
Yang, Tsung-Hua TPE 310
Offline
Ojciec Chrzestny
Zagrzeb - lista graczy
Massu, Nicolas CHI 90
Daniel, Marcos BRA 95
Koellerer, Daniel AUT 97
Kavcic, Blaz SLO 101
Devvarman, Somdev IND 110
Ramirez Hidalgo, Ruben ESP 127
Ventura, Santiago ESP 129
Crivoi, Victor ROU 130
Zemlja, Grega SLO 146
Yani, Michael USA 150
Dancevic, Frank CAN 171
Del Bonis, Federico ARG 183
Dodig, Ivan CRO 185
Ebden, Matthew AUS 187
Hocevar, Ricardo BRA 189
Karanusic, Roko CRO 192
Schukin, Yuri KAZ 193
Lindahl, Nick AUS 197
Berankis, Ricardas LTU 199
Amritraj, Prakash IND 202
Dasnieres de Veigy, Jonathan FRA 203
Polansky, Peter CAN 208
Offline
User
DANCEVIĆ!!!!
Wreszcie jest Kanadyjczyk na liscie jakiegokolwiek turnieju.
Oprócz Zagrzebia może być interesująco takze w Bordeaux.
Offline
Ojciec Chrzestny
Statystyczny napisał:
DANCEVIĆ!!!!
Faktycznie, nie zauważyłem. Oprócz Dancevicia także Berankis zagra w Zagrzebiu, świetny challenger z mojego punktu widzenia.
Offline
Last hit for Wimby
Zagrzeb - draw
(1)Marcos Daniel (BRA) vs (WC)Nikola Mektic (CRO)
Peter Polansky (CAN) vs (q)
Lukas Rosol (CZE) vs (q)
(6)Ruben Ramirez-Hidalgo (ESP) vs Prakash Amritraj (IND)
(3)Blaz Kavcic (SLO) vs (ALT)Andre Begemann (GER)
Matt Ebden (AUS) vs (SE)Ivo Minar (CZE)
Ricardo Hocevar (BRA) vs (q)
(5)Somdev K. Dev Varman (IND) vs Yuri Schukin (KAZ)
(8)Grega Zemlja (SLO) vs Jonathan Dasnieres de Veigy (FRA)
(WC)Gaston Gaudio (ARG) vs (q)
Michael Yani (USA) vs (WC)Bernard Tomic (AUS)
(4)Daniel Kollerer (AUT) vs Federico del Bonis (ARG)
(7)Santiago Ventura (ESP) vs Roko Karanusic (CRO)
Sebastian Decoud (ARG) vs Ivan Dodig (CRO)
Andreas Haider-Maurer (AUT) vs Nick Lindahl (AUS)
(2)Nicolas Massu (CHI) vs (WC)Antonio Veic (CRO)
Offline
User
Bordeaux-Main Draw
(1)Michael Llodra (FRA) vs Stefan Koubek (AUT)
Thiago Alves (BRA) vs Steve Darcis (BEL)
(q) vs (q)
(8)Karol Beck (SVK) vs Ramon Delgado (PAR)
(4)Denis Istomin (UZB) vs Julio Silva (BRA)
Kristof Vliegen (BEL) vs David Guez (FRA)
Jose Acasuso (ARG) vs Edouardo Roger-Vasselin (FRA)
(5)(WC)Arnaud Clement (FRA) vs Michal Przysiezny (POL)
(6)Xavier Malisse (BEL) vs Josselyn Ouanna (FRA)
Michael Zverev (GER) vs Jan Hernych (CZE)
Igor Kunitsyn (RUS) vs (WC)Nicolas Mahut (FRA)
(3)Florent Serra (FRA) vs (q)
(7)Richard Gasquet (FRA) vs (WC)Thierry Ascione (FRA)
Alex Bogdanovic (GBR) vs Robby Ginepri (USA)
(SE)Albert Ramos (ESP) vs (WC)Laurent
Offline
Biella - Main Draw
(1)Potito Starace (ITA) vs Carlos Berlocq (ARG)
Juan Pablo Brzezicki (ARG) vs Jan Minar (CZE)
Ivan Sergeev (UKR) vs Vladimir Ignatik (BLR)
(6)Teimuraz Gabashvili (RUS) vs Diego Junqueira (ARG)
(3)(WC)Paolo Lorenzi (ITA) vs (q)
(WC)Enrico Fioravante (ITA) vs (WC)Federico Gaio (ITA)
Adrian Ungur (ROU) vs Julian Reister (GER)
(5)Simone Bolelli (ITA) vs Igor Sijsling (NED)
(7)Bjorn Phau (GER) vs (q)
Tobias Kamke (GER) vs Martin Vassallo-Arguello (ARG)
(ALT)Louk Sorensen (IRL) vs (q)
(4)Dustin Brown (JAM) vs Yannick Mertens (BEL)
(8)Pablo Andujar (ESP) vs (WC)Stefano Napolitano (ITA)
Michael Lammer (SUI) vs Niels Desein (BEL)
Laurent Recouderc (FRA) vs Dieter Kindlmann (GER)
(2)Andreas Beck (GER) vs (q)
Offline
Sarasota - Main Draw
(1)Taylor Dent (USA) vs Tim Smyczek (USA)
(SE)Kei Nishikori (JPN) vs (WC)Vamsee Chappidi (USA)
Jesse Witten (USA) vs (q)
(5)Kevin Kim (USA) vs Vasek Pospisil (CAN)
(9)Robert Kendrick (USA) vs (WC)Sekou Bangoura (USA)
Ryler DeHeart (USA) vs (WC)Bobby Reynolds (USA)
Jamie Baker (GBR) vs (WC)Michael Venus (USA)
(6)Ryan Sweeting (USA) vs Rubin Statham (NZL)
(8)Alex Kuznetsov (USA) vs Greg Jones (AUS)
(q) vs (q)
James Ward (GBR) vs Victor Estrella (DOM)
(4)Brian Dabul (ARG) vs Lester Cook (USA)
(7)Donald Young (USA) vs (SE)Joseph Sirianni (AUS)
Chris Guccione (AUS) vs (PR)Alexander Satschko (GER)
(q) vs (q)
(2)Jesse Levine (USA) vs Catalin Gard (ROU)
Offline
User
Busan-Main Draw
(1)Rainer Schuettler (GER) vs Young-Jun Kim (KOR)
Pierre-Ludovic Duclos (CAN) vs (q)
Noam Okun (ISR) vs (WC)Yong-Kyu Lim (KOR)
(7)Simon Stadler (GER) vs Takao Suzuki (JPN)
(4)Alexander Peya (AUT) vs (q)
Yuichi Ito (JPN) vs (WC)Woong-Sun Jun (KOR)
J. Vishnu Vardhan (IND) vs (WC)Ji-Sung Nam (KOR)
(6)Leonardo Tavares (POR) vs (WC)Ji-Sung Nam (KOR)
(8)Tatsuma Ito (JPN) vs Milos Raonic (CAN)
Samuel Groth (AUS) vs (WC)Suk-Young Jeong (KOR)
Sadik Kadir (AUS) vs (q)
(3)Go Soeda (JPN) vs Tsung-Hua Yang (TPE)
(5)Brendan Evans (USA) vs (q)
Andis Juska (LAT) vs Ivo Klec (SVK)
Artem Sitak (RUS) vs Andrej Martin (SVK)
(2)Yen-Hsun Lu (TPE) vs Adam Feeney (AUS)
Offline
Ojciec Chrzestny
Niestety Michał nie dał rady Clementowi. Poległ w 3 setach.
Offline
User
Busan - 1. runda
Young-Jun Kim (KOR) d. (1)Rainer Schuettler (GER) 6-4 6-2
Pierre-Ludovic Duclos (CAN) d. (q)Toshihide Matsui (JPN) 6-3 7-6(7)
(WC)Yong-Kyu Lim (KOR) d. Noam Okun (ISR) 6-1 6-2
Takao Suzuki (JPN) d. (7)Simon Stadler (GER) 6-4 6-4
(4)Alexander Peya (AUT) d. (q)Jae-Sung An (KOR) 3-6 6-1 6-4
(WC)Woong-Sun Jun (KOR) d. Yuichi Ito (JPN) 2-6 6-4 6-3
J. Vishnu Vardhan (IND) d. (WC)Ji-Sung Nam (KOR) 6-3 6-2
Rameez Junaid (AUS) d. (q)Sebastian Rieschick (GER) 6-4 6-4
(8)Tatsuma Ito (JPN) d. (ALT)Milos Raonic (CAN) 6-4 2-6 6-4
(WC)Suk-Young Jeong (KOR) d. Samuel Groth (AUS) 6-4 6-4
(q)Ti Chen (TPE) d. Sadik Kadir (AUS) 7-6(5) 6-1
(3)Go Soeda (JPN) d. Tsung-Hua Yang (TPE) 6-2 6-0
(LL)Hiroki Kondo (JPN) d. (5)Brendan Evans (USA) 6-4 6-3
Ivo Klec (SVK) d. Andis Juska (LAT) 6-4 6-4
Andrej Martin (SVK) d. Artem Sitak (RUS) 6-3 3-6 7-6(8)
(2)Yen-Hsun Lu (TPE) d. Adam Feeney (AUS) 3-6 6-2 7-6(4)
Offline
User
Bordeaux - 1. runda
(1)Michael Llodra (FRA) d. Stefan Koubek (AUT) 6-4 6-4
Thiago Alves (BRA) d. Steve Darcis (BEL) 0-6 6-4 6-3
(q)Benoit Paire (FRA) d. (q)Jose Checa (ESP) 6-2 6-2
Ramon Delgado (PAR) d. (8)Karol Beck (SVK) 6-3 7-5
(4)Denis Istomin (UZB) d. Julio Silva (BRA) 6-2 6-1
David Guez (FRA) d. Kristof Vliegen (BEL) 6-7(9) 6-2 6-3
Edouardo Roger-Vasselin (FRA) d. Jose Acasuso (ARG) 7-6(4) 7-5
(5)(WC)Arnaud Clement (FRA) d. Michal Przysiezny (POL) 4-6 6-3 7-5
(6)Xavier Malisse (BEL) d. Josselyn Ouanna (FRA) 6-2 7-6(8)
Jan Hernych (CZE) d. Michael Zverev (GER) 6-2 2-0 ret.
(WC)Nicolas Mahut (FRA) d. Igor Kunitsyn (RUS) 6-2 7-5
(3)Florent Serra (FRA) d. (q)Olivier Patience (FRA) 6-2 6-2
(7)Richard Gasquet (FRA) d. (WC)Thierry Ascione (FRA) 6-3 6-1
Alex Bogdanovic (GBR) d. Robby Ginepri (USA) 6-1 6-4
(SE)Albert Ramos (ESP) d. (WC)Laurent Rochette (FRA) 7-6(3) 6-1
(2)Olivier Rochus (BEL) d. (q)Caio Zampieri (BRA) 7-6(3) 6-4
Ostatnio edytowany przez Sempere (12-05-2010 19:57:01)
Offline
User
Biella - 1. runda
(1)Potito Starace (ITA) d. Carlos Berlocq (ARG) 7-6(0) 7-5
Juan Pablo Brzezicki (ARG) d. Jan Minar (CZE) 7-6(5) 6-7(5) 6-3
Vladimir Ignatik (BLR) d. Ivan Sergeev (UKR) 7-6(3) 4-6 7-6(8)
(6)Teimuraz Gabashvili (RUS) d. Diego Junqueira (ARG) 6-3 6-0
(3)(WC)Paolo Lorenzi (ITA) d. (q)Martin Alund (ARG) 6-4 4-6 6-2
(WC)Enrico Fioravante (ITA) d. (WC)Federico Gaio (ITA) 6-0 6-7(3) 6-3
Julian Reister (GER) d. Adrian Ungur (ROU) 3-6 6-3 6-3
(5)Simone Bolelli (ITA) d. (q)Sergio Gutierrez-Ferrol (ESP) 6-4 7-6(5)
(7)Bjorn Phau (GER) d. (q)Alberto Brizzi (ITA) 6-3 2-6 7-5
Tobias Kamke (GER) d. Martin Vassallo-Arguello (ARG) 7-5 4-6 6-2
(ALT)Louk Sorensen (IRL) d. (LL)Andrea Arnaboldi 3-6 7-6(1) 6-4
Yannick Mertens (BEL) d. (4)Dustin Brown (JAM) 6-4 7-5
(8)Pablo Andujar (ESP) d. (WC)Stefano Napolitano (ITA) 6-0 6-1
Niels Desein (BEL) d. Michael Lammer (SUI) 2-6 6-3 6-2
Dieter Kindlmann (GER) d. Laurent Recouderc (FRA) 6-2 7-5
(2)Andreas Beck (GER) d. (q)Gianluca Naso (ITA) 6-2 4-6 6-2
Offline
User
Sarasota - 1. runda
Tim Smyczek (USA) d. (1)Taylor Dent (USA) 2-6 4-2 ret.
(SE)Kei Nishikori (JPN) d. (WC)Vamsee Chappidi (USA) 6-1 6-1
(LL)Bruno Rodriguez (MEX) d. Jesse Witten (USA) 6-3 6-3
(5)Kevin Kim (USA) d. Vasek Pospisil (CAN) 7-6(3) 6-3
(WC)Sekou Bangoura (USA) d. (9)Robert Kendrick (USA) 6-1 7-5
(WC)Bobby Reynolds (USA) d. Ryler DeHeart (USA) 6-7(5) 6-0 3-0 ret.
Jamie Baker (GBR) d. (WC)Michael Venus (USA) 6-7(1) 6-1 6-4
(6)Ryan Sweeting (USA) d. Rubin Statham (NZL) 6-2 6-3
(8)Alex Kuznetsov (USA) d. Greg Jones (AUS) 6-4 6-3
(q)Matt Reid (AUS) d. (LL)Nick Monroe (USA) 7-6(3) 6-1
Victor Estrella (DOM) d. James Ward (GBR) 6-7(1) 6-1 6-4
(4)Brian Dabul (ARG) d. Lester Cook (USA) 6-2 6-1
(SE)Joseph Sirianni (AUS) d. (7)Donald Young (USA) 6-4 6-4
(q)Daniel Garza (MEX) d. (PR)Alexander Satschko (GER) 6-4 4-6 6-1
(q)Dayne Kelly (AUS) d. (q)Michael Ryderstedt (SWE) 2-6 6-3 6-4
(2)Jesse Levine (USA) d. Catalin Gard (ROU) 6-3 6-2
Offline
User
Zagrzeb - 1. runda
(1)Marcos Daniel (BRA) vs (WC)Nikola Mektic (CRO) 7-6(5) 3-6 6-4
Peter Polansky (CAN) d. (q)Antonio Sancic (CRO) 7-6(4) 7-6(8)
Lukas Rosol (CZE) d. (q)Attila Balazs (HUN) 6-3 6-2
(6)Ruben Ramirez-Hidalgo (ESP) d. Prakash Amritraj (IND) 6-3 6-1
(3)Blaz Kavcic (SLO) d. (ALT)Andre Begemann (GER) 6-2 6-1
Matt Ebden (AUS) d. (SE)Ivo Minar (CZE) 1-6 7-6(3) 6-4
(q)Andrey Kuznetsov (RUS) d. Ricardo Hocevar (BRA) 6-3 4-6 6-0
Yuri Schukin (KAZ) d. (5)Somdev K. Dev Varman (IND) 7-6(3) 1-6 6-1
(8)Grega Zemlja (SLO) d. Jonathan Dasnieres de Veigy (FRA) 6-2 6-1
(WC)Gaston Gaudio (ARG) d. (q)Ilya Belyaev (RUS) 6-4 0-6 6-4
Michael Yani (USA) d. (WC)Bernard Tomic (AUS) 6-3 6-4
Federico del Bonis (ARG) d. (4)Daniel Kollerer (AUT) 4-1 ret.
(7)Santiago Ventura (ESP) d. Roko Karanusic (CRO) 6-4 6-3
Ivan Dodig (CRO) d. Sebastian Decoud (ARG) 7-6(4) 6-2
Andreas Haider-Maurer (AUT) d. Nick Lindahl (AUS) 6-1 0-6 6-2
(2)Nicolas Massu (CHI) d. (WC)Antonio Veic (CRO) 6-4 6-2
Offline
Ojciec Chrzestny
Sempere napisał:
(SE)Kei Nishikori (JPN) d. (WC)Vamsee Chappidi (USA) 6-1 6-1
Wracamy.
Tydzień temu wygrany challenger i awans o ponad 300 miejsc w rankingu, teraz powinien być kolejny skok. Oby tak dalej.
Offline
Wątek Zamknięty