mtenis.pun.pl - forum fanów tenisa ATP
User
Tydzień 17:
Data startu: 25 Kwiecień
- Leon (Meksyk)
Typ: $ 35,000+H
Zwycięzca 2010: Santiago Gonzalez (Meksyk)
Nawierzchnia: twarda
- Ostrawa (Czechy)
Typ: € 42,500
Zwycięzca 2010: Lukáš Rosol (Czechy)
Nawierzchnia: ziemna
- Sarasota (USA)
Typ: $ 75,000
Zwycięzca 2010: Kei Nishikori (Japonia)
Nawierzchnia: ziemna
Ostatnio edytowany przez Sempere (01-04-2011 14:53:45)
Offline
User
Leon - lista zgłoszeń:
Lorenzi, Paolo ITA 136
Przysiężny, Michał POL 146
Reynolds, Bobby USA 148
Ito, Tatsuma JPN 166
Estrella, Victor DOM 210
Ram, Rajeev USA 229
Decoud, Sebastian ARG 237
Romboli, Fernando BRA 245
Reix, Clement FRA 268
Cox, Daniel GBR 274
Jones, Greg AUS 280
Kim, Kevin USA 300
Walter, Ludovic FRA 305
Monroe, Nicholas USA 310
Ryderstedt, Michael SWE 315
Begemann, Andre GER 316
Ghedin, Riccardo ITA 317
Dutra da Silva, Daniel BRA 322
Pospisil, Vasek CAN 325
Lammer, Michael SUI 334
Borvanov, Roman MDA 337
Venus, Michael NZL 338
Offline
User
Ostrawa - lista zgłoszeń:
Pospisil, Jaroslav CZE 111
Lacko, Lukas SVK 118
Paire, Benoit FRA 119
Rosol, Lukas CZE 123
Minar, Ivo CZE 131
Beck, Karol SVK 134
Kudryavtsev, Alexander RUS 140
Guez, David FRA 164
Ignatik, Uladzimir BLR 168
Robert, Stephane FRA 175
Martin, Andrej SVK 187
Zopp, Jurgen EST 189
Patience, Olivier FRA 197
El Amrani, Reda MAR 204
Donskoy, Evgeny RUS 212
Lojda, Dusan CZE 222
Klec, Ivo SVK 223
Alcaide, Guillermo ESP 224
Semjan, Marek SVK 232
Rochette, Laurent FRA 236
Flock, Alexander GER 242
Korolev, Evgeny KAZ 248
Offline
User
Sarasota - lista zgłoszeń:
Soeda, Go JPN 91
Russell, Michael USA 92
Sweeting, Ryan USA 93
Dabul, Brian ARG 104
Bogomolov Jr., Alex USA 107
Young, Donald USA 120
Prodon, Eric FRA 128
Harrison, Ryan USA 130
Matosevic, Marinko AUS 139
Niland, Conor IRL 144
Van der Merwe, Izak RSA 150
Zemlja, Grega SLO 153
Blake, James USA 163
# Ginepri, Robby USA 165
Lapentti, Giovanni ECU 170
Smyczek, Tim USA 176
Brzezicki, Juan Pablo ARG 177
De Voest, Rik RSA 185
Kuznetsov, Alex USA 199
Dancevic, Frank CAN 201
Wolmarans, Fritz RSA 203
@ Delic, Amer BIH 205
Offline
User
Ostrawa - drabinka:
(1)Jaroslav Pospisil (CZE) vs (q)
(q) vs Sergei Bubka (UKR)
Stephane Robert (FRA) vs Marek Semjan (SVK)
Ivo Klec (SVK) vs (5)Lukas Rosol (CZE)
(3)Benoit Paire (FRA) vs Laurent Rochette (FRA)
(WC)Jiri Vesely (CZE) vs Alexander Flock (GER)
Evgeny Donskoy (RUS) vs Jurgen Zopp (EST)
Evgeny Korolev (KAZ) vs (7)Alexander Kudryavtsev (RUS)
(8)David Guez (FRA) vs (WC)Martin Prikryl (CZE)
(WC)Nicolas Reissig (AUT) vs Olivier Patience (FRA)
Jonathan Eysseric (FRA) vs Andrej Martin (SVK)
Guillermo Alcaide (ESP) vs (4)Ivo Minar (CZE)
(6)Karol Beck (SVK) vs (q)
(q) vs (WC)Lukas Dlouhy (CZE)
Dusan Lojda (CZE) vs Nikola Mektic (CRO)
Uladzimir Ignatik (BLR) vs (2)Lukas Lacko (SVK)
Offline
User
Leon - drabinka:
[1] Paolo LORENZI (ITA) vs [WC] Juan-Manuel ELIZONDO (MEX)
Alexander SADECKY (SUI) vs Roman BORVANOV (MDA)
[Q] vs Marcel FELDER (URU)
Michael LAMMER (SUI) vs [5] Victor ESTRELLA (DOM)
[4] Rajeev RAM (USA) vs [Q]
[WC] Fernando LARREA-GONZALEZ (MEX) vs [WC] Manuel SANCHEZ (MEX)
Woong-Sun JUN (KOR) vs Andre BEGEMANN (GER)
[WC] Cesar RAMIREZ (MEX) vs [8] Nicholas MONROE (USA)
[7] Clement REIX (FRA) vs [Q]
Ludovic WALTER (FRA) vs [Q]
Daniel DUTRA DA SILVA (BRA) vs Michael RYDERSTEDT (SWE)
Michael VENUS (NZL) vs [3] Bobby REYNOLDS (USA)
[6] Fernando ROMBOLI (BRA) vs Vasek POSPISIL (CAN)
Daniel COX (GBR) vs Julio Cesar CAMPOZANO (ECU)
Daniel YOO (KOR) vs Kevin KIM (USA)
Adam EL MIHDAWY (USA) vs [2] Tatsuma ITO (JPN)
Offline
User
Sarasota - drabinka:
[1] Ryan SWEETING (USA) vs [WC] Lester COOK (USA)
Juan Pablo BRZEZICKI (ARG) vs Izak VAN DER MERWE (RSA)
Yuichi SUGITA (JPN) vs [WC] Mac STYSLINGER (USA)
Grega ZEMLJA (SLO) vs [5] Brian DABUL (ARG)
[4] Donald YOUNG (USA) vs Giovanni LAPENTTI (ECU)
James BLAKE (USA) vs Marinko MATOSEVIC (AUS)
QUALIFIER vs QUALIFIER
Rik DE VOEST (RSA) vs [7] Eric PRODON (FRA)
[8] Ryan HARRISON (USA) vs Amer DELIC (BIH)
QUALIFIER vs [WC] Andrea COLLARINI (USA)
Conor NILAND (IRL) vs Frank DANCEVIC (CAN)
Tim SMYCZEK (USA) vs [3] Go SOEDA (JPN)
[6] Alex BOGOMOLOV JR. (USA) vs [WC] Vamsee CHAPPIDI (IND)
Alex KUZNETSOV (USA) vs Fritz WOLMARANS (RSA)
QUALIFIER vs James WARD (GBR)
[Alt] Jesse WITTEN (USA) vs [2] Michael RUSSELL (USA)
Offline
User
Bednarek i Kowalczyk po dziewięciu miesiącach znów razem
Tomasz Bednarek i Mateusz Kowalczyk zagrają w grze podwójnej turnieju ATP Challenger Tour na kortach ziemnych w czeskiej Ostrawie. Będzie to ich pierwszy wspólny występ od lipca ubiegłego roku.
Ostatni raz 29-letni Bednarek i 23-letni Kowalczyk zagrali ze sobą podczas turnieju ATP World Tour w chorwackim Umag. Wspólnie wygrali cztery imprezy rangi challenger oraz dotarli do finału ubiegłorocznych zawodów głównego cyklu w Belgradzie, gdzie ulegli Meksykaninowi Santiago Gonzálezowi i Amerykaninowi Travisowi Rettenmaierowi. Podczas wielkoszlemowego Roland Garros i Wimbledonu już po pierwszym spotkaniu w głównej drabince pożegnali się z turniejem.
Reprezentanci Polski w czeskich zawodach rozstawieni są z numerem drugim. Rywalami biało-czerwonych w spotkaniu o ćwierćfinał będą reprezentant RPA Jeff Coetzee (ex partner Kowalczyka z końcówki minionego sezonu) oraz Australijczyk Jordan Kerr. Najwyżej rozstawionymi zawodnikami w grze podwójnej są Czesi Lukáš Dlouhý i David Škoch.
Offline
User
Ostrawa - drabinka debla:
[1] Lukas DLOUHY (CZE) & David SKOCH (CZE) vs Uladzimir IGNATIK (BLR) & Jurgen ZOPP (EST)
Olivier CHARROIN (FRA) & Stephane ROBERT (FRA) vs Ivo KLEC (SVK) & Lukas LACKO (SVK)
[3] Travis PARROTT (USA) & Andreas SILJESTROM (SWE) vs [WC] Marian PODEPREL (CZE) & Martin SCHULHAUSER (CZE)
Karol BECK (SVK) & Andrej MARTIN (SVK) vs Dusan LOJDA (CZE) & Benoit PAIRE (FRA)
[WC] Marko DANIS (SVK) & Dominik HRBATY (SVK) vs David GUEZ (FRA) & Olivier PATIENCE (FRA)
Andis JUSKA (LAT) & Alexander KUDRYAVTSEV (RUS) vs [4] Sadik KADIR (AUS) & Purav RAJA (IND)
Lukas ROSOL (CZE) & Martin SLANAR (AUT) vs [WC] Jaroslav POSPISIL (CZE) & Jiri VESELY (CZE)
Jeff COETZEE (RSA) & Jordan KERR (AUS) vs [2] Tomasz BEDNAREK (POL) & Mateusz KOWALCZYK (POL)
Offline
User
Leon - drabinka debla:
(1)Rajeev Ram/Bobby Reynolds (USA) vs (WC)Fernando Larrea-Gonzalez/Manuel Sanchez (MEX)
Clement Reix/Ludovic Walter (FRA) vs Adam El Mihdawy/Michael Venus (USA/NZL)
(4)Marcel Felder/Paolo Lorenzi (URU/ITA) vs (WC)Juan-Manuel Elizondo/Cesar Ramirez (MEX)
Luis Diaz-Barriga/Miguel Angel Reyes-Varela (MEX) vs Michael Lammer/Alexander Sadecky (SUI)
Nikolaus Moser/Daniel Yoo (AUT/KOR) vs Woong-Sun Jun/Kevin Kim (KOR/USA)
(WC)Edgar Lopez/Eduardo Peralta-Tello (MEX) vs (3)Nicholas Monroe/Vasek Pospisil (USA/CAN)
Julio Cesar Campozano/Daniel Dutra Da Silva (ECU/BRA) vs Roman Borvanov/Daniel Cox (MDA/GBR)
Victor Estrella/Fernando Romboli (DOM/BRA) vs (2)Andre Begemann/Chris Eaton (GER/GBR)
Offline
User
Sarasota - drabinka debla:
(1)Rik De Voest/Izak Van Der Merwe (RSA) vs (WC)Ty Braswell/Nick Crowell (USA)
James Ward/Grega Zemlja (GBR/SLO) vs (q)
(4)Lester Cook/Brett Joelson (USA) vs Alex Bogomolov Jr./Alex Kuznetsov (USA)
(WC)Andrea Collarini/Denis Kudla (USA) vs Philip Bester/Kamil Pajkowski (CAN)
Amer Delic/Pierre-Ludovic Duclos (BIH/CAN) vs Catalin Gard/Morgan Phillips (ROU/GBR)
Frank Dancevic/Giovanni Lapentti (CAN/ECU) vs (3)Brian Dabul/John Paul Fruttero (ARG/USA)
Vladimir Obradovic/Joseph Sirianni (SRB/AUS) vs (WC)Christian Harrison/Ryan Harrison (USA)
Juan Pablo Brzezicki/Eric Prodon (ARG/FRA) vs (2)Ashley Fisher/Stephen Huss (AUS)
Offline
User
Ostrawa - 1. runda:
[1] Jaroslav POSPISIL (CZE) d. [Q] Kamil CAPKOVIC (SVK) 6-1 6-0
Sergei BUBKA (UKR) d. [Q] Pavol CERVENAK (SVK) 6-3 1-6 6-4
Stephane ROBERT (FRA) d. Marek SEMJAN (SVK) 4-6 6-0 7-5
[5] Lukas ROSOL (CZE) d. Ivo KLEC (SVK) 7-6(5) 7-6(6)
[3] Benoit PAIRE (FRA) d. Laurent ROCHETTE (FRA) 6-3 6-2
[WC] Jiri VESELY (CZE) vs Alexander FLOCK (GER) 6-4 4-6
Jurgen ZOPP (EST) d. Evgeny DONSKOY (RUS) 6-2 6-2
[7] Alexander KUDRYAVTSEV (RUS) d. Evgeny KOROLEV (KAZ) 6-3 3-6 7-6(3)
[8] David GUEZ (FRA) d. [WC] Martin PRIKRYL (CZE) 6-2 6-3
[WC] Nicolas REISSIG (AUT) d. Olivier PATIENCE (FRA) 7-5 4-6 6-3
Jonathan EYSSERIC (FRA) d. Andrej MARTIN (SVK) 4-6 7-6(9) 6-3
Guillermo ALCAIDE (ESP) d. [4] Ivo MINAR (CZE) 6-4 6-0
[6] Karol BECK (SVK) d. [Q] Andis JUSKA (LAT) 6-1 1-6 7-5
[Q] Adam KELLNER (HUN) d. [WC] Lukas DLOUHY (CZE) 6-4 6-4
Nikola MEKTIC (CRO) d. Dusan LOJDA (CZE) 7-6(4) 3-6 6-3
Uladzimir IGNATIK (BLR) d. [2] Lukas LACKO (SVK) 6-4 2-6 6-3
Offline
User
Ostrawa - 1. runda debla:
[1] Lukas DLOUHY (CZE) & David SKOCH (CZE) d. Uladzimir IGNATIK (BLR) & Jurgen ZOPP (EST) 6-4 6-4
Olivier CHARROIN (FRA) & Stephane ROBERT (FRA) d. Ivo KLEC (SVK) & Lukas LACKO (SVK) 6-1 6-1
[3] Travis PARROTT (USA) & Andreas SILJESTROM (SWE) d. [WC] Marian PODEPREL (CZE) & Martin SCHULHAUSER (CZE) 6-4 3-6 11-9
Karol BECK (SVK) & Andrej MARTIN (SVK) d. Dusan LOJDA (CZE) & Benoit PAIRE (FRA) 6-2 6-1
[WC] Marko DANIS (SVK) & Dominik HRBATY (SVK) d. David GUEZ (FRA) & Olivier PATIENCE (FRA) 7-5 6-0
Andis JUSKA (LAT) & Alexander KUDRYAVTSEV (RUS) d. [4] Sadik KADIR (AUS) & Purav RAJA (IND) 6-4 6-1
Lukas ROSOL (CZE) & Martin SLANAR (AUT) d. [WC] Jaroslav POSPISIL (CZE) & Jiri VESELY (CZE) 6-4 6-2
[2] Tomasz BEDNAREK (POL) & Mateusz KOWALCZYK (POL) d. Jeff COETZEE (RSA) & Jordan KERR (AUS) 6-7(3) 6-4 10-2
Ostatnio edytowany przez Sempere (27-04-2011 22:47:48)
Offline
User
Sarasota - 1. runda:
[1] Ryan SWEETING (USA) d. [WC] Lester COOK (USA) 6-2 6-0
Juan Pablo BRZEZICKI (ARG) d. Izak VAN DER MERWE (RSA) 6-2 6-4
Yuichi SUGITA (JPN) d. [WC] Mac STYSLINGER (USA) 6-2 6-2
Grega ZEMLJA (SLO) d. [5] Brian DABUL (ARG) 1-6 7-6(7) 0-0 ret’d
[4] Donald YOUNG (USA) d. Giovanni LAPENTTI (ECU) 6-2 3-1 ret’d
James BLAKE (USA) d. Marinko MATOSEVIC (AUS) 6-3 7-6(2)
[Q] Philip BESTER (CAN) d. [Q] Morgan PHILLIPS (GBR) 4-6 6-4 6-4
[7] Eric PRODON (FRA) d. Rik DE VOEST (RSA) 6-4 6-4
Amer DELIC (BIH) d. [8] Ryan HARRISON (USA) 7-5 6-3
[Q] Pierre-Ludovic DUCLOS (CAN) d. [WC] Andrea COLLARINI (USA) 6-2 6-7(3) 6-4
Frank DANCEVIC (CAN) d. Conor NILAND (IRL) 6-4 4-6 6-1
[3] Go SOEDA (JPN) d. Tim SMYCZEK (USA) 7-5 4-6 7-6(5)
[6] Alex BOGOMOLOV JR. (USA) d. [WC] Vamsee CHAPPIDI (IND) 6-1 6-0
Alex KUZNETSOV (USA) d. Fritz WOLMARANS (RSA) 6-4 7-6(4)
James WARD (GBR) d. [Q] Wayne ODESNIK (USA) 3-6 6-2 6-2
[2] Michael RUSSELL (USA) d. [Alt] Jesse WITTEN (USA) 6-7(5) 6-0 7-5
Ostatnio edytowany przez Sempere (27-04-2011 18:06:55)
Offline
User
Sarasota - 1. runda debla:
(1)Rik De Voest/Izak Van Der Merwe (RSA) d. (WC)Ty Braswell/Nick Crowell (USA) 6-0 6-4
James Ward/Grega Zemlja (GBR/SLO) d. (q)Vlademyros Mavropoulos-Stoliarenko/Mark Oljaca (USA) 6-2 6-3
Alex Bogomolov Jr./Alex Kuznetsov (USA) d. (4)Lester Cook/Brett Joelson (USA) 7-6(3) 2-6 10-7
(WC)Andrea Collarini/Denis Kudla (USA) d. Philip Bester/Kamil Pajkowski (CAN) 6-1 6-4
Amer Delic/Pierre-Ludovic Duclos (BIH/CAN) d. Catalin Gard/Morgan Phillips (ROU/GBR) 7-6(2) 6-0
(LL)Siddhartha Chappidi/Vamsee Chappidi (IND) d. (LL)Ryotero Matsumura/Naoki Nakagawa (JPN) 7-5 7-6(7)
(WC)Christian Harrison/Ryan Harrison (USA) d. Vladimir Obradovic/Joseph Sirianni (SRB/AUS) 7-6(6) 6-3
(2)Ashley Fisher/Stephen Huss (AUS) d. Juan Pablo Brzezicki/Eric Prodon (ARG/FRA) 6-2 7-5
Ostatnio edytowany przez Sempere (28-04-2011 21:48:22)
Offline
User
Leon - 1. runda:
[1] Paolo LORENZI (ITA) d. [WC] Juan-Manuel ELIZONDO (MEX) 6-4 6-3
Roman BORVANOV (MDA) d. Alexander SADECKY (SUI) 7-5 6-7(5) 6-1
[Q] Jamie BAKER (GBR) d. Marcel FELDER (URU) 6-2 6-4
[5] Victor ESTRELLA (DOM) d. Michael LAMMER (SUI) 6-1 6-2
[4] Rajeev RAM (USA) d. [Q] Chris EATON (GBR) 7-5 6-4
[WC] Manuel SANCHEZ (MEX) d. [WC] Fernando LARREA-GONZALEZ (MEX) 6-3 6-1
Andre BEGEMANN (GER) d. Woong-Sun JUN (KOR) 6-4 6-4
[8] Nicholas MONROE (USA) d. [WC] Cesar RAMIREZ (MEX) 6-2 4-2 ret’d
[7] Clement REIX (FRA) d. [Q] Nikolaus MOSER (AUT) 6-4 6-3
[Q] Christopher DIAZ-FIGUEROA (GUA) d. Ludovic WALTER (FRA) 6-1 7-6(4)
Daniel DUTRA DA SILVA (BRA) d. Michael RYDERSTEDT (SWE) 1-6 7-6(6) 3-1 ret’d
[3] Bobby REYNOLDS (USA) d. Michael VENUS (NZL) 6-3 6-2
Vasek POSPISIL (CAN) d. [6] Fernando ROMBOLI (BRA) 6-2 6-0
Daniel COX (GBR) d. Julio Cesar CAMPOZANO (ECU) 3-6 5-3 ret’d
Daniel YOO (KOR) d. Kevin KIM (USA) 6-3 4-6 6-2
[2] Tatsuma ITO (JPN) d. Adam EL MIHDAWY (USA) 7-6(7) 6-4
Offline
User
Leon - 1. runda debla:
[1] Rajeev RAM (USA) & Bobby REYNOLDS (USA) d. [WC] Fernando LARREA-GONZALEZ (MEX) & Manuel SANCHEZ (MEX) 6-1 6-3
Clement REIX (FRA) & Ludovic WALTER (FRA) d. Adam EL MIHDAWY (USA) & Michael VENUS (NZL) 7-6(4) 6-4
[4] Marcel FELDER (URU) & Paolo LORENZI (ITA) d. [WC] Juan-Manuel ELIZONDO (MEX) & Cesar RAMIREZ (MEX) 6-2 5-7 10-8
Luis DIAZ-BARRIGA (MEX) & Miguel Angel REYES-VARELA (MEX) d. Michael LAMMER (SUI) & Alexander SADECKY (SUI) 6-0 6-4
Nikolaus MOSER (AUT) & Daniel YOO (KOR) d. Woong-Sun JUN (KOR) & Kevin KIM (USA) wo.
[3] Nicholas MONROE (USA) & Vasek POSPISIL (CAN) d. [WC] Edgar LOPEZ (MEX) & PERALTA-TELLO (MEX) 6-1 6-4
Roman BORVANOV (MDA) & Daniel COX (GBR) d. Julio Cesar CAMPOZANO (ECU) & Daniel DUTRA DA SILVA (BRA) wo.
[2] Andre BEGEMANN (GER) & Chris EATON (GBR) d. Victor ESTRELLA (DOM) & Fernando ROMBOLI (BRA) 6-3 6-4
Offline
User
Ostrawa - 2. runda:
Sergei BUBKA (UKR) d. [1] Jaroslav POSPISIL (CZE) 4-6 6-4 7-6(4)
Stephane ROBERT (FRA) d. [5] Lukas ROSOL (CZE) 7-5 2-6 6-4
[3] Benoit PAIRE (FRA) d. Alexander FLOCK (GER) 6-3 6-2
[7] Alexander KUDRYAVTSEV (RUS) d. Jurgen ZOPP (EST) 7-5 1-6 6-4
[8] David GUEZ (FRA) d. [WC] Nicolas REISSIG (AUT) 6-3 6-4
Jonathan EYSSERIC (FRA) d. Guillermo ALCAIDE (ESP) 7-6(6) 6-0
[Q] Adam KELLNER (HUN) d. [6] Karol BECK (SVK) 6-3 6-1
Uladzimir IGNATIK (BLR) d. Nikola MEKTIC (CRO) 6-3 6-4
Offline
User
Ostrawa - ćwierćfinały debla:
Olivier CHARROIN (FRA) & Stephane ROBERT (FRA) d. [1] Lukas DLOUHY (CZE) & David SKOCH (CZE) 6-4 6-4
Karol BECK (SVK) & Andrej MARTIN (SVK) d. [3] Travis PARROTT (USA) & Andreas SILJESTROM (SWE) 6-3 6-4
Andis JUSKA (LAT) & Alexander KUDRYAVTSEV (RUS) d. [WC] Marko DANIS (SVK) & Dominik HRBATY (SVK) 2-6 6-2 10-3
Lukas ROSOL (CZE) & Martin SLANAR (AUT) d. [2] Tomasz BEDNAREK (POL) & Mateusz KOWALCZYK (POL) 6-4 6-7(6) 12-10
Offline
User
Leon - 2. runda:
Roman BORVANOV (MDA) d. [1] Paolo LORENZI (ITA) 4-6 7-5 7-5
[Q] Jamie BAKER (GBR) d. [5] Victor ESTRELLA (DOM) 7-6(4) 6-1
[4] Rajeev RAM (USA) d. [WC] Manuel SANCHEZ (MEX) 6-3 6-3
Andre BEGEMANN (GER) d. [8] Nicholas MONROE (USA) 6-3 6-4
[Q] Christopher DIAZ-FIGUEROA (GUA) d. [7] Clement REIX (FRA) 6-3 6-4
[3] Bobby REYNOLDS (USA) d. Daniel DUTRA DA SILVA (BRA) 6-2 6-2
Vasek POSPISIL (CAN) d. Daniel COX (GBR) 6-3 6-1
[2] Tatsuma ITO (JPN) d. Daniel YOO (KOR) 6-2 6-3
Ostatnio edytowany przez Sempere (29-04-2011 21:17:12)
Offline