mtenis.pun.pl - forum fanów tenisa ATP
User
Leon - ćwierćfinały debla:
[1] Rajeev RAM (USA) & Bobby REYNOLDS (USA) d. Clement REIX (FRA) & Ludovic WALTER (FRA) 4-6 6-1 10-4
Luis DIAZ-BARRIGA (MEX) & Miguel Angel REYES-VARELA (MEX) d. [4] Marcel FELDER (URU) & Paolo LORENZI (ITA) 6-7(7) 7-5 11-9
[3] Nicholas MONROE (USA) & Vasek POSPISIL (CAN) d. Nikolaus MOSER (AUT) & Daniel YOO (KOR) 6-2 7-6(2)
[2] Andre BEGEMANN (GER) & Chris EATON (GBR) d. Roman BORVANOV (MDA) & Daniel COX (GBR) 7-5 6-4
Offline
User
Sarasota - 2. runda:
[1] Ryan SWEETING (USA) d. Juan Pablo BRZEZICKI (ARG) 6-4 2-6 6-4
Grega ZEMLJA (SLO) d. Yuichi SUGITA (JPN) 6-4 6-4
James BLAKE (USA) d. [4] Donald YOUNG (USA) 7-6(3) 7-5
[7] Eric PRODON (FRA) d. [Q] Philip BESTER (CAN) 6-4 6-2
[Q] Pierre-Ludovic DUCLOS (CAN) d. Amer DELIC (BIH) 3-6 6-4 6-2
Frank DANCEVIC (CAN) d. [3] Go SOEDA (JPN) 2-6 6-3 6-1
[6] Alex BOGOMOLOV JR. (USA) d. Alex KUZNETSOV (USA) 6-2 6-1
[2] Michael RUSSELL (USA) d. James WARD (GBR) 6-3 6-3
Ostatnio edytowany przez Sempere (29-04-2011 21:18:29)
Offline
User
Sarasota - ćwierćfinały debla:
(1)Rik De Voest/Izak Van Der Merwe (RSA) d. James Ward/Grega Zemlja (GBR/SLO) 6-1 7-6(6)
Alex Bogomolov Jr./Alex Kuznetsov (USA) d. (WC)Andrea Collarini/Denis Kudla (USA) 6-1 6-3
Amer Delic/Pierre-Ludovic Duclos (BIH/CAN) d. (LL)Siddhartha Chappidi/Vamsee Chappidi (IND) 6-2 6-0
(2)Ashley Fisher/Stephen Huss (AUS) d. (WC)Christian Harrison/Ryan Harrison (USA) 6-4 4-6 10-2
Offline
User
Ostrawa - ćwierćfinały:
Stephane ROBERT (FRA) d. Sergei BUBKA (UKR) 7-6(6) 6-4
[3] Benoit PAIRE (FRA) d. [7] Alexander KUDRYAVTSEV (RUS) 6-4 6-3
[8] David GUEZ (FRA) d. Jonathan EYSSERIC (FRA) 6-4 6-0
[Q] Adam KELLNER (HUN) d. Uladzimir IGNATIK (BLR) 2-6 7-6(8) 6-3
Ostrawa - półfinały debla:
Olivier CHARROIN (FRA) & Stephane ROBERT (FRA) d. Karol BECK (SVK) & Andrej MARTIN (SVK) 3-6 6-2 10-8
Andis JUSKA (LAT) & Alexander KUDRYAVTSEV (RUS) d. Lukas ROSOL (CZE) & Martin SLANAR (AUT) 7-6(5) 6-4
Offline
User
Leon - ćwierćfinały:
Roman BORVANOV (MDA) d. [Q] Jamie BAKER (GBR) 6-0 6-4
Andre BEGEMANN (GER) d. [4] Rajeev RAM (USA) 3-6 7-6(5) 6-2
[3] Bobby REYNOLDS (USA) d. [Q] Christopher DIAZ-FIGUEROA (GUA) 6-2 6-3
Vasek POSPISIL (CAN) d. [2] Tatsuma ITO (JPN) 6-3 6-4
Leon - półfinały debla:
[1] Rajeev RAM (USA) & Bobby REYNOLDS (USA) d. Luis DIAZ-BARRIGA (MEX) & Miguel Angel REYES-VARELA (MEX) 6-4 3-6 10-6
[2] Andre BEGEMANN (GER) & Chris EATON (GBR) d. [3] Nicholas MONROE (USA) & Vasek POSPISIL (CAN) 6-3 7-5
Offline
User
Sarasota - ćwierćfinały:
[1] Ryan SWEETING (USA) d. Grega ZEMLJA (SLO) 4-6 6-2 6-4
James BLAKE (USA) d. [7] Eric PRODON (FRA) wo.
Frank DANCEVIC (CAN) d. [Q] Pierre-Ludovic DUCLOS (CAN) 6-4 6-1
[6] Alex BOGOMOLOV JR. (USA) d. [2] Michael RUSSELL (USA) 6-1 6-4
Sarasota - półfinały debla:
Alex Bogomolov Jr./Alex Kuznetsov (USA) d. (1)Rik De Voest/Izak Van Der Merwe (RSA) 7-5 6-3
(2)Ashley Fisher/Stephen Huss (AUS) d. Amer Delic/Pierre-Ludovic Duclos (BIH/CAN) wo.
Ostatnio edytowany przez Sempere (01-05-2011 17:12:23)
Offline
User
Ostrawa - półfinały:
Stephane ROBERT (FRA) d. [3] Benoit PAIRE (FRA) 6-4 6-7(4) 6-1
[Q] Adam KELLNER (HUN) d. [8] David GUEZ (FRA) 6-2 6-4
Ostrawa - finał debla:
Olivier CHARROIN (FRA) & Stephane ROBERT (FRA) d. Andis JUSKA (LAT) & Alexander KUDRYAVTSEV (RUS) 6-4 6-3
Offline
User
Leon - półfinały:
Andre BEGEMANN (GER) d. Roman BORVANOV (MDA) 7-6(3) 6-4
[3] Bobby REYNOLDS (USA) d. Vasek POSPISIL (CAN) 7-5 4-6 6-3
Leon - finał debla:
[1] Rajeev RAM (USA) & Bobby REYNOLDS (USA) d. [2] Andre BEGEMANN (GER) & Chris EATON (GBR) 6-3 6-2
Offline
User
Sarasota - półfinały:
James BLAKE (USA) d. [1] Ryan SWEETING (USA) 6-2 7-6(15)
[6] Alex BOGOMOLOV JR. (USA) d. Frank DANCEVIC (CAN) 3-6 6-4 6-2
Offline
User
Ostrawa - finał:
Stephane ROBERT (FRA) d. [Q] Adam KELLNER (HUN) 6-1 6-3
Francuz wygrał 6. challengera w karierze.
Offline
User
Leon - finał:
[3] Bobby REYNOLDS (USA) d. Andre BEGEMANN (GER) 6-3 6-3
Reynolds zdobył swój 9. tytuł na tym szczeblu rozgrywek.
Ostatnio edytowany przez Sempere (02-05-2011 16:02:38)
Offline
User
Sarasota - finał:
James Blake (USA) d. (6)Alex Bogomolov Jr (USA) 6-2 6-2
Blake zapisał na swoje konto 7. challengerowy triumf.
Sarasota - finał debla:
(2)Ashley Fisher/Stephen Huss (AUS) d. Alex Bogomolov Jr/Alex Kuznetsov (USA) 6-3 6-4
Ostatnio edytowany przez Sempere (01-05-2011 22:52:03)
Offline
User
Sempere napisał:
Leon - finał:
[3] Bobby REYNOLDS (USA) d. [6] Alex BOGOMOLOV JR. (USA) 6-3 6-3
Reynolds zdobył swój 9. tytuł na tym szczeblu rozgrywek.
Z Begemannem ma być. Bogomolov chyba się nie sklonował
I do czego to doszło, że Blake zdobywa skalpy w chall. Z drugiej strony to trzeba go podziwiać, że chce się mu jeszcze grać z takimi średniakami.
Offline
Ojciec Chrzestny
Dżemik . Dobre i to.
Offline